خرید و فروش سهام در کارگزاری تدبیرگران فردا | همه چیز در مورد کارگزاری تدبیرگران فردا
4 ( 1 )

ورود به وبسایت اصلی

کارگزاری تدبیرگران فردا | Tadbirgaran Farad

خرید و فروش سهام در کارگزاری تدبیرگران فردا | همه چیز در مورد کارگزاری تدبیرگران فردا

شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا که زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری تدبیر است در تاریخ ۱۳۸۶ به ثبت رسیده و هم اکنون با ۱۹ شعبه فعال دایر است. این کارگزاری سامانه معاملاتی اختصاصی پرانو تدبیر را برای مشتریان خود ارائه می‌دهد و قریب به 1.5 درصد از حجم معاملات آنلاین را به خود تخصیص داده و همچنین انواع صندوق های سرمایه گذاری و سبدگردان اختصاصی را برای مشتریانش در نظر گرفته‌است.
تاریخ تأسیس :1387/09/25
سامانه معاملات :پرانو تدبیر
سهام معاملات :1.21 درصد
معاملات بورس کالا :
واگذاری اعتبار :
بروکر Moneta Markets
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی کارگزاری تدبیرگران فردا

باتوجه به نیاز معامله‌گران داخلی به یک کارگزاری جهت انجام معاملات، در حال حاضر کارگزاری‌های زیادی در داخل کشور در حال ارائه خدمات مربوط به بازار سرمایه داخلی هستند. در این مقاله، به بررسی کارگزاری تدبیرگران فردا خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

کارگزاری تدبیرگران فردا

برسی اعتبار و سابقه کارگزاری تدبیرگران فردا

امروزه پلتفرم‌های واسطه مالی زیادی با شکل و شمایل مختلف در حال فعالیت و ارائه خدمات به کاربران در زمینه‌های مختلف هستند. اما سوال مهم این است که آیا همه این پلتفرم‌ها از اعتبار کافی برخوردارند؟ قطعا خیر.

شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا (سهامی خاص) پس از طی مراحل قانونی و تشریفات اداری در تاریخ 1384/07/13 تحت شماره 3370 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی شهرستان قزوین به ثبت رسید و پس از دریافت مجوزات مربوطه از سازمان بورس و اوراق بهادار، شروع به فعالیت در بازار سرمایه نمود. در حال حاضر شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا جزء شرکت‌های فرعی شرکت سرمایه گذاری تدبیر است و شرکت نهایی گروه، شرکت توسعه اقتصادی تدبیر می‌باشد.

این کارگزاری هم اکنون (29 بهمن 1401) در حال فعالیت و ارائه خدمات به کاربران خود است و تاکنون موردی از تخلف این کارگزاری گزارش نشده است.

البته لازم به ذکر است در بحث اعتبارسنجی پلتفرم‌های واسطه مالی، ارائه نظر قطعی کاملا اشتباه است. به دلیل نوسانات بازار که گاهی اوقات به شدیدترین مقدار خود می‌رسد، اعتبار هیچ صرافی یا کارگزاری دائمی نبوده و نخواهد بود.

ثبت نام غیر حضوری در کارگزاری تدبیرگران فردا

یکی از مهم ترین موارد در کارگزاری‌های داخلی، فراهم بودن خدمات آنلاین و غیر حضوری برای کاربران است. در حال حاضر بسیاری از مشتریان تمایل دارند مراحل ثبت نام و احراز هویت خود را به صورت غیر حضوری تکمیل کنند.

کارگزاری تدبیرگران فردا با توسعه زیرساخت‌های مربوط، امکان ثبت نام و احراز هویت به صورت کاملا غیر حضوری برای کاربران خود را فراهم کرده است و مشتریان می‌توانند در سراسر کشور بدون نیاز به مراجعه حضوری، ثبت نام خود را در این کارگزاری انجام دهند.

خدمات حضوری در کارگزاری تدبیرگران فردا

در موضوع اراه خدمات حضوری به معامله‌گران بازار سرمایه، یکی از اولین مواردی که باید مورد بررسی قرار بگیرد، تعداد شعب فیزیکی کارگزاری مورد نظر است. بدیهی است هرچه تعداد شعب فیزیکی کارگزاری مورد نظر بیشتر باشد دسترسی کاربران به خدمات حضوری سریع‌تر و راحت‌تر است.

