قیمت لحظه‌ای و چارت تحلیل تکنیکال گاز | GAS

سیگنال اتوماتیک

ابزار فوق به صورت کاملا اتوماتیک بر اساس اندیکاتورهای مختلف به شما پیشنهاد خرید یا فروش می‌دهد. هرچه تعداد اندیکاتورهای بیشتری سیگنال نشان‌داده شده را تایید کنند بهتر است.

هشدار: اکیدا توصیه می‌کنیم به سیگنالهای اتوماتیک اندیکاتورها اکتفا نکنید و صرفا از آنها به عنوان تاییدی بر تحلیل خود استفاده نمایید.

چارت تحلیل تکنیکال

گاز طبیعی چیست؟

گاز طبیعی نقش بزرگی در صنعت انرژی ایفا می‌کند. گاز زمانی به عنوان محصول جانبی تولید نفت در نظر گرفته می‌شد، اما اکنون به طرق مختلف، از مصارف مسکونی گرفته تا صنعتی و تولید برق مورد استفاده قرار می‌گیرد. اکنون با حدود ۲۳ میلیون خودروی گاز طبیعی در سراسر جهان، استفاده از آن برای حمل و نقل به واقعیت تبدیل شده‌ است. این سوخت تمیزترین سوخت فسیلی، و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است. گاز در حدود ۳۲ درصد از مصرف انرژی ایالات متحده در سال ۲۰۱۹ را تشکیل داد.

گاز به عنوان جایگزینی برای سایر سوخت‌های فسیلی عمل می‌کند. با در نظر گرفتن این موضوع، سرمایه‌گذاران باید به اطلاعات مورد نیاز دقت کنند، تا تصمیمات مناسبی در مورد سرمایه‌گذاری در گاز طبیعی بگیرند. سرمایه‌گذاران با بررسی اینکه چه کسی از گاز طبیعی استفاده می‌کند، چگونه آن را حمل می‌کند، قابلیت‌های ذخیره‌سازی آن، قیمت‌گذاری، روش‌های معاملاتی، و بازار‌های فوری و آتی، ابزار‌های مورد نیاز برای درک بهتر این کالای پاک را خواهند داشت.

در سطح ملی، تنها بزرگترین عامل مؤثر بر تقاضا برای گاز طبیعی دما است. در فصل زمستان از گاز طبیعی برای گرمایش استفاده می‌شود، در حالی که در تابستان اغلب برای تأمین برق تهویه مطبوع استفاده می‌شود. بنابراین تقاضا و قیمت گاز طبیعی در تابستان یا زمستان در نوسان است. در طول زمستان، تقاضا به اوج خود می‌رسد و بنابراین قیمت‌ها مطابق با آن تنظیم می‌شوند.

مرتب سازی
ناشناس ۲۰ فروردین ۱۴۰۲

این قیمت برای صرافی هستش

حمیده ۳۰ آذر ۱۴۰۱

میشه گفت جنگ روسیه بیشترین تاثیر رو روی این نماد داشته و اینکه در حالت کلی چه کسی و از چه طریقی این قیمت رو تعیین میکنه؟
معیار اندازه گیری و یا واحد گاز برای قیمت گذاری به چه شکله؟
توی متاتریدر میشه این نماد رو مورد معامله قرار داد؟ اگر میشه نام این نماد در متاتریدر چیه و توی چه بروکرهایی میشه بر روی این نماد معامله کرد؟

Mehdi6567 ۱۲ بهمن ۱۴۰۱
پاسخ حمیده

NGAS