لوگوی بروکر ایکس اس
5 ( 7 )

ورود به وبسایت اصلی

بروکر ایکس اس | XS

معرفی بروکر ایکس اس؛ بررسی اعتبار بروکر XS

بروکر ایکس اس یک کارگزار فارکس و CFD ها است که در سال 2010 فعالیت خود را آغاز کرده است. این بروکر به ارائه ابزارها و نمادهای معاملاتی متنوعی مشغول است که شامل جفت ارزهای فارکس، سهام، شاخص‌ها، ETF ها، کالا و ارزهای دیجیتال می‌شود.

واریز و برداشت | ارزدیجیتال

تاریخ تأسیس :2010 سال
دفتر مرکزی :استرالیا
حداقل واریزی :200 دلار
حداکثر لوریج :500 :1
خدمات به ایران :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته
ایکس چیف

نقد و بررسی بروکر ایکس اس

بروکر ایکس اس از سال 2010 در استرالیا فعالیت خود را آغاز کرد. این بروکر در حال حاضر دارای رگوله از استرالیا (ASIC)، قبرس (CySEC) و آفریقای جنوبی (FSCA) است. علاوه‌براین این شرکت در کشورهای سیشل، سنت وینسنت و گرنادین‌ها و سنت لوسیا ثبت شده است.

معرفی بروکر ایکس اس

بروکر XS تحت مجوز شعب آفشور خود که در کشورهای سنت وینسنت و سنت لوسیا ثبت شده است، به کاربران ایرانی خدمات ارائه می‌دهد. البته لازم به ذکر است که سه دامنه در حال حاضر برای این بروکر در دسترس است که شامل موارد زیر می‌شود:

 • دامنه www.xs.com دامنه اصلی بروکر ایکس اس
 • دامنه www.xsmarkets.com مخصوص کاربران اروپایی
 • دامنه www.xstrades.com مخصوص کاربران بین المللی که شامل کاربران ایرانی نیز می‌شود.
صفحه اصلی بروکر ایکس اس

بروکر ایکس اس سه نوع حساب معاملاتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این حساب‌ها Classic، Standard و Elite هستند. علاوه‌براین کاربران ایرانی به پشتیبانی فارسی در تلگرام دسترسی داشته و می‌توانند به حل مشکلات خود بپردازند.

کاربران برای فعالیت در این بروکر به واریز وجه نیازی ندارد. در واقع در حساب کلاسیک، کاربران بدون واریزی می‌توانند حساب خود را ایجاد کنند.

رگوله بروکر ایکس اس

بروکر XS توسط نهادهای مختلفی رگوله و ثبت شده است. از جمله این نهادها می‌توان به ASIC استرالیا، CySEC قبرس، FSCA آفریقای جنوبی، FSA سیشل، SVGFSA سنت وینسنت و گرنادین‌ها و سنت لوسیا اشاره کرد. در ادامه این رگوله‌ها و مجوزها را بررسی می‌کنیم.

رگوله ASIC بروکر ایکس اس

طبق اعلام بروکر ایکس اس، این کارگزار فارکس دارای رگوله از ASIC استرالیا است. این بروکر تحت نام XS Prime Ltd و به شماره 374409 توسط نهاد نظارتی استرالیا رگوله شده است. این مجوز مربوط به دامنه اصلی بروکر یعنی xs.com می‌شود. در ادامه استعلام این رگوله را مشاهده می‌کنید.

رگوله اسیک بروکر ایکس اس

رگوله CySEC قبرس بروکر ایکس اس

بروکر ایکس اس با شماره HE386563 و با نام XS Markets Ltd توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس رگوله شده است. البته این رگوله همانطور که در تصویر مشخص است، مربوط به دامنه xsmarkets.com است که به کاربران اروپای بروکر اختصاص داد. استعلام این مجوز را در ادامه مشاهده می‌کنید.

رگوله قبرس بروکر ایکس اس

رگوله FSCA آفریقای جنوبی بروکر ایکس اس

بروکر ایکس اس تحت نظارت و فانونگذاری نهاد نظارت مالی آفریقای جنوبی قرار دارد. این بروکر با نام XS ZA (PTY) LTD و با شماره 53199 توسط توسط سازمان رفتار مالی (FSCA) رگوله شده است. کارشناس ایران بروکر این مجوز را استعلام گرفته است که در ادامه مشاهده می‌کنید. 

