بررسی کارگزاری نهایت نگر | معامله در بازار داخلی از طریق پلتفرم نهارخ
3.7 ( 3 )

ورود به وبسایت اصلی

کارگزاری نهایت نگر | Nahayatnegar

بررسی کارگزاری نهایت نگر | معامله در بازار داخلی از طریق پلتفرم نهارخ

شرکت کارگزاری نهایت‌نگردر سال ۱۳۷۸ تاسیس شده و این کارگزار دارای پلتفرم اختصاصی ارشن و نهارخ است و نزدیک به ۲ درصد از حجم معاملات بازار سرمایه را به خود اختصاص داده است. همچنین این کارگزاری خدماتی هم‌چون تعلق سود به مانده حساب و صندوق سرمایه گذاری سهامی نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
تاریخ تأسیس :۱۳۸۸/۰۱/۰۸
سامانه معاملات اختصاصی :ارشن - نهارخ
احراز هویت آنلاین :
معاملات بورس کالا :
واگذاری اعتبار :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته
ایکس چیف

نقد و بررسی کارگزاری نهایت نگر

باتوجه به نیاز معامله‌گران داخلی به پلتفرم‌های مالی واسطه در حال حاضر تعداد بسیار زیادی کارگزاری بورسی در حال فعالیت و ارائه خدمات به کاربران خود هستند. این خدمات شامل معاملات اوراق بهادار، بورس کالا، معاملات آتی و… می‌شود. در این مقاله به بررسی کارگزاری نهایت نگر که یکی از پلتفرم‌های داخلی در حوزه خدمات بازار سرمایه است خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

کارگزاری نهایت نگر

آیا کارگزاری نهایت نگر معتبر است؟

بسیاری از کلاهبرداران و افراد سودجو از طریق پلتفرم‌های مالی واسطه اقدام به کلاهبرداری و سرقت وجوه کاربران می‌کنند. به همین دلیل قبل از ثبت نام در هر پلتفرم ابتدا باید از اعتبار و سابقه آن اطمینان حاصل کنیم تا در آینده سرمایه و اطلاعات شخصی ما در معرض ریسک‌های پیش بینی نشده ای قرار نگیرد.

شرکت کارگزاری نهایت‌نگر (سهامی خاص)، در تاریخ 1378/09/15 و با شماره 21891 توسط اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسید. پس از 10 سال حضور در بازار سرمایه، همراه تجدید ساختار بازار سرمایه و تشکیل سازمان بورس در تاریخ 1388/01/08، نهایت‌نگر با شماره 10702 نزد سازمان بورس اوراق بهادار به ثبت رسید. 

تاکنون (1 اسفند 1401) گزارشی از تخلف این کارگزاری منتشر نشده است و هم اکنون این کارگزاری در حال ارائه خدمات مربوط به کاربران و مشتریان خود است.

این کارگزاری 1.3 درصد از کل معاملات بازار سرمایه را در اختیار دارد. این مبلغ معادل 135,634,071,905,086 ریال است که با توجه به سابقه و اعتبار شرکت کارگزاری نهایت نگر میزان مناسب و قابل قبولی است.

ثبت نام آنلاین در کارگزاری نهایت نگر

خدمات آنلاین پلتفرم‌های مالی جزو مسائل مهمی هستند که در بررسی پلتفرم‌های مختلف باید مورد بررسی قرار بگیرند. سطح مطلوب خدمات آنلاین می‌تواند باعث جلب رضایت کاربران و همچنین جذب مشتریان جدید منجر شود.

کارگزاری نهایت نگر بسیاری از خدمات خود را به صورت غیر حضوری و بدون نیاز به حضور کاربران ارائه می‌‌دهد. کاربران می‌توانند از طریق سایت این کارگزاری مراحل ثبت نام و احراز هویت خود را تکمیل کنند و از طریق این کارگزاری به معامله و خرید و فروش بپردازند.

شعب کارگزاری نهایت نگر در سراسر کشور

در مواردی ممکن است کاربران علاقه‌ای به انجام خدمات به صورت آنلاین و غیر حضوری نداشته باشند. در این حین، یکی از مسائل مهم تعداد شعب کارگزاری مورد نظر در سراسر کشور است. بدیهی است هرچه تعداد شعب کارگزاری مورد نظر در کشور بیشتر باشد دسترسی به آن برای مشتریان مختلف راحت‌تر و سریع‌تر است.

