پراپ ایرانی ستارگان ترید
4.7 ( 14 )

ورود به وبسایت اصلی

پراپ‌فرم ستارگان ترید | Tradestars

پراپ ایرانی ستارگان ترید | هرآنچه که باید درمورد پراپ فرم tradestars بدانید

معرفی پراپ: مجموعه ستارگان ترید یک پراپ فرم ایرانی در بازار فارکس است که به‌دنبال ترکیب تخصص افراد با سرمایه خود برای انجام معاملات واقعی است. این پراپ‌فرم به شما امکان می‌دهد تا سقف ۲۵ هزار دلار سرمایه بگیرید، بدون دغدغه ترید کنید و سود به‌دست آورید (۸۰ درصد از سود برای تریدر و ۲۰ درصد برای پراپ ستارگان ترید)

واریز و برداشت | ارزدیجیتال, مستقیم ریالی

سال تأسیس :1401
مراحل ارزیابی :دو مرحله ای
حداکثر بالانس :25000 دلار
دراودان مجاز :12
خدمات به ایران :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی پراپ‌فرم ستارگان ترید

پراپ تریدینگ نوعی سرمایه‌گذاری است که در آن شرکت‌ها، سرمایه خود را مستقیماََ در اختیار معامله‌گران یا تریدرها قرار می‌دهند تا در بازارهای مالی مختلف ترید کنند. معامله‌گران با استفاده از سرمایه ارائه‌شده توسط شرکت در بازارهای مالی ترید می‌کنند و طبق قرارداد شرکت، سود یا زیان را با پراپ فرم تقسیم می‌کنند. سرمایه‌گذاری با پراپ‌فرم‌ها برای معامله‌گرانِ بدون سرمایه اولیه، می‌تواند یک فرصت باشد تا در بازارهای مالی فعالیت کنند.

درحال حاضر پراپ‌فرم‌ها به‌صورت تصاعدی در حال رشد هستند و هرروز یک شرکت تأمین سرمایه جدید وارد بازار مالی می‌شود؛ در این بین شرکت‌های ایرانی نیز دست به‌کار شده‌اند تا به‌راحتی و با اطمینان بیشتر، خدمات خود را به کاربران داخل کشور ارائه دهند. یکی از این شرکت‌ها پراپ ایرانی ستارگان ترید است که خدمات و حساب‌های متنوعی را به کاربران خود اعطا می‌کند. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا صفر تا صد پراپ ایرانی ستارگان ترید را بررسی و اعتبار این پراپ را ارزیابی کنیم.

افشای ریسک: معامله در بازارهای مالی دارای ریسک بسیار بالایی است. اکثر افراد در بازارهای مالی سرمایه‌ی خود را از دست می‌دهند. مسئولیت سود و ضرر هرکس با خود اوست. ما هیچ بستر معاملاتی را توصیه و یا تأیید نمی‌کنیم. تمامی بسترهای معاملاتی اشکالات و نواقصی دارند.

معرفی پراپ ایرانی ستارگان ترید

اگر به‌دنبال معاملات حرفه‌ای هستید و اصلی‌ترین چالش شما تأمین سرمایه است، پراپ‌فرم‌ها می‌توانند به شما در این مسیر کمک کنند. مجموعه ستارگان ترید یک پراپ فرم ایرانی در بازار فارکس است که به‌دنبال ترکیب تخصص افراد با سرمایه خود برای انجام معاملات واقعی است.

پراپ‌فرم نوعی سرمایه‌گذاری‌ است که به‌جای معامله‌کردن با حساب کوچک خود، روی سرمایه پراپ‌فرم‌ها معامله کنید. کسب سود ۱۰ الی ۱۵ درصدی در بازار فارکس عالی است، اما اگر این سود را روی یک حساب ۲۵ هزار دلاری به‌دست آورید قطعاََ جذابیت بیشتری دارد.

جذب سرمایه در پراپ فرم ستارگان ترید بسیار آسان است. کافی است در چالش‌های این پراپ شرکت کنید و طبق قوانین، از حد زیان کلی (افت ارزش مجاز کلی) تجاوز نکنید و در نهایت به تارگت سود مشخص‌شده برسید. این پراپ‌فرم به شما امکان می‌دهد تا سقف ۲۵ هزار دلار سرمایه بگیرید، بدون دغدغه ترید کنید و سود به‌دست آورید (۸۰ درصد از سود برای تریدر و ۲۰ درصد برای پراپ ستارگان ترید).

