سلب مسئولیت، شرایط استفاده و حریم خصوصی

۱. معاملات با ابزارهای مالی یا ارزهای رمزنگاری شده شامل خطرات بالایی از جمله خطر از دست دادن بخشی یا کل مبلغ سرمایه گذاری شما است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. قیمت ارزهای رمزنگاری شده بسیار بی ثبات است و ممکن است تحت تأثیر عوامل خارجی مانند رویدادهای مالی، نظارتی یا سیاسی قرار گیرد و باعث ضرر و زیان شما گردد. قبل از تصمیم گیری مبادله با ابزارهای مالی یا ارزهای رمزنگاری شده، باید از خطرات و هزینه های مربوط به معاملات بازارهای مالی به طور کامل مطلع شوید، اهداف سرمایه گذاری، سطح تجربه و ریسک پذیری خود را به دقت در نظر بگیرید و در صورت نیاز از مشاوره حرفه ای استفاده کنید.

۲. وب سایت ایران بروکر یک مجله خبری است که به شکل بی‌طرف اخبار مربوط به بازارهای مالی و بروکرها را منتشر می‌کند. اطلاعات منتشر شده در این وبسایت فقط جنبه مطالعاتی و اطلاع‌رسانی دارد و هیچگونه پیشنهاد تجارت و فعالیت در بازار را نمی‌دهد.

۳. تمامی اطلاعات موجود بروکرها و صرافی‌ها در وبسایت ایران بروکر بر اساس اطلاعات موجود قابل دسترس برای همه افراد در وبسایت‌های رسمی این کارگزاری‌ها و صرافی‌ها در سطح اینترنت جمع آوری شده است. ایران بروکر هیچ‌گونه مسئولیتی در مورد صحیح یا غلط بودن این اطلاعات ندارد.

۴. معامله‌گران موظف هستند قبل از ثبت نام و معامله در بروکرها، نسبت به معتبر بودن آن تحقیق کنند و تمامی مسئولیت انتخاب بروکر بر عهده خود شخص می‌باشد. وبسایت ایران بروکر هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان افراد در بروکرهای مختلف ندارد.

۵. تمامی قیمت‌هایی که در وبسایت موجود می‌باشد، توسط نویسنده وبسایت درج می‌شود و ممکن است بروزرسانی نشوند. تمامی قیمت‌ها و سایر اطلاعات جنبه اطلاع رسانی دارند و نباید از آنها و بر اساس آنها برای اهداف تجاری و معاملاتی استفاده کنید.

۶. معرفی و استفاده از فیلتر شکن طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران ممنوع می‌باشد. تمامی عواقب حقوقی و کیفری استفاده از فیلتر شکن بر عهده خود شخص استفاده کننده می‌باشد و وبسایت ایران بروکر هیچ مسئولیتی در این قبال ندارد.

۷. کلیه خدمات، ابزارها، اطلاعات و… ایران بروکر کاملا “رایگان” است و هیچ هزینه‌ای بابت آن از کاربران اخذ نمی‌شود. ایران بروکر این حق را برای خود محفوظ می‌داند که مانند هر وبسایت دیگری، هزینه‌های خود را از راه تبلیغات تامین کند. ایران بروکر فقط نمایش‌دهنده تبلیغات است و هیچ نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد و آنها را رد یا تایید نمی‌کند. مسئولیت بررسی، تحقیق، ثبت نام و فعالیت در پلتفرم‌های تبلیغ شده در سایت ایران بروکر با “کاربران” است.

۸. ثبت کامنت از طرف کاربران، به منزله تایید و انتشار آن در وبسایت نیست! همه کامنت‌ها قبل از انتشار از طرف ایران بروکر بررسی خواهند شد و فقط کامنت‌هایی که قوانین را رعایت کرده باشند منتشر می‌شوند. به دلیل حجم بالای کامنت‌ها، تایید و انتشار آن‌ها حداکثر تا 24 ساعت بعد از ثبت ممکن است زمان ببرد. کاربران سایت برای ثبت کامنت موظف هستند قوانین این بخش را رعایت کنند. کامنت‌های زیر منتشر نخواهند شد:
– هر کامنتی که حاوی الفاظ رکیک، توهین به اقوام و شخص باشد.
– کامنت‌هایی که حاوی اطلاعات تماس یا آیدی شبکه‌های اجتماعی هستند.
– کامنت‌هایی که به هر شکلی حاوی تبلیغات باشند.
– کامنت‌هایی که حاوی اطلاعات غلط باشد.
– کامنت‌هایی که از اشخاص حقیقی در آنها نام برده شود.
– کامنت‌هایی که حاوی لینک باشند.
– کامنت‌هایی که از طرف ذینفعان یا دست اندرکاران پلتفرم‌های کلاهبردار به قصد گمراه کردن یا فریب مردم نوشته شده باشند.

۹. کامنت‌های نوشته شده توسط “کاربران” در وبسایت “ایران بروکر” صرفا نظر شخصی افراد است و ایران بروکر هیچ نظری درباره آنها ندارد و آنها را تایید یا رد نمی‌کند.

۱۰. وبسایت «ایران بروکر» حق دارد بدون اطلاع قبلی، محتویات وبسایت را تغییر بدهد.

۱۱. «ایران بروکر» هیچگونه مسئولیتی در برابر تبعات ناشی از هرگونه استفاده از مضامین این سایت را بر عهده نمی‌گیرد.

۱۲. «ایران بروکر» به هیچ عنوان ضمانت نمی کند که اطلاعات موجود در این سایت، دقیق، کامل، به روز یا بدون خطا باشد.

۱۳. تکثیر، نمایش، تغییر، انتقال یا توزیع داده های موجود در این وب سایت بدون اجازه کتبی صریح قبلی ممنوع است و پیگرد قانونی دارد.

۱۴. استفاده از محتوای این وبسایت به منزله‌ی پذیرش تمامی این قوانین است.

۱۵. این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

۱۶. کلیه حقوق مالکیت معنوی سایت محفوظ است.