صرافی تترلند
3.2 ( 28 )

ورود به وبسایت اصلی

صرافی تترلند | Tetherland

بررسی صرافی تترلند✔️ ثبت نام در Tetherland

تترلند یک صرافی داخلی است که امکان معامله بیش از ۴۷۰ ارز دیجیتال را برای کاربران خود فراهم کرده است. تترلند حدود ۷ سال است که در بازار ایران فعالیت دارد و مدیر عامل آن شخصی به نام رضا مسعودی‌فر است. صرافی تترلند به عضویت انجمن بلاک چین ایران و نظام صنفی رایانه‌ای کشور در آمده است.
تاریخ تأسیس :سال 1396
حداقل خرید :کمتر از 300 هزار تومان
کارمزد معاملات :0.28 درصد
نوع صرافی :فروشگاهی و بازار معاملاتی
تعداد ارزدیجیتال :بیش از 470 ارز
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

ارزهای منتخب تترلند

# ارز فروش به شما
(تومان)
خرید از شما
(تومان)
1
تتر
تتر USDT
59,070 تومان
59,064 تومان

نقد و بررسی صرافی تترلند

تترلند یک صرافی ایرانی است که بیش از 7 سال است در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت خود را آغاز کرده و جزو قدیمی‌ترین صرافی‌های داخل کشور است. این صرافی در وب‌سایت خود این‌گونه بیان می‌کند که بر حفظ اصل شفافیت پایبند بوده و فعالیت‌های خود را بر پایه بهبود سرعت انجام معاملات، خدمات و حفظ امنیت بنا کرده‌است. در ابتدا تترلند فقط برای انجام خرید و فروش تتر تأسیس شد اما با گذشت زمان، ارزهای دیجیتال دیگر نیز به صفحه معاملات این صرافی اضافه شدند.

معرفی صرافی تترلند

صرافی تترلند یک صرافی ایرانی است که علاوه‌بر تتر، امکان خریدوفروش سایر ارزهای دیجیتال محبوب را برای مشتریان خود فراهم کرده است و امروزه به تعداد زیادی از کاربران ایرانی خدماتی مناسب ارائه می‌دهد.

صفحه اصلی صرافی تترلند

طبق مستنداتی که در سایت تترلند وجود دارد، این صرافی این‌گونه بیان می‌کند که فعالیت خود را به‌صورت رسمی از فروردین سال ۱۳۹۷ شروع کرده است؛ سپس در خرداد همان سال تلاش‌های زیادی جهت شفاف‌سازی نرخ تتر در داخل کشور انجام داده است. تترلند بعد از دو سال فعالیت، یعنی در تیرماه 1399 از اپلیکیشن معاملاتی خود رونمایی کرد و به مرور زمان سعی داشته خدمات خود را جهت افزایش سرعت خدمت‌رسانی به مشتریان، همواره به شیوه مناسبی انجام دهد.

مدیر عامل صرافی تترلند شخصی به نام رضا مسعودی‌فر است که در تصویر زیر می‌توانید مشخصات این فرد را در لینکدین مشاهده کنید:

مدیر عامل صرافی تترلند

صرافی تترلند در مرداد ۱۴۰۱ یک ریبرندیگ را نیز انجام داد که طی آن، لوگوی این صرافی نیز تغیرات قابلِ‌توجهی کرد. در تصویر زیر می‌توانید لوگوی قبلی و لوگوی فعلی این صرافی را مشاهده کنید:

ریبرندینگ تترلند

آیا صرافی تترلند معتبر است؟

اعتبار یک صرافی یکی از عوامل حیاتی در انتخاب و استفاده از پلتفرم‌های مالی واسطه است. این موضوع نه تنها به معاملات روزمره افراد، بلکه با سلامتی معاملات در بازار ارزهای دیجیتال نیز ارتباطی مستقیم دارد. صرافی تترلند در سایت خود اعلام کرده است که در نهادهای مختلفی عضویت دارد که ما در این بخش به ارزیابی آنها می‌پردزایم.

این صرافی با نام تجاری تترلند به عضویت انجمن فین تک ایران درآمده است. البته توجه داشته باشید همان‌طور که در تصویر زیر نیز مشاهده می‌کنید اعتبار این مجوز در تاریخ 30 اردیبهشت 1403 به پایان رسیده است:

FinTech Association 1

همچنین صرافی تترلند به عضویت انجمن بلاک چین ایران نیز درآمده است که در تصویر زیر می‌توانید استعلام این عضویت را مشاهده کنید:

تترلند عضو انجمن بلاکچین ایران

صرافی تترلند با نام تجاری تبال سکوی فردا در روزنامه رسمی نیز ثبت شده است. اطلاعات داخل روزنامه رسمی را در تصویر زیر می‌توانید مشاهده کنید. ناگفته نماند این شرکت از نوع مسئولیت محدود است که در بخش‌های بعدی مقاله بیشتر در مورد آن صحبت می‌کنیم.

اطلاعات ثبتی صرافی تترلند

صرافی تترلند با نام تجاری سکوی تبادل فردا که در سال 1400 تأسیس شده است در سال 1401 به عضویت سازمان نظام صنفی کشور درآمده است. استعلام این عضویت را در تصویر زیر می‌توانید مشاهده کنید:

tehran.irannsr 1

در انتها ما به سراغ بررسی تاریخچه و اعتبار دامنه سایت تترلند رفتیم. تترلند در سایت خود اعلام کرده که از سال 1397 فعالیت خود را در بازار داخل کشور آغاز کرده است. ما این گفته را ارزیابی کردیم و متوجه شدیم که دامنه این صرافی در سال 2014 یعنی (1392) ثبت شده است و با گفته‌های این صرافی در سایت خود، مغایرت دارد. ما دلیل این مغایرت را نیز بررسی کردیم که پشتیبان سایت اعلام کرد به دلیل محرمانه‌بودن، نمی‌تواند اطلاعات بیشتری در اختیار مشتریان قرار دهد.