رگوله آفریقای جنوبی بروکر ایکس اس

مجوز FSA سیشل بروکر XS

بروکر ایکس اس توسط سازمان خدمات مالی سیشل به نام XS Ltd و به شماره SD089 ثبت شده است. این مجوز مربوط به دامنه اصلی بروکر یعنی xs.com می‌باشد. در ادامه استعلام کارشناس ایران بروکر را مشاهده می‌کنید.

مجوز سیشل بروکر ایکس اس

مجوز سنت لوسیا بروکر XS

بروکی ایکس اس توسط مرکز مالی بین المللی سنت لوسیا ثبت شده است. این مجوز به نام XS Trades LTD ثبت شده است و مربوط به دامنه xstrades.com می‌باشد.

مجوز سنت لوسیا بروکر ایکس اس

مجوز سنت وینسنت و گرنادین‌ها بروکر ایکس اس

این مجوز بروکر نیز مربوط به دامنه xstardes می‌شود. بروکر ایکس اس توسط نهاد مالی سنت وینسنت ثبت شده است. این مجوز ثبت به شماره 26981 و به نام XS Trades Ltd قابل استعلام است.

مجوز بروکر سنت وینسنت بروکر ایکس اس

طبق اعلام بروکر ایکس اس، این کارگزار تحت رگوله سازمان خدمات مالی لابوان (LFSA) به شماره MB/21/0081 و با نام XS Finance Ltd فعالیت می‌کند. طی استعلام کارشناسان ایران بروکر اطلاعاتی از این مجوز به دست نیاوردیم، بنابراین برای ما قابل راستی آزمایی نیست.

حساب های معاملاتی بروکر xs trades

بروکر ایکس اس سه نوع حساب معاملاتی برای فعالیت کاربران در نظر گرفته است. این حساب‌ها شامل Classic، Standard و Elite می‌شود.

در ادامه به بررسی جزئیات این حساب‌های معاملاتی می‌پردازیم.

حساب معاملاتی Classic:

 • میانگین اسپرد از 1.6 پیپ شروع می‌شود.
 • این حساب فاقد کمیسیون است.
 • قابلیت فری سواپ شدن حساب
 • حداکثر لوریج در دسترس 1:500

حساب معاملاتی Standard:

 • حداقل واریزی برای افتتاح حساب 200 دلار
 • شروع اسپرد از 1.1 پیپ
 • این حساب فاقد کمیسیون است.
 • قابلیت فری سواپ شدن حساب
 • حداکثر لوریج در دسترس 1:500

حساب معاملاتی Elite:

 • حداقل واریزی برای افتتاح حساب 500 دلار
 • شروع اسپرد از 0.1 پیپ
 • کمیسیون 3 دلار
 • قابلیت فری سواپ شدن حساب
 • حداکثر لوریج در دسترس 1:500

بروکر ایکس اس از حساب اسلامی نیز پشتیبانی می‌کند. طبق اعلام بروکر، تمامی حساب‌ها امکان فری سواپ شدن را دارند.

اعلام بروکر ایکس اس در مورد حساب های اسلامی

نمادهای معاملاتی در بروکر ایکس اس

بروکر ایکس اس نمادهای معاملاتی متنوعی را در اختیار کاربران قرار داده است. این نمادها بیش از 700 جفت معاملاتی هستند که شامل جفت ارزهای فارکس، سهام، شاخص، فلزات، انرژی، نمادهای فیوچرز و ارزهای دیجیتال می‌شوند. در ادامه تعداد این نمادها را بررسی می‌کنیم.

