پراپ فرم پراپی Propiy
3.6 ( 37 )

ورود به وبسایت اصلی

پراپ‌فرم پراپی | Propiy

معرفی پراپ فرم پراپی (Propiy) | همه چیز درباره ورود به پراپی

شرکت پراپی یکی از معروف‌ترین پراپ‌فرم‌های ایرانی است. این شرکت در سال ۱۴۰۱ تاسیس شده و به عنوان شرکت تامین‌سرمایه و جذب تریدر فارکس در کشور امارات فعالیت می کند. این شرکت در راستای کمک به تریدرهای ایرانی تاسیس شده‌است و از شهرت قابل قبولی میان تریدرهای ایرانی برخوردار است.

واریز و برداشت | ارزدیجیتال, مستقیم ریالی

سال تأسیس :2022
مراحل ارزیابی :دو مرحله | اعطای مستقیم سرمایه
حداکثر بالانس :50000 دلار
دراودان مجاز :5
خدمات به ایران :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی پراپ‌فرم پراپی

پراپ تریدینگ شرکت‌هایی هستند که سرمایه موردنیاز معامله‌گران برای برای خرید و فروش سهام، اوراق قرضه، جفت‌ارز‌های فارکس و … را تامین می‌کنند. این شرکت‌ها برای سرمایه‌گذاری تیمی از معامله‌گران حرفه‌ای دارند که سعی می‌کنند با استفاده از شرایط متغیر بازار سود کسب کنند.

با توجه به اینکه بر تعداد شرکت‌های پراپ‌فرم خارجی که ایرانیان را تحریم می‌کنند، روز به روز افزوده می‌شود ، مهبوبیت پراپ‌فرم‌های ایرانی درمیان تریدرهای ایرانی رو به افزایش است. در این مقاله به بررسی سایت پراپی (Propiy) به عنوان یک شرکت پراپ تریدینگ ایرانی می پردازیم.

پراپ فرم پراپی با تیمی مجرب، در راستای تسهیل مشکلات تریدرهای ایرانی از قبیل تحریم های بین المللی شرکت‌های مختلف پراپ‌تریدینگ خارجی، در بازارهای بین المللی از اوایل 1401 فعالیت خود را آغاز کرد. البته باید به این نکته توجه کنید که پراپی خدمات بروکر، کارگزاری و یا سرمایه گذاری در بازارهای مالی را به هیچ‌وجه ارائه نمی‌کند و صرفا یک محیط آموزشی و شبیه سازی ترید برای تریدرها با ارائه چالش ترید و راه‌کارهای مدیریت سرمایه است.

اعتبار پراپ فرم پراپی

شرکت پراپی در سال ۱۴۰۱ تاسیس شده و دفتر مرکزی پراپی در کشور امارات به ثبت رسیده است. البته با بررسی کارشناس ایران‌بروکر هیچ‌گونی اطلاعاتی از جمله نام‌ثبتی شرکت، شماره ثبتی و آدرس افشا نشده است و امکان استعلام و صحت‌سنجی شرکت پراپی بدون شفاف سازی مدیریت این شرکت مهیا نیست.

استعلام ثبت شرکت پراپی

دامنه سایت پراپی سال ۲۰۲۲ مطابق تاریخ تاسیس شرکت ثبت شده و تاریخ انقضای آن سال ۲۰۲۹ خواهد بود. البته توجه داشته‌باشید که بازه طولانی انقضای دامنه نمی‌تواند دلیلی بر معتبر بودن پراپ‌فرم باشد.

استعلام دامنه پراپی

با این حال سایت پراپی به استناد داده‌های similarweb بالای ۸۵ هزار بازدید دارد که به نسبت ترافیک دیگر پراپ‌فرم‌های ایرانی ترافیک خوبی درنظر گرفته می‌شود که نشان‌دهنده شهرت این پراپ میان قسمتی از جامعه معامله‌گران ایرانی است. مجددا توجه کنید که ترافیک مناسب سایت صرفا می‌تواند بیان‌گر شهرت پراپ باشد و نمی‌‌توان از آن درباره اعتبار پراپ‌فرم نتیجه‌گری انجام داد.