دامنه سایت تترلند

معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال باید به این موضوع توجه داشته باشند که نوسانات قیمتی و اتفاقات پیش‌بینی نشده‌ای که بازارهای مالی را تحتِ‌تأثیر خود قرار می‌دهند، بخش جدانشدنی از این بازارها هستند. به همین دلیل پلتفرم‌های مالی واسطه و صرافی‌های ارز دیجیتال اعتبار دائمی ندارند و هر صرافی ممکن است در هنگام نوسانات شدید بازار نتواند انتظارات کاربران خود را به خوبی برآورده کند. لذا اعتبار هیچ صرافی قطعی نبوده و نخواهد بود.

آیا صرافی تترلند مورد تایید پلیس فتا است؟

پلیس فتا الزاماتی را برای صرافی‌های داخل کشور سامان‌دهی و طراحی کرده است که تمامی صرافی‌های داخل کشور موظف هستند آنها را رعایت کنند. اما رعایت این قوانین و الزامات به معنای ارائه مجوز از سمت پلیس فتا به صرافی مورد‌ِنظر نیست و رعایت این الزامات تنها به این معنا است که صرافی‌ها از الزامات پلیس فتا تبعیت می‌کنند.

اولین الزامی که پلیس فتا برای صرافی‌ها در نظر گرفته است این است که صرافی‌ها باید از نوع تضامنی باشند؛ یعنی شرکت و شرکای آن در صورت بروز هرگونه مشکل، متعهد می‌شوند تا مشکلات و بدهی‌های خود را رفع کنند که در این مورد صرافی تترلند از نوع مسئولیت محدود است و به‌عنوان شرکت تضامنی فعالیت نمی‌کند.

دومین الزام نیز این است که صرافی‌های داخلی نباید به اتباع خارجی خدمات ارائه دهند. در این زمینه پشتیبان صرافی تترلند این‌گونه بیان کرد که اتباع خارجی می‌توانند در صرافی فعالیت کنند و مجاز هستند واریز و برداشت ریالی نیز انجام دهند.

ارائه خدمات تترلند به اتباع

اما خدمات‌دهی به اتباع خارجی شرایطی دارد که باید فرد تبعه آن را داشته باشد. به‌عنوان مثال حتما باید پاسپورت و مجوز اقامت را در داخل کشور داشته باشد تا بتواند احراز هویت خود را در این صرافی تکمیل کند.

احراز هویت اجباری یکی دیگر از الزامات قوانین پلیس فتا است که صرافی تترلند آن را رعایت می‌کند.

سایر الزامات پلیس فتا به شرح زیر هستند:

 • صرافی‌های داخلی مجاز به ارائه معاملات فیوچرز، آپشن و مارجین نیستند.
 • صرافی داخلی نباید از خدماتی مانند وثیقه‌گذاری و وام دهی استفاده کند.
 • صرافی داخلی نباید از وجه کاربران برای ابزار پرداخت استفاده کند.

پشتیبانی صرافی تترلند

مشتریان باید در مورد پشتیبانی صرافی خود مطمئن باشند که در صورت بروز هرگونه مشکل در حین معامله، عوامل و پشتیبانان صرافی پاسخ‌گوی آنان باشند. طبق ارتباط کارشناس ایران بروکر با پشتیبانان صرافی تترلند، پشتیبانی آنلاین و تلفنی این پلتفرم سرعت پاسخ‌گویی مناسبی دارد.

صرافی ارز دیجیتال تترلند پشتیبان آنلاین 24 ساعته و پشتیبانی تلفنی دارد. مشتریان می‌توانند مشکلات خود را از این طریق با عوامل صرافی مطرح کنند.

روش‌های پشتیبانیزمان فعالیتزمان پاسخ‌گوییکیفیت
چت آنلاینشبانه‌روزیبین 5 تا 10 دقیقهمناسب
تیکتهر روز از ساعت 07 صبح الی 1:30 شبحداکثر 5 دقیقهمناسب
تماس تلفنی07 صبح الی 01:30 شببین 5 تا 10 دقیقهمناسب

نمادهای معاملاتی صرافی تترلند

اکثر کاربرها و فعالان بازار ارزهای دیجیتال در داخل کشور، زمانی که با نام تترلند روبه‌رو می‌شوند، این تصور را دارند که در این صرافی تنها خریدوفروش تتر صورت می‌گیرد. اما برخلاف تصور عموم، این صرافی بیش از 450 ارز دیجیتال را برای خریدوفروش در اختیار کاربران خود قرار داده است که از جمله آنها می‌توان به: بیت کوین، اتریوم، نات کوین و سایر ارزهای دیجیتال اشاره کرد. همچنین مشتریان این صرافی می‌توانند از شبکه‌های زیر برای نقل و انتقالات و معاملات خود استفاده کنند:

 • بیت کوین (BTC)
 • اتریوم (ERC-20)
 • اتریوم کلاسیک (ETC)
 • ترون (TRC-20)
 • کاردانو (ADA)
 • بی‌ان‌بی چین (BEP-20)
 • سولانا (SOL)

برای مشاهده تمامی شبکه‌های بلاک چینی که صرافی تترلند آن‌ها را پشتیبانی می‌کند به وب‌سایت این صرافی مراجعه کنید.

