چارت زنده و تحلیل تکنیکال دوج‌ کوین | Dogecoin

سیگنال اتوماتیک

ابزار فوق به صورت کاملا اتوماتیک بر اساس اندیکاتورهای مختلف به شما پیشنهاد خرید یا فروش می‌دهد. هرچه تعداد اندیکاتورهای بیشتری سیگنال نشان‌داده شده را تایید کنند بهتر است.

هشدار: اکیدا توصیه می‌کنیم به سیگنالهای اتوماتیک اندیکاتورها اکتفا نکنید و صرفا از آنها به عنوان تاییدی بر تحلیل خود استفاده نمایید.

چارت تحلیل تکنیکال

آخرین تحلیل‌ تکنیکال دوج کوین

DOGEUSDT cover 31jan

تحلیل چارت دوج کوین | گام مثبت دوج کوین برای رسیدن به 0.1 دلار

امروز 11 بهمن 1401 (31 ژانویه 2023) ارز دیجیتال دوج کوین پس از خبر راه اندازی خدمات پرداخت توییتر جهشی مقبت داشت و به سطح 0.095 دلار رسید. آیا طرفداران و هولدرهای این رمزارز در ماه فوریه به مانند ژانویه به سود می‌رسند یا اتفاق دیگری خواهد افتاد؟ در این تحلیل به آن پاسخ می‌دهیم.

تحلیل تکنیکال دوج کوین در تایم فریم 1 ساعته نشان می‌دهد که این میم کوین می‌تواند دو مسیر متفاوتی را طی کند. در سناریو صعودی پس از تثبیت در میانه کانال می‌تواند به سمت سطح 0.105 دلار حرکت نماید و سپس اصلاح کند.

در سناریو نزولی، در اوج اخبار توییتر و همچنین اعلام نرخ بهره توسط فدرال رزرو، دوج کوین می‌تواند ابتدا اصلاح تا کف کانال و سپس حرکت به سمت 0.1 دلار را انجام دهد.

dogeusdt 1h 31jan
چارت معاملاتی نماد DOGEUSDT در تایم فریم 1 ساعته

در مجموع بهتر است تا فردا که نرخ بهره آمریکا اعلام می‌شود ریسک معاملات خود را کاهش دهید تا دچار نوسانات ناگهانی در چارت نشوید.


Dogecoin چیست؟

دوج کوین (DOGE) یک ارز دیجیتال همتا به همتا و منبع باز است. دوج کوین یک شت کوین کوین است. شت کویت به آلت کوین‌هایی گفته می‌شود که پشتوانه‌ای ندارند و ریسکپذیر می‌باشند. Dogecoin در دسامبر ۲۰۱۳ راه‌اندازی شد. این رمزارز تصویر یک سگ از نژاد شیبا اینو را به عنوان لوگوی خود انتخاب کرده است.

با وجود اینکه دوج کوین به عنوان یک شوخی ساخته شد، اما در بین مردم طرفداران زیادی دارد. همچنین بلاک چین Dogecoin هنوز هم شایستگی دارد. فناوری زیربنایی آن از Litecoin برگرفته شده است. ویژگی‌های قابل توجه Dogecoin که از الگوریتم رمزگذاری استفاده می‌کند، قیمت پایین و عرضه نامحدود آن است.

Dogecoin به عنوان یک شوخی شروع شد، اما پس از پیدایش آن، طرفداران زیادی پیدا کرد. در اواخر سال ۲۰۱۷، همراه با افزایش قیمت ارزهای دیجیتال، این رمز ارز هم با افزایش قیمت روبرو شد. پس از ترکیدن حباب در سال ۲۰۱۸، Dogecoin مقدار زیادی از ارزش خود را از دست داد. با این وجود هنوز هم حامیان خود را دارد که آن را معامله می‌کنند و از آن برای دریافت انعام در توییتر و ردیت استفاده می‌کنند.

از دیگر دلایل محبوبیت این میم کوین، طرفداری ایلان ماسک، بنیانگذار شرکت اسپیس ایکس و تسلا می‌باشد.

کاربران می‌توانند دوج کوین را در صرافی‌های ارز دیجیتال خرید و فروش کنند.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.