صرافی والکس
3.2 ( 22 )

ورود به وبسایت اصلی

صرافی والکس | Wallex

بررسی کامل و تخصصی صرافی والکس

صرافی ارز دیجیتال والکس (Wallex) در سال 1398 شروع به‌کار کرد. کاربران برای فعالیت در این صرافی باید احراز هویت خود را تکمیل کنند. اتباع خارجی نمی‌توانند در این صرافی فعالیت داشته باشند. حداقل میزان خرید در صرافی والکس کمتر از 200 هزار تومان است و مشتریان این صرافی می‌توانند بیش از ۱۳۰ ارز دیجیتال را در آن بخرند و بفروشند و از کیف پول اختصاصی والکس نیز استفاده کنند. همچنین این صرافی خدمات دیگری مانند معاملات تعهدی و بات معامله‌گر را در اختیار مشتریان خود قرار داد است.
تاریخ تأسیس :سال 1398
حداقل خرید :کمتر از 200 هزار تومان
کارمزد معاملات :0.35 درصد
نوع صرافی :فروشگاهی و بازار معاملاتی
تعداد ارزدیجیتال :بیش از 110 ارز
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

ارزهای منتخب والکس

# ارز فروش به شما
(تومان)
خرید از شما
(تومان)
1
دوج کوین
دوج کوین DOGE
8,450 تومان
8,443 تومان
2
بیت کوین
بیت کوین BTC
3,968,357,448 تومان
3,968,000,001 تومان
3
اتریوم
اتریوم ETH
208,523,968 تومان
208,139,155 تومان
4
تتر
تتر USDT
59,290 تومان
59,104 تومان
5
بایننس کوین
بایننس کوین BNB
36,008,299 تومان
35,961,061 تومان

نقد و بررسی صرافی والکس

صرافی ارز دیجیتال والکس (wallex) فعالیت خود را از سال 1398 آغاز کرده است. این صرافی در زمینه خریدوفروش ارزهای دیجیتال در بازار اسپات و فیوچرز فعالیت دارد و کیف پول اختصاصی خود را هم در اختیار کاربران قرار داده است. طبق گفته والکس، حدود یک میلیون کاربر در این پلتفرم ثبت نام کرده‌اند. با ما تا انتهای این نقد و بررسی همراه باشید تا صفر تا صد این صرافی داخلی را بررسی کنیم.

توجه: اطلاعات مندرج در این صفحه صرفاََ بر اساس بررسی کارشناسان ایران بروکر در تاریخ بررسی، درج شده است و تغییرات در همین صفحه به‌روزرسانی خواهد شد. همچنین پلتفرم‌های مالی می‌توانند در صورت ایجاد تغییرات در خدمات و امکانات خود، با پشتیبانی ایران بروکر در تماس باشند و تغییرات را اعلام کنند. در صورت تأیید کارشناسان ایران بروکر، اطلاعات جدید در وبسایت درج خواهد شد.

معرفی صرافی والکس

صرافی ارز دیجیتال والکس بیش از 5 سال است که خدمات خریدوفروش ارزهای دیجیتال را به کاربران خود ارائه می‌دهد. این صرافی با نام شرکت «خلق ثروت سرزمین پارسه» ثبت شده است و مدیر عامل خلق ثروت سرزمین پارسه نیز شخصی به نام آقای محسن اشکانی است. در ادامه مقاله بیشتر در مورد اعتبار و تاریخچه این صرافی صحبت می‌کنیم.

مدیر عامل والکس

صرافی والکس درحالِ‌حاضر به کاربران خود امکان می‌دهد در بازار اسپات و فیوچرز (معاملات تعهدی) معامله کنند. و امکان خریدوفروش بیش از 130 ارز دیجیتال در پلتفرم والکس وجود دارد. همچنین مشتریان این صرافی می‌توانند از خدمات دیگر این صرافی مانند کیف پول اختصاصی و بات معامله‌گر استفاده کنند.