امکانات صرافی تترلند

امکانات این صرافی تنها به معامله تتر و 450 ارز دیجیتال دیگر ختم نمی‌شود. در ادامه با ما همراه باشید تا با جزئیات بیشتری از امکانات این پلتفرم تبادل ارز دیجیتال آشنا شوید.

قلک تترلند (استیکینگ)

تترلند جزو آن دسته از صرافی‌هایی است که خدمات استیکینگ را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. کاربر می‌تواند یکی از طرح‌های استیکینگ را در قلک تترلند انتخاب کند و در بازه‌های زمانی مختلف، ارز دیجیتال مورد نظر خود را استیک کرده و پاداش دریافت کند.

به‌عنوان مثال اگر ارز دیجیتال ایپ کوین را در بازه زمانی ۱۲۰ روز در این صرافی استیک کنید، حدود ۱۵ درصد به‌صورت سالانه پاداش دریافت خواهید کرد. در تصویر زیر می‌توانید برخی از ارزهای دیجیتالی که در این صرافی می‌توانید استیک کنید را مشاهده کنید.

ارزهای دیجیتال قابل استیک در تترلند

بازار تترلند

بازار صرافی تترلند عملکردی مشابه به سایر صرافی‌ها دارد؛ به این معنا که کاربر در این بازار می‌تواند مشغول به خرید و فروش ارز دیجیتال و سایر دارایی‌‌های خود از جمله تتر شود. یکی از مزیت‌های بازار صرافی تترلند این است که کاربر می‌تواند سفارشات را به‌صورت آنی مشاهده کند و از حجم معاملات دارایی‌ مورد نظر اطلاع داشته باشد.

همچنین در این بخش از صرافی، گزینه‌هایی مانند خرید و فروش آنی و عادی در نظر گرفته شده است که در بخش آنی می‌توانید دارایی خود را به قیمت لحظه‌ای بازار معامله کنید.

ثبت سفارش در تترلند

مبدل ارزهای دیجیتال

تترلند یک سرویس مبدل را نیز برای انجام معاملات آسان‌تر طراحی کرده است. در این سرویس مشتریان می‌توانند ارزهای دیجیتال را به یکدیگر تبدیل کنند؛ به‌عنوان مثال شما می‌توانید ارزهای دیجیتال را به تتر یا تتر را به سایر ارزهای دیجیتال تبدیل کنید.

تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر در تترلند

دریافت وام یا اعتبار از صرافی ارز دیجیتال تترلند

تترلند سرویس وام دهی خود را با همکاری دی جی پی راه‌اندازی کرده است؛ به این صورت که شما ضمانت به این صرافی می‌دهید و دی‌جی‌پی وام را به شما اهدا خواهد کرد. دریافت وام در این صرافی به‌صورت ریالی است. دریافت وام نیز به این صورت است که شما می‌توانید تا 80 درصد از وثیقه خود را وام بگیرید؛ به این معنا که اگر 50 میلیون تومان تتر وثیقه گذاشته باشید تا 40 میلیون تومان می‌توانید وام دریافت کنید.

وام‌‌گرفتن در محیط صرافی‌ها بدون ریسک نیست و قبل از اینکه اقدام به دریافت وام کنید، حتما تمامی شرایط و قوانین بازپرداخت در این صرافی را مطالعه کنید یا با پشتیبان آنها در ارتباط باشید.

خرید گیفت کارت در تترلند

از دیگر سرویس‌ها و امکانات این صرافی می‌توان به خرید گیفت کارت با استفاده از ارزهای دیجیتال در این صرافی اشاره کرد. باتوجه به دسته‌بندی‌های مختلف مانند کارت‌های اعتباری، فیلم و بازی می‌توانید گیفت کارت مورد نظر خود را انتخاب کرده و یکی از راه‌های پرداخت با ارزهای دیجیتال یا تومان را انتخاب کنید.

giftcard

مهر تترلند

در آخرین سرویس و امکانات تترلند می‌رسیم به سرویس خیریه این صرافی. در تترلند مشتریان و سایر کاربران می‌توانند تتر یا تومان را به حساب موسسات خیریه لیست‌شده در صرافی تترلند واریز کنند.

کارمزد تترلند

در این صرافی، کاربران سطح‌بندی می‌شوند و با توجه به سطحی که در آن قرار دارند، کارمزد معاملات از آنها کسر می‌شود. در قدم اول کارمزدهای واریز و برداشت را بررسی می‌کنیم.

در صرافی تترلند کارمزد واریز از طریق درگاه پرداخت آنلاین و انتقال بانکی رایگان است.

کارمزد برداشت نیز باتوجه به کارمزد پایا و ساتنا در بانک مرکزی، به‌ازای هر 50 میلیون‌تومان، ۷ هزار تومان هزینه انتقال کسر می‌شود.

کارمزد برداشت تتر در صرافی تترلند در شبکه‌های مختلف متفاوت است. به‌عنوان مثال کارمزد برداشت تتر در شبکه TRC-20 حدود ۱.۹ تتر است و در شبکه ERC-20 حدود ۲۰ تتر به ازای هر برداشت کسر خواهد شد.

