سرمایه گذار برتر
2.6 ( 51 )

ورود به وبسایت اصلی

پراپ‌فرم سرمایه‌گذار برتر | SGB

هرآنچه باید درباره پراپ تریدینگ سرمایه گذار برتر بدانید!

شرکت سرمایه‌گذار‌ برتر اولین و معروف‌ترین پراپ‌فرم در ایران است. این شرکت خدمات تامین سرمایه معامله‌گران را در دو کلاس ارزیابی با محدودیت مدت ارزیابی و بدون محدودیت مدت زمان ارزیابی ارا‌ئه می‌دهد. شرکت سرمایه گذار برتر با نام اختصاری SGB هدف خود را اختصاص ​​سرمایه لازم برای معامله‌گران در بازار فارکس با حداقل ریسک می‌داند و به عنوان اولین شرکت پراپ‌تریدینگ در ایران یکه تاز است. این شرکت از همه معامله‌گران دعوت می‌کند اگر انگیزه‌های لازم برای همکاری با برترین پراپ تریدینگ ایرانی را دارند مهارت‌های معامله‌گرانی خود را در ارزیابی سرمایه‌گذار برتر به چالش بکشانند و سرمایه دریافت کنند. 

واریز و برداشت | ارزدیجیتال, مستقیم ریالی

سال تأسیس :2019
مراحل ارزیابی :دومرحله‌‌ای با محدودیت زمانی ‌| دومرحله‌ای بدون محدودیت زمانی
حداکثر بالانس :200000 دلار
دراودان مجاز :5
خدمات به ایران :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی پراپ‌فرم سرمایه‌گذار برتر

با ورود به عصرمدرن معامله‌گری ، پراپ‌تریدینگ با فلسفه تامین‌سرمایه برای ترید معامله‌گران به عنوان یک رقیب جدی برای ترید سنتی قدعلم کرده‌است. شرکت سرمایه گذار برتر با نام اختصاری SGB هدف خود را اختصاص ​​سرمایه لازم برای معامله‌گران در بازار فارکس با حداقل ریسک می‌داند و به عنوان اولین شرکت پراپ‌تریدینگ در ایران یکه تاز است. این شرکت از همه معامله‌گران دعوت می‌کند اگر انگیزه‌های لازم برای همکاری با برترین پراپ تریدینگ ایرانی را دارند مهارت‌های معامله‌گرانی خود را در ارزیابی سرمایه‌گذار برتر به چالش بکشانند و سرمایه دریافت کنند. 

انواع پلن‌های تامین مالی در سرمایه‌گذار برتر

پراپ‌تریدینگ سرمایه‌گذار برتر دو نوع کلاس مجزا برای مراحل تامین‌مالی معامله‌گران درنظر گرفته‌ است. در کلاس A معامله‌گران با فرایند ارزیابی دو مرحله‌ای با محدودیت زمانی مواجه هستند که در کلاس B محدودیت زمانی برای معامله‌گران حذف می‌شود. 

به ادعای سرمایه‌گذار برتر روش‌های تامین مالی در کلاس B در راستای آپدیت های دورهای شرکت سرمایه گذار برتر، برای ادای احترام به آن دسته از کاربران که همراه همیشگی و جزئی از خانواده بزرگ این شرکت هستند معرفی شده است. شرکت سرمایه‌گذار برتر در این پلن‌های این کلاس با توجه به نیاز کاربران خبره که از محدودیت‌های زمانی گلایه‌مند بودند و از آن به عنوان گزینه‌ای چالش برانگیز در مسیر فعالیت خود یاد می‌کردند تلاش کرده تا مسیر دریافت سرمایه را برای معامله‌گران تسهیل کند. البته در بررسی‌های میدانی انجام شده توسط متخصصین شرکت سرمایه‌گذار برتر، مشخص شده است که این دوره‌های زمانی حامل فشارهای سنگین بر تریدرهای موفق هستند. 

برای مشاهده پلن‌ها و هزینه‌های شرکت در چالش پراپ و دریافت سرمایه هم می‌توانید از صفحه اصلی و بدون ثبت نام از قسمت پلن‌ها و هم در حساب کاربری خود از قسمت تعرفه ها ، پلن ها را مشاهده کرده و با توجه به سرمایه‌ای که برای ترید نیاز دارید، گزینه مناسبی برای خرید انتخاب کنید.

سرمایه گذار برتر

پلن‌های تامین‌مالی کلاس A سرمایه گذار برتر

به طور کلی ۶ پلن تامین‌مالی در کلاس A وجود دارد که متناسب با میزان سرمایه اولیه حساب معاملاتی، کارمزد ارزیابی متفاوتی دارند. معامله‌گران می‌توانند در پلن‌های کلاس A، حساب‌های معاملاتی ۵۰۰۰ دلاری تا سقف ۲۰۰,۰۰۰ دلار را برای ارزیابی خود انتخاب کنند که در صورت موفقیت در ارزیابی، به با نسبت ۸۰ درصد به ۲۰ درصد به نفع معامله‌گر سود ساخته شده روی حساب بین شرکت و معامله‌گر تقسیم می‌شود.

پلن‌های تامین‌مالی5,000 دلار10,000 دلار25,000 دلار50,000 دلار100,000 دلار200,000 دلار
تارگت مرحله اول 10%500$1.000$2,500$5,000$10,000$20,000$
تارگت مرحله دوم 5%250$500$1,250$2,500$5,000$10,000$
افت ارزش مجاز روزانه5 درصد5 درصد5 درصد5 درصد5 درصد5 درصد
افت ارزش مجاز کل4,400$8,800$22,000$44,000$88,000$176,000$
حداقل روز‌های معاملاتی333333
پلتفرم معاملاتیمتاتریدر 5متاتریدر 5متاتریدر 5متاتریدر 5متاتریدر 5متاتریدر 5
رشد سرمایهتا سقف 2,000,000$تا سقف 2,000,000$تا سقف 2,000,000$تا سقف 2,000,000$تا سقف 2,000,000$تا سقف 2,000,000$
کارمزد ارزیابی60 دلار98 دلار174 دلار329 دلار522 دلار999 دلار

پلن‌های تامین‌مالی کلاس B

همان‌طور توضیح داده شد در کلاس A محدودیت زمانی ۳۰ و ۶۰ روزه در مرحله اول و دوم چالش تمامی پلن‌ها وجود دارد. در برخی پلن‌های کلاس A ، تریدر تحت شرایط خاصی می تواند درخواست اکستند کند که بدین معناست که فرصت بیشتری برای پاس کردن چالش‌ها را داشته باشند. با این درخواست، زمان چالش تا ۱۰ روز افزایش می یابد، اما در جدیدترین طرح شرکت که برای تریدرهای با تجربه در نظر گرفته شده، با محدودیت زمان برای همیشه حذف شده است. پلن B بدون محدودیت زمانی در چالش‌ها طراحی شده است و به معامله‌گر آرامش خاطر بیشتری در زمان ترید ارائه می‌دهد. تنها نکته قابل توجه، گذراندن حداقل ۳ روز معاملاتی برای پاس کردن چالش است.

لازم به ذکر است که قوانین سرمایه گذار برتر، مشخصات و کارمزد پلن‌های کلاس B تفاوتی با کلاس A ندارند. 

قوانین پلن‌های تامین‌مالی سرمایه گذار برتر

معامله‌گران در سرمایه‌گذار برتر باید نسبت به قوانین مشخصی پایبند باشند که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم.

مدت زمان چالش سرمایه گذار برتر

برای سپری نمودن دومرحله در کلاس A هرمرحله به ترتیب 30 روز تقویمی و 60 روز تقویمی مهلت دارد. به صورتی که با اولین ترید مهلت چالش آغاز شده و 30 روز تقویمی زمان در نظر گرفته می‌شود. البته در پلن کلاس B، محدودیت زمانی وجود ندارد.