استعلام ترافیک سایت پراپی

در نهایت لازم به ذکر است ترید در بازارهای مالی دارای ریسک بسیار بالایی است و هزینه‌های دریافت شده برای مدیریت پراپ فرم و زیرساخت‌های ارائه مورد استفاده قرار خواهد گرفت، لطفا موارد اعلام شده را در نظر گرفته و از توانایی خود برای مدیریت سرمایه پراپ فرم اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به شرکت در چالش‌های مدیریت سرمایه نمایید.

چالش های پراپی

پراپی بر مبنای ارزیابی دو مرحله‌ای به معامله‌گران مستعد سرمایه می‌دهد. پراپی دو نوع پلن تامین‌مالی چالش و جت جامپ ارائه می‌دهد. 

۵,۰۰۰ دلاری۱۰,۰۰۰ دلاری۲۵,۰۰۰ دلاری۵۰,۰۰۰ دلاری
مدت زمان مرحله اول۳۰ روز۳۰ روز۳۰ روز۳۰ روز
مدت زمان مرحله دوم۶۰ روز۶۰ روز۶۰ روز۶۰ روز
مدت زمان حساب ریلنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
افت‌ارزش مجاز روزانه۵ درصد۵ درصد۵ درصد۵ درصد
افت‌ارزش مجاز کل۱۰ درصد۱۰ درصد۱۰ درصد۱۰ درصد
تارگت سود مرحله اول۸ درصد۸ درصد۸ درصد۸ درصد
تارگت سود مرحله دوم۴ درصد۴ درصد۴ درصد۴ درصد
حداقل روز ترید مرحله اول۵ روز۵ روز۵ روز۵ روز
حداقل روز ترید مرحله دوم۵ روز۵ روز۵ روز۵ روز
هزینه چالش۵۶ دلار۸۸ دلار۱۵۶ دلار۳۰۸ دلار

مدل مسیر سریع جت جامپ پراپی

مدل جت جامپ برای افرادی طراحی شده که دارای سبک معاملاتی مشخص و استراتژی سود ده هستند، در این مدل معامله‌گران نیازی به گذراندن دو مرحله چالش ندارند و مستقیما بر روی حساب ریل ترید خواهند کرد. در این حساب معامله‌گران ۵ روز پس از دریافت حساب در صورتی که بالانس حساب مثبت داشته باشند می‌توانید درخواست برداشت سود را به پراپی ارسال کنند و ۵۰ درصد سود را دریافت کنند! همچنین با گذراندن هر فاز، حساب معامله‌گران به ترتیب ۲ و ۱.۵ برابر خواهد شد تا به سرعت سرمایه‌ی بالاتری برای ترید کردن دست یابند.

برنامه جت‌جامپ پراپی
۲,۰۰۰ دلاری۵,۰۰۰ دلاری۱۰,۰۰۰ دلاری۲۰,۰۰۰ دلاری
تارگت سود۱۰ درصد کسب سود تا فاز بعدی
افت‌ارزش مجاز روزانهندارد
افت‌ارزش مجاز کل۵ درصد از بالانس اولیه حساب
سقف افزایش سرمایه ۱۶۲,۰۰۰ دلار۴۰۵,۰۰۰ دلار۵۴۰,۰۰۰ دلار۱۰,۸۰,۰۰۰ دلار
اهرم ۱ ‌: ۵۰
هزینه ۹۹ دلار۲۴۵ دلار۴۸۵ دلار۹۷۰ دلار

محاسبه افت ارزش (Drawdown) مجاز روزانه پراپی

مبنای محاسبه افت ارزش مجاز روزانه (دراودان روزانه)، بالانس شروع روز و مبنای افت ارزش مجاز کل (دراودان کلی) بالانس اولیه حساب است.در طول یک روز ترید نباید اکوییتی حساب به پایینتر از 5 درصد بالانس شروع روز برسد در این صورت نقض قوانین صورت گرفته است. اگر در طول یک روز بالانس اکانت با سود بیشتر شود، همچنان مبنای محاسبه درادون روزانه بالانس شروع خواهد بود، یعنی اجازه ریسک بیشتری خواهید داشت.