 • 42 نماد جفت ارزهای فارکس
 • 587 نماد سهام آمریکا
 • 21 نماد سهام اروپا
 • 88 نماد سهام هنگ کنگ
 • 11 نماد شاخص‌ها
 • 6 نماد فلزات
 • 3 نماد انرژی
 • 8 نماد ارز دیجیتال

پلتفرم‌ های معاملاتی بروکر Xstrades

بروکر XS از پلتفرم‌های معاملاتی متاتریدر 4 و 5 پشتیبانی می‌کند. این پلتفرم‌ها در نسخه‌های اندروید، IOS، دسکتاپ و تحت وب در دسترس هستند. لازم به ذکر است که پلتفرم معاملاتی بروکر فول لایسنس بوده و از سرورهای هلند، انگلستان، ژاپن و چین بهره می‌برند.

لایسنس بپلتفرم های بروکر ایکس اس

واریز و برداشت در بروکر XS

اطلاعات مربوط به واریز و برداشت در سایت وجود ندارد؛ بنابراین برای استعلام روش‌های شارژ و برداشت از حساب معاملاتی، با پشتیبانی بروکر XS Trades تماس گرفتیم.

طی پاسخ بروکر ایکس اس، در حال حاضر تنها از روش‌های واریز و برداشت ارز دیجیتال (تتر) و پرفکت مانی پشتیبانی می‌کند. همچنین تایید کردند که بزودی روش شارژ ریالی نیز اضافه خواهد شد.

حساب PAMM در بروکر ایکس اس

بروکر XS برای کاربران امکان استفاده از حساب PAMM را فراهم کرده است. حساب PAMM یک ابزار معاملاتی است که به معامله‌گران حرفه‌ای این امکان را می‌دهد تا به نمایندگی از سرمایه‌گذاران، معاملات را انجام دهند. در حساب پم بروکر ایکس اس، کاربران می‌توانند صندوق سرمایه‌گذاری ایجاد کنند.

از طرفی کاربران مبتدی نیز می‌توانند موجودی خود را به حساب‌های PAMM واریز کرده تا در دسترس صاحب صندوق قرار گرفته و به انجام معاملات بپردازد. لازم به ذکر است که این حساب تنها در پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5 در دسترس است. سرمایه‌گذاران می‌توانند با کلیک بر روی لینک استراتژی که توسط مدیر حساب پم ارائه شده است، به یک حساب PAMM بپیوندند.

پشتیبانی بروکر XS

بروکر ایکس اس برای ارتباط کاربران با بخش پشتیبانی، راه‌های مانند ارسال ایمیل و تیکت و چت آنلاین را در نظر گرفته است. البته کاربران ایرانی بروکر می‌توانند از طریق چت تلگرام به پشتیبان فارسی دسترسی داشته باشند. پشتیبانی فارسی سرعت پاسخگویی مناسبی دارد و در روزهای تعطیل نیز در دسترس است.

بیمه وجوه مشتریان در بروکر ایکس اس

بروکر ایکس اس بیمه تا سقف 5 میلیون دلار را برای تمامی حساب‌ها در نظر گرفته است. کاربرانی که دچار ضررهایی مربوط به ادعاهایی مربوط به تقلب و سهل‌انگاری بروکر شوند، بین 10 هزار دلار تا 5 میلیون دلار وجه بیمه دریافت می‌کنند. البته این سرویس منجر به هزینه‌های اضافه برای کاربر نمی‌شود.

این برنامه بیمه مسئولیت مدنی توسط لویدز لندن (Lloyd’s of London) تضمین می‌شود که ضمانت می‌دهد، تمام مشتریان و اشخاص ثالث که با XSTrades کار می‌کنند، حفاظت مورد نیاز خود را دریافت کنند.

بروکر اعلام کرده که بیمه برای تمام مشتریان است و ارتباطی با هویت آنها ندارد، لذا ساکنین ایران هم می‌توانند از ان بهره‌مند شوند. ایران بروکر در حال بررسی این موضوع است، لذا تا حصول نتیجه نمی‌تواند آن را رد یا تایید کند. برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانید با پشتیبان بروکر در تماس باشید.

آیا کاربران ایرانی امکان استفاده از بروکر XS را دارند؟

کاربران ایرانی تحت مجوز ثبت سنت وینست و گرنادین‌ها و سنت لوسیا امکان استفاده از امکانات بروکر XS را دارند. در واقع کاربران ایرانی می‌توانند فقط به وسیله دامنه xstardes به امکانات کارگزار دسترسی داشته باشند.