تارگت‌های سود سرمایه گذار برتر

تارگت‌های سود به معنای مقدار سودی است که تریدر باید کسب کند تا بتواند مراحل چلنج را با موفقیت سپری کنند. به عنوان مثال در پلن کلاس A تارگت سود مرحله اول، 8% است.پس در یک حساب 50,000$، برای پاس شدن فاز یک، سود حساب باید به 4,000$ برسد. همچنین در پلن کلاس B تارگت سود مرحله اول، 10% است. پس در یک حساب 50,000$، برای پاس شدن فاز یک، سود حساب باید به 5,000$ برسد. البته پس گذراندن چالش در اکانت Real تارگت سودی وجود ندارد.

افت ارزش مجاز (درادون) در سرمایه گذار برتر

افت ارزش مجاز (Drawdown) بر حسب بالانس اولیه اکانت محاسبه می‌شود و مقدار آن 12% است. بدین معنا که درادون اکانت بر روی 12% موجودی اولیه ثابت است و نباید بالانس یا اکوئیتی حساب از آن عبور کند. به عنوان مثال اگر در اکانت 2% سود کسب کنید، درادون شما 14% است. و یا در پلن 50,000$، بالانس و اکوئیتی حساب نباید از 44,000$ عبور کند.

اما افت ارزش مجاز روزانه بر حسب بالانس اکانت در ابتدای روز محاسبه میشود و مقدار آن 5% میباشد. افت حساب نباید از آن عدد عبور کند.

مقدار ریسک ممکن در هر ترید در سرمایه گذار برتر

حداقل و حداکثری وجود ندارد و مدیریت ریسک و سرمایه به عهده تریدر است. معامله‌گر در نوع استراتژی محدودیتی ندارد. شایان ذکر است، موضوع فوق شامل معاملات قمارگونه نخواهد بود. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید. البته در صورت قمار گونه بودن تریدها به معامله گر اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت عدم ارسال پیام مدیریت ریسک هیچ گونه محدودیتی برای درصد ریسک و سبک مدیریت سرمایه استفاده شده در هیچ‌کدام از پلن‌ها وجود نخواهد داشت. همچنین قراردادن SL و TP ضرورتی ندارد اما پیشنهاد می‌شود برای مدیریت بهتر سرمایه استفاده شود. 

تغییر پسورد حساب متاتریدر

معامله‌گران در سرمایه گذار برتر می‌توانند پسورد اصلی حساب متاتریدر خودشان را تغییر دهند. اما تغییر Investor Password حساب ممنوع است. اطلاعات اکانت به ایمیل معامله‌گران پس از تکمیل ثبت‌نام ارسال خواهد شد و مسئولیت حفظ و امنیت آن برعهده معامله‌گران است.

اعتبار شرکت سرمایه گذار برتر

شرکت سرمایه گذار برتر یک شرکت پراپ تریدینگ ایرانی است که با کدثبتی 41596 در سامانه قضایی ثبت شده و مورد اعتماد تریدرهای ایرانی واقع شده است. سرمایه‌گذار برتر از شهریور ماه سال 1400 فعالیت خود را شروع کرده و توانسته است رزومه موفقی در میان شرکت‌های پراپ‌تریدینگ برای خود به ثبت رساند. البته شرکت از سال 2021 در کشور امارات متحده عربی به عنوان اولین شرکت پراپ تریدینگ ایرانی ثبت شرکت کرده است و تابع قوانین امارت متحده عربی است. البته سرمایه‌گذار برتر اطلاعات ثبت شرکت خود در امارات به جز آدرس منتشر نکرده است و اطلاعاتی از شماره ثبتی شرکت در امارات در دسترس نیست و بنابراین امکان استعلام گرفتن شرکت ثبتی سرمایه‌گذار برتر در امارات میسر نیست. 

تا به این لحظه بیش از 22000 تریدر از سرمایه‌گذار برتر فاند دریافت کرده‌اند. به ادعای سرمایه‌گذار برتر، گزارش‌های مالی این شرکت در سال ۲۰۲۲ گویای  برداشت 1,400,000$ سود بوده است. که از هر لحاظ نمود اطمینان بالای معامله‌گران به شرکت سرمایه گذار برتر است. لازم به ذکر است امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران، از اهمیت بالایی برای شرکت سرمایه‌گذار برتر برخوردار است و سیستم احراز هویت این شرکت جهت جلوگیری از خطرت کلاهبرداری بصورت دقیق طراحی شده است. 

همچنین سایت سرمایه‌گذار برتر داری ترافیک مناسبی است. 68 هزار بازدید ماهانه به استناد داده‌های similarweb نشان می‌دهد که این وبسایت از اعتبار مناسبی برخوردار است.

روش‌های پرداخت سرمایه‌گذار برتر

پرداخت هزینه شرکت در چالش به صورت ریالی از طریق درگاه پرداخت زرین پال یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این شرکت است که برای راحتی کاربران فراهم شده است. اطلاعات بیشتر را می‌توان در صفحه درباره ما شرکت به‌دست بیاورید. (برای کسب اطلاعات بیشتر در سایت شرکت اینجا کلیک کنید.)

پرداخت هزینه ی تهیه ی چالش به صورت ریالی از طریق درگاه پرداخت رزین پال یکی از ویژگی های منحصربفرد این شرکت است که برای راحتی کاربران فراهم شده است.

احرازهویت معامله‌گران در سرمایه‌گذار برتر چگونه است؟

احراز هویت در سرمایه‌گذار برتر برای معامله‌گران ایرانی اجباری است. معامله گر برای احراز هویت باید حداقل 18 سال داشته باشد. ارسال یک مدرک شناسایی معتبر اعم از پاسپورت، کارت ملی یا شناسنامه الزامی است. پس از ارسال عکس مدارک شناسایی، با ارسال عکس سلفی احراز هویت معامله‌گر کامل می‌شود.

تقسیم سود بین معامله‌گر و شرکت چگونه است؟

در سرمایه‌گذار برتر، تقسیم سود تا سقف 90 درصد، امکان پذیر است. البته پلن‌های کلاس A و B، شرایط برداشت متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند در کلاس A نسبت تقسیم سود به طور پیش‌فرض 80 درصد به 20‌ درصد است اما در کلاس B این نسبت تا سقف 90 درصد نیز قابل افزایش است.  برداشت سود، از طریق تمامی روش‌های پرداخت سرمایه‌گذار برتر امکان پذیر است. البته لازم به ذکر است که معامله‌گر می‌تواند مقداری از سود خود را برداشت نکند و در حساب معاملاتی خودش نگه‌دارد. اما درصد تقسیم سود شرکت از سود حاصل شده در هر صورت کسر خواهدشد. 

البته باید درنظر بگیرید که برداشت سود در سرمایه گذار برتر می‌تواند روی افت ارزش حساب تاثیر بزارد. اگر شما در حساب ده هزاردلاری لایو، حساب خود را تا 12,000$ رشد دهید و سپس هزار دلار دلار آن را برداشت کنید، مقدار بالانس جدید شما 11,000$ می‌شود، اما دراودان کلی شما همان 8800 دلار می‌ماند. در زمان رشد حساب توسط شرکت (رشد 40 درصدی)، درادون کل نسبت به بالانس جدید محاسبه می‌شود و همچنین در یک حساب 200,000$ و رشد به 280,000$، سقف افت حساب 246,400$ است.

البته اگر بعد از نقض قوانین اکانت شما در سود باشد نمی‌توانید سود باقی‌مانده حساب را برداشت کنید. به عنوان مثال اگر شما اکانت ده‌هزاردلاری خود را به 12,000$ رسانده و بعد از آن در یک روز 1,000$ ضرر کنید و حساب را به 11,000$ برسانید، متاسفانه شما قوانین دراودان روزانه را نقض کرده اید و دیگر نمی‌توانید هزار دلار سود باقیمانده را برداشت کنید.

