bourse bime iran logo png
5 ( 1 )

ورود به وبسایت اصلی

کارگزاری بورس بیمه ایران | Bimeiran

همه چیز در مورد کارگزاری بورس بیمه ایران | دریافت آنلاین کد بورسی در کارگزاری بورس بیمه ایران

شرکت کارگزاری بورس بیمه ایران در سال ۱۳۷۵ توسط شرکت سهامی بیمه ایران تاسیس شد. این کارگزاری دارای ۳۲ شعبه فیزیکی فعال در سراسر کشور است. این کارگزار قریب به ۲ درصد از حجم معاملات آنلاین را به خود اختصاص داده و جزو ۱۵ کارگزار برتر است. همچنین امکانات معامله در بورس اوراق بهادار،کالا و انرژی را برای مشتریان خود فراهم می‌کند.

سامانه‌های معاملاتی پشتیبانی شده | Ebgo, صحرا, سامانه معاملات آفلاین, سامانه آنلاین بورس کالا

تاریخ تأسیس :۱۳۸۷/۰۵/۰۵
سامانه معاملات اختصاصی :
احراز هویت آنلاین :
معاملات بورس کالا :
واگذاری اعتبار :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته
ایکس چیف

نقد و بررسی کارگزاری بورس بیمه ایران

چند سالی است بازار سرمایه داخلی و به خصوص معاملات اوراق بهادار و سهام شرکت‌ها در صنایع مختلف برای معامله‌گران داخلی جذاب شده است. کاربران این بازار به صورت مستقیم نمی‌توانند با یکدیگر معامله کنند و برای خرید و فروش در این بازار باید از طریق یک کارگزاری اقدام به معامله کنند. کارگزاری بورس بیمه ایران یکی از کارگزاری‌های داخلی است که در این مطلب به نقد و بررسی این پلتفرم واسطه مالی خواهیم پرداخت.

bourse bime iran
صفحه اصلی سایت کارگزاری بورس بیمه ایران

آیا کارگزاری بورس بیمه ایران معتبر است؟

در نقد و بررسی یک پلتفرم مالی، یکی از مهم ترین مسائل، بررسی اعتبار و امنیت پلتفرم مورد نظر است که با دقت باید مورد بررسی قرار بگیرد. زیرا فعالیت در یک بستر نامعتبر ممکن است در آینده باعث بروز ریسک‌های پیش‌بینی نشده ای برای کاربران شود.

کارگزاری بورس بیمه ایران در سال 1375 فعالیت خود در حوزه ارائه خدمات در بازار سرمایه داخلی را آغاز کرده است. این کارگزاری تا کنون مشکل خاصی برای کاربران خود ایجاد نکرده است.

بورس بیمه ایران هم اکنون (27 بهمن 1401) سهمی 1.4 درصدی از کل معاملات بازار داخلی را در اختیار دارد. میزان حدودی این مبلغ 148,164,716,386,376 ریال است که نسبت به سابقه این پلتفرم، این عدد قابل توجه و مناسب است.

در بحث اعتبارسنجی پلتفرم‌های مالی، کاربران باید به این موضوع توجه داشته باشند که سنجش اعتبار هیچ پلتفرم مالی به صورت دائمی نبوده است. زیرا نوسانات قیمتی جزیی از بازارهای مالی هستند و هر پلتفرم مالی ممکن است حین نوسانات شدید بازار دچار مشکل و یا ورشکستگی شود و نتواند خواسته کاربران را به خوبی برآورده کند.

ثبت نام آنلاین در کارگزاری بورس بیمه ایران

در حال حاضر تقریبا همه کارگزاری‌های داخلی امکان ثبت نام آنلان را برای کاربران خود فراهم کردند و بیشتر خدمات مربوط به بازار سرمایه داخلی بدون نیاز به حضور کاربر و به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود.

کارگزاری بورس بیمه ایران هم تمام فرایندهای ثبت نام و احراز هویت بریی کاربران خود را به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور فیزیکی افراد انجام می‌دهد تا این مراحل با سرعت و کیفیت هرچه بیشتر برای کاربران فراهم شود.

شعب کارگزاری بورس بیمه ایران

ممکن است بعضی افراد به دلایل محتلف علاقه ای به طی کردن فرایندهای ثبت نام به صورت غیر حضوری و آنلاین نداشته باشد. در این مواقع کارگزاری باید با توسعه سطح خدمات خود، امکان خدمات دهی به کاربران به صورت حضوری را هم فراهم کند.