این بروکر دارای پشتیبان فارسی نیز است که از طریق چت تلگرام در دسترس می‌باشد. بروکر دارای سایت فارسی است که یک مزیت برای آن به حساب می‌آید. همچنین طبق مکاتبات با پشتیبان بروکر، بزودی واریز و برداشت ریالی نیز در این بروکر فعال خواهد شد.

برای شروع فعالیت در این بروکر، می‌توانید بدون واریزی حساب کلاسیک ایجاد کرده و خدمات این بروکر را امتحان کنید.

بروکر ایکس اس چند حساب کاربری ارائه می‌دهد؟

بروکر XS سه حساب کاربری را برای کاربران در دسترس قرار داده است. این حساب‌های شامل کلاسیک، استاندارد و الیت می‌شود.

چند نماد معاملاتی در بروکر XS در دسترس است؟

بروکر ایکس اس طیف وسیعی از ابزارهای معاملاتی را در اختیار کاربران می‌گذارد. تعداد این نمادها بیش از 700 ابزار معاملاتی است.

آیا بروکر ایکس اس دارای پشتیبانی فارسی است؟

بله، کاربران می‌توانند به وسیله چت تلگرام به پشتیبانی فارسی دسترسی داشته باشند. 

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (7نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
پویا ۱۸ تیر ۱۴۰۳ نوع حساب: دمو سابقه: صفر تا سه ماه
5 /5

عجیبه!!!

یکم عجیبه یک بروکر با این همه رگوله داره به ایران خدمات میده !!!
به هر حال باید تست کردو دید
فعلا دارم دمو تست میکنم
تا اینجا خوبه

کامیار ۱۷ تیر ۱۴۰۳ نوع حساب: لایو سابقه: صفر تا سه ماه
5 /5

ترید زمان خبر

از لوطی‌های معبر باز کن، کسی بوده که دل به دریا بزنه و زمان اعلام داده، تو این بروکر، ترید داشته باشه؟

اسلیپیج و واید شدن اسپرد، در چه حدّیه؟

سروش ۱۶ تیر ۱۴۰۳ نوع حساب: لایو سابقه: صفر تا سه ماه
5 /5

اسپرد عالی

اسپرد EuroUSD معمولا رو ۰ و ۱ ، برای من که سبک تریدم نیاز به اسپرد پایین داره واقعا XS انتخاب مناسبیه،

barbod ۱۶ تیر ۱۴۰۳ نوع حساب: لایو سابقه: صفر تا سه ماه
5 /5

بروکر XS

سرعت های سرور و سرعت order execution تا الان عالی بوده، با بررسی ایران بروکر و ارائه چندین رگوله معتبر توسط بروکر XS میتونم با خیال راحت و بلند مدت ترید کنم،

وحید ۱۵ تیر ۱۴۰۳ نوع حساب: لایو سابقه: صفر تا سه ماه
5 /5

شگفت انگیز

من بر روی طلا کار میکنم و شاخص ها ، میتونم به جرعت بگم سرعت سرورها بشدت بالا هست و تو این یک هفته تست اصلا مشکلی نداشتم ، برداشت هم مبلغ جزئی زدم و در لحظه به حسابم واریز شد . از اونجائیکه رویه طلا طولانی مدت کار میکنم این مزیت که سواپ فری به صورت نامحدود است بسیار برای روش ترید من خوبه

siavash jahan ۱۳ تیر ۱۴۰۳ نوع حساب: لایو سابقه: سه تا شش ماه
5 /5

حساب Elite

مدتی هست که با حساب Elite در بروکر XS ترید می‌کنم و شرایط عالی اسپرد و لورج معاملاتی جذاب باعث مثبت شدن برآیند معاملاتم شده، واریز و برداشت هم از طریق تتر زیر ۵ دقیقه انجام میشه

همون ۱۳ تیر ۱۴۰۳ نوع حساب: لایو سابقه: صفر تا سه ماه
5 /5

ارزش امتحان کردن رو داره

اگر اطلاعاتی که دادین درست باشه به نظر گزینه خوبی میاد
یک حساب کوچیکه باز کردم دارم تست میکنم
شرایط ترید تا اینجا خوبه