چرا باید مدرسه ارز دیجیتال ایران بروکر را دنبال کنم؟

مدرسه ارز دیجیتال

اگر تازه‌کار هستید و به تازگی با ارزهای دیجیتال آشنا شده‌اید، به شما تبریک می‌گویم. چون جای درستی قرار گرفته‌اید!

هدف ما از برگزاری دوره آموزشی مدرسه ارز دیجیتال این است که به تازه‌کارها کمک کنیم تا به درک درستی از بازار کریپتو برسند.

ما اطلاعات قابل فهمی در مورد بیت‌کوین، آلت‌کوین‌ها، توکن‌ها و به‌طور کلی بازار کریپتو در اختیار شما قرار می‌دهیم.

روز به روز افراد بیشتری با ارزهای دیجیتال آشنا شده و به آن روی می‌آورند. یکی از دلایلی که باعث می‌شود افراد، مشتاق ورود به بازار باشند این است که مایلند تا از پتانسیل این تکنولوژی و تاثیر مثبتی که در آینده خواهد داشت استفاده کنند! برخی از افراد نیز صرفا بخاطر ترس جا ماندن از سودهای کلان (Fomo) به این بازار ورود می‌کنند.

همان‌طور که افراد روز به روز به این بازار مالی علاقه‌مندتر می‌شوند، متاسفانه اطلاعات و اخبار غیرقابل اعتماد نیز بیشتر می‌شود. همچنین وجود فرصت‌های متعدد در بازار باعث می‌شود تا کلاهبرداران دندان طمع تیز کرده و به بازار ورود کنند.

shady coin homeless

اشتباه اکثر معامله‌گران جدید این است که می‌خواهند سریعا به بازار ورود کنند، به این امید که سود کرده و خیلی سریع هم پول‌دار شوند!

چون همیشه در حال دیدن افراد زیادی در توییتر، تیک‌تاک و دیگر شبکه‌های اجتماعی هستند که در پی یک شبه پولدار شدن با ارزهای دیجیتال هستند تا بتوانند یک لامبورگینی بخرند و خب این بسیار حیرت‌انگیز است!

همان‌طور که در ایران بروکر همیشه تاکید کرده‌ایم فارکس بستری برای یک‌شبه پولدار شدن نیست، پس هیچ پیامی از ما درمورد سریع پولدار شدن در ارزهای دیجیتال نیز دریافت نخواهید کرد!

توصیه اکید ما به شما این است که در این بازار محافظه‌کارانه عمل کنید و فقط بخش کوچکی از سرمایه کلی خود را برای سرمایه‌گذاری یا نوسان گیری به بازارهای مالی تزریق کنید.

اغراق نیست وقتی می‌گوییم ارزهای دیجیتال به شدت پرخطر هستند! اگر ریسک خود را به درستی مدیریت نکنید احتمال اینکه مقدار زیادی از پول خود را از دست بدهید (شاید هم همه پول‌تان) زیاد است.

پس احتیاط کنید!

مدرسه ارز دیجیتال

آن‌ها می‌گویند: حتی اگر درکی از بازار ارزهای دیجیتال ندارید نگران نباشید. پیش‌بینی کارشناسان متخصص در این بازار این است که رمزارزها آینده بسیار درخشانی خواهند داشت!

مخالفیم!

شما باید ارزهای دیجیتال را درک کنید!

ما از شما می‌خواهیم که:

  • آگاهانه تصمیم بگیرید.
  • هوشمندانه به آن‌چه قصد خریدش را دارید فکر کنید.
  • ریسک‌های آن را در نظر بگیرید.
  • و یاد بگیرید که چطور این ریسک‌ها را به درستی مدیریت کنید.

در آینده وقتی نوه‌هایتان شما را ملاقات می‌کنند، کدام یک از جملات زیر را به آن‌ها خواهید گفت؟

  • من فرصت همسو شدن با رمزارزها را از دست دادم.
  • همه پس‌انداز زندگی‌ام را ارز دیجیتال خریدم و بعد همه آن را از دست دادم چون هیچ آگاهی و درکی از آن نداشتم و حتی نمی‌دانستم ماهیت آن چیست و درمورد چه چیزی است. شیفته چند کلاهبردار کاریزماتیک و حرفه‌‌ای شدم و کورکورانه به حرف‌های آن‌ها عمل کردم.
old crypto trader

خوشبختانه شما قرار نیست هیچکدام از این جملات را برایشان بازگو کنید.

چون ما اینجا هستیم تا اجازه ندهیم مثل یک فرد ساده‌لوح فریب بخورید!

لازم است که در ابتدا درک اولیه‌ای از تکنولوژی و مفاهیم اصلی ارزهای دیجیتال داشته باشید، سپس در آن سرمایه‌گذاری کنید.

امیدواریم دوره مدرسه ارز دیجیتال برای افراد تازه‌کار و کسانی که به‌تازگی سفر خود را به دنیای ارزهای دیجیتال آغاز کرده‌اند مفید باشد.

در پایان این دوره آموزشی، می‌توانید تشخیص دهید که آیا فعالیت در بازار رمزارزها برای شما مناسب است یا خیر!

پس با مدرسه ارز دیجیتال همراه باشید!

این مطلب بخشی از دوره رایگان و گام‌به‌گام آموزش ارز دیجیتال وبسایت «ایران بروکر» است. شما می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به درس قبل یا بعد بروید.

فهرست مطالب