برای مثال بالانس شروع روز ۱۰۰۰۰ باشد و در طول روز بالانس حساب به ۱۰۲۰۰ برسد، حالا شما ۷۰۰ دلار امکان ریسک در طول همان روز را خواهید داشت. و اگر بالانس حساب با ۱۰۲۰۰ به روز بعدی برود، مبنای محاسبه بالانس روزانه 5 درصد از بالانس شروع روز خواهد بود. و البته درادون کلی حساب 12 درصد است که از بالانس شروع اکانت محاسبه می‌شود. و با افت اکوییتی (معاملات باز)به میزان 12 درصد از بالانس اولیه حساب دراودان 12 درصد نقض خواهد شد .

اکستند حساب پراپی

اگر تریدر در زمان چالش خود نتواند به تارگت سود برسد و قوانین افت ارزش (دراودان‌ها) را رعایت کرده باشد و حداقل تعداد روزهای معاملاتی چالش را انجام داده باشد و بالانس حساب مثبت باشد می تواند درخواست اکستند را اعلام نماید در این صورت بعد از بررسی حساب 10 روز به پایان زمان چالش وی اضافه در نظر گرفته می‌شود.

قوانین واریز و برداشت سود پراپی

واریز و برداشت در پراپی از طریق ارزهای دیجیتال (لایت کوین، تتر) قابل انجام است. در زمان برداشت سود، تریدر درخواست برداشت سود را به پراپی اعلام می‌کند و بعد از بررسی وضعیت اکانت تقسیم سود صورت می‌گیرد و برای تریدر واریز شده و اکانت برای شروع مجددا ریست خواهدشد.

البته پراپی در صورت احراز تخلفات حق هیچگونه برداشتی را برای تریدر سلب کرده است. برداشت‌ها در هر زمان دلخواه شما به صورت اتوماتیک پردازش شده و در کمتر از ۲۴ ساعت ترتیب اسر داده خواهد شد. ولی توجه کنید برای اولین برداشت باید حداقل ۳۰ روز از زمان دریافت حساب Real گذشته باشد که این زمان از برداشت دوم به ۱۴ روز کاهش داده خواهد شد. 

قانون ترید در تایم خبر (نیوزترید) پراپی

به طور کلی ترید در زمان انتشار اخبار مهم (خبرهای قرمز رنگ با درجه اهمیت بالا در تقویم های اقتصادی مانند تقویم اقتصادی ایران‌بروکر) برای ارز معاملاتی دارای خبر از ۵ دقیقه قبل خبر تا ۵ دقیقه بعد از خبر در پراپی ممنوع است. در فاصله ۵ دقیقه قبل و بعد از اخبار مهم نباید هیچ ترید یا اوردری اجرا شود، یعنی فعال شدن حد سود یا حد ضرر، پندینگ اوردرها و یا باز و بسته کردن دستی ترید کاملا غیرمجاز است. 

سخن پایانی 

معامله گری در شرکت پراپ فرم، می تواند برای افرادی که به دنبال کسب رزومه در بازارهای مالی هستند، یک تجربه جذاب و سودآور باشد. پراپ‌فرم‌ها مؤسسات مالی هستند که به معامله گران اجازه می دهند از سرمایه شرکت برای اجرای معامالت در ابزارهای مالی مختلف مانند سهام، جفت ارز ها ، رمز ارز ها و … استفاده کنند، با امکان به اشتراک گذاری سودهای ایجاد شده.