در جدول زیر می‌توانید میزان کارمزها را با جزئیات بیشتر و در سطح‌های مختلف مشاهده کنید:

سطححجم معامله‌ها(۳۰ روز گذشته)کارمزد مبدل رمزارزیکارمزد بازارکارمزد معامله آسان تتر
کاربر برنزیکمتر از ۱,۵۰۰ تتررایگان٪0٪ 0.39
کاربر نقره‌ایبین ۱,۵۰۰ الی ۵,۰۰۰ تتررایگان٪0٪ 0.35
کاربر طلاییبین ۵,۰۰۰ الی ۲۰,۰۰۰ تتررایگان٪0٪ 0.32
کاربر الماسبین ۲۰,۰۰۰ الی ۱۰۰,۰۰۰ تتررایگان٪0٪ 0.29
کاربر VIP1بین ۱۰۰,۰۰۰ الی ۵۰۰,۰۰۰ تتررایگان٪0٪ 0.25
کاربر VIP2بین ۵۰۰,۰۰۰ الی ۱ میلیون تتررایگان٪0٪ 0.22
کاربر VIP3بین ۱ میلیون الی ۳ میلیون تتررایگان٪0٪ 0.2
کاربر vip4بیش از ۳ میلیون تتررایگان٪0٪ 0.18

ثبت نام و احراز هویت در صرافی تترلند

احراز هویت در این صرافی اجباری است و ارائه خدمات توسط این صرافی به مشتریان منوط به تکمیل‌کردن فرایند‌های احراز هویت است. بدیهی است این قوانین برای امنیت بیشتر کاربران و حفظ دارایی‌های آن‌ها است و مشتریان موظفند اطلاعات خود را به‌صورت صحیح بارگذاری کنند و تبعات ارسال هرگونه اطلاعات غلط به عهده مشتری است.

برای تکمیل احراز هویت در صرافی تترلند، اطلاعات زیر باید به کارشناسان این صرافی ارائه شوند:

 • نام و نام‌خانوادگی
 • تاریخ تولد
 • ایمیل
 • شماره تلفن ثابت منزل یا محل کار (توجه داشته باشید که در‌ صورت نداشتن شماره تلفن ثابت، می‌توانید از شماره تلفن ثابت اقوام درجه‌یک مانند پدر، مادر، برادر و خواهر استفاده کنید)
 • تصاویر (عکس ) پاسپورت یا کارت آزمایش طبق فرمت درخواستی تترلند (هر دو دارای تاریخ اعتبار)

طبق گفته پشتیبان صرافی، مدت زمان تکمیل‌شدن احراز هویت در تترلند نامشخص است.

احراز هویت در تترلند

در جدول زیر می‌توانید اطلاعات تکمیلی در مورد احراز هویت و زمان واریز و برداشت را مشاهده کنید:

حداکثر زمان برداشت رمزارزیحداکثر زمان برداشت ریالیمدت زمان تکمیل‌شدن احراز هویتمدارک لازم جهت احراز هویت
سه برداشت اول، ۷۲ ساعتحداکثر یک روز کارینامشخص، حداکثر چند ساعتتصویر کارت ملی یا شناسنامه، متن دست‌نویس به همراه عکس شخص

آموزش تصویری ثبت نام در صرافی تترلند

برای ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال تترلند در صفحه اصلی سایت روی گزینه ورود/ثبت نام کلیک کنید.

در صفحه ایجادشده شماره موبایل خود را وارد کنید.

ثبت نام در تترلند

سپس کدی که به شماره موبایل شما ارسال می‌شود را وارد کنید.

ورود به تترلند

در این مرحله کد ملی خود را وارد کنید.

ارسال کد ملی به تترلند

در نهایت اطلاعات درخواستی را به دقت و صحیح وارد کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود.

تکمیل مراحل ثبت نام در تترلند

آموزش شارژ حساب (واریز و برداشت ریالی یا دلاری در تترلند)

اگر قصد واریز و برداشت تومان را به صرافی تترلند دارید این صرافی سه گزینه زیر را در اختیار کاربران خود قرار داده است:

 • پرداخت با‌ کارت‌های عضو شتاب
 • پایا، ساتنا، حساب‌به‌حساب با سقف بیشتر
 • واریز مستقیم وجه به حساب بانکی

برای واریز تومان یا تتر، ابتدا وارد سایت شوید و در بخش پیشخوان، گزینه کیف پول را انتخاب کنید. زمانی که واریز تومان را انتخاب کنید طبق تصویر زیر سه گزینه برای شما به نمایش درخواهد آمد:

واریز تومان به تترلند
 • در روش درگاه پرداخت، می‌توانید از ۵۰۰ هزار تومان تا 25 میلیون تومان به حساب صرافی واریز کنید.
 • در روش واریز شناسه‌دار می‌توانید تا ۶ میلیارد تومان (بسته به سقف بستر مورداستفاده برای انتقال پول‌) به حساب صرافی پول واریز کنید.

برای واریز تتر به صرافی تترلند نیز از همان قسمت کیف پول، کادر مربوط به واریز تتر را انتخاب کنید. در واریز تتر به صرافی‌ها همیشه با دقت شبکه‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برای برداشت تومان یا تتر از صرافی تترلند به قسمت کیف پول در حساب کاربری خود مراجعه کنید و مشابه مراحل واریز، به‌جای واریز، گزینه برداشت را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید حداقل برداشت تومانی در این صرافی 200 هزار تومان و حداقل برداشت تتر، 3 USDT است.

اپلیکیشن صرافی تترلند

صرافی ارز دیجیتال تترلند اپلیکیشن اختصاصی خود را نیز دارد که از طریق لینک زیر می‌توانید این اپلیکیشن را برای سیستم عامل‌های مختلف دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن

جمع بندی

در این مقاله صرافی ارز دیجیتال تترلند برای شما عزیزان مورد بررسی قرار گرفت.