احرازهویت معامله‌گران در سرمایه‌گذار برتر چگونه است؟

احراز هویت در سرمایه‌گذار برتر برای معامله‌گران ایرانی اجباری است.

انواع پلن‌های تامین مالی در سرمایه‌گذار برتر چگونه است؟

پراپ‌تریدینگ سرمایه‌گذار برتر دو نوع کلاس مجزا برای مراحل تامین‌مالی معامله‌گران درنظر گرفته‌ است.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (104نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
فاطمه/فارکس ۰۸ خرداد ۱۴۰۳
1 /5

چالش

نمیشه که نمیشه توی سرمایه چالش پاس کرد

محمد مهدی ۰۴ خرداد ۱۴۰۳
3 /5

سود کردن ممنوع

اگر فست اسکلپ میکنید سمت این شرکت نرید
قبلا چند بار چالش این شرکت را پاس کردم و به اکانت ریل رسیدم اونجا دراو دوان خوردم
تجربه برداشت سود نداشتم
اما اینبار بخاطر اینکه معامله ام 26 ثانیه سود شد چالش را رد کردن و اکانت ریست شد

مجتبی ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
5 /5

پراپ سرمایه گذار برتر

در پرداخت سود مشکلی از سرمایه گذار برتر ندیدیم.اما واسه رد کردن چالش ها هر بهانه ای ک بخواید در دسترس دارن
در تمام مدت ترید در فارکس از هرکسی بپرسید شنبه و یکشنبه تعطیل هست
اما در سرور اختصاصی سرمایه گذار برتر اول بازار ک خط پریود هم داره ساعت 2ترید زدم با سود بستم و صبح هم سود و ضرر داشتم و درادان پایان روز جمعه نخورده
و اکانت رو رد کردن
جالب هست روز 2شنبه شما 2 خط پریود دارید ک کلا 3 ساعت هست
و در اصل شما روز ساعت 2بامداد ترید کنید روز یکشنبه هست
و مسخره ترین حالت رد کردن چالش

nftforex ۰۸ فروردین ۱۴۰۳
1 /5

چالش پراپ

این شرکت در برابر فاندد و پراپی حرفی برای گفتن نداره

amin ۰۸ فروردین ۱۴۰۳
1 /5

باااگ

حقیقتا من توی این شرکت بجز باگ و کندل سازی و قطعی سرور چیزی ندیدم

محمد ۰۴ فروردین ۱۴۰۳
4 /5

پراپ

بنظرم این قوانین قوانین درستی هستند ، حتی اگه شما بخوای با سرمایه خودت کار کنی باید این قوانین رو رعایت کنی وگرنه اگه پول خودتم روزانه بیشتر از 5 درصد بر توی ضرر و در مجموع بیشتر از 10 15 درصد ضرر کنی مشخص یه جای کارت میلنگه و قوانین مدیریت سرمایه رو درست رعایت نمیکنی و قطعا سرمایه تو از دست میدی . در ضمن بنظر بروکر اخصاصی روی داوجونز، طلا و یورو اسپرد خیلی پایینی داره روی داوجونز حدود 1.3 پیپ طلا و یورو پایین تر هم هست ، فقط یک بار بروکر حدود یک ساعت قطع شد و مشکل دیگه ای تا الان نداشته. درکل تا پلن مشخص و مکتوب ندارید نه وارد پراپ بشید نه خودتون سرمایه وارد کنید، روی دمو به پلن برسید و بعد با پایین ترین حجم روی پراپ یا با سرمایه خودتون کار کنید و در صورت سوده بودن و استمرار به تدریج حجم و افزایش بدید ولی نهایتا 1 درصد روی هر معامله بیشتر ریسک نکنید.

مهدی ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

دوستان SGB، پراپی و سایر پراپ های ایرانی 100 درصد کلاهبردار هستند و بزودی پرونده ها علیه شون تشکیل خواهد شد و قطعا پلیس فتا و مقام قضایی با این دزد ها برخورد خواهد کرد؛ مواظب باشید!

شعور ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

دوستان عزیزی که همتون ادعای تریدری و بچه زرنگو داری کلی هم پول برداشت میکنی
توجه کن تویی که میخوای زیر دست یک شرکت بی دروپیکری کار کنی کافیه قید گوشی آیفونت رو بزنی با 50 تا 70 میلیون سرمایه بشینی خودت واسه خودت کار کنی اینشالله که طبق ادعاهات موفق باشی اما این شرکت های تیکت فروش که من با کلی تحقیق فهمیدم اینا فقط چالش فروشن و کاسه گدایی دستشونه که همه رو فریب بدن اعتماد نکن اینها همش چرته 1000 دلار بزار تو حساب حتی اگه 1 دلار هم سود کنی تریدر واقعی هستی اما اگر 1 دلار از حسابت کم بشه اون ضرره پس خواهشن به این شرکت های فیک بی پ.ل که دارن نون چالش اوسکل کردنتو میخورن اعتماد نکن تویی که الان میخوای زیر پست من کص شعر بنویسی کهخودتو آدم موفق جا بزنی و حرفامو تکذیب کنی بشین به جای تکذیب و برداشت میلیون دلاریت از این شرکتا خودت استین بالا بزن حساب باز کن واسه خودت کار بکنی اینقدر مثه این کارگرای دم گذر منت این شرکتارو نکشین واسه چص مثقال سرمایه فیک دمو

KING ۲۵ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ شعور

دقیقا همینطوره. اصلا اینجا بحث از تریدر موفق بودن یا نبودن نیست، بحث سر کلاهبردار بودن شرکت پراپه. کی اینجا اصلا بحث مهارت ترید رو کرده اینجا 《ترید یه بهانه ست واسه دزدی》.

ناشناس ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ شعور

دمت گرم داداش،کاملا با حرفت موافقم،بارکلا،به قولی دستت تو جیب خودت باشه،منت نکش
.

mamad ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ شعور

تکبییییییییییر

مال باختگان SGB ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

دوستانی که ازشون کلاهبرداری شده و ازشون دزدی کرده این شرکت، هر چه زودتر باهم جمع شید و ازشون شکایت کنید تا صاحب این بنگاه پانزی رو جمع کنن (یا بنگاه شرط بندی بگم بهتره).
هر چه زودتر اقدام کنید بهتره.

ناشناس ۲۰ بهمن ۱۴۰۲

سلام داداش چرا کسی میشناسی مشکل داشته؟ یعنی استفاده نکنیم از پراپ این شرکت؟

امیر ۲۱ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ ناشناس

سلام دوست من،لطفا گول این اراجیف رو نخورید،من ۳ ماه هستش دارم با این شرکت کار میکنم،چالش اول رو رد شدم ولی بعدی رو خدارو شکر پاس کردم،تا الان ۲ برداشت داشتم که زیر ۲۴ ساعت انجام شد،تنها ایراد این شرکت پشتیبانی به نسبت ضعیفش هست
فقط چند نکته رو قبل از ازمون در نظر بگیرید
۱)معامله نباید زیر ۳۰ ثانیه بسته بشه
۲) در هر معامله کمتر از ۱.۵ درصد حجم رو درگیر کنید
با رعایت موارد بالا و مدیریت سرمایه اصولی و در صورت داشتن یک استراتژی مکتوب و بک تست شده انشااله حتما قبولید،بابت برداشت هم اصلا نگران نباشید
اکثر این انتقاد ها همون حکایت عروس و زمینه کجه..