آیا صرافی والکس معتبر است؟

باتوجه به عدم وجود قوانین مشخص و مرتبط به مبحث ارز دیجیتال در کشور، یکی از مهم‌ترین موارد برای انتخاب یک صرافی، بررسی معتبربودن و سابقه آن است؛ زیرا انتخاب یک صرافی نامناسب می‌تواند در آینده برای شما مشکلاتی ایجاد کند و سرمایه و اطلاعات شخصی شما را در معرض خطر قرار دهد.

شرکت خلق ثروت سرزمین پارسه که با برند تجاری والکس شناخته می‌شود، توانسته گواهی دانش بنیان را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت کند. این شرکت با شماره ملی 14010030821 ثبت شده است که در زیر می‌توانید استعلام آن را مشاهده کنید:

گواهی دانش بنیان صرافی والکس

همچنین پشتیبان والکس اینگونه بیان کرد که این صرافی با نام تجاری خلق ثروت سرزمین پارسه در انجمن بلاک چین ایران ثبت شده است.

بیان پشتیبانی صرافی والکس در انجمن بلاک چین ایران

ما گفته بالا را در سایت رسمی انجمن بلاک چین استعلام گرفتیم و متوجه شدیم که چنین شرکتی در این انجمن ثبت نشده است.

استعلام صرافی والکس در انجمن بلاک چین ایران

برای اطمینان بیشتر، موضوع ثبت‌نشدن شرکت خلق ثروت سرزمین پارسه در انجمن بلاک چین را از پشتیبان صرافی والکس پرسیدیم که پاسخ زیر را به ما ارائه دادند:

دلیل ثبت نشدن صرافی والکس در انجمن بلاک چین ایران

همچنین شرکت خلق ثروت سرزمین پارسه با نام تجاری والکس و به مدیر عاملی آقای محسن اشکانی در اواخر سال 1400 به عضویت نظام صنفی رایانه‌ای کشور درآمده است. در تصویر زیر می‌توانید جزئیات این مجوز را مشاهده کنید:

مجوز نظام صنفی رایانه ای صرافی والکس

در آخرین بررسی‌هایی که در مورد اعتبار صرافی والکس صورت گرفت، ما آگهی‌های روزنامه رسمی را ارزیابی کردیم. طبق تصویر زیر، آخرین آگهی شرکت خلق ثروت سرزمین پارسه مربوط به اردیبهشت 1403 است و به‌عنوان یک شرکت سهامی خاص در حال فعالیت است.

آگهی روزنامه رسمی صرافی والکس

امنیت صرافی والکس

زمانی که ثبت نام خود را در صرافی والکس به اتمام رساندید، گزینه‌های امنیتی مختلفی برای شما فعال می‌شود که باتوجه به نیاز خود می‌توانید امنیت حسابتان را تأمین کنید. برخی از گزینه‌های امنیتی در صرافی والکس عبارت‌اند از:

 • پیامک: دریافت تأیید صحت دو مرحله‌ای از طریق پیام
 • ایمیل: دریافت تأیید صحت دو مرحله‌ای از طریق ایمیل
 • دریافت کد: می‌توانید از طریق اپلیکیشن گوگل اتنتیکیتور اقدام به دریافت کد یک‌بار مصرف کنید.

همچنین ما در مورد امنیت دارایی‌های کاربران از پشتیبان صرافی والکس سوال پرسیدیم؛ ایشان اعلام کردند هر کاربر در صرافی والکس یک کیف پول جداگانه دارد و برای هر ارز دیجیتال نیز یک آدرس به او اختصاص داده می‌شود. در مورد دیگر نیز اعلام کردند که تمامی دارایی‌های کاربران به‌صورت آفلاین ذخیره می‌شود:

امنیت در صرافی والکس

آیا صرافی والکس مورد تأیید پلیس فتا است؟

پلیس فتا در داخل کشور الزاماتی را برای فعالیت صرافی‌ها در نظر گرفته است که تمامی پلتفرم‌های خریدوفروش ارزهای دیجیتال موظف هستند این الزامات را رعایت کنند. البته به‌یاد داشته باشید رعایت این قوانین یا الزامات به‌هیچ‌عنوان به معنای اعطای مجوز از طرف پلیس فتا نیست.