این پلتفرم از سال 1396 تاسیس شده است و هم اکنون به تعداد زیادی از کاربران ایرانی خدمات ارائه می‌دهد. این صرافی جزو قدیمی‌ترین صرافی‌های ایرانی در زمینه معاملات ارز دیجیتال به شمار می‌رود.

ایران بروکر همواره سعی کرده بررسی‌های خود را بر پایه صداقت و راستی انجام دهد تا کاربران بسته به نیاز خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشند.

اگر تجربه استفاده از این صرافی را دارید در زیر همین پست نظرات خود را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید.

پرسش‌های متداول

آیا می توان بدون احراز هویت در صرافی تترلند فعالیت کرد؟

خیر، فعالیت در این صرافی نیاز به احراز هویت دارد.

آیا تترلند معتبر است؟

صرافی تترلند از سال ۱۳۹۶ در حال فعالیت است و در انجمن بلاک چین و نظام صنفی داخل کشور به عضویت درآمده است.

وب سایت تترلند چیست؟

برای ورود به وب‌سایت از این لینکی که در ابتدای مقاله مشاهده می‌کنید استفاده کنید.

پشتیبانی تترلند از چه راه هایی امکان پذیر است؟

چت آنلاین، تماس تلفنی، تیکت و پشتیبانی ایمیل

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (40نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
امین ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
1 /5

در تترلند گول رایگان را نخورید

سلام
تبدیل مرز ارز رایگان که نیست هیچ چند برابر با شما حساب می کنند که نفهمی از کجا خوردی!
نرخ تبدیل دو رمز ارز را قبلش از خود سایت تترلند بدست بیاورید . مثلا شد A.
وقتی کلید تبدیل را می زنید میرود یک صفحه دیگه که به شما 15 ثانیه فرصت می دهد کنسل کنید تاکید می کنم کنسل کنید در غیر اینصورت بدون تائید تبدیل را انجام می دهد . در این فرصت کوتاه شما نمی توانید نرخ تبدیل را بررسی و مقایسه کنید من برای اینکه بتونم بررسی کنم زودی از صفحه عکس گرفتم و بلافاصله اصلاح که همون کنسل هست را زدم.
حالا نرخ را از صفحه عکس گرفته شده خواندم عددش 25 تتر بیشتر از نرخ اعلامی (A+25) خود تترلند هست . این هیچ پیش خودم گفتم پس تبدیل برعکس را انجام دهم جالب بود که در برعکس نرخ چون در مخرج میاد باز کمتر میشه یعنی در هر حالت 25 تتر میره تو جیب تترلند . (اینم تبدیل رمز ارز رایگان )

امین ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
1 /5

مشکوک

برخی موارد مبهم و مشکوک به شرح ذیل ارائه می دهم:
1- آسان خرید هزینه آن 1 تتر هست من 7 تتر خریدم یک تتر هزینه گرفتند.اصلا0.29درصد در کار نیست.
2- در تاریخ 16 جون ، تبدیل تتر به تتر گلد انجام دادم با نسبت2357.12 تبدیل انجام شد با اینکه طبق نمودار اگر الان هم ببینید حداکثر قیمت 2333 بوده است یعنی 24 تتر .(البته تترلند اعلام کرده است که تبدیل رایگان هست؟!)
3- این مورد هم که میشه همین الان چک کرد قسمت تتر را از همه صرافی ها 200 تا 300 تومان گرانتر می دهد.

محمد ۱۳ خرداد ۱۴۰۳
1 /5

عدم واریزی ریالی

سلام
من برای اولین بار در صرافی تترلند قصد تبدیل سود فارکسم رو داشتم،تتر رو زدم و تبدیل به ریال کردم،بعدش حالا بدو دنبال پولت،اول گفتند روز کاری بعدش میدن و بعد روز کاری بعدش گفتند فردای کاری و کش دادند تا به تعطیلات ۱۳ و ۱۴ خرداد خورد و با بدبختی و کلی پیگیری هنوز نمیدونم واریز میکنن یا نه

علیرضا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
1 /5

کلاهبرداری حرفه ای

بدترین صرافی که تا به حال باهاش کار کردم! حالا چرا؟
1. مبلغی رو واریز کردم همچنان بعد از 3 روز نه حسابم شارژ شده و نه پس میدن!
2. با فرض اینکه پول ما پس داده بشه انقدر نوسانات داشته قیمت ارز ها که من فقط ضرر کردم!
3. جالبه وقتی ثبت نام میکنید تقریبا ازتون مدارک کافی خواسته نمیشه، برخلاف بقیه صرافی ها که تا مطمئن نشن شما همون شخصی که ادعا میکنید هستید این صرفی به طرز غیر قابل اعتمادی ثبت نام ساده ای داره! درواقع شما پولتونو توی یک بستر ناامن نگهداری میکنید
4. پشتیبانی حتی حال نداشتن که اطلاعات رو از روی تصویر رسید بردارن، و شما حتما باید براشون تایپ کنید، بعلاوه دائم درحال پیچوندن شما هستن و وقتی یه مشکلی پیش میاد هرکدوم یه اطلاعات متفاوتی رو میخوان
5. از طراحی یو آی هم بگم که گیج کننده هست
به طور کلی به نظرم تترلند بستر غیرقابل اعتماد، غیراستاندارد و پر از دلهره و استرسه از دست دادن سرمایه هستش و خوشحالم که قبل از اینکه سرمایه زیادی رو وارد این بستر کنم میخوام که ازش خارج بشم.
برای عزیزانی که دنبال وام 100 میلیون تومانی تتری تترلند هم هستند این رو روشن کنم :
ببینید این وام نه سود داره نه کارمزد و شما حدود 120 تومن رو به صورت تتری باید قفلش کنید توی تترلند که بتونید این وام رو بگیرید منتها این وام تنها یک قسط داره! ینی شما باید ماه بعد 100 میلیون تومن رو پس بدید! و بدبختی دیگه ای که داره این وامو شما نمیتونی هرچی دوس داشتی باهاش بری بخری! فقط چیزهایی که دیجی پی ساپورت میکنه رو میتونید بخرید، باتوجه به سرویس دهی افتضاحی که تترلند میده به نظر من اصلا چنین شرایطی به صرفه نیستش گول این طرح هارو نخورید عزیزان.
عزیزانی هم که مدارک میخواید برو قربونت برم توی تترلند ثبت نام کن پول بریز توش بعدش باهم صحبت میکنیم