شعور ۲۵ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ امیر

آقای زرنگ اگه داری کسب درامد میکنی بشین یه حساب باز کن بشو نوکر خودت شما با داشتن این گونه حساب ها همش استرس داری اما منی که دارم واسه خودم کار میکنم از این استرس ها ندارم معامله رو باز میزارم میام خونه نوش جون میکنم سودمو میگیرم مئیریت سرمایه جرته کافیه سبک کاریت موفقیت آمیز باشه و حجم کم معامله باز کنی تو اگه 1 دلار هم به سرمایت اضافه بشه سوده خدا بده برکت اما حیف که طمع نمیزاره

با شعور ۲۵ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ شعور

تویی که ممعاملت باز میکنی میای خونه نوش جون میکنی چرا حرص میخوری، بشین بشین خونت معاملتو نوش جون کن،دیگه چرا میای جو میدی،اقا افرادی مثل ایشون فقط شنیدن پراپ،نه تحقیق کردن نه قوانینی خوندن،میشینن رو کندل سبز و قرمز پوزیشن باز میکنن تو ده ثانیه ۵ دلار ۱۰ دلار سود میاد فکر میکنن البروکس شدن،بعد توقع دارن همین سودا رو شرکت بریزه حسابشون ،به ماتهتشون فشار میاد،حد اقل قوانینش رو بخون و رعایت کن بعد اگه بهت سودی ندادن اون موقع بیا اینجا چرت و پرت تحویل ملت بده،اقا اگر طبق پلن خودتون و قوانین شرکت درست چالش ها رو انجام بدید و بعد از گرفتم اکانت پراپ طبق قوانین ترید کنید مطمئن باشید سود واریز میشه،جنابعالی وضعت خوبه پول‌داری ،کسی که سرمایه اولیه نداره مجبوره با سرمایه گذاری یکی دیگه ترید کنه که تقسیم سودشم منصفانه هست.وقتی یکم از سود بیاد دستتو نگه داری اون موقع با همین سودا خودت بشین ترید کن

همه چیز دان عالم ۲۵ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ امیر

تو چرا بهت فشار اومده امیر جان؟ تو اصلا اگه تریدر موفقی اینجا چیکار میکنی؟ اومدی جواب بدی که چی بشه؟
همه افرادی که اومدن اینجا انتقاد میکنن حتما یه چیزی میدونن. تو چرا میسوزی؟ از کجا میسوزی؟
تو نگران سود کردن مردمی که یهو منصرف نشن برن SGB؟ یا از خود اونایی؟
برو به کارت برس و الکی سر این مسائلی که نه سرش مشخصه نه تهش الکی حرف مفت نزن، بدون تشکر.

مهدی ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳
پاسخ امیر
1 /5

سلام
داداش اراجیف چیه من یه حساب 50000 داشتم از بروکر الپاری دادن چالش اول رو پاس کردم چالش دوم رو هم پاس کردم یهو گفتن بروکر الپاری پورت هاش بسته شده تقصیر ما نیست دوباره یه حساب دیگه دادن اون رو هم پاس کردم بعد حساب اصلی رو که دادن یه روز دیدم تو پروفایلم قرمز شده سوال کردم گفتن شما قوانین افت ارزش مجاز روزانه رو نقض کردی در صورتی که من اصلا رو حساب اصلی معامله باز نکرده بودم قربون پشتسبانی هم برم یه پیام که میزاشتی یه هفته طول می کشید جواب بده همش می گفتن سرمون شلوغه یک ماه شد دیدم اعصابم خورد شده گفتم ولش کن تقصیر خودمه که به ایناها اعتماد کردم از اون موقع فقط رو حساب خودم کار کردم خدا رو شکر هر ماه دارم بیشتر سود می کنم دستمم جلو این کلاه بردارا دراز نیست بالاخره ادمها با هم فرق می کنن یکی دوست داره همیشه نوکر یکی دیگه باشه یکی نه

KING ۲۵ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ ناشناس

بله دوست عزیز مورد ها بسیاره و به شمام توصیه میکنم ستمش نرید.

مهدی ر ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

سلام فرض کنیم یک اکانت 10000 دلاری داریم که میرسونیم به 12000 دلار یعنی 2000 دلار سود کردیم
خب حالا اگر بخواهیم برداشت بزنیم (به طوری که دارودان روزانه 5 درصد نقض نشود) دفعه اول باید حدودا زیر 600 دلار برداشت بزنیم دفعه بعدش 570 دلار بعد 541 و سپس 289 که مجموع برداشت ها میشود 2000 دلار
حالا اگر بیایم و درخواست برداشت 2000 دلار رو به صورت یکجا بدهیم دراودان 5 درصد نقض میشه و بهمون سودی تعلق نمیگیره؟
میخوام بدونم درست فهمیدم یا خیر؟
بعد اگر درست فهمیدم چقدر زمان میبره تا 600 دلار اول رو واریز کنن و همینطوری پرداخت های بعدی رو
یعنی میخوام بدونم میشه پرداخت ها رو روزانه ثبت کرد و از حساب خارج کرد که حداقل بشه بعد از 4 روز باز حساب رو به 10000 رسوند و ترید کرد؟
یا این که باید هر دوهفته صبر کنیم خارج بشه بعدش باز درخواست بزنیم
ببخشید طولانی شد

حسین ۰۸ بهمن ۱۴۰۲

هیچ کدام رنگ سود مستمر به چشم ندیدین الکی پراپ زیر سوال نبرین! صد تا پراپ تست کنی مشکل جای دیگست
تا دو سال پیش تریدر فارکس انگشت شمار بود الان دوزاری ها افتادن تریدر شدن زرششک

علی ۱۱ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ حسین

فارکس و پراپ: قمار

مهدی ۰۵ بهمن ۱۴۰۲

بنده با ۲۰ سال سابقه عرض میکنم این سرمایه برتر فقط دنبال گرفتن پول از شماست به راحتی حساب با گرفتن کمسیون و کارمزد میبره تو ضرر هر کسی عکس خواست بهش میدم ثابت میکنم تو یه معامله طلا ۱۱۳ دلار کمسیون گرفت درجا حساب از بین برد نکنید به خدا پولتون فقط میخوان بگیرن . پنیر مفت تو تله موش

حسین ۰۸ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ مهدی

هیچ پنیر مفت در کار نیست بایست تریدر حرفه ای باشی ک شما نیستی و نخواهی شد از سابقه کاریت مشخص تریدر نمیشی!

علی ۱۱ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ حسین

توام یکی از اونایی که داری این حرفو میزنی
راست میگه پنیر تو تله موشه، ولی اینجا پنیر مفتی نیست پنیریه که بابتش پول میدی و خودتم میری تو تله
پراپ چیزی جز از دست دادن سرمایه و بدبدختی و قمار توش نیست تمام.

ناشناس ۱۵ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ مهدی

20سال چه عرض کنم بنظر میاد 20 روز سابقه داشته باشید وقتی کمیسون یک معامله بشه113دلار یعنی حدود 20 لات زدی شما اگر 200کا هم گرفته بودی نهایت باید5 لات میزدی تازه خیلی ریسک میکردی حالا شما چه حسابی 20لات زدی الله علم
بعدش شما که میگی20سال سابقه داری هنوز نمیدونی کمیسون مربوط به بروکر هست نه پراپ آقا با سابقه

ارشدی ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ ناشناس

کمیسیون طلا در هر لات معامله بین 6 دلار تا 8 دلار متغییره . عددی که شما بابت کمیسیون تقدیم مارکت کردی بابت استفاده غلط از لات سایز بوده . به شرکت تامین سرمایه مربوط نیست...

رضا ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

کسی لیست کاملی از نماد های کریپتویی که این پراپ ساپورت میکنه داره؟

Amir ۰۳ بهمن ۱۴۰۲

سلام دوستانی که چالش پاس کردن بعد ارسال مدارک چقد زمان میبره اکانت اصلی و ارسال کنن

محسن ۰۱ بهمن ۱۴۰۲

سلام دوستان چند در صد از سود برای تریدر و چند درصد برای شرکت هستش ؟؟

ناشناس ۲۴ دی ۱۴۰۲

پنل آنالیزش مشکل داره. چالش ر نشون نمیده یا میزنه کنسل شده.