اولین الزامی که در دستورالعمل پلیس فتا برای صرافی‌های داخلی در نظر گرفته شده، این است که شرکت‌ها باید از نوع تضامنی باشند. در این مورد همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده کردید، صرافی والکس به‌صورت سهامی خاص فعالیت می‌کند و تضامنی نیست.

یکی دیگر از الزامات پلیس فتا این است که صرافی‌های داخلی نباید به اتباع خارجی خدمات ارائه دهند که در این زمینه صرافی والکس به اتباع خارجی خدمات ارائه نمی‌دهد:

آیا والکس به اتباع خارجی خدمات میدهد

از دیگر الزامات پلیس فتا این است که صرافی‌های داخلی نباید معاملات تعهدی، مارجین و فیوچرز را به کاربران خود ارائه دهند. در این رابطه صرافی والکس خدمات معاملات تعهدی و اعطای وام را برای کاربران خود در نظر گرفته است.

پشتیبانی صرافی والکس

پشتیبانی مناسب و با پاسخ‌گویی سریع در صرافی‌های ارز دیجیتال یکی از عوامل اساسی برای اعتماد و جلب رضایت کاربران است.

صرافی ارز دیجیتال والکس از طریق تماس تلفنی و چت آنلاین ۲۴ ساعته، پاسخ‌گوی مشکلات و سوالات مشتریان خود است. همچنین مشتریان این صرافی می‌توانند از طریق ایمیل با پشتیبان این صرافی در ارتباط باشند.

روش‌های پشتیبانیزمان فعالیتزمان پاسخگوییکیفیت
چت آنلاینشبانه‌روزیکمتر از 3 دقیقهمناسب
تماس تلفنیشبانه‌روزیحداکثر 5 دقیقهمناسب

نمادهای معاملاتی صرافی والکس

صرافی والکس در دو بازار اسپات و تعهدی به کاربران خود خدمات ارائه می‌دهد. تعداد ارزهای دیجیتالی که در این دو بازار در اختیار مشتریان والکس قرار گرفته است تقریباََ برابر و مشابه هم هستند. به‌صورت کلی 130 نماد معاملاتی را در اختیار مشتریان قرار داده است که برخی از آنها به شرح زیر هستند:

 • BTCUSDT
 • ETHUSDT
 • ETCUSDT
 • ADAUSDT
 • BTCTMN
 • FLOKITMN
 • MATICTMN
 • MANAUSDT

برای مشاهده و بررسی لیست دقیق تمامی ارزهای دیجیتال قابل معامله در صرافی والکس به سایت اصلی این صرافی مراجعه کنید.

امکانات صرافی والکس

صرافی والکس امکانات متنوعی را برای کاربران و مشتریان خود در نظر گرفته است که در این بخش از مقاله به معرفی آنها می‌پردازیم.

بازارهای والکس

صرافی والکس دو بازار اسپات و تعهدی را برای مشتریان خود طراحی کرده است. کاربران در این بازارها می‌توانند دارایی‌های خود را هم در مقابل تتر خریدوفروش کنند و هم آنها را در مقابل تومان معامله کنند. در بازار تعهدی می‌توانید حداکثر از اهرم ۳ در معاملات خود استفاده کنید:

بازار تعهدی صرافی والکس

بات معامله گر صرافی والکس

صرافی والکس یک بات معاله‌گر را نیز طراحی کرده است که کاربران می‌توانند به‌صورت رایگان از آن استفاده کنند. این بات برای استراتژی‌هایی مانند مارتینگل، اسپات گرید، مارجین گرید و غیره مناسب است. شما می‌توانید به صرافی والکس مراجعه کرده و بات مخصوص خود را به‌صورت رایگان راه‌اندازی کنید.