هدف این مقاله بررسی یکی از بزرگ‌ترین و مشهورترین پراپ‌فرم‌های ایرانی، پراپی بود و اعتبار، شرایط چالش‌ها و تمامی نکاتی که هرمعامله‌گر باید درباره پراپی بداند را توضیح داده شد. با این‌حال معامله‌گری یک حرفه پرریسگ است و بهتر است قبل از شروع معامله با هر پراپی همه جوانب از اعتبار شرکت تا استراتژی معاملاتی خودتان را بسنجید.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (69نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
Mahdi ۰۷ فروردین ۱۴۰۳
2 /5

شاید کلاهبردار شاید کار درست

5 روز هست که جت جامپشون رو خریداری کردم و امروز که میخواستم برداشت سود انجام بدم دیدم سایتشون مشکل داره به پشتیبانیشون گفتم گقتن تیکت ثبت کن معلوم نیست حالا کی به تیکت جواب بدن و حل کنن مشکلو یا حل نکنن
اگر حل کردن حتما اینجا خبر میدم بهتون

فاطمه ۱۰ فروردین ۱۴۰۳
پاسخ Mahdi
5 /5

برای منم پیش اومده ولی بعد 2.3 روز مشکل حل شد

فاطمه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

پراپی عالی

انصافا توی ایران که رغیب نداره. خارجیا هم فاندد و ftmo

امیر ۰۵ فروردین ۱۴۰۳
پاسخ فاطمه
5 /5

آقا من می‌خوام بخرم اگه میشه یه راهنمایی کنید بهم تازه گیا سرور اختصاصی هستن و اینکه کندل سازی نمیشه برامون؟

نجوا ۰۸ فروردین ۱۴۰۳
پاسخ امیر
5 /5

شما با تریدینگ ویو مقایسه کنی متوجه که تقریبا یکیه. من فکر میکنم توی پراپا این نزدیک ترین چارتو میده

ghasemi ۲۸ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

قاسمی

سلام دوستان تریدر امیدوارم این اخرسالی حسابی از پراپی برداشت کرده باشین

asa ۲۸ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

پراپ

من 5.6 ماهی هست با پراپی کارمیکنم واریزیا سرموقع هستش. ولی تریدتون نباید شب باز بمونه احتمال هانت شدن هست

Gholizade ۲۸ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

چالش

تجربه من اینه که شرکتای فاندد و پراپی درحال حاضر خدمات مثبتی دارن دارن داخل ایران

Mosavi ۲۷ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

ترید

من ۳بار رد شدم ولی بالاخره پاس کردم برداشتی هم داشتم

Nasim ۲۷ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

نسیم

عالی عالی عالی، باید خیلی مدیریت شده کار کرد، من برداشت هم داشتم

Jalali ۲۵ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

Propy

Salam, Avalin bardashtie 500$ ro anjam dadam.

Hasti ۲۴ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

هستی

کسی که تریدره میتونه همه جا کار کنه، من قبلا با ftmo کار میکردم الان با پراپی

سهراب ۲۴ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

چالش تریدینگ

سلام دوستان من تقریبا دوماهه با پراپی کار میکنم اولین حسابم که سوخت، دومی رو تونستم پاس کنم ولی دوباره توی ریل حسابمو از دست دادم، باگی از سایت نمیبینم مشکل از مدیریت سرمایه خودم بوده، کلا کارتوی پراپ باید خیلی مدیریت سرمایه رو حساب شده ببری جلو

سیمین ۲۳ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

پراپ

درود، تعجب میکنم از نظرات منفی بعضی دوستان، ترید واقعا کارسختیه، نوب تریدرها گاها توی شرایط ذهنی قرار میگیرن که تقصیرو بندازن گردن هر چبزی بجز خودشون، من خیلی وقته کار میکنم بااین شرکت مشکلی هم ندیدم

نجوا ۲۳ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

ترید

انصافا شرکت خوبیه. من بعد 6 بار شرکت توی چالش بالاخره پاس کردم حدود 400دلار برداشت سود کردم سریع هم برام واریز کردن

پارسافر ۲۲ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

پراپ

پراپی اگر محدودیت تایم خبر رو نداشت بهترین پراپ ایرانی بود در کل فعالیت تو پراپ ریسکی هست من به شخصه تا الان نتونستم از پراپ برداشت بزنم ولی یکی از دوستان 18 هزار دلار برداشت سود داشت واسش زدن باهاش مصاحبه هم کردن به نام امامی و کلا فکر نمیکنم به جز پراپی و سگب و فاندد جای دیگه ای ارزش پراپ گرفتن داشته باشه