الهیار صیادمنش ۱۹ دی ۱۴۰۲

پراپ = پانزی = دزدی = کلاهبرداری = پشیمونی

بهمن ۱۷ دی ۱۴۰۲

سلام دوستان کسی هست تجربه کار با پراپ فرم های که به ایرانیا خدمات میده کار کرده باشه من خودم با تریدرز کامبت کار کردم خوبه ولی برای مرحله ریل بروکرهایی که میده اسپردش برای اسکلپرها بالاست کسی پراپ های ایرانی که اسیپردهای بروکرش پایین باشه و برداشت زده باشه در کل خوب باشه رو میشناسه معرفی کنه ممنون میشم

ناشناس ۲۴ دی ۱۴۰۲
پاسخ بهمن

سلام
تویه همین پراپ بروکر آلپاری اسپرد بنسبت بهتری داره، البه باید توجه داشته باشی که فقط روی متا 5 هستش...

علی ۱۷ دی ۱۴۰۲

سلام
دوستان کسی هست با سرمایه گذار برتر کار میکنه چجوریه راضی هستید یا نیستید. من یک چالش دارم پاس میکنم در چالش پاس کردن مشکلی ندارم ولی کسی سود گرفته سود برداشت میده مشکلی پیش نیومده خواهشا هر کسی کار میکنه توضیح کامل بده
ممنون

زهرا ۲۸ دی ۱۴۰۲
پاسخ علی

سلام من دو مرحله رو پاس كردم. ولي براي اكانت ريل بهم پيام دادن شما نقض قوانين كردين در صورتيكه مرحله ي دومم با ٤٪؜ سود بسته شد

شادمان ۱۶ دی ۱۴۰۲

با سلام من از سرمایه گذار اکانت گرفتم تا میرفت تو ضرر توی پنل میزد رد شده و این موضوع همیشه رو مخ بود باید تیکت میدادی بهشون

علی ۱۷ دی ۱۴۰۲
پاسخ شادمان

سود برداشت کردی مشکلی نداره هما چیز اوکی هست؟

محمدرضا ۰۹ دی ۱۴۰۲

بنده چلنج ۵۰۰۰ دلاری‌رو پاس کردم و تا الان ۳ بار برداشت زدم و واریز شده مشکلی نبود فعلا.

الانم اکانت ۵۰ کا گرفتم میخوام انشاالله پاس کنم. دوستانی که میگن کلاهبرداری هست و ... ترید کردن بلد نیستن میندازن گردن شرکت.

قبل اینکه ۵۰۰۰ دلاری‌رو پاس کنم دو تا اکانت ۱۰۰۰۰ دلاری‌ خریدم و از دست دادم . چون مدیریت سرمایه م درست نبود .

ناشناس ۳۰ دی ۱۴۰۲
پاسخ محمدرضا

سلام.جسارتا میتونم ی سوال بپرسم ازتون؟ وقتی حسابتون ریل شد مبلغ کلی چالش هم براتون واریز شد؟

amir ۰۵ دی ۱۴۰۲

سلام لطفا یکی راهنماییم کنه بنده یه ربات دارم میخوام باهاش پراپ پاس کنم که به ایران خدمات بده صد هزار تا میخوام بگیرم با قیمت مناسب و مهم تر از همه بدون قوانین مسخره(چون حداکثر اسپرد من تو ربات 3 هستش) و کندل سازی بروکری ممنون میشم اگه تجربیاتتونو در اختیار من هم قرار بدید

... ۰۷ دی ۱۴۰۲
پاسخ amir

امیر جان fundednext میتونه گزینه ی خوبی باشه چون ربات تریدر مجازه فیدل کرست هم پراپ خوبیه و مطمئن نیستم ربات تریدر مجاز باشه و نکته ی خیلی مهم اینه که در بیشتر پراپ ها مالکیت ربات باید به شما تعلق داشته باشه یعنی سورس کد رو در اختیار پراپ قرار بدید موفق باشید

زندگی بدون قمار ۰۲ دی ۱۴۰۲

قوانین پراپ دقیقا مثل این میمونه که بهت میگن در برابر طوفان سهمگینی که میاد یه چوبی بهت میدیم، باهاش خودتو در برابر طوفان محافظت کن که آب نبردِت.
اصل و ذات پراپ مثل کپی ترید اشتباهه و اصلا نباید به فکر پولدار شدن ازش بود، تمام.

رضا ۲۷ آذر ۱۴۰۲

سلام و قت همگی بخیر
من تجربه خودم رو اینجا میذارم و امیدوارم به درد دیگران بخوره.
من یه اکانت 5000 دلاری خریدم و تونستم دو مرحله اول رو پاس کنم ولی بعد از گرفتن اکانت واقعی نتونستم به سود برسم و از دست دادمش در نتیجه هیچ تجربه ای از برداشت وجه نداشتم. اکانت من روی سرور اختصاصی و کارگزاری یونیکورن بود.
مشکل زیادی در رابطه با پشتیبانی نداشتم هرچند بعضی مواقع کمی طول میکشه تا جواب بدن ولی من راضی بودم.
یونیکورن کارگزاری خوبی نیست و مشکل سرور داره طوریکه یکبار برای حدود یک ساعت به طور کال قطع شد. وقتی به پشتیبانی پیام دادم محترمانه قبول کردند و گفتن اگر ضرر کردید اطلاع بدید که بررسی کنیم ولی من ضرری نکرده بودم.
اسپرد در یونیکورن به شدت بالا است به خصوص شب ها به طوریکه یکبار در AUDUSD حد ضرر من با 10 پیپ زده شد اما معامله در سود بسته شده بود!
در کل از SGB راضی بودم و قصد دارم اکانت دوم هم بخرم.
من ریسک یک درصد برای هر معامله دارم و اجازه نمیدم ضرر روزانه ام از 3 درصد بیشتر بشه به نظرم این رویه میتونه کمک کنه تا راحت تر اکانت رو پاس کنیم.

ناشناس ۳۰ دی ۱۴۰۲
پاسخ رضا

سلام وقتتون بخیر.ببخشید شما با یونیکورن کار میکردین میتونم ازتون ی سوال بپرسم؟

محسن ۲۰ آذر ۱۴۰۲

حسابهای کلاس B که محدودیت زمانی ندارن و از سرور اختصاصی استفاده میکنن چطوره؟

حسن رشیدی ۱۱ آذر ۱۴۰۲

با سلام. من اکانت ۵k تو پراپی گرفتم سرور اختصاصشون. مرحله اولو فعلا توی ۸ روز پاس کردم و تو مرحله دومم. البته من خودم فقط ۶ ماهه فارکسو شروع کردمو بیشتر به خاطره تمرین چالش شرکت میکنم. چند مطلب که شاید به دوستان کمک کنه:
۱_درودان روزانه پنج درصدی، از بالانس اول هر روز محاسبه میشه. و درودانه کلی از بالانس اولیه.
۲_اینجا دوستان زیاد گفتن که درودان روزانه اعصابه ادم میریزه به هم و فیل میشین و اینا، اما به نظره من اینجورییم نیست اگر مدیریت ریسکتون مناسب باشه و ترید های منطقیو بگیرین اصلا فیل نمیشین. و براحتی پاس میکنین.
۳_ در ضمن اینکه چالش پراپ ها به دلیل الزام تریدر به رعایت درودان روزانه و کلی، به شما کمک میکنه مدیریت ریسک رو تمرین کنید حداقل به من خیلی کمک کرده. قوانین پراپ اگرچه ممکنه برای یه تریدر حرفه ای دست و پا گیر باشه و تریدر حرفه ای نتونه ترید های ریسک بالا باز کنه ولی همین قوانین به من مبتدی کمک میکنه تو ترید مدیریت ترید و اخبار و ریسکو تمرین کنم که این خوبه.
۴_ حتی من ترید های اشتباهم کم نبودو ضرر میکردم ولی بازم تونستم مرحله اولو پاس کنم اسپردشونم منطقیه حتی تو سرور اختصاصی مخصوصه زمانی که حجم معاملات زیاده عصرا.
این نکات تجربیات و نظرات شخصی بنده هست البته در مرحله اول چالش پراپی. امیدوارم کمکی به دوستان بکنه.