در بات معامله‌گر صرافی والکس در بازارهای تومانی ۰.۱٪ و در بازارهای ارزی ۰.۰۵٪ کارمزد از شما گرفته خواهد شد.

بات معامله گر صرافی والکس

سکوهای معاملاتی

صرافی والکس یک طرح به نام سکوی معاملاتی دارد که مشتریان می‌توانند از آن استفاده کنند. در این طرح معامله‌گران می‌توانند از 40 میلیون تا 400 میلیون تومان اعتبار دریافت کنند؛ به‌عنوان مثال برای دریافت 90 میلیون تومان اعتبار باید 30 میلیون تومان دارایی ورودی به صرافی داشته باشید. البته باید مراقب باشید که امکان لیکوییدشدن و ازدست‌رفتن تمام موجودی در این سکوهای معاملاتی وجود دارد. جزئیات برخی از این طرح‌ها به شکل زیر است:

سکوهای معاملاتی در صرافی والکس

ماشین حساب ارزهای دیجیتال

با کمک ماشین حساب ارزهای دیجیتال در صرافی والکس می‌توانید قیمت تخمینی دارایی‌های خود را به‌صورت ریالی و ارزی حساب کنید. برخی از قابلیت‌های این ماشین حساب به‌صورت زیر است:

 • تبدیل ریال به ارزهای دیجیتال
 • امکان تبدیل دلار به ارزهای دیجیتال
 • تبدیل ارزهای دیجیتال به ریال
 • تبدیل ارزهای دیجیتال به دلار
 • تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر

کیف پول اختصاصی

صرافی والکس کیف پول اختصاصی خود را نیز دارد که علاوه‌بر نگه‌داری ارز دیجیتال در آن، می‌توانید واریزوبرداشت ریالی و ارزی را انجام دهید. توصیه می‌شود ارزهایی که می‌خرید را به یک کیف پول غیرامانی انتقال دهید؛ زیرا کیف‌ پول‌ صرافی‌ها نسبت به کیف پول‌های غیرامانی امنیت کمتری دارند.

کارمزدها در صرافی والکس

کارمزدهای دریافتی والکس به‌صورت درصد از مبلغ کل معامله است. قوانین دریافت کارمزد از مشتریان بدین شرح است:

 • کارمزد از هر دو سمت معامله کسر می‌شود.
 • کارمزد خریدار به‌صورت ارز دیجیتال و کارمزد فروشنده از مبلغ دریافتی کسر می‌شود.
 • در هنگام ثبت معامله در والکس، کارمزد به معامله‌گران نمایش داده می‌شود.

در جدول زیر می‌توانید میزان دریافت کارمزد از هر معامله را در بازار تومانی صرافی والکس مشاهده کنید.

کارمزد بازار تومانی در صرافی والکس

در تصویر زیر نیز می‌توانید میزان کارمزدها را در بازار تتری مشاهده کنید:

کارمزد بازار تتری در صرافی والکس

کارمزد واریز، برداشت و محدودیت‌های دارایی‌های دیجیتال نیز در این صرافی به نوع آن ارز و شبکه بستگی دارد و متفاوت است. همچنین کاربران VIP در صرافی والکس برای اطلاع از میزان کارمزدهای خود باید با پشتیبان این صرافی تماس بگیرند.

کارمزد برداشت در صرافی والکس

کارمزد برداشت تومان و ارز دیجیتال در صرافی والکس متغیر است. در ابتدا به یاد داشته باشید اگر قصد برداشت در این صرافی را دارید در روزهای تعطیل زمان واریز امکان دارد تا 24 ساعت طول بکشد.

 • کارمزد برداشت ریال در والکس به ازای هر ۱۰۰ میلیون تومان ۱٪ و تا سقف ۴,۰۰۰ تومان است.
 • کارمزد برداشت ارزهای دیجیتال نیز متغیر است و بستگی به شبکه و ارز دیجیتال انتخابی شما دارد.