بررسی اعتبار پراپ ایرانی ستارگان ترید

قبل از این‎‌که شروع به همکاری با شرکت‌های پراپ‌فرم کنید لازم است که اعتبار و تاریخچه آن‌‌ها را به‌صورت کامل بررسی کنید تا از زیان‌ها و کلاهبرداری‌های احتمالی جلوگیری کنید. ما برای این‌که از اعتبار tradestars مطمئن شویم به سراغ بررسی پراپ ستارگان ترید در similarweb رفتیم. طبق اطلاعات این سایت، ستارگان ترید در ماه حدود ۶۲ هزار بازدیدکننده دارد که نسبت به رقبای خارجی این میزان از بازدید، پایین است.

سلب مسئولیت: کلیه مطالب، مقالات، آموزش‌ها، تحلیل‌های ارائه شده در وبسایت “ایران بروکر” متضمن هیچ پیشنهاد معاملاتی‌ای نیست و صرفا جنبه‌ی مطالعاتی و اطلاع‌رسانی دارد. این وبسایت نسبت به ضرر و زیان احتمالی افراد هیچگونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد. افراد باید نسبت به ریسک‌های ذاتی بازارهای مالی آگاهی داشته باشند و قبل از اقدام به هرگونه سرمایه‌گذاری مطمئن شوند که تجربه و دانش کافی را دارند.

tradestars

برای اطمینان بیشتر نسبت به اعتبار پراپ ایرانی ستارگان ترید، ارزیابی‌های سایت scamadviser را نیز بررسی کرده‌ایم؛ این سایت از ۱۰۰ امتیاز، نمره ۶۷ را به مجموعه ستارگان ترید داده است که نسبت به رقبای ایرانی خود، امتیاز مناسبی به‌نظر می‌رسد. همچنین، تاکنون شکایت یا نظر منفی خاصی در مورد این پراپ تا تاریخ ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ ثبت نشده است.

پراپ فرم ستارگان ترید

انواع برنامه‌های تأمین مالی در پراپ فرم ستارگان ترید

اگر قصد دارید در پراپ ایرانی ستارگان ترید شرکت کنید و برای انجام معاملات، سرمایه دریافت کنید، باید از چالش‌های دو مرحله‌ای این پراپ عبور کرده و توانایی‌های خود را در معاملات ثابت کنید. هیچ محدودیتی از جانب پراپ ایرانی ستارگان ترید در خصوص سبک معاملاتی و حجم پوزیشن‌های معاملاتی وجود ندارد.

اندازه حساب قیمت
۵,۰۰۰ دلار۵۶ دلار
۱۰,۰۰۰ دلار۸۸ دلار
۱۵,۰۰۰ دلار۱۲۳ دلار
۲۵,۰۰۰ دلار۱۸۸ دلار

همان‌طور که مشاهده می‌کنید پراپ ایرانی ستارگان ترید، ۴ نوع حساب مختلف با قیمت‌های متنوع به کاربران خود ارائه می‌دهد. در ادامه به بررسی چالش‌های ارزیابی این پراپ می‌پردازیم. قوانین زیر برای تمامی حساب‌ها یکسان است:

قوانین مرحله اول (ارزیابی)

 • در مرحله اول حساب به‌صورت دمو است.
 • مدت زمان چالش ۳۰ روز تقویمی است.
 • تارگت (حد سود) مرحله اول ۸٪ است.
 • حداکثر افت ارزش مجاز روزانه ۵٪ درصد است.
 • حداکثر افت ارزش مجاز کلی حساب ۱۲٪ است.
 • حداقل تعداد روزهای ترید: ۵ روز

قوانین مرحله دوم (تأیید تریدر)

 • در مرحله دوم نیز حساب به‌صورت دمو است.
 • مدت زمان چالش ۶۰ روز تقویمی است.
 • تارگت (حد سود) مرحله دوم ۴٪ است.
 • حداکثر افت ارزش مجاز روزانه ۵٪ است.
 • حداکثر افت ارزش مجاز کلی حساب ۱۲٪ است.
 • حداقل تعداد روزهای ترید: ۵ روز

قوانین حساب اصلی

 • بدون محدودیت زمانی
 • بدون تارگت سود
 • حداکثر افت ارزش مجاز روزانه ۵٪ است.
 • حداکثر افت ارزش مجاز کلی حساب۱۲٪
 • برای اولین برداشت حداقل تعداد روزهای ترید ۵ روز و از برداشت دوم به بعد، حداقل تعداد روز نیاز نیست.
 • تقسیم سود ۸۰٪ برای تریدر هر دو هفته یک‌بار (درخواست در روزهای ۱۴ ام و ۲۸ ام ماه میلادی) صورت می‌گیرد.

