چارت زنده و تحلیل تکنیکال دوج‌ کوین | Dogecoin

سیگنال اتوماتیک

ابزار فوق به صورت کاملا اتوماتیک بر اساس اندیکاتورهای مختلف به شما پیشنهاد خرید یا فروش می‌دهد. هرچه تعداد اندیکاتورهای بیشتری سیگنال نشان‌داده شده را تایید کنند بهتر است.

هشدار: اکیدا توصیه می‌کنیم به سیگنالهای اتوماتیک اندیکاتورها اکتفا نکنید و صرفا از آنها به عنوان تاییدی بر تحلیل خود استفاده نمایید.

چارت تحلیل تکنیکال

آخرین تحلیل‌ تکنیکال دوج کوین

DOGEUSDT cover 28mar

دوج کوین دور از هیاهو آماده صعود می‌شود | تحلیل تکنیکال دوج کوین

امروز 8 فروردین 1402 (28 مارس 2023) ارز دیجیتال دوج کوین توانست خط روند نزولی خود را بشکند و هم اکنون بالای آن در حال تثبیت دادن است. دوج کوین در حال حاضر با مقاومت 0.078 دلار می‌جنگد و امیدوار است دور از هیاهوی اتفاقات پیرامون رمزارزها، خریداران بتوانند کمک کنند تا سرانجام این سطح به بالا شکسته شود.

دوج کوین در تایم فریم 1 ساعته در سناریو صعودی می‌تواند در صورت شکسته نشدن سطح 0.069 دلار و خط روند، صعود خود را به سمت 0.085 – 0.09 دلار شروع کند. همچنین در صورت اصلاح بیشتر و شکست خط روند توانایی رسیدن به سطح 0.057 دلار را خواهد داشت.

dogeusdt 1h 28mar
چارت معاملاتی نماد DOGEUSDT در تایم فریم 1 ساعته


Dogecoin چیست؟

دوج کوین (DOGE) یک ارز دیجیتال همتا به همتا و منبع باز است. دوج کوین یک شت کوین کوین است. شت کویت به آلت کوین‌هایی گفته می‌شود که پشتوانه‌ای ندارند و ریسکپذیر می‌باشند. Dogecoin در دسامبر ۲۰۱۳ راه‌اندازی شد. این رمزارز تصویر یک سگ از نژاد شیبا اینو را به عنوان لوگوی خود انتخاب کرده است.

با وجود اینکه دوج کوین به عنوان یک شوخی ساخته شد، اما در بین مردم طرفداران زیادی دارد. همچنین بلاک چین Dogecoin هنوز هم شایستگی دارد. فناوری زیربنایی آن از Litecoin برگرفته شده است. ویژگی‌های قابل توجه Dogecoin که از الگوریتم رمزگذاری استفاده می‌کند، قیمت پایین و عرضه نامحدود آن است.

Dogecoin به عنوان یک شوخی شروع شد، اما پس از پیدایش آن، طرفداران زیادی پیدا کرد. در اواخر سال ۲۰۱۷، همراه با افزایش قیمت ارزهای دیجیتال، این رمز ارز هم با افزایش قیمت روبرو شد. پس از ترکیدن حباب در سال ۲۰۱۸، Dogecoin مقدار زیادی از ارزش خود را از دست داد. با این وجود هنوز هم حامیان خود را دارد که آن را معامله می‌کنند و از آن برای دریافت انعام در توییتر و ردیت استفاده می‌کنند.

از دیگر دلایل محبوبیت این میم کوین، طرفداری ایلان ماسک، بنیانگذار شرکت اسپیس ایکس و تسلا می‌باشد.

کاربران می‌توانند دوج کوین را در صرافی‌های ارز دیجیتال خرید و فروش کنند.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.