Shima ۲۲ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

چلنج

من دوبار تا الان برداشت کردم یکیش همون روز یکیش دو روز بعد اومد توی ولتم اونم چون آخر هفته بود، دوشنبه واریز شد، به نظر من که عالیه

nftforex ۲۲ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

چالش پراپ

به نظر من که توی پراپای ایرانی بهترینه پراپی. من با اکثرشون کار کردم پراپی و فاندد از همه بهترن

صادق ۲۲ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

پراپ تریدینگ

من به شخصه معتقدم که فعالیت در پراپ خیلی منطقی تر هست چون شما ممکن ده تا چالش هم از دست بدی ولی اگر یک اکانت رو پاس کنی و مثلا با حساب 10 هزار دلاری یک برداشت هم داشته باشی پول همه چالش ها برگشته و سود هم کردی در کل پراپی هم در بین ایرانی ها به نظرم معتبر تر از همه هست و من سیستم پشتیبانی پراپی رو خیلی دوست دارم چون تحت هر شرایطی پاسخگو هستن و در نهایت مشکل و حل میکنن

amin ۲۲ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

پراپی

یه سری از دوستان از روی آگاهی پایینی که دارن یه ایراداتی بیان کردن مثل اسپرد و اسلیپیج بالا یا ندادن اکانت ریل یا واریز نکردن سود که تجربه شخصی من اینه که کاملا اشتباهه. من حدود یک ساله با این شرکت کارمیکنم و هیچ ایرادی توی کارشون ندیدم. شماتوی هربروکری که کار کنی درزمان خبر مسلمه که اسپرد واید میشه اصلا در زمان خبر نباااید ترید باز کرد مارکت هیچ قطعیتی نداره. من 3تا اکانت دارم توی پراپی که تابحال به هیچ مشکلی نخوردم. ممنونم ازشون

رضا ۲۱ اسفند ۱۴۰۲
1 /5

رضا

دیگه به دردنمیخوره سرور اختصاصی شون اجازه ربات های مدیریت سرمایه و درستیاری نمیده هیچ اسپردهاش بالاس و گاها اسلیپج فقط روبو فارکس شون عالی بود که تخته کردن

امید ۱۸ اسفند ۱۴۰۲
1 /5

کلاهبردار

کلاهبردار است. من معاملاتم را طبق آنالیز سایت انجام میدادم که طبق آنالیزم 7 دلار به دراودان روزانه مانده بود و معاملات متوقف کردم اما بعد از گذشت چند ساعت آنالیز بدون هیچ معامله ای تغییر کرده و من را مردود اعلام کرد.

ghasemi ۲۸ اسفند ۱۴۰۲
پاسخ امید
5 /5

بهتره روی سبک معاملاتیتون بیشتر کار کنین

asa ۲۸ اسفند ۱۴۰۲
پاسخ امید
5 /5

مشکل مدیریت مالی داری شما

محسن ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

سلام دوستان من باپراپی کارمیکنم وتاحالا 3باربرداشت سودکردم وخیلی راضی م

ناشناس ۲۴ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ محسن

فعلا یه مدت پنل آنالیز آپ دیت نمیکنه

نیما ۲۲ بهمن ۱۴۰۲

والا من تحقیقی که کردم به این نتیجه رسیدم توی پراپ واقعا نمیشه که بخواهی ترید کنی به بتونی سرمایه و یا نو ونوایی برسی چون قوانینی دارن که آخر باعث خراب شدن اکانت و از دست دادن اکانت میشه

amin ۲۸ اسفند ۱۴۰۲
پاسخ نیما
5 /5

شما چجوری تحقیق کردی که به این نتیجه رسیدی؟؟ دوست من یکم مطالعه کن

ghasemi ۲۸ اسفند ۱۴۰۲
پاسخ نیما
5 /5

جدی میفرمایین؟؟؟

صدرا ۱۹ بهمن ۱۴۰۲

من فاز اول حساب جت جامپ پراپی رو پاس کردم و بایستی در فاز دوم یه حساب جدید به مبلغ دو و نیم برابر حساب قبلی بهم می داد ولی الان نزدیک دو هفته هست که به بهانه بروز رسانی از دادن حساب طفره می‌ره. با پشتیبانی هم که تماس می گیرم جواب سر بالا می ده. همینطور که تو مقاله ذکر شده این پراپ فرم نه دفتری داره و نه شماره تماسی .