حسین ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
1 /5

دروغ

میگن کارمزد تبدیل ارز رایگان است اما تمام تبدیل هام کمتر واریزی داشتم و وقتی با پشتیبانی مطرح میکنی میگن تغییرات لحظه ای !!! چرا تمام تغیرات طوری لحظه ای هست که از من کم میشه ؟ :) چرا جوری تغییر نمیکنه بهم اضافه بشه ...

روح اله ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
4 /5

خدمات بی کیفیت تترلند

امروز برای برداشت ارز دیجیتال و‌ واریز به یک کیف پول در سایت تترلند درخواست دادم. بعد از چند بار تلاش ، ایمیل تایید ارسال نمیشد. به پشتیبانی که گفتم گفتند باید ایمیل را عوض کنید و جالبه که یک فرایند الزامی و ناقص و کاملا سنتی(نوشتن متن ، امضا برگه و ارسال مدارک ) برای تغییر ایمیل معرفی کردند که از طریق یک بات تلگرام است.اینکه من در اون شرایط مدارک همراهم نبود و به مشکل اساسی خوردم یک طرف و اینکه تترلند حاضر نیست تغییر در فرایند خود بدهد ، مثلا ایمیل یاهو را از تایید خارج کند یا با پیامک یا هر روش دیگر اختلال را اطلاع رسانی و مشتری را در شرایط خاص قرار میدهد واقعا بد است و نمونه خدمات بی‌کیفیت می‌باشد. واقعا متاسفم

احمد ۱۲ فروردین ۱۴۰۳
1 /5

همه چی مشکل داره

دوستان اگر میخایید که استرس نکشید و اعصابتون خرد نشه بیخیال این تترلند بشید در تمام برداشتها یا تاخیر دارن یا سیستمشون مشکل داره یا ترافیک دارن روزهای تعطیل هم همه چی خراب برای انتقال تتر در شبکه trc20 3 ساعت زجر کشیدم از استرس

امیرحسین رنجبر زعفرانیه ۰۷ اسفند ۱۴۰۲
1 /5

ضرر مالی

بدرد نخورترین صرافی!
اولا که قیمتشون و کارمزدشون بالاس به کنار
دوما خرید کردم انتقال دادم ( ۷۲ ساعت بعد انتقال دادن برام ) ، همین موضوع دیر انتقال دادن باعث ضرر سنگینم شد میگن دستور فتاست
من با صرافی دیگه کار میکنم مشکلی ندارم!
متاسفانه اولین و آخرین بارم بود که با این صرافی کار میکنم

مازیار ۰۵ بهمن ۱۴۰۲

یه مورد دیگه هم فراموش کردم بگم گول قیمت پایین تتر رو نسبت به سایت صرافی دیگه نخورید اگه درست دقت کنید کارمزدش نسبت به جاهای دیگه بیشتره وقتی قیمت نهایی خرید ریالی با صرافی دیگه چک کنید متوجه میشید ظاهرا قیمت تتر پاینه ولی بعد از کارمزد نسبت به صرافی دیگه رقم تمام شده بالا هست

مازیار ۰۵ بهمن ۱۴۰۲

سلام
به نظر من یک کلاه بردار بزرگه من از سایت ها صرافی دیگه خرید کردم نهایتا بعد از ۳۰ دقیقه ارز خریداری شده تو ولت میشینه . من یک بار اشتباه کردم و از این صرافی خرید کردم ۳ روز بعد به ولت من واریز شد .
حالا بماند که چند بار تماس گرفتم ببینم علت چیه و همش جواب الکی و نهایتا اخرین بار به من گفتن پلیس فتا نامه داره که تسویه حساب باید ۷۲ ساعت بعد انجام بشه
و بعد از پیگیری من متوجه شدم اون نامه برای تسویه حساب و خروج پوله نه برای خرید از سایت تترلند که خودش فروشندس
خلاصه مواظب این کلاه برداری باشید پولو میگیرن بعد از ۳ روز ارز به حسابتون میشینه خدا میدونه اگه بخوای پول از این صرافی بگیری چه بلایی سرت میارن

حمید ۰۲ بهمن ۱۴۰۲

کیفیت سرویس دهی فوق العاده افت کرده و تقریبا به هر بهونه ای باید دنبال پولت همیشه بدویی که اینم مطمئنا یه جایی فقط میدویی و‌پولی در‌کار نیست . بنده سه سال باهاشون کار‌کردم و راضی بودم ولی این سری دو روز پیش پرداخت پایا داشتم که هنوزم به حسابم اضافه نشده و‌میگن بخاطر اختلال بانکیه . آخه مومن کدوم بانکی بالای چهل و‌هشت ساعت اختلال داره ؟ اگه شما باور میکنین که یه بانک ۴۸ ساعت قطع باشه و در کنارش یه سیستم به نام تتر لند نتونه ببینه کی‌براش پول زده بقیه هم این خالی بندی ها رو‌باور‌میکنن . به هر حال چه پول بنده رو‌پس‌بدند و‌چه لطف کنند ندن به هیچ عنوان دیگه باهاشون کار نمیکنم.

