کارگزاری بانک تجارت
0 ( 0 )

ورود به وبسایت اصلی

کارگزاری بانک تجارت | Tejarat

بررسی کامل کارگزای بانک تجارت | ثبت نام در کارگزاری بانک تجارت

شرکت کارگزاری بانک تجارت قریب به ۳۰ سال سابقه حضور در بازار سرمایه را دارد و با ۲۴ شعبه و باجه فعال توانسته بیش از یک درصد از حجم معاملات آنلاین را به خود تخصیص دهد. این کارگزار علاوه بر باشگاه مشتریان، کال سنتر و سامانه معاملاتی اکسیر شرکت کارگزاری رایان هم‌افزا را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
تاریخ تأسیس :۱۳۸۷/۱۰/۱۴
سامانه معاملات :اکسیر
سهام معاملات :1.06 درصد
معاملات بورس کالا :
واگذاری اعتبار :
بروکر Moneta Markets
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی کارگزاری بانک تجارت

از سال 1399 و رشد عجیب بازار سهام و اوراق بهادار، توجه معامله‌گران داخلی به این بازار به شدت افزایش یافت. یکی از اولین قدم‌ها برای ورود به بازار بورس و اوراق بهادار، یافتن یک کارگزاری مناسب و معتبر و ثبت نام و احراز هویت در آن است. در این مقاله به نقد و بررسی کامل کارگزاری بانک تجارت که یک کارگزاری داخل است خواهیم پرداخت تا کاربران با توجه یه نیاز‌های خود بتوانند بهترین انتخاب‌ها را داشته باشند.

کارگزاری بانک تجارت
سایت کارگزاری بانک تجارت

بررسی اعتبار کارگزای بانک تجارت

از زمان به وجود آمدن بازارهای مالی، موضوعات و پروژه‌های کلاهبرداری هم پا به این محیط گذاشتند. کاربران زیادی در این بازارهای به دلیل فعالیت در پلتفرم‌هایی با اعتبار پایین به دام کلاهبرداران افتادند و سرمایه خود را به طور کامل از دست داده اند. لذا مشتریان قبل از ثبت نام و ورود به هر پلتفرم مالی لازم است ابتدا از اعتبار آن اطمینان حاصل کنند.

شرکت کارگزاری بانک تجارت از ابتدای خرداد ماه 1373 فعالیت خود را با عضویت در سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نمود. این کارگزاری تمامی مجوزهای لازم برای ارائه فعالیت در بازار اوراق بهادار، بورس کالا،بورس انرژی، مشاوره عرضه و پذیرش و… را دریافت کرده است.

کارگزاری بانک تجارت هم اکنون (19 بهمن 1401) سهمی 1.8 درصدی از کل معاملات بازار سرمایه داخلی که مبلغی معادل 185,074,931,574,619 ریال است را در اختیار دارد که با توجه به میزان فعالیت این پلتفرم عدد مناسب و قابل قبولی است.

ثبت نام آنلاین در کارگزاری بانک تجارت

در حال حاضر بسیاری از شرکت‌ها و پلتفرم‌های واسطه مالی سطح وسیعی از خدمات خود را به صورت غیر حضوری برای کاربران انجام می‌دهند و وجود خدمات آنلاین و غیر حضوری برای یک پلتفرم اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به اجباری بودن احراز هویت برای کاربرانی که قصد فعالیت در بازار سرمایه را دارند، این موضوع در کارگزاری‌های داخلی از اهمیت بالاتری برخوردار است.

کارگزاری بانک تجارت خدمات مهم خود از جمله ثبت نام و احراز هویت را به صورت غیر حضوری و آنلاین برای کاربران خود فراهم کرده است. این موضوع در افزایش سطح خدمات این پلتفرم اهمیت و جایگاه مهمی دارد و کاربران می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری تمام این مراحل را انجام دهند تا در اسرع وقت مجوز فعالیت و معامله در بازار سرمایه داخلی را دریافت کنند.

شعب کارگزاری بانک تجارت در سراسر کشور

در حال حاضر بسیاری از کاربران تمایل به انجام فرایندهای ثبت نلم و احراز هویت خود به صورت غیر حضوری هستند اما هنوز هم کسانی وجود دارند که علاقه ای به انجام این فرایندها به صورت حضوری هستند. وقتی صحبت از ارائه خدمات به این کاربران به میان می‌آید، مهم ترین موضوع تعداد شعب کارگزاری مورد نظر در سراسر کشور است.

