همه چیز درباره کارگزاری کاریزما | مزایای سرمایه گذاری در بروکر کاریزما چیست؟
4 ( 4 )

ورود به وبسایت اصلی

کارگزاری کاریزما | Charisma

همه چیز درباره کارگزاری کاریزما | مزایای سرمایه گذاری در بروکر کاریزما چیست؟

شرکت کارگزاری کاریزما زیر مجموعه گروه مالی کاریزما است که از سال ۱۳۸۷ در بازار سرمایه ایران فعال است این کارگزاری دارای زنجیره کامل خدمات مالی متنوعی مانند سبدگردانی مشاوره و پشتیبانی از صندوق ‌های ETF و صدور ابطالی و... می‌باشد و به عنوان خدمات ویژه، برداشت آنی و پاسخگویی ۲۴ ساعته را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
تاریخ تأسیس :۱۳۸۷/۱۰/۰۴
سامانه معاملات :اکسیر
سهام معاملات :0.001 درصد
معاملات بورس کالا :
واگذاری اعتبار :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی کارگزاری کاریزما

سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار هرگز کار آسانی نبوده است. با طیف گسترده‌ای از گزینه‌های سرمایه گذاری، انتخاب گزینه مناسب برای سرمایه‌گذاران می‌تواند بسیار دشوار باشد. کارگزاری بورس کاریزما یکی از گزینه‌های سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار است که در این مقاله به بررسی کامل این کارگزاری می‌پردازیم.

بررسی اعتبار و سابقه کارگزاری کاریزما

شرکت کارگزاری کاریزما به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه مالی کاریزما، از سال ۱۳۷۳ و با شماره ثبت ۱۰۷۰۷۴ با نام ایران سهم آغاز به کار کرد. این کارگزاری نام خود را در آبان ماه سال ۱۴۰۰ به کارگزاری کاریزما تغییر داد. این کارگزاری به عنوان یک کارگزاری خصوصی با هدف ارائه خدمات متمایز با تکیه بر بیش از یک دهه تجربه فعالیت برند کاریزما در بازار سرمایه، سعی در ایجاد یک تجربه متمایز با سبدی کامل از خدمات در زمینه معاملات در بورس اوراق بهادار، بورس کالا، بورس انرژی و خرید و فروش انواع سهام، ابزارهای مشتقه از جمله قرارداد های آتی و اختیار معامله، گواهی سپرده کالایی و سایر اوراق بهادار دارد.

بررسی اعتبار و سابقه کارگزاری کاریزما

این کارگزاری در نیمه نخست سال 1401 تقریبا ۳.۹۳% از کل معاملات بورس اوراق بهادار را به مبلغ تقریبی 401,506,342,449,417 ریال به خود اختصاص داده است. مدیرعامل این کارگزاری جناب آقای محمد عابد است. دفتر مرکزی این کارگزاری در تهران، خیابان شهید بهشتی، بین بخارست و وزرا، شماره 283 واقع شده است.

ثبت نام در کارگزاری کاریزما

ثبت نام در کارگزاری کاریزما

نحوه ثبت نام در کارگزاری کاریزما بصورت کاملا آنلاین صورت می‌پذیرد. سرمایه‌گذاران می‌توانند با ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت بصورت آنلاین در این کارگزاری ثبت‌نام نمایند. توجه داشته باشید افرادی که زیر ۱۸ سال داشته باشند باید با مراجعه حضوری به همراه ولی خود اقدام به احراز هویت نمایند.

شعب کارگزاری کاریزما

این کارگزاری دارای دو شعبه فعال در سراسر کشور در شهرهای تهران و شیراز است. سرمایه‌گذاران اگر در مدت معاملات خود به مشکلاتی مانند قطعی اینترنت یا پنل کاربری خود مواجه شدند می‌توانند بصورت آنلاین با تماس با پشتیبانی این کارگزاری اقدام به تغییر و معامله در سهام خود کنند.