در بحث ارائه خدمات به کاربران به صورت حضوری، یکی از مهم ترین موارد تعداد شعب کارگزاری مورد نظر است. کارگزاری بورس بیمه ایران دارا 32 شعبه فیزیکی در سراسر کشور است. با توجه به سابقه و پراکندگی و تعدد استان‌های داخل کشور، این میزان شعب فیزیکی برای یک کارگزاری مناسب و قابل قبول است.

خدمات و امکانات کارگزاری بورس بیمه ایران

معاملات اوراق بهادار: مشتریان این کارگزاری می‌توانند با تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت خود و دریافت مشخصات آنلاین برای ورود به سامانه معاملاتی، به خرید و فروش سهام و اوراق بهادار داخلی در این کارگزاری بپردازند.

معاملات بورس کالا و انرژی: بورس کالا و انرژی یکی دیگر از بازارهای داخل ایران است که در آن مشتقات انرژی و بعضی کالاهی مصوب معامله می‌شود. به علت فرایند قیمت گذای در این کارگزاری که بر اساس نظام عرضه و تقاضا است، این بازار طرفداران زیادی دارد.

bourse kala in bourse bime iran

برگزاری دوره‌های کاربردی: کارگزاری بورس بیمه ایران در جهت افزایش آگاهی و دانش کاربران و مشتریان خود اقدام به برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی نموده است. این کار باعث افزایش دانش و آگاهی کاربران کارگزاری می‌شود.

مشاوره عرضه و پذیرش شرکت‌ها: کارگزاری بورس بیمه ایران با دریافت مجوزهای لازم می‌واند شرکت‌هایی که قصد ورود به بازار سرمایه دارند را پذیرش کرده و از این طریق آنا را وارد بازار سرمایه داخلی کند.

پشتیبانی کارگزاری بورس بیمه ایران

کارگزاری بورس بیمه ایران از طریق تماس تلفنی و چت آنلاین از طریق اپلیکیشن واتساپ با کاربران و مشتراین خود در ارتباط است تا پاسخگوی مشکلات کاربران خود باشد. لازم به ذکر است ساعات کاری پشتیبانی این کارگزاری در روزهای کاری از ساعت 8 الی 16 و 30 دقیقه است.

به دلیل محدودیت‌های موجود برای کاربران ایران در استفاده از اپلیکیشن واتساپ، پشتیبانی از طیف وسیعی کاربران از طریق این اپلیکیشن ممکن نیست.

پلتفرم معاملاتی کارگزاری بورس بیمه ایران

از زمان غیر حضوری شدن معاملات سهام و اوراق بهادار در بازار داخلی، چندین پلتفرم رایج برای این کار تاسیس شد و تا کنون بسیاری از کارگزاری‌های داخلی از همین پلتفرم‌ها برای خرید و فروش و ارائه خدمات به کاربران خود استفاده می‌کنند.

کارگزاری بورس بیمه ایران از طریق پلتفرم رایج اکسیر به کاربران و مشتریان خود خدمات می‌دهد. اکسیر یکی از قدیمی ترین و پرکاربرد ترین پلتفرم‌های معاملاتی این حوزه است که بسیاری از معامله‌گران در بازار داخلی با آن آشنایی دارند.

نتیجه گیری

کارگزاری بورس بیمه ایران از لحاظ سابقه فعایت و تعداد شعب نمره خوبی در بررسی را دریافت می‌کند و با توجه به ارائه خدمات در بازارهای مختلف مانند بورس کالا و انرژی می‌تواند نیاز طیف قابل توجهی از کاربران را برآورده کند.

اما این کارگزاری معایبی مانند عدم وجود پشتیبانی 24 ساعته و تنوع پلتفرم‌های معاملاتی نیز دارد که این موارد ممکن است برای بسیاری از کاربران حرفه ای خوشاند نباشد.

آیا کارگزاری بورس بیمه ایران معتبر است؟

این کارزگاری از سال 1375 فعالیت خود در زمینه ارائه خدمات مربوط به بازار سرمایه داخلی را آغاز کرده است.

امکان ثبت نام غیر حضوری در کارگزای بورس بیمه ایران وجود دارد؟

بله کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت این کارگزاری تمام فرایندهای ثبت نام و احراز هویت را به صورت غیر حضوری انجام دهند.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (0نظر)