کارمزد واریز در صرافی والکس

واریز ارزهای دیجیتال به صرافی والکس و سایر صرافی‌های داخلی و خارجی هیچ کارمزدی ندارد و مبلغی که کسر می‌شود در واقع مربوط به کارمزد شبکه است. اما واریز ریال به صرافی والکس 0.02 درصد از مبلغ واریزی کاربر تا سقف 4،000 تومان است. برای واریز مبالغ بالای 25 میلیون تومان، مبلغ واریزی کاربر بعد از کسر 0.01% کارمزد به حساب شما در والکس خواهد نشست.

احراز هویت در صرافی والکس

یکی از مهم‌ترین مسائل در انتخاب صرافی ایرانی، سطوح کاربری و مسئله احراز هویت در صرافی موردِنظر است. همه کاربران برای استفاده از خدمات صرافی والکس باید احراز هویت خود را تکمیل کرده و تمام مدارک لازم را برای عوامل صرافی ارسال کنند تا اجازه فعالیت آنان در والکس صادر شود.

در والکس سه سطح کاربری مهم وجود دارد که تفاوت عمده و مهم آن در میزان برداشت است.

مدارکی که برای احراز هویت در صرافی والکس نیاز دارید به شرح زیر است:

مدارک مورد نیاز برا یاحراز هویت در صرافی والکس

برای هر یک از سطح‌های احراز هویت، امکانات متنوعی برای کاربران در نظر گرفته شده است که این امکانات را در تصویر زیر می‌توانید مشاهده کنید:

امکانات سطوح مختلف احراز هویت در صرافی والکس

حداکثر زمان برداشت رمزارزیحداکثر زمان برداشت ریالیمدت زمان تکمیل شدن احراز هویتمدارک لازم جهت احراز هویت
بین 15 تا 60 دقیقهطبق سیکل پایاحداکثر 1 ساعتتصویر کارت ملی یا شناسنامه، متن دست‌نویس با عکس شخص

آموزش تصویری ثبت نام در والکس

ثبت‌نام در صرافی والکس مانند دیگر صرافی‌های داخلی پروسه‌ای آسان و سریع دارد. برای ثبت نام در صرافی والکس کافی است که ابتدا گزینه ثبت نام را در بالای صفحه اصلی سایت انتخاب کنید تا وارد صفحه زیر شوید:

ثبت نام در صرافی والکس

شماره موبایل خود را وارد کنید. به‌یاد داشته باشید شماره‌ای که استفاده می‌کنید حتماََ باید سند آن به نام خود شما باشد تا در پروسه احراز هویت دچار مشکل نشوید. سپس یک رمز عبور قوی برای خود انتخاب کنید. بعد پرکردن صفحه بالا، یک کد شش رقمی برای شما ارسال می‌شود که با واردکردن آن به صفحه زیر هدایت می‌شوید:

ثبت نام در والکس

بعد از واردکردن مشخصات فردی خود، مانند تاریخ تولد و کد ملی، وارد صفحه‌ای می‌شوید که باید در آن اطلاعات بانکی خود را وارد کنید. بعد از ثبت اطلاعات، ثبت نام شما به پایان می‌رسد و انجام احراز هویت برای مابقی سطح‌ها اختیاری است.

واریز و برداشت در صرافی والکس

برای واریزوبرداشت در صرافی والکس بعد از ثبت نام طبق تصویر زیر آیکون کیف پول را در بالای صفحه انتخاب کنید:

واریز و برداشت در صرافی والکس

زمانی که روی کیف پول کلیک می‌کنید، گزینه‌های واریزوبرداشت ریالی و ارزی برای شما نشان داده می‌شود که باتوجه به نیاز خود، یکی از آنها را انتخاب کنید. برای برداشت ریال طبق تصویر زیر عمل کنید:

برداشت ریال در صرافی والکس

برای برداشت ارز دیجیتال یا ریال در صرافی والکس همان پروسه برداشت را طی کنید. به‌یاد داشته باشید در هنگام واریز یا برداشت ارزهای دیجیتال، آدرس کیف پول خود را بررسی کرده و از درست‌بودن آن مطمئن شوید.