هادی ۲۵ آذر ۱۴۰۲

دو سه سالی ک کار میکنم شاهد پیشرفت روند کارشون بودم .فقط درمورد هزینه انتقال باید یک دلار باشه ک بیشتره ولی نه پولی خوردن نه جابجایی دیرانجام دادن جز صرفا در مورد انتقال ولت به ولت دیگر گه سه روز یا 72 ساعت نگه میدارند ک راهش اینه نبدیل ب ریال کنی بریزی حسابت بعد انتقال بدی اگر میخای سریع بشه . توضیحات رو دوستان نمیخونن این مورد رو دکر کردند بقیه صرافی ها هم ذکر کردند نامه ش رو برام ارسال کردند ب دستور پلیس فتا نوشته بود بخاطر بررسی مسله پولشویی صرافی ها باید 3روز کاری نگه دارند الته بنطرم درمورد مشتری های سابقه موجه شون میتونن سریع تر عمل کنند چون اختیار دست صرافی هست. سلیقه بیشتری باید بخرح داد

مهدی ۱۸ آذر ۱۴۰۲

دوستان صد در صد کلاهبردار و فقط منافع خودشون در جهت کلاهبرداری محترمانه. طوری کلاهت رو برمیدارن بعدا متوجه بشی. به نظرم آبان تتر و نوبیتکس هزار برابر بهتر هستند. واقعا متاسفم برای وجود همچین صرافی به نام تترلند

ناشناس ۲۰ مرداد ۱۴۰۲

سلام سایتش باز نمیشه اتوماتیک ریدایرکت میشه
موضوع چیه؟

مهدی نظری ۲۱ مرداد ۱۴۰۲
پاسخ ناشناس

سلام. در حال حاضر ورود به سایت تترلند مشکلی نداره. مجددا امتحان کنید

ناشناس ۱۳ تیر ۱۴۰۲

با سلام آدرس دفتر تترلند کجا هست؟

ابوالفضل ۲۱ خرداد ۱۴۰۲

کارمزدهای بالا و پشتیبانی غیر حرفه ای

سمانه قبادی ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

ویه سوال دارم از تترلند میتونم پولم بردارم از اون شرکت. راهی داره. میتونم شکایت کنم میتونم پولم برگردونم

مهدی نظری ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

تراکنش های ارز دیجیتال غیر قابل بازگشت هستن و این مورد در همه تراکنش ها هستو مربوط به صرافی نمیشه.

سمانه قبادی ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

من دیروز از صرافی تترلند خرید کردم دوبست دلار وبه شرکتی از خارج دادم ولی اونا کلاهبردار بودن وپولشم خوردن ودرادامه پول بیشتر خواستن که ندادم. اسم شرکت دیجیتال اکچنج مارکتینگ واسم خانم فاطمه ومیگه من ایرانی هستم که در کالیفرنیا هستم. خواستم به تترلند بگم از اسم شما وشرکتتون دارن سواستفاده میکنن. حواستون باشه وپیگیر باشین وبه مشتریهاتون بگین گولشون نخورن. شمارش هم ۱۳۶۱۲۳۷۶۶۶۶

مهدی نظری ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

خودشون رو تحت عنوان صرافی تترلند معرفی کردن ؟ ممنونم میشیم که آدرس سایت هم ارسال کنید تا اطلاع رسانی بشه

حامد عسگری ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

هیچ صرافی توایران نیست کارمزد واریز وجه به حساب صرافی کسرکنه امااگه شمااز صرافی دیگریزیر20دلاربزنین علاوه بر1تترکارمزدشبکه تترلند1دلارهم بخاطراینکه زیر20دلارزدی کم میکنه خودش دزدیه.دوم همه شبکه ها انتقال تتر روی شبکه trc20با1دلارکارمزدانجام میدن اماتترلندبا2.5دلاربه بهونه افزایش نرخ بلاکچین درحالی که بلاکچین تو اسفند۱۴۰۱داخل طرح شماره۸۳ مدت1روز افزایش قیمت دادوسریع درطرح شماره۸۴گفت کنسل شده الان تترلنداز اسفنده به بهونه طرح۸۳داره باقیمت ۲.۵تترکارمزدانتقال تترtrc20میگیرهدرحالی که هییییچ کدام از صرافی های ایرانی مثل اینا دزدی نمیکنن.حالا اگه بخوای ریال به تترتبدیل کنی اونم کارمزدگزافی بایدبدی.
خلاصه اگه زیر۲۰دلارواربز تترداشته باشی وبخوای انتقال بدی به ادرس ولت 1دلارکارمزدواریز ۲.۵کارمزدشبکه درمجموع۳.۵کسرمیکنن.خییییلی دزدن.این تراکنش تومل صرافی هابا۱تترانجام میشه.ستاره۱میدم تانظرم ثبت بشه وگرنه لیاقت ندارن

