تبلیغات بنری در ایران بروکر

ایران بروکر مفتخر است به عنوان یکی از بستر ارزیابی و بررسی تخصصی بروکرها و صرافی‌های رمزارز، با پشتوانه چندین ساله خود در زمینه آموزش، تحلیل، نقد و بررسی بازارهای مالی برای کاربران ایرانی داخل و خارج از کشور، بستر تبلیغاتی خود را برای مشتریان فراهم کند. این وبسایت یکی از پربازدیدترین منابع تخصصی در زمینه بازار فارکس و بررسی و ارزیابی صرافی ها و بروکرها می‌باشد که همیشه سعی کرده با بی‌طرفی کامل، به نقد و بررسی فعالان این حوزه بپردازد.

ما با آموزش و در اختیار گذاشتن ابزارهای مناسب برای کاربران خود، همیشه سعی کردیم اعتماد جامعه معامله‌گران حرفه‌ای و مبتدی را جلب کنیم.

توجه داشته باشید که تبلیغات در “ایران بروکر” تعهدی برای جلوگیری از نقد و بررسی پلتفرم‌ها به همراه نخواهد داشت. ایران بروکر حق نقد و بررسی پلتفرم شما را در هر زمانی خواهد داشت.

بنرهای تبلیغاتی که به نمایش گذاشته خواهند شد در ابعاد مختلف و استاندارد می‌باشند. با توجه به نیاز خود می‌توانید جایگاه نمایش آنها را انتخاب کنید تا بیشترین بازخورد و نتیجه را دریافت کنید. در ادامه می‌توانید جایگاه نمایش بنرهای تبلیغاتی خود در سایت را مشاهده، و مکان مناسب را انتخاب کنید.

برای دریافت لیست کامل جایگاه‌های تبلیغاتی و تعرفه، لطفا با پشتیبانی تلگرام ایران بروکر در ارتباط باشید.

بنر ویژه: کد 1-Z

جایگاهپایین همه صفحات سایت (نسخه موبایل) به صورت فیکس
توضیحاتنیاز به طراحی بنر بزرگ در سایز 414 در 48، افقی

باکس تبلیغاتی: کد 1-B

جایگاهصفحه اصلی بعلاوه صفحات بروکرها و صرافی‌ها
توضیحات نیاز به طراحی بنر ندارد

بنر سایدبار: کد C-1

جایگاهساید بار صفحات بروکرها، صرافی‌ها و مقالات
توضیحات نیاز به طراحی بنر سایز 120 در 285، افقی

بنر معمولی: کد 1-M

جایگاهبین متنی (دسته بندی‌های مختلف)
توضیحاتسایز 648 در 80 به صورت افقی

لازم به ذکر است تمام بنرهای تبلیغاتی با تگ تبلیغات منتشر میشوند.

تبلیغ اشخاص حقیقی و حقوقی که با روش‌های عوام فریبانه سعی در جلب مشتری دارند یا کسانی که فعالیت آن‌ها شائبه‌ی کلاهبرداری دارد، انجام نمی‌شود.

برای سفارش تبلیغات به «تلگرام ایران بروکر» پیام دهید.