کارگزاری تدبیرگران فردا دارای 21 شعبه فیزیکی در سراسر کشور است. لازم به ذکر است این تعداد شعبه، با توجه به پراکندگی استان‌ها داخل کشور تعداد مناسبی به شمار نمی‌آید.

خدمات و امکانات کارگزاری تدبیرگران فردا

اکثر کاربران فعال در بازار سرمایه داخلی، به خرید و فروش اوراق بهادار و سهام شرکت‌های مختلف می‌پردازند و معمولا بیشترین حجم معاملات هر کارگزاری مربوط به این بخش است. کاربران می‌توانند با تکمیل مراحل ثبت نام خود، به صورت غیر حضوری به معامله سهام و اوراق بهادار از طریق کارگزاری تدبیرگران فردا بپردازند.

علاوه بر اوراق بهادار، یک بازار داخلی به نام بورس کالا و انرژی در داخل کشور نیز وجود دارد که در آن انواع کالاها و مشتقات انرژی قابل معامله هستند. کاربران می‌توانند با اخذ کد معاملات فیزیکی بورس کالا از طریق کارگزاری تدبیرگران فردا به فعالیت در این بازار بپردازند.

بازار قراردادهای آتی یکی از زیر مجموعه‌های بازارهای مشتقه است که در بورس‌‌ اوراق بهادار تهران، بورس کالای ایران و بورس انرژی وجود دارد.  این بازار یکی از بازارهای جدید داخلی به شمار می‌رود و هم اکنون معامله‌گران زیادی در این بازار مشغول به معامله هستند. یکی از جذابیت‌های این بازار قابلیت کسب سود هم از رشد و هم از ریزش قیمت است. کارگزاری تدبیرگران فردا امکان معامله در این بازار را برای کاربران خود فراهم کرده است.

پلتفرم معاملاتی کارگزاری تدبیرگران فردا

کارگزاری تدبیرگران فردا از طریق دو پلتفرم پرانا و اکسیر به کاربران خود خدمات ارائه می‌دهد و مشتریان از طریق این دو پلتفرم می‌توانند معاملات خود را انجام دهند.

tadbir garan

سامانه‌ای اکسیر و پرانا جزو قدیمی‌ترین سامانه‌های معاملاتی بازار سرمایه ایران محسوب می‌شوند که هم اکنون کاربران زیادی مشغول به فعالیت در این پلتفرم‌ها هستند.

همچنین کاربران این کارگزاری می‌توانند از طریق اپلیکیشن اندروید پرانا تریدر معاملات خود را از طریق تلفن همراه خود انجام دهند.

پشتیبانی کارگزاری تدبیرگران فردا

پشتیبانی یکی از مواردی است که در پلتفرم‌های واسطه مالی نقش مهمی را ایفا می‌کند. به همین خاطر کاربران قبل از ثبت نام در هر کارگزاری پشتیبانی پلتفرم مورد نظر را به دقت مورد بررسی قرار می‌دهند.

کارگزاری تدبیرگران فردا از طریق چت آنلاین و تماس تلفنی با مشتریان خود در ارتباط است تا سوالات و مشکلات آنان را پاسخگو باشد.

بر اساس بررسی کارشناس ایران بروکر، پشتیبانی آنلاین این کارگزاری عملکرد قابل قبولی ندارد.

سخن پایانی

کارگزاری تدبیرگران فردا از نظر سابقه فعالیت و سرمایه در گردش نمره مناسبی را در این بررسی دریافت می‌کند. با توجه به سطح خدمات این کارگزاری، این پلتفرم می‌تواند نیاز طیف وسیعی از کاربران را برآورده کند.

موارد منفی این کارگزاری شامل پشتیبانی ضعیف و همچنین تعداد شعب کم است که عوامل این کارگزاری می‌توانند با برطرف کردند این موارد سطح خدمات خود برای مشتریان را افزایش دهند.

آیا کارگزاری تدبیرگران فردا معتبر است؟

کارگزاری تدبیرگران فردا از سال 1383 در حال فعالیت است و تا کنون گزارشی مبنی بر تخلف یا ایجاد مشکل در این کارگزاری منتشر نشده است.

پلتفرم معاملاتی کارگزاری تدبیرگران فردا چیست؟

کارگزاری تدبیرگران فردا از طریق پلتفرم اکسیر و پرانا به کاربران خود خدمات ارائه می‌کند.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (0نظر)