ناشناس ۱۵ آذر ۱۴۰۲

دمت گرم

احسان ۱۱ آذر ۱۴۰۲

با سرمایه گذار برتر کار نکنید چون قوانین ریز زیادی داره سریع اکانتتون میپره

حمید ۱۵ آذر ۱۴۰۲
پاسخ احسان

قوانین ریز نداره
قوانینی داره که اکثر مبتدی ها بدلیل عدم مطالعه و پرس و جو کردن متوجه ش نیستن.
اکثر پراپ ها قوانین شون یکی هست و اینم بگم که چالش پراپ برای یک مبتدی و حتی متوسط قابل پاس کردن نیست (حداقل بار اول). پراپ واسه یه فرد حرفه ای یا یه تیم مناسبه. اگر میتونید بصورت تیمی ترید کنید خیلی عالیه.

ناشناس ۲۳ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ حمید

ترید تیمی که ممنوعه؟!

زهرا ۲۸ دی ۱۴۰۲
پاسخ احسان

دقيقا من هر دو مرحله رو پاس كردم ولي پيام دادن بهم نقض قوانين كردين😔

علی ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ زهرا

شما فقط میگی بهتون گفتن که قوانین رو نقض کردین ولی هیچ وقت نگفتین که چرا و به چه علت و برای چه قوانینی شمارو رد کردن؟

امیر ۰۵ آذر ۱۴۰۲

سلام دوستان.
اینجا کسی هست که با سرمایه گذار برتر کار کنه و برداشت داشته باشه؟
دوستان قدیمی و باتجربه خواهشا جواب و تجربه بدن.

احسان ۱۱ آذر ۱۴۰۲
پاسخ امیر

سلام سرمایه گذار برتر کلاه بردارن باهاشون کار نکنید

ناشناس ۱۱ آذر ۱۴۰۲
پاسخ احسان

چی شده مگه؟

رضا ۱۵ آذر ۱۴۰۲
پاسخ احسان

دوستانی که میگن کلاهبرداره لطفا یه جا جمع شید مدارک تون رو ارائه بدید ما هم بفهمیم داستان از چه قراره... اگر داره کلاهبرداری میکنه یه کاری کنید همش حرف نزنید!

رستان ۲۵ آذر ۱۴۰۲
پاسخ رضا

خیلی کندل سازی میکنن
شادوهای خیلی بلند تری نسبت حتی به آلپاری میزنن
برید بیشتر تحقیق کنید.

یاسین ۰۹ دی ۱۴۰۲
پاسخ رستان

سرورهای آلپاری با یونیکورن فرق داره چونکه لیکوئیدی پروایدر هاشون فرق داره و این ربطی به شرکت یونیکورن و آلپاری نداره! همه ی بروکر ها فرق میکنن حتی مقدار اسپردی که ساپورت میکنن بستگی به لیکوئیدی پروایدرشون داره. شما روشت مشکل داره داداشم. این صحبت ها و بهانه ها برای کسی هست که نهایتا 1 سال فارکس کار میکنه و از همه چیز بهانه میگیره بجز خودش و روش کارش

سعید ۱۵ آذر ۱۴۰۲
پاسخ امیر

سلام من 6ماه دارم کار میکنم باهاشون سرور اخصاصی که دارن یکم مشکل داره پشتیبانیشونم خیلی خیلی ضعیفه ولی در کل شرکت خوبیه واریزی هم داشتم مشکلی نداشته تا حالا

محسن فروزش ۲۸ آذر ۱۴۰۲
پاسخ امیر

سلام من هشت ماهه با این شرکت کار میکنم خوبه برداشت داشتم اشکال کارش فقط تو معاملات باز آخر شبه که به احتمال قوی استاپ میزنه

ghodrat ۲۶ آبان ۱۴۰۲

دوستان ممنون میشم جواب بدین اگر ما تویه ماه اول مثلا حساب 5000 هزار دلار باز کنیم اون رو تا اخر ماه برسون به 5500 . میشه اون 400 دلار ازش برداشت کنیم؟
بعد دوباره ماه بعد بریم ی حساب مثلا 25000 هزار دلار باز بکنیم

Mojtaba ۰۴ آذر ۱۴۰۲
پاسخ ghodrat

سلام شما بعد از 2 مرحله 8و4 درصدی ب اکانت ریل می‌رسید و بعد از اون میتونید هرچند تا اکانت خرید کنید و روی همه شون ترید کنی

mohhamad ۲۲ آبان ۱۴۰۲

منظور از تقسیم سود 80 به 20 چیه ؟
80 تریدر 20 شرکت
یا........
؟

کارشناس ایران بروکر ۲۲ آبان ۱۴۰۲
پاسخ mohhamad

با سلام. بله 80 درصد به تریدر تعلق میگیرد و 20 درصد به شرکت

تریدر پر انرژی ۲۱ آبان ۱۴۰۲

دوستان اگر کسی تجربه کار کردن با "سرمایه گذار برتر" یا بقیه پراپ های ایرانی و خارجی رو داره، لطفا با صادقت و بی طرف بگه.
آیا الکی و بدون دلیل، گیر میدن؟ پانزی هستن یا خیر؟ و آیا ماهیت شون در کل کلاهبرداریه یا نه، درست کار میکنن و ما هم میتونیم سود کنیم؟

Mojtaba ۰۴ آذر ۱۴۰۲

سلام
هم برداشت داشتم و هم از5هزار تا 100هزار داشتم
فقط اگر می‌خواهید در کل پراپ ها ب مشکل نخورید بیشتر از ⅕درصد روزانه ضرر ندید وگرنه قانون نانوشته پراپ ها خصوصآ سرمایه گذار برتر، از چالش بیرون میفتید

محسن فروزش ۲۸ آذر ۱۴۰۲

دوست عزیز فکرتونو از شرکت های پانزی دور کنید من هشت ماهه با این شرکت کار میکنم برداشت داشتم و....این یک سود دو طرفه هستش هم برای تریدر بدون سرمایه هم برای شرکت

ابوالفضل مقدم ۰۶ دی ۱۴۰۲

سلام من مقدم هستم من چالش ۲۵ تایی از پراپی قبول شدم همه چی اوکی شد و۱۵ در ص اول و ریخت ومرحلهی دوم هم قبول شدم وتیکت برداشت بعد از ۳ روز اعلام کردند حساب شما هیچ مشکلی نداره ما تیکتمون رو باerc20 با توافق خودشون ثبت کردم بعد از س روز واریز کردن به ولنم ولی چن جا مراجعه کردم که ریال کنم نتونستم به با پشتیبانی صحبت کردم گفتند که با تیکت رو با تاپ چنج ثبت کنی منم این کارو کردم بازهم بعد از سه روز واریز نشد باپشتیبانی کفتم سه جهار روز گفتند صبوری کنید که من بعد از این مدت اصرار کردم که باید بگی داستان چیه اولگفتند که باز تیکت دوره ترید کردید به همین خاطر واریز نشده دوباره تیکت ثبت کنیو گه من این کار رو کردم ولی باز بعد از چن روز پیگیریواریز نشد که در آخرین مکالماتمون گفتند که با ایمیل شما هیچ تیکت ثبت نشده که دیدن من اصرار دارم که روزای قبل با همکارانشان صحبت کردم که تیکت ثبت شده دیکه حسابمو بن کردن و به همین راحتی ۲۵۰ میلیون تومانه منو ندادن اگه هم خواستی همه اسکرینها رو برات میفرستم اینم شماره منه

