قیمت لحظه‌ای و تحلیل تکنیکال کاردانو | Cardano

سیگنال اتوماتیک

ابزار فوق به صورت کاملا اتوماتیک بر اساس اندیکاتورهای مختلف به شما پیشنهاد خرید یا فروش می‌دهد. هرچه تعداد اندیکاتورهای بیشتری سیگنال نشان‌داده شده را تایید کنند بهتر است.

هشدار: اکیدا توصیه می‌کنیم به سیگنالهای اتوماتیک اندیکاتورها اکتفا نکنید و صرفا از آنها به عنوان تاییدی بر تحلیل خود استفاده نمایید.

چارت تحلیل تکنیکال

کاردانو چیست؟

چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران اتریوم، توسعه کاردانو را در سال ۲۰۱۵ آغاز کرد و این پلتفرم را در سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی کرد. کاردانو خود را به عنوان جایگزینی برای اتریوم معرفی کرده است. هر دو پلتفرم برای کاربرد‌های مشابه، مانند قرارداد‌های هوشمند، استفاده می‌شوند و هدفشان ساختن یک سیستم متصل و غیرمتمرکز است. کاردانو خود را نسخه به روز شده اتریوم می‌داند، و خود را به عنوان پلتفرم نسل سوم اتریوم معرفی کرده است. هدف پلتفرم بلاک چین ارائه خدمات بانکی به افراد بدون نیاز به بانک‌ها در جهان است.

کاردانو که به اختصار ADA گفته می‌شود، در سال‌های گذشته شاهد رشد قیمتی زیادی بوده است. در حال حاضر این ارز دیجیتال یکی از ارزهای محبوب در بین معامله‌گران است. برای خرید و فروش این رمزارز، باید از یک صرافی ارز دیجیتال استفاده کنید.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.