فاطمه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲
پاسخ صدرا
5 /5

تریدر که جت جامپ برنمیداره. قماربازی شما

حمزه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲

پراپی حساب میفروشه که سر درد درست کنه
هیچ کس پاسخگوی این سایت نیست و بازگشت وجه هم محاله
پیشنهاد میدم کسی نخره از این شرکت

علی ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

بنده در پراپ پراپی جت جامپ حساب باز کردم و پول واریز کردم اکانت نمی‌دهند و پشتیبانی میگه بزودی مشکل حل میشه اگه من قبلاً حساب باز کرده بودم باز حرفی بود ولی با توجه به اینکه می‌دانستند نمی‌توانند سرویس بدهند پول گرفتنشان به چه معناست از ایران بروکر خوا هان پیگری موضوع هستم

کارشناس ایران بروکر ۱۱ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ علی

با سلام. شما میتوانید از طریق صفحه ثبت شکایت قوانین را مطالعه کرده و در صورت تمایل درخواست رسیدگی دهید.

حمزه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ علی

دوست عزیز همه این مشکلو داریم
بعد از دریافت حساب هم خبری نیست اینا پول گرفتن و فقط یه حساب دمو بهمون دادن که اصلا آنالیز نداره

وحید ۲۱ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ علی

واقعا کارشون درست نیست

RAMIN ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

سلام بر جامعه تریدری ایران.جدیدا مشگل قعطی سرور اختصاصی رو دارن در حدی که در تاریخ 30 ژون به مدت 10یا 20دقیقه قعطی رو داشتن من فقط داوجونز ترید میکنم اونم از ساعت 6عصر ایران به بعد همین الان که دارم اینو مینویسم در حد یک ثانیه نزدیک به 4یا 5بار سرورشون هی قعط و وصل میشه امیدوارم که ببینند و جوابگو باشند

امیرحسین ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

حساب جت جامپ گرفتم دوبار برداشت سود داشتم خوب بود
ولی الان که ۱۰ درصد سود گرفتم و اکانت وارد فاز ۲ باید بشه سود واریز نمیشه و اکانت دوم ساخته نمیشه و پشتیبانی فقط میگه مشکلی پیش اومده عذر میخوایم صبور باشید 😐

شهاب ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

کلاهبردار هستن ۱هفته بیشتر هست حساب ریل رو نمیدن.پشتیبانی هم جواب ننیده

حمزه ۰۹ بهمن ۱۴۰۲

پراپی کلا فقط برای دور ریختن پول خوبه به معنای واقعی کلاهبردار

Gholizade ۲۸ اسفند ۱۴۰۲
پاسخ حمزه
5 /5

برچه اساس شما اینو میگی؟

ali ۰۸ بهمن ۱۴۰۲

فرق حساب جت جامپ با حساب شخصی در پراپی
این پراپ کلاهبردار حساب 2000 دلاری جت جامپ رو میفروشه 99 دلار درادون کلی چقدره 5 درصد !!!!
یعنی شما فقط با 100 دلار از اون 2000 دلار میتونید ترید کنید !!!!
حساب 100 دلاری رو به مردم میفروشند 99 دلار با این تفاوت که تو حساب شخصی هر چقدر سود کنی مال خودته ولی این پراپ دزد 50 درصد از سود خودتون رو هم بالا میکشه!!!!
پراپها شرکتهای پانزی که حساب دموی رایگانی که خودتون میتونید بسازید رو با مبلغ کلان به مردم قالب میکنند

saeed ۲۴ دی ۱۴۰۲

بنده 2500 دلار رو یک معامله در روز سوم زدم ومرحله رو پاس کردم اما هم حسابم مصدود شد و سود رو برداشتند و هم به خانه اول برگشتم. این قانون در هیچ کدام از سایت های پراپی وجود نداره