مرتضی ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

ما قبل عید پول گذاشتیم خبری نشد چیکارباید بکنیم 😔

amir ۲۶ اسفند ۱۴۰۱

همه جای دنیا نرخ شبکه ترون ۱ دلاره تترلند ۲.۵ دلاره 😐 همینجا ۱.۵ دلار میکنه تو پاچتون بعدشم کار مزد تبدیل هستش اونجا دیگه خیلی دستشون برا چاپیدن بازه 🙄 حالا اینکه نرخ تبدیل دوبار ازتون میگیرن تتر باید ۱ دلار باشه به فرض دلار تو بازار ۴۵ هزار باشه تترلند ۴۶ هزار میده اگه این اختلاف قیمت هزینه کارمزد تبدیل درنظر بگیریم اون هزینه اضافه تبدیل دیگه چیه ؟؟؟؟ یعنی اگه بخوای ۵۰ تتر بخری باید پول ۶۰ دلار پرداخت کنی 🙄 اگه این دزدی نیس پس چیه

مرتضی ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
پاسخ amir

شما از اسفند تونستی برداشت کنی؟ به ما نمیدن پولو تقریبا سه ماهه نگه داشتن😔

رضا در ۰۵ بهمن ۱۴۰۱

عشق می کنم این کامنت هارو می خونم.واقعا ممنون منو از ثبت نام در یه صرافی غیر معتبر منصرف کردین

سهیل ۰۷ دی ۱۴۰۱

چرا تترلند نرخ تتر رو انقدر گرون تر از بقیه صرافی ها ثبت میکنه
هرچی معروف تر میشن بیشتر میکشن رو سودشون!
بابت صفحه مقایسه قیمت های ارز دیجیتال هم تشکر میکنم ازتون خیلی خوب شده

رسول حسینی ۳۰ آذر ۱۴۰۱

از تترلند استفاده کردم یبار موقع واریز آدرس اشتباهی به جای شبکه ترون روی بایننس ریختم همه جا تراکنش رو اوکی میکنن خودشون و واریز رو قبول میکنن ولی تترلند گفت پولتون رفته دیگه. درسته مبلغش ناچیز بود ولی از این رفتارشون خوشم نیومد

سید مهدی ۲۸ آذر ۱۴۰۱

دو سال هست از تترلند استفاده میکنم یکبار هم نشده قطعی و تاخیر داشته باشه تو قسمت واریز و برداشت
کارمزدهاش هم یکسری ها میگن زیاده درصورتی که اگر حجم معاملاتتون بالا باشه از بقیه صرافی ها هم کمتر میشه
پشتیبانی شون هم عالی و سریع بوده

ناشناس ۰۲ شهریور ۱۴۰۱

سلام.
در مواقعی که قیمت تتر دچار نوسان زیاد باشد ، تترلند با تاخیر در تسویه حسابها سعی در سودجویی میکند. در مورد اول تسویه حساب فروش تتر برای اینجانب بیش از ۱۰ ساعت طول کشید (مرداد ماه ۱۴۰۱) ، برای مرتبه دوم واریز تتر از والتم در تترلند به والت دیگری چند ساعت انجام نشد ، پس از پیگیری گفتند به دستور پلیس فتا با تاخیر ۲۴ ساعته واریز تتر میکنند ، در حالیکه پلیس هیچگونه دستوری ندارد ،

حمید عصار ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

بهترین نرخ رو داره تترلند برای تتر، ۴ ساله که تترامو نقد میکنم.
ممنون از ایران بروکر

صمد ۰۹ تیر ۱۴۰۱

صرافی معتبری نیست . من مبلغی خرید کردم و به بروکر معتبر فرستادم . ولی انجام نشد. پشتیبانی میگم چرا میگه اولین بازتونه 24 طول میکشه در حالی که بروکر معتبر یک ساعت وقت داشت دریافت کنه.
نمیشه به صرافی های ایرانی اعتماد کرد

رضا ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

تترلند از دیروز صبح تراکنشها رو تسویه نمیکنه و مرتب با نوضیحات خلاف واقع سعی میکنه این کارش رو توجیح کنه . من از دیروز صبح پول تتری که فروختم رو نتونستم بگیرم . تمام اسنادش هم موجوده .

ناشناس ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

من تتر فروختم الان ٢ روز پول به حسابم نيومده و ميگن اختلال بانك ، اخه مگه ميشه؟ ما در طول روز كلي داريم پول جابجا ميكنيم چنين چيزي نديديم،

حامد ۱۷ آذر ۱۴۰۰

تترلند دزده دوستان. همین الان که دارم این پیامو مینویسم ۱۰ میلیون تومن تتر خریدم ازشون که چند وقته واریز نشده به حساب من میگن پیگیری میکنیم خبر میدیم هر کاری هم دوست داری بکن. نه آدرسشون درسته نه اعتبارشون. حواستون باشه

رضا ۲۰ آذر ۱۴۰۰
پاسخ حامد

درود؛
ممنون میشم اگر کد رهگیری تراکنشتون رو بفرمایید، چنین موضوعی در طول ۴سال فعالیت شفاف تترلند وجود نداشته و حتی یک ریال از هیچ کاربری کم و زیاد نشده.

با سپاس
رضا مسعودی‌فر

احمدرضا ۱۲ آذر ۱۴۰۰

تترلند بهترین نرخ رو داره عالیه
من سه ساله که دارم ازش استفاده میکنم

ناشناس ۲۸ مهر ۱۴۰۰

منم شنیدم کلاهبردارن و پول از حساب شخصی واریز میشه

رضا ۲۰ آذر ۱۴۰۰
پاسخ ناشناس

لطفا با نام و هویت واقعی، مستندات و مدارک خود را ارائه نمایید.

با سپاس
رضا مسعودی‌فر

اقا رضا ۲۷ مهر ۱۴۰۰

برای پی بردن به مزایای تترلند، عبارت تترلند کلاهبردار را در گوگل سرچ کنید