دانلود اپلیکیشن والکس

این صرافی برای سهولت و راحتی کاربران، اپلیکیشن خود را بر بستر اندروید و IOS منتشر کرده است تا مشتریان بتوانند در کمترین زمان ممکن به والکس دسترسی داشته باشند و از خدمات آن استفاده کنند.

جمع‌بندی | آیا صرافی والکس برای فعالیت مناسب است؟

صرافی والکس از سال 1398 با حضور جمعی از دانشجویان دانشگاه شریف و تهران شروع به فعالیت کرده و درحالِ‌حاضر بیش از 100 ارز دیجیتال را برای خریدوفروش در اختیار معامله‌گران قرار داده است.

این صرافی امکاناتی مانند اعطای اعتبار و معاملات تعهدی را نیز برای کاربران فعال خود در نظر گرفته است و کاربران می‌توانند حتی برای دریافت ایردراپ نیز از آدرس کیف پول این صرافی استفاده کنند. صرافی والکس در نظام صنفی رایانه‌ای کشور با نام تجاری خلق ثروت سرزمین پارسه ثبت شده است.

پرسش‌های متداول

آیا احراز هویت در صرافی والکس اجباری است؟

بله. کاربران برای خریدوفروش ارزهای دیجیتال و واریزوبرداشت ریال و ارز باید احراز هویت را در این صرافی تکمیل کنند.

آیا برای ورود به والکس به وی پی ان احتیاج داریم؟

خیر، این صرافی یک صرافی ایرانی و داخلی است و مانند صرافی بایننس نیازی به پنهان‌کردن آی پی ایران ندارید.

چگونه والکس را برای اندروید دانلود و نصب کنیم؟

برای نصب پلتفرم والکس روی گوشی‌های اندروید، می‌توانید فایل آن را از سایت دانلود کرده و یا به کافه بازار و مایکت مراجعه کنید.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (22نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
farzad ۲۵ اسفند ۱۴۰۲
1 /5

کلاهبرداری والکس

سلام
من اتریوم واریز کردم اما تو حسابم اضافه نشده،پاسخگو هم نیستن

سعید ۰۴ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

صرافی والکس

من با توجه به این که سالها در صرافی های خارجی فعالیت داشتم از این که مدیران و سازندگان زمینه فعالیت در صرافی امن و مطمن و همینطور آسان رو برای کاربران ایرانی فراهم‌نمودند بسیار تشکر میکنم

ناشناس ۲۷ آذر ۱۴۰۲

سلام من ۵۰۰ هزار تومان واریز کردم که پیام ناموفق دادن و نوشتن ظرف ۲۴ ساعت بر میگرده ب حساب الان ۴ روز خبری نیست

ارسلان ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

من تا هفته پیش تو والکس بودم واریز وجهش خیلی طول میکشه رباتش هم مدام ضرر میده ارزهم اضافه نمیکنن الان یک هفته هیت تو اساکوین معامله میکنم خیلی زود واریز وجه دارن ارزهای بایننس و کوکوین و هوبی رو که بخوای فورا با بازار معملاتی جهانی اضافه میکنن

حامد صدیق ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

انصافا عالیه والکس. من ۳ ساله دارم استفاده میکنم ازش. مطمین هست، هر وقتم نیاز داشتم پشتیبانی جواب داده بهم

محمد ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

والکس کلاهبرداره مواظب باشین
توی جریان گالا به همه نارو زد
بجای گالا،یه مشت پیگالا با قیمت صفر به همه داد.میتونین بررسی کنید

mili ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

هر فردی که با استفاده از کد دعوت و یا لینک دعوت شما ثبت نام نماید 20% درصد از کارمزد ریالی که والکس از هر معامله آن فرد دریافت می کند
به شما تعلق می گیرد.
هم چنین فرد دعوت شده می تواند دو معامله با کارمزد صفر انجام دهد و دو پله هم کارمزد معاملاتی شخص کاهش پیدا می کند.