قوانین دراودان

 • مبنای محاسبه دراودان روزانه، مقدار دارایی قابل معامله (TRADEABLE ASSET) از تاریخ شروع روز معاملات است.
 • در طول یک روز کاری، مقدار دارایی قابل معامله نباید به پایین‌تر از ۵٪ مقدار دارایی قابل معامله تاریخ روز شروع، برسد.
 • اگر در طول یک روز، مقدار دارایی قابل معامله با سود به دست آمده بیشتر شود، همچنان مبنای محاسبه دراودان روزانه مقدار دارایی قابل معامله روز شروع خواهد بود.
 • دراودان کلی حساب ۱۲٪ است که از مقدار دارایی قابل معامله شروعِ حساب محاسبه می‌شود.

مثال

فرض کنید یک معامله‌گر با مقدار دارایی قابل معامله ۱۰,۰۰۰ دلار شروع به‌کار می‌کند. در طول روز، مقدار دارایی قابل معامله او به ۱۰,۲۰۰ دلار می‌رسد. در این صورت، او همچنان مجاز است تا ۷۰۰ دلار در معاملات خود ریسک کند. اگر این معامله‌گر در روز بعد با مقدار دارایی قابل معامله ۱۰,۲۰۰ دلار شروع به‌کار کند، مبنای محاسبه دراودان روزانه او ۵۱۰ دلار خواهد بود(۵۱۰=۵٪×۱۰,۲۰۰).

حساب‌های معاملاتی پراپ ایرانی ستارگان ترید

پایهاستانداردحرفه‌ایحرفه‌ای پلاس
میزان سرمایه:۵,۰۰۰۱۰,۰۰۰۱۵,۰۰۰۲۵,۰۰۰
تارگت مرحله اول:۴۰۰ دلار۸۰۰ دلار۱,۲۰۰ دلار۲,۰۰۰ دلار
تارگت مرحله دوم:۲۰۰ دلار۴۰۰ دلار۶۰۰ دلارهزار دلار
حداکثر افت ارزش مجاز روزانه:۵ درصد بالانس روز شروع۵ درصد بالانس شروع۵ درصد بالانس روز شروع۵ درصد بالانس روز شروع
حداکثر افت ارزش مجاز کلی:۶۰۰ دلار۱,۲۰۰ دلار۱,۸۰۰ دلار۳,۰۰۰ دلار
حداقل روزهای معاملاتی:۵ روز۵ روز۵ روز۵ روز
پـلـتــفـرم معاملاتی:متاتریدر ۴ و ۵
متاتریدر ۴ و ۵متاتریدر ۴ و ۵متاتریدر ۴ و ۵

چگونه در چالش‌های ارزیابی پراپ ایرانی ستارگان ترید شرکت کنیم؟

برای تبدیل‌شدن به یک معامله‌گر حرفه‌ای در بازارهای مالی، باید مراحل مختلفی را طی کنید. یکی از این مراحل، شرکت در چالش‌های پراپ تریدینگ است. در چالش‌های پراپ‌فرم، شما فرصت این را کسب می‌کنید تا مهارت‌های خود را در یک محیط واقعی با سرمایه واقعی آزمایش کنید. در پراپ ایرانی ستارگان ترید شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای، در یکی از چالش‌های ۵ الی ۲۵ هزار دلاری شرکت کنید.

پراپ ستارگان ترید در دو مرحله برگزار می‌شود. در مرحله اول، شما ۵۰ روز فرصت دارید تا ۸ درصد سود کسب کنید. در این مرحله، اگر سرمایه شما بیش از ۱۲ درصد کاهش یابد، از چالش حذف می‌شوید.

اگر در مرحله اول موفق شوید، وارد مرحله دوم می‌شوید. در مرحله دوم، شما ۷۰ روز فرصت دارید تا ۴ درصد سود کسب کنید. در این مرحله، اگر سرمایه شما بیش از ۱۲ درصد کاهش یابد، از چالش حذف می‌شوید.

اگر در هر دو مرحله موفق شوید، می‌توانید حساب اصلی خود را دریافت کنید. حساب اصلی یک حساب واقعی است که توسط ستارگان ترید تأمین مالی می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از این حساب به معامله در بازارهای مالی ادامه دهید و سود خود را کسب کنید.

