قیمت لحظه‌ای و چارت تحلیل تکنیکال پوند به ین | GBPJPY

سیگنال اتوماتیک

ابزار فوق به صورت کاملا اتوماتیک بر اساس اندیکاتورهای مختلف به شما پیشنهاد خرید یا فروش می‌دهد. هرچه تعداد اندیکاتورهای بیشتری سیگنال نشان‌داده شده را تایید کنند بهتر است.

هشدار: اکیدا توصیه می‌کنیم به سیگنالهای اتوماتیک اندیکاتورها اکتفا نکنید و صرفا از آنها به عنوان تاییدی بر تحلیل خود استفاده نمایید.

چارت تحلیل تکنیکال

GBPJPY چیست؟

GBP/JPY یکی دیگر از جفت ارزهای رایج و محبوب در بین معامله گران است. این موضوع به این دلیل است که دو واحد از پرمعامله‌ترین ارز‌های جهان، یعنی پوند بریتانیا و ین ژاپن را شامل می‌شود. با راهنمای ما نحوه معامله یا سرمایه‌گذاری در این جفت را بیاموزید.

بهترین زمان برای معامله GBPJPY

بهترین زمان برای معامله GBPJPY به ساعات معاملات بازار و استراتژی معاملاتی فارکس شما بستگی دارد. به طور کلی، زمان مناسب برای معامله GBPJPY، زمانی است که بازار‌های لندن و توکیو هر دو باز هستند ( بین ساعت ۸ صبح تا ۹ صبح به وقت لندن). این زمانی است که پوند و ین (GBPJPY) در بالاترین میزان نقدینگی خود قرار دارد. این یعنی که اسپرد‌های محدودتر و قیمت‌های بهتری برای معامله خواهید داشت، و حرکات در نمودار قویتر است. با این حال، شما در زمان‌های دیگر هم می‌توانید در این جفت ارز معامله کنید.