ناشناس ۲۷ دی ۱۴۰۲
پاسخ saeed

نقض قانون کردی نباید در یک ترید بیش از ۸۰ درصد سود تارگت چالش و بدست بیاری این در قانو ها به طور شفاف نوشته شده

علی ۱۴ دی ۱۴۰۲

سلام.من با حساب ۵۰ تایی ،سه بار برداشت سود داشتم.و بدون مشکل واریز انجام شد.هر چند دفعه اول ی بار حسابمو ب اشتباه بستن ک من کلی عکس از معاملاتم و درصد ضررم فرستادم ک در عرض دو سه ساعت حسابمو تحویلم دادن.من قبول ندارم ک کلاهبردارن.چون تقریبا ۱میلیارد و ۴۰۰ واریز داشتن.

یاسین ۰۹ دی ۱۴۰۲

سلام 9 ماه هست دارم با سرمایه گذار برتر کار میکنم و سودها رو سر موقع و بدون هیچ کم و کاستی میده، حساب رو هم خوب رشد دادم، دوستانی که نوشتن کلاهبرداری هست مثل همون هایی هستن که تو کانال ها و گروه های تل گرامی بری همه میگن فلان بروکر دزده بهمان بروکر 3 پیپ اضافه تر گرفته. دوستان اگر بلدید و میتونید کار کنید و از خودتون مطمئن هستید بسم الله بگید و با حساب های کوچیک شروع کنید و کم کم برید بالا اگر هم نه فکر خودتون رو درگیرش نکنید.

محمد رضا سلیمی ۰۲ دی ۱۴۰۲

great

شایان ۰۱ دی ۱۴۰۲

بدون هیچ دلیلی حسابمو بستن حتی با وجود اینکه از VPS استفاده میکنم من حسابای زیادی توی دیگر پلتفرم ها دارم از جمله بایننس اما پراپی واقعا الکی حسابمو بست قطعا کلاه بردار هستن اولش یکم باهات راه میان تا بهشون اعتماد کنی و پول بیشتری بهشون بسپری ولی بعدا حتی پول اولیه رو هم میدزدن اعتماد نکنید من بیشتر از ۱۰ نفر رو میشناسم که توی این سایت نتنها سودی نکردن بلکه ازشون راحت کلاه برداری شد و پولشونم به باد رفت

ابوالفضل ۰۲ دی ۱۴۰۲
پاسخ شایان

حرف زدن بدون مدرک ارزشی نداره لطفا مدرکی اگه داری رو کن

ابوالفضل مقدم ۰۹ دی ۱۴۰۲

درور بر شما آقا وقتی حسابت بن میکنن اکانت مسدود میکنن چیکار میتونید بکنید بعد اگه من مدرک بیارم شما مشکل منو حل میکنی؟
به راحتی بعد دوماه کارکردن به سود رسیدن میگه ایمیل با باشخصیت شما وجود نداره من تیکت برداشت زدم پولمو نداد

hamed ۱۹ دی ۱۴۰۲

داداش شما از خود این برابی هستی؟؟تا هرکی یه چیز میگه سری میگی بدون مدرک ارزشی نداره؟ملت که بدر کشتگی ندارن بنظرت دارن؟؟شما دوس داری برو باز کن ببین که بعد اخرین چلش چطوری بن میشی اونوقت برای ما سند و مدرک بیار ما میدونیم چی میگیم دلیل این حمایت شما معلوم نیست این همه ملت دارن میگن بن شدن جوابگو نیستن واقعا کار شما خیلی جای تعجب داره