رسولی ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

والکس کلاه بردار است 22هزارتا ارز گالا من را بی اجازه به پی گالا تبدیل کرد که این پی گالا هیچ جا وجود خارجی نداره و قیمتش صفر تومان هستش الان 80 نفر همزمان داریم شکایت میکنیم

ناشناس ۲۴ آبان ۱۴۰۲
پاسخ رسولی

سلام
شماره تماستون رو گذارین منم پیگیری کنم

حامد ۰۸ بهمن ۱۴۰۱

بسیار بی مسئولیت

امیرحسین ۱۲ دی ۱۴۰۱

مزیتش نسبت به رقبای ایرانی مخصوصا نوبیتکس اینه که رباتش رو میتونی زمانی که بازار رنج هست استارت کنی و سود کسب کنی. البته ربات تریدینگ ریسک خودش رو داره

محمدی ۳۰ آذر ۱۴۰۱

تسویه آنی و پشتیبانی سریع شون از نقاط قوتشونه
از طرفی بات معامله گر خوبی ندارن

ناشناس ۱۶ آذر ۱۴۰۱

بات معامله گر رو فعال کردم. چندتا ترید اول سود میدن ولی بعد پشت سرهم ضررده میشن. رو چندتا ارز هم تست کردم ولی نتیجه مثبتی نداشتن. ریسک این قسمت خیلی بالاست

محمدرضا ۱۵ آذر ۱۴۰۱

فرایند تایید احراز هویتشون سریعتر از نوبیتکس و اکسیره

فرزاد ۰۳ آذر ۱۴۰۱

مزیتی که نسبت به نوبیتکس داره اینه که اولا میشه واریز با ساتنا داشت دوما محدودیت برداشت رمز ارز هم ندارد
خیلی ها استفاده میکنند هر چقدر که نوبیتکس معتبر است والکس هم همانقدر معتبر است . انتظار ریگوله از صرافی های ایرانی نداشته باشید هیچکدام ندارند

دلشکسته ۱۶ آبان ۱۴۰۱

من مدت دو ساله در والکس فعالیت دارم و متاسفانه والکس هیچ امنیتی برای سرمایه شما ندارد . لطفا در والکس ثبت نام نکنید چون والوس فقط بفکر سود خود هستش و سرمایه کاربران اصلا براش مهم نیست. حتی اگه سایت والکس هک شود هیچ تعهدی در قبال سرمایه شما ندارد. متاسفانه اکثر پلتفرم های ایرانی بخصوص والکس امنیت سرمایه کاربران براش مهم نیست

امین ۱۲ آبان ۱۴۰۱

من راضیم، صرافی خوبیه و واقعا امکانات خوبی میده و پشتیبانی سریعی داره

ژینا ۰۴ آبان ۱۴۰۱

سلام من با صرافی بیدارز کار کردم خیلی صرافی خوبیه.تسویه حساباش سریعه و ولت داخلی داره.

mahdi ۱۴ تیر ۱۴۰۱

با دیدن این نظرت بیخیال والکس شدم!

رضا ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

والکس کلاهبرداری است. پول من را پس نمی دهند! با وجود این اینکه تمام پولم را به ریال تبدیل کرده ام بهانه احراز هویت ناکامل گرفته اند. کسی هم جواب گو نیست. چند بار احراز هویت کردم همه چی فرستادم

سعید ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

والکس گلاهبرداره.پول منو دو روزه گیر کشیدن

ناشناس ۰۷ بهمن ۱۴۰۰

والکس کلا کلاهبرداری هست. کل سابقه معاملات من را از سایت پاک کردن و کیف پولم هم ته ماندش یک مقدار مونده