زهرا ۲۸ دی ۱۴۰۲

دقيقا مثل من دو مرحله چالشو قبول شدم ولي بهم حساب ريل ندادن و گفتن شما نقض قوانين كردين من نميدونم چ نقضي كردم كه حسابمو با سود بسته بودم

مشتی ۲۰ آبان ۱۴۰۲

سلام دوستان من تجربه م رو با یه مثال توضیح میدم که جا بیافته
من توی پراپ FTMO از طریق یه دوست خارجی حساب 100 هزار تایی گرفتم نکته ای که باید توی همه بروکرها دقت کنید ماکزیمم لاس روزانه اس ، این دست شمارو می بنده و بنده حساب رو به علت عدم آگاهی از این موضوع از دست دادم
من حساب رو رسوندم به 106 هزار دلار بدون اینکه حتی یک دلار زیر 100 هزار رفته باشم تو یه روز اکانتم 5800 دلار رفت تو ضرر و حساب از من گرفته شد درحالیکه من فک میکردم اون 5 درصد درادان روزانه از 100 هزار حساب میشه ولی اینطور نیست از سود شما حساب میشه

gey ۰۳ آذر ۱۴۰۲
پاسخ مشتی

یعنی درادوان شما از 5300 نباید بیشتر میشد درسته

امیر ۲۰ آبان ۱۴۰۲

من شخصا سرمایه گذار برتر رو تایید میکنم تا الان بالای حدودا 7000$برداشت داشتم ازش و کلی چیز ازش دراوردم به تازگی هم درادون روزانه رو زدم که صد البته مقصر خودم بودم چون ریسکم رو بردم بالا و روانم بهم ریخت بعد از ماه ها برداشت
ببینید دوستان پراپ کلاهبردار داریم اما کلیت پراپ کلاهبرداری نیست کار سختیه پاس کردنش و 90% عساتید اینستایی چون خودشون و استراتژی شخمیشون نمیتونن پاس کنن میان پراپ رو میکوبن وگرنه شما 2 ماه رو حساب دمو تمرین کن شرایط رو شبیه سازی کن پلن مکتوب داشته باش مدیریت سرمایه 0.5% در هر پوزیشن رو رعایت کن محاله قبول نشی اگر فکر میکنید پراپ ها همه کلاهبردار هستن مطمئن باشید تریدر نیستید. شخصا 3 پراپ رو تجربه داشتم و تایید میکنم که معتبرن و درست رفتار کنید سود رو میدن: 1)سرمایه گذار برتر 2)پراپی 3) FTMO (بین خارجیا معتبرترین که باید پاس خارجی داشته باشید)

علی ۱۸ آبان ۱۴۰۲

دوستان کسی تجربه استفاده از SGB رو داره؟
پراپ های ایرانی بصورت پانزی کار میکنن یا نه؟

امیر ۲۰ آبان ۱۴۰۲
پاسخ علی

کلیت پراپ به صورت پانزی هستش منظورم اینه کپی تریدی وجود نداره درهیچ پراپی مختص ایران هم نیست عزیز همه همه همه اما این دلیلی بر عدم پرداخت سود شما نیست شما در سرمایه گذار برتر یا فرضا اصلاftmo پاس شو سودت رو میدن چون اینقدری تعداد بازنده زیاد هستش که سود شما پرداخت بشه شاید صدها برابر پرداخت سود ورودی هستش بخاطر همین باید سراغ پراپ های نامی و معروف برید نه تازه تاسیس ها

سینا ۲۶ آبان ۱۴۰۲
پاسخ امیر

بنده طرفدار متعصب هیچ شرکت تامین سرمایه ای نیستم اما تریدرز کامبت با استفاده از Social Trader Tools کپی ترید انجام میده و مدرک این موضوع در کانال آقای رضا گلشاهیان و کانال خود تریدرز کامبت موجود هست
در کل اینکه یک شرکتی کپی ترید انجام بده یا نه بیشتر بستگی به سیاست مدیرانشون در رابطه با نحوه مدیریت ریسک مربوط هست
یادمه زمانی که پراپی تاسیس شد بنیانگذار و مدیرعاملشون آقای علی عسگری گفتن که شرکت ها ممکنه اگر وضعیت معامله گر خوب باشه روی سرمایشون کپی ترید انجام بدن و اگر هم وضعیتشون مناسب نباشه و احتمال بدن که پایدار و باثبات نیست کپی ترید انجام ندن
به نظرم اگر مقاله های نحوه ی مدیریت ریسک کارگزاری های فارکس رو که در سایت خیلی خوب ایران بروکر منتشر شده مطالعه کنید بهتر می تونید این موضوع رو درک کنید
حتی بهترین های جهان مثل my forex funds هم ممکنه کپی ترید انجام ندن چون یکی از اتهاماتی که از سوی نهادهای نظارت کننده آمریکا و کانادا بهشون زده شده بود این بود که شما کپی ترید انجام نمیدید و در کنار اون بهشون گفته بودن شما فعالیت های عامدانه ای انجام میدید که باعث ضرر و زیان معامله گر میشه
عذرخواهی می کنم اگر طولانی شد

جلال ۱۷ آبان ۱۴۰۲

پیشنهاد میکنم با اینها کار نکنین چون اصلا نمیتونین اون درودان روزانه و کلی رو کنترل کنین بخصوص روزانه که کلا دارن با اعصاب و روانتون کار میکنن من خودم بخاطر 60 سنت نقض درودان روزانه در چند ثانیه حسابم فیلد شد پس پول و وقتتون رو هدر ندین. همه پراپی ها مثل همن فرقی نمیکنن

شیرین ۲۸ دی ۱۴۰۲
پاسخ جلال

شما که نمیتونید مدیریت ریسک و سرمایه رو رعایت کنید و پلن و هدف مشخصی توی ترید ندارید لطف کنید نظر ندی

جلال ۱۷ آبان ۱۴۰۲

سلام. من فکر میکردم این خوب باسه ولی بعدا از مدتی فهمیدم اصلا ابن پراپها کلا نوعی کلاه برداری هستن چون اون قوانین درودان روزانه و کلی حساب طوری هست که از لحاظ روانی بهت طوری فشار میاره که نتونی خودت رو کنترل کنی بعدش با زیاد شدن سود خطر نقض قانونها بیشتر میشه و بعد از اون بطور خیلی مسخره ای لحظه ای حساب میکنن مثلا من با ۶۰ سنت نقض قانون در چند ثانیه کلا حسابم فیلد شد پس خددتونو با این کلاهبردارها گول نزنین که من خیلی خوبم میتونم شاید یک درصد هم نتونن این چالش ها رو رد کنن

محسن فروزش ۲۸ آذر ۱۴۰۲
پاسخ جلال

دوست عزیزم من بعد چندین بار از دست دادن چالش راه هاشو فهمیدم ، چالش بهم فهموند که تو این بازار باید باید مدیریت سرمایه داشته باشی،کسی که نتونه این چالش هارو پاس کنه تو حساب ریل شخصی خودشم موفق نمیشه ،من برداشت داشتم از دست دادن حساب هم داشتم نمونش همین امروز ،مقصر خودم بودم ،این شرکت به من فهماند باید با برنامه بری جلو ،الان هر مرحله چالش رو زیر پنج روز پاس میکنم خدارو شکر

fery ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

یعنی اگه تو پنج روز هر چالش رو پاس کنی ده روزه اکانت واقعی میگیری یا باید حتما نود روز رو در مجموع بگذرونی ؟

رضا ۰۴ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ جلال

عزیز قرار سرمایه خیلی زیادی بهتون بدن. توقع ندارید که وقتی تحت فشار مدیریت ریسک رو زیرپا میزارید بیان به شما پول بدن؟اگر ی تریدر حرفه ای باشید که احساساتتون خللی تو کارتون وارد نمیکنه حتی اگر درادون یک درصد هم باشه شما راحت مدیریتش میکنید.