در حساب اصلی، شما بدون محدودیت زمانی یا سودی، می‌توانید معامله کنید. همچنین، ۸۰ درصد سود کسب‌شده شما، هر دو هفته یک‌بار به حساب‌تان واریز می‌شود.

پلتفرم‌های معاملاتی پراپ ایرانی ستارگان ترید

پراپ ایرانی ستارگان ترید با بروکرهای مختلفی همچون: ic markets و آلپاری کار می‌کند. همچنین پراپ ستارگان ترید از پلتفرم‌های معاملاتی متاتریدر ۴ و ۵ پشتیبانی نیز می‌کند.

مزایا و معایب پراپ ایرانی ستارگان ترید

تا اینجای مقاله به خوبی با پراپ ایرانی ستارگان ترید آشنا شدیم و در بخش انتهای مقاله به بررسی مزایا و معایب این پراپ‌فرم می‌پردازیم:

مزایا معایب
تقسیم سود تا سقف ۸۰ درصدمجاز نبودن معامله در هنگام اخبار
مجاز بودن باز گذاشتن معامله آخر هفتهنوپا است.
تعرفه‌های مناسب و مقرون‌به‌صرفه

جمع‌بندی

در این مقاله سعی بر این داشتیم که پراپ ایرانی ستارگان ترید را به‌صورت کامل معرفی و بررسی کردیم، از جمله: اعتبار و انواع حساب معاملاتی که در ستارگان ترید قابل اجرا است. پراپ ستارگان ترید در داخل کشور هیچ دفتر مرکزی ندارد و به‌صورت مجازی فعالیت دارند. به یاد داشته باشید که اگر قصد همکاری با هر نوع پراپی را دارید در مرحله اول اعتبار آن‌ها را بررسی و نظرات کاربران را با دقت مطالعه کنید تا از هرگونه زیان احتمالی دور بمانید.

برای بررسی سایر پراپ‌فرم‌ها می‌توانید از صفحه بررسی پراپ‌ها در ایران بروکر استفاده کنید.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (3نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
امین ۱۷ فروردین ۱۴۰۳
5 /5

تا الان عالی

من یک چالش خریدم و یکبارم ریست شده حسابم بدون هیچ مشکلی. هر درخواستی ام داشتم سریع انجام دادن امیتازات و پروموشن های فوق العاده ای دادن بهم . حتی کوچینگ خصوصی ام میخواستم رایگان میدادن البته من استفاده نکردم . ولی مهمتر از اون پشتیبانی سایتش فوق العاده است . من سر ارائه بروکر روبو عوضش شدم و هنوز به مرحله ریل نرسیدم ولی خیلی راضی هستم.

احسان ۱۵ فروردین ۱۴۰۳
5 /5

ستارگان ترید عالی

سلام عزیزان من پراپ فرم ستارگان ترید و به همه پیشنهاد میکنم

آرش ۲۸ اسفند ۱۴۰۲
1 /5

محتاط باشید

درود
1. این دوستان ادعا می کنند که شرکت در دبی ثبت شده و یک آدرس هم در سایت درج کردند که اعتبار مشخصی نداره. از طرفی گویا این شرکت شماره تلفن هم نداره چون شماره ای در سایت، ثبت نشده.
2. شماره ثبت شرکت، مشخص نیست و اگر در شبکه های اجتماعی در این مورد پرسشی مطرح کنید، به سرعت پرسش شما حذف میشه و پاسخی هم دریافت نمی کنید.
3. اطلاعات مربوط به مشخصات دامنه، به طور کامل مخفی شده.
4. مدیر یا مدیران شرکت، نا مشخص هستند و هیچ اطلاعات هویتی ازشون در دسترس نیست.
5. و نکته جالب اینه که شرکتی که مثلا در دبی، ثبت شده، سایتش رو بر روی سروری قرار داده که در ایران هست و توسط ابر آروان، ارائه شده.
در کل، نکات مبهم ریز و درشت زیادی وجود داره.
مراقب باشید که چند وقت دیگه، کلاهتون برداشته نشه و یا متوجه نشید که درگیر یک شرکت پانزی شده بودید.
با آگاهی اقدام کنید و درگیر تبلیغات نشید که در دنیای امروز، به راحتی میشه به ذهن ها نفوذ کرد.
پیروز باشید