کارگزاری نهایت نگر دارای 21 شعبه در سراسر کشور است. با توجه به تعداد استان‌های داخل کشور این تعداد شعبه برای یک کارگزاری قابل قبول است.

میتوانید از طریق این لینک به اطلاعات شعب این کارگزاری دسترسی داشته باشید.

خدمات و امکانات کارگزاری نهایت نگر

بیشترین حجم معاملات هر کارگزاری مربوط به معاملات اوراق بهادار و سهام آن است. اکثریت معامله‌گران داخلی علاقه بیشتری به معاملات سهام نسبت به سایر بازارها دارند. کاربران می‌‌توانند با تکمیل مراحل لازم و دریافت اطلاعات ورود به پلتفرم کارگزاری، به خرید و فروش و معامله سهام و اوراق بهادار در کارگزاری نهایت نگر بپردازند.

خدمات و امکانات کارگزاری نهایت نگر

بورس کالا انرژی نیز یکی دیگر از بازارهای داخلی است که هدف اصلی آن حذف واسطه‌های مختلف بوده است. فعالیت در این بازار نیاز به طی کردن مراحل متفاوتی نسبت به بازار اوراق بهادار دارد. افراد می‌توانند با تکمیل مراحل ذکر شده، کد معاملات فیزیکی بورس کالا را دریافت کرده و به فعالیت در این بازار از طریق این کارگزاری مشغول شوند.

پشتیبانی کارگزاری نهایت نگر

کاربران و مشتریان می‌توانند جهت رفع مشکلات خود و یا ارتباط با پشتیبانی این کارگزاری از طریق تماس تلفنی اقدام کنند. لازم به ذکر است ساعات کاری این پشتیبانی در روزهای کاری از ساعت 8 الی 16 است.

نبود پشتیبانی آنلاین یکی از معایب این کارگزاری محسوب می‌شود.

پلتفرم معاملاتی کارگزاری نهایت نگر

در حال حاضر بیشتر کارگزاری‌های داخلی از پلتفرم‌های موجود مانند آنلاین پلاس و اکسیر برای ارائه خدمات به کاربران خود استفاده می‌کنند.

کارگزاری نهایت نگر پلتفرم معاملاتی اختصاصی نهارخ را برای کاربران خود فراهم کرده است. این پلتفرم نسبت به باقی پلتفرم‌ها محیط کاربرپسندتری دارد و معامله در این بستر آسوده تر است.

کارگزاری نهایت نگر، آری یا خیر؟

کارگزاری نهایت نگر از سابقه و حجم معاملات قابل قبول و مناسبی برخوردار است. همچنین پلتفرم معاملاتی این کارگزاری برای طیف وسیعی از افراد مفید و کارآمد است. شعب این کارگزاری پراکندگی مختلفی در سراسر کشور دارد.

یکی موارد منفی این کارگزاری عدم وجود پشتیبانی آنلاین است.

سوالات متداول مقاله بررسی کارگزاری نهایت نگر

آیا کارگزاری نهایت نگر معتبر است؟

کارگزاری نهایت نگر از سال 1378 در حال فعالیت است.

آیا امکان خرید خودرو از بورس کالا در کارگزاری نهایت نگر وجود دارد؟

بله، کارگزاری نهایت نگر خدمات بورس کالا را برای کاربران خود فراهم کرده است.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (1نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
اکبری ۱۹ خرداد ۱۴۰۳
5 /5

اکبری

این کارگزاری قوی ترین پلتفرم تکنیکال رو که چارت تعدیل نشده تا عملکردی رو باید از رهاورد خریداری کرد به رایگان در اختیار کاربرانش گذاشته
ضمنا سامانه معاملاتی خوب و روان همراه با گزارشات متنوع مورد نیاز کاربر دارد.
متاسفانه با وجودی که چندیدن سال وقت و پولم رو در کارگزاری مفید تلف کردم ، نه چارت تکنیکالی داره که بشه ازش استفاده کرد و نه ایراداتی که در گزارشات پرتفو چندین بار بهشون اعلام کردیم رفع کردند.