محمد ۱۷ آبان ۱۴۰۲

بنظرم میتونه اسکم باشه به یه دلیل

من از شرکت حساب 5 کا گرفتم با اهرم 30 برای سوینگ که بخاطر ای سی مارکت بود اما یه چیز جالب روی این حساب بود که با 5000 هزار دلار و اهرم 30 موجودی من میشد 150,000 که باید من بتونم حجم 1.5 لات طلا باز کنم که فقط میشد 0.5 لات باز کرد ، یعنی اهرم که زده بودن برای من 10 بوده ، چالب ترین قسمتش اونجاش بود که هیچکدوم از پشتیبانی ها اصلا نمیفهمیدن من چی میگم و میگفتن حساب درسته که نشون دهنده امارتور بودن این افراد بود

تمامی مدارک و اسکرین و حتی اکانت هم هنوز موجوده

ناشناس ۱۸ آبان ۱۴۰۲
پاسخ محمد

عزیز شما اشتباه حساب میکنی...لوریج ۳۰ با ۵۰۰۰دلار میشه ۱۵۰۰۰۰دلار...هرلات طلا بارقم امروز میشه۱۹۰۰۰۰دلار مارجین...طبیعیه که نمیشه ۱.۵ لات گرفت...درضمن شما نمیتونی کل مارجین رو درگیر کنی که با کوچکترین بالا و پایین قیمت کال بشی...امیدوارم تونسته یاشم مطلب رو برسونم

کیوان a ۲۱ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ محمد

با عرض معذرت و احترام من نیم ساعته نظراتو میخونم هشتاد درصد کسایی که از sgb یا کلا پراپ ناراضی ان و کلاهبردار فرضشون میکنن کلا اصول مدیریت سرمایه رو درک نکردن
داداش تویی که میگی من یه حساب 5kیی دارم با اهرم 30 و میتونم 1.5 نمیدونم 0.5 لات حجم باز کنم عزیز دلم تو کلا مدیریت سرمایه نمیدونی چیه برو قشنگ آموزش ببین فدات شم
اصول کلی مدیریت سرمایه اینه که نهایت 2٪ بالانستو ریسک کنی توی هر پوزیشن این ریسک چجوری محاسبه میشه اینطوری :
برای مثال ما یه حساب 5 k داریم میخایم ریسک 2٪ کنیم ، دو درصد حسابمون میشه 100$ ینی ما اگه sl مون فعال شه باید 100 تا ضرر کنیم ، فرض کنیم slمون 50pip هست باید حجم معامله که باز میکنیم 0.2 لات باشه عزیزمن
امیدوارم این متن برای افرادی که تو مدیریت سرمایه مشکل دارن مفید باشه سرفراز و ثروتمند باشید

محمد ۱۳ آبان ۱۴۰۲

سلام. لطفا اگه کسی با این شرکت کار کرده و اطلاع داره پاسخ بده:
۱. در مرحله حساب لایو آیا به شما اکانت ریل یک بروکر معرفی میشه؟ یا هم‌چنان در یک اکانت دمو کار می‌کنید و خودشون روی یک اکانت ریل کپی ترید می‌کنند؟
۲. مثلا در یک حساب ۱۰هزار دلاری در مرحله لایو، شما حساب را به ۱۴هزار دلار رشد می‌دهید و در یک روز ۴هزار دلار سود را برداشت می‌کنید، آیا فقط در همان روز که برداشت کرده اید میزان دراودان افزایش پیدا می‌کند و کدام دراودان؟ دراودان روزانه یا کل؟
اگر در روز برداشت هیچ پوزیشنی باز نکنید، در روز بعد میزان دراودان روزانه و کل به حالت قبل برمیگردد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

ناشناس ۱۷ آبان ۱۴۰۲
پاسخ محمد

من به برداشت سود نرسیدم که قسمت های دوم و سوم سوالات رو جواب بدم اما قسمت اول رو می‌تونم بگم که حساب دمو بهت میدن

توحید ۱۸ آبان ۱۴۰۲
پاسخ محمد

ممنون میشم سوالات اقا محمد رو جواب بدین چون دقیقا سوالات منم هست

Mojtaba ۰۴ آذر ۱۴۰۲
پاسخ محمد

سلام
در همه مراحل اکانت دمو میدن
و هر 2هفته می‌تونید برداشت کنید،
و اکانت جدید میدن بعد از برداشت
و همه چیز از اول حساب میشه

محسن فروزش ۲۸ آذر ۱۴۰۲
پاسخ محمد

دوست عزیز همه حساب ها دمو هستش حتی حساب ریل شما ،برای من تریدر چه فرقی داره اسمش دمو باشه یا ریل من سودمو میگیرم که تا الان گرفتم ،،دوست عزیز برداشت سود هر دو هفته یک بار هست ،اگر 4000 دلار از حساب ده هزاری سود کردی باید صبر کنی تاریخ های برداشت برسه و نسبت هشتاد به بیست ،برداشت بزنی ،سر ساعت 3.5 صبح به وقت ایران هر مقدار که تو بالانست بود میشه مبنا و باید به پنج درصد نرسه در اون روز

15 سال تجربه ۰۷ آبان ۱۴۰۲

اگه دقت کنید هر بار که سود می کنید حد درودان جدید میاد بالاتر. یعنی احتمال کال شدنتون چند برابر میشه.
یعنی عملا اگه سودتون رو برداشت کنید درودانتون میاد رو یک درصد و حتی با یک معامله ضرر کل حسابتون رو می بندن.
اینو اولش به شما نمی گند تا سرتون نیاد نمی فهمید.

ناشناس ۱۷ آبان ۱۴۰۲

۵ درصد دراداون داره شما ۱۰ هزار دلار باشه میشه ۵۰۰ دلارسود کنی ۱۵ هزار دلار بشه میشه ۷۵۰ به همون نسبت می‌ره بالادراداون کلی هم تغییر نمیکنه اگر برا ۱۰ هزار دلار تا ۸ هزار جای ضرر باشه شما ۱۰۰ هزار تا هم بشی باز ۸ هزارتا میمونه

ناشناس ۰۵ آبان ۱۴۰۲

اطلاعات ارایه شده قدیمیه الان امکان نیوزتریدینگ نیست باید حداقل 5 دقیقه قبل و بعد خبر ترید نکنید

ناشناس ۰۷ آبان ۱۴۰۲
پاسخ ناشناس

در بروکر سرور اختصاصی ،امکان معامله در تایم خبرهست

حسین ۲۱ آبان ۱۴۰۲
پاسخ ناشناس

سلام عزیز من با بروکر ic کار کردم الات میخوام پلانb بگیرم بروکر ic رونداره میگن یونیکورن بروکر اختصاصی شون هست . میخواستم ببینم مثل سرور اختصاصی های دیگه امکان کندل سازی و شدو های ساختگی وجود داره؟ یان
هرکسی اطلاعی داره بیزحمت راهنمایی کنه
من از بروکر اختصاصی بخاطر کندل سازی هاشون میترسم

سعید ۱۵ آذر ۱۴۰۲
پاسخ حسین

بنده با سرور اختصاصی کار کردم کندل سازی نداره و اسپردش منطقیه سرعتشم بالاتره ولی یه مشکلی که داره شاید ماهی یکی 2بار سرورشون قطع بشه که اونم اگر بخاطر قطی ضرر کنید بهتون برمیگردونن ضرر رو

علی پورحسینی ۲۱ آبان ۱۴۰۲
پاسخ ناشناس

کاربرگرامی طبق آخرین اعلامیه پراپ چنانچه حساب چالش شما با سرور اختصاصی یا آی سی مارکت متا 5 باشد، محدودیت ترید در زمان اخبار وجود نداره و نیوزتریدینگ مجاز هست.