Mosavi ۲۷ اسفند ۱۴۰۲
پاسخ hamed
5 /5

مغلطه بازی خیلی وقته دیگه جوابگو نیست دوست من

ناشناس ۰۹ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ شایان

کیفیت خذمات بسیار پایین و رو اعصابه این سایت هر روز یجاش قطعه

Mosavi ۲۷ اسفند ۱۴۰۲
پاسخ شایان
5 /5

ربطی به vps نداره، شما باید تریدر باشین تا بتونین پاس کنین

ابوالفضل مقدم ۳۰ آذر ۱۴۰۲

پراپی دزدو بی شرف من چالش قبول شدم به مرحله ی سود رسیدم اینقد امروزو فردا کرد آخرشم حسابمو بن کرد و پولمو بالا کشید دوستان لطفا به زرقو برق و تبلیغاتش نیگاه نکنید دزدی بیش نیستند

علی ۲۳ آذر ۱۴۰۲

پراپی جز دزد چیزی نیست و این که سرور هاش شدوو فیک دارن که فقط قصدشون زدن استاپ هاتونه همین امروز واسم پیش اومد

امیر ۰۵ آذر ۱۴۰۲

پراپی یا SGB :) ؟

مریم تقی زاده ۰۴ آذر ۱۴۰۲

پراپی در کل خیلی خوبه اما به هیچ وجه از سرورهای اختصاصیشون استفاده نکنید که انقدر اسپردش بالاست که قطقا فیل میشین. کلاهبرداری اسمش نیست ولی بازی تمیزی هم نیست :)

حسن رشیدی ۱۱ آذر ۱۴۰۲

من تو مرحله اول اکانت ۵ هزارو تو ۸ روز پاس کردم البته تو همون سرور اختصاصی. اسپردشون بالا نیست منطقیه مخصوصا عصرا زمانی که حجم معامله ها بالاست اسپرد کمه.

مرتضی ۲۸ مهر ۱۴۰۲

با اختلاف در بین پراپ های ایرانی بهتر کار می کنند.

یزدان ۱۳ آذر ۱۴۰۲
پاسخ مرتضی

این پراپی از نظر من کلاهبرداری بیش نیس و زمانی متوجه میشی که بالاتر از ۱۰ میلیون برداشت بزنی .کلا برای دونه پاشی اول تا آخر ۱۰ میلیون بهت میدن بعدش دیگه هچی بهت نمیدن اینو کسی داره میگه که توی این پراپ فعالیت داره و تقریبا ۴ ماه ۴۰ میلیون برداشت زدم اما هر روز یه دروغ جدید میگن .توی هر پراپی. حساب بگیرین بهتره تا این چون اینجا خبری از سودی که کردی نیست

محسن ۲۰ آذر ۱۴۰۲
پاسخ یزدان

چه سایتی رو پیشنهاد میدی؟ سرمایه گذار برتر چطوره مثلا؟

مهدی ۲۸ آذر ۱۴۰۲
پاسخ یزدان

درود بر شما
من یکساله دارم با پراپی کار میکنم و هیچ مشکلی نداشته.شما اگر نقض قوانین نکنی کاریت ندارن.ده برابر چیزی که شما گفتی هم برداشت زدم.لطفا اینکاره نیستید تقصیر و گردن بروکر و پراپ نندازین

شهاب ۱۰ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ مهدی

چند گرفتی کامنت بزاری اینجا همه میگن کلاهبردارن

Mosavi ۲۷ اسفند ۱۴۰۲
پاسخ شهاب
5 /5

والا فقط شما دارین میگین

asa ۲۸ اسفند ۱۴۰۲
پاسخ شهاب
5 /5

حرفه ای صحیت کنین

هادی ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
پاسخ مهدی

دوست عزیز منم برداشت داشتم و باهاشون مشکلی تا الان نداشتم.اما یکبار سرورشون قطع شد و پندینگ اوردر من در زمان قطعی سرور خیلی بالاتر باز شد و باعث ضرر چند برابری بنده شد.

ابوالفضل ۰۲ دی ۱۴۰۲
پاسخ یزدان

حرف زدن بدون مدرک ارزشی نداره لطفا مدرکی اگه داری رو کن

amin ۲۸ اسفند ۱۴۰۲
پاسخ یزدان
5 /5

عجیبه از این حرف