کارگزاری بانک تجارت دارای 27 شعبه در سراسر کشور است که آماده ارائه خدنات به صورت حضوری به کاربران و مشتریان هستند. شما می‌توانید از طریق این لینک به اطلاعات شعب کارگزاری بانک تجارت دسترسی داشته باشند.

امکانات و خدمات کارگزاری بانک تجارت

به علت تنوع پایین بازار سرمایه داخلی نسبت به بازارهای مالی جهانی، خدمات کارگزاری‌های داخلی تا حدود زیادی مشابه هم هستند و امروزه شاهد تنوع بالایی در این خدمات نیستیم.

اولین و پرطرفدارترین خدمت هم کارگزاری برای مشتریان خود، متصل کردن آنان به هسته معاملاتی بازار اوراق بهادار و سهام است و بازارهای دیگر کاربران کمتری نسبت به این بازار دارند. مشتریان می‌توانند با ثبت نام و احراز هویت در کارگزاری بانک تجارت به خرید و فروش و معامله انواع سهام موجود در بازار سرمایه داخلی بپردازند.

tejarat bank broker

کارگزاری بانک تجارت در زمینه معاملات آتی سکه هم به کاربران خود خدمات ارائه می‌کند. معاملات آتی سکه نوعی قرارداد است که فروشنده بر اساس آن متعهد می‌شود در سر رسید معین، مقدار معینی از کالای مشخص را به قیمتی که در حال حاضر تعیین می‌کنند، بفروشد. این بازار به علت هزینه پایین کارمزد و امکان استفاده از اهرم جذابیت بیشتری برای معامله‌گران نسبت به سایر بازارها دارد.

این کارگزاری همچنین امکان معامله و فعالیت در بورس کالا و انرژی را برای کاربران خود فراهم کرده است. یکی از مزیت این بازارها تعیین قیمت با استفاده از فرایند عرضه و تقاضا است. این موضوع باعث می‌شود قیمت کالاهای موجود بر اساس عرضه و تقاضا به صورت واقعی تعیین شود.

پشتیبانی کارگزاری بانک تجارت

در دنیای امروزی که بیشتر فرایندهای روزمره انسان به صورت آنلاین انجام می‌شود، وجود پشتیبانی آنلاین و پرسرعت برای پلتفرم‌های مالی اهمیت بسیار زیادی دارد. البته در حال حاضر پشتیبانی بیشتر کارگزاری‌ها از کاربران خود به صورت تلفنی است.

کارگزاری بانک تجارت از طریق تیکت، تماس تلفنی و چت آنلاین با کاربران خود برای حل مشکلات و پاسخگویی به سوالات آنان در ارتباط است.

طبق بررسی کارشناس ایران بروکر ادبیات و سرعت پاسخگویی چت آنلاین این کارگزای مناسب است.

لازم به ذکر است ساعات پاسخگویی پشتیبانی این کارگزاری در روزهای کاری از ساعت 8 الی 16 است.

پلتفرم معاملاتی کارگزاری بانک تجارت

پلتفرم‌های معاملاتی موجود برای فعالیت در بازارهای سرمایه از تنوع بالایی برخوردار نیستند و اکثر کارگزاری‌های از یک یا دو نوع پلتفرم معاملاتی رایج برای ارائه خدمات به کاربران خود استفاده می‌کنند. این پلتفرم‌ها شامل آنلاین پلاس، اکسیر و… می‌باشند

کارگزاری بانک تجارت از پلتفرم معاملاتی خود برای ارائه خدمات به کاربران خود استفاده می‌کند. همچنین برای جلب رضایت هرچه بیشتر کاربران این کارگزاری سامانه معاملاتی اکسیر را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است.

سخن پایانی

کارگزاری بانک تجارت از سابقه مناسبی برخوردار است و حجم معاملاتی قابل قبولی در این پلتفرم در گردش است. با توجه به سطح خدمات این کارگزاری، این بستر می‌تواند برای طیف وسیعی از کاربران مناسب باشد و نیاز آنان را برآورده کند.

آیا کارگزاری بانک تجارت معتبر است؟

کارگزاری بانک تجارت مجوزهای لازم را دریافت کرده و از سال 1373 در حال فعالیت است.

آیا خرید خودرو از بورس کالا در کارگزاری بانک تجارت ممکن است؟

بله، کارگزاری بانک تجارت خدمات مربوط به بورس کالا را برای کاربران خود فراهم کرده است.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (0نظر)