خدمات کارگزاری کاریزما

از جمله خدمات این کارگزاری می‌توان به قرارداد اختیار معامله، قرارداد آتی، قرارداد فروش سهام، اوراق بدهی و گواهی سپرده و دارایی اشاره کرد. اما سرمایه‌گذاران می‌توانند به غیر از خدمات ذکر شده، از خدمات زیر نیز بهره برند:

  • مشاوره عرضه و پذیرش: شرکت‌ها و کسب و کار‌ها برای تداوم بخشیدن به فعالیت‌های خود به دنبال جذب منابع جدید هستند که یکی از راه‌های جذب سرمایه جدید پذیرش و ورود شرکت‌ها به بازار بورس اوراق بهادار یا فرابورس است. شرکت سرمایه‌گذاری کاریزما، در زمینه عرضه و پذیرش شرکت‌ها در بازار سرمایه، خدمات مشاوره‌ای متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
  • مشاور سرمایه‌گذاری: در سال‌های گذشته، سرمایه‌گذاران برای ورود به بازار سرمایه باید صرفاً با تکیه بر دانش و تحلیل خود، اقدام به سرمایه‌گذاری در بورس می‌کردند اما در حال حاضر خدمات مشاوره‌ای برای معرفی ابزار‌های جدید اهمیت فراوانی دارد تا نقدینگی به سمت مناسبی سوق پیدا کند و سرمایه‌گذاران بسته به شرایط خود بتوانند مدیریت بهتری بر دارایی‌شان داشته باشند.
  • خرید خودرو از بورس کالا: شما با داشتن کد معاملاتی بورس کالا از این کارگزاری، می‌توانید برای خرید خودرو از بورس کالا اقدام نمایید. خودرو های قابل خرید از طریق بورس کالا طی اطلاعیه‌ای در زمان های مشخص اعلام شده و خریداران می‌توانند بدون قرعه کشی به صورت نقدی این خودروها را خریداری نمایند.
  • طرح‌های سرمایه‌گذاری متنوع: این کارگزاری به مشتریان خود طرح‌های سرمایه‌گذاری متنوعی مانند سرمایه گذاری بدون ریسک با سود ثابت و روز شمار، سرمایه گذاری در طلا، سبدگردانی اختصاصی و سرمایه گذاری پوشش تورم را ارائه کرده است.

تغییر کارگزاری ناظر در کارگزاری کاریزما

در این کارگزاری معامله‌گران می‌توانند بصورت کاملا آنلاین اقدام به تغییر کارگزاری خود دهند. برای این کار ابتدا لازم است از کارگزاری مقصد کد معاملاتی خود را دریافت نمایید. بعد از دریافت کد معاملاتی می‌توانید از طریق سامانه آنلاین معاملاتی کارگزاری مورد نظر، درخواست تغییر کارگزار ناظر خود را ثبت کنید.
توجه داشته باشید اگر قصد دارید سهام شرکت خاصی را به پرتفوی آنلاین خود انتقال دهید، الزامی به تهیه یا بارگذاری برگه سهام دارایی نیست، چرا که طبق آخرین مصوبات سازمان بورس، این فرایند (بارگذاری مدارک) اختیاری شده است.

پشتیبانی کارگزاری کاریزما

سرمایه‌گذاران می‌توانند بصورت آنلاین، تماس تلفنی و ایمیل از خدمات پشتیبانی کارگزاری کاریزما بهره‌مند شوند. پشتیبانی آنلاین این کارگزاری بصورت ۲۴ ساعته بوده که می‌تواند مشکلات سرمایه‌گذاران را در هر ساعت از شبانه‌روز برطرف کند.

طبق بررسی کارشناس ایران بروکر، پشتیبانی آنلاین این کارگزاری از سرعت و ادبیات خوبی برخودار است.

پلتفرم معاملاتی کارگزاری کاریزما

پلتفرم معاملاتی کارگزاری کاریزما

پلتفرم معاملاتی اصلی این کارگزاری اکسیر بوده که سرمایه‌گذاران می‌توانند از طریق این پلتفرم بصورت آنلاین معاملات خود را در بازار بورس و اوراق بهادار انجام دهند. همچنین سرمایه‌گذاران می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن رایان اقدام به خرید و فروش سهام خود در بازار کنند.

جمع بندی مقاله بررسی کارگزاری کاریزما

کارگزاری بورس کاریزما انتخاب ایده آلی برای هر کسی است که به دنبال سرمایه‌گذاری با اطمینان است. این کارگزاری با خدمات جامع، مشاوره تخصصی، تحقیقات با کیفیت بالا و پشتیبانی ۲۴ ساعته، شریک حرفه‌ای برای دستیابی به اهداف مالی شما است.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (0نظر)