پرداخت ریبیت فارکس | ریبیت آمارکتس | ریبیت آلپاری | ریبیت لایت فارکس

ریبیت بروکر یکی از امکانات جذاب بازار فارکس است که متاسفانه بسیاری از آن بی‌اطلاع هستند! آیا می‌دانستید با گزینه پرداخت ریبیت، هزینه‌های معاملاتی شما مانند کمیسیون و اسپرد به شما برگشت داده می‌شود!؟

برای اینکه بدانید چگونه ریبیت دریافت کنید و کدام بروکرها ریبیت پرداخت می‌کنند، در این مقاله با ما همراه باشید. ما صفر تا صد نحوه دریافت ربیت را به شما توضیح می‌دهیم.

فرم فعال‌سازی ریبیت رایگان (کاهش کارمزد)

برای فعال‌ شدن ریبیت خود فرم مقابل را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

بروکرهایی که می‌توانید ریبیت خود را فعال نمایید

لوگو بروکر آلپاری
amarkets png logo 2 1
لایت فارکس

ریبیت چیست؟

ریبیت (Rebates) در لغت به معنای تخفیف و در فارکس به پولی گفته می‌شود که بروکر به عنوان تخفیف به مشتریان، بخشی از درآمد حاصل از اسپرد را به کاربران باز می‌گرداند. ریبیت در فارکس یکی از گزینه‌های عالی برای کسب سود بیشتر از معاملات است. در بازار فارکس به این گزینه تخفیفات فارکس هم گفته می‌شود.

تریدرهای فارکس در معاملات خود پول قابل توجهی را به عنوان کمیسیون و اسپرد به بروکر پرداخت می‌کنند. بروکرهای انگشت‌شماری هستند که بخشی از این مبالغ را به عنوان پاداش بازاریابی به کسانی که مشتریان را به سمت بروکر هدایت کردند پرداخت می‌کند. سایت ایران بروکر این مبالغ را به عنوان ریبیت به شما باز می‌گرداند. با این حال، اکثر بروکرها چنین برنامه‌ای ندارند و تمام کمیسیون را به عنوان درآمد خود بر می‌دارند.

ما قصد داریم بخشی از کمیسیون پرداختی شما به بروکر را به خود شما بازگردانیم. بعد از اقدام شما برای دریافت ربیت، برخی از بروکرها مانند لایت فارکس و آمارکتس این فرآیند را به صورت اتوماتیک در حساب شما انجام می‌دهند و در برخی دیگر از بروکرها به صورت ماهیانه برای شما واریز خواهد شد.

اگر در هر کدام از بروکرهای زیر حساب دارید، می‌توانید از طریق سایت ایران بروکرو بخشی از کارمزد و هزینه‌های پرداختی خود به بروکر را در قالب ربیت پس بگیرید. برای این منظور در تلگرام با پشتیبانی در ارتباط باشید.

Windsor png logo 1
IFCMarkets logo png 1
فارکس چیف
usgfx logo png 1
HYCM
fxchoice png logo
کپیتال اکستند
deltaforex png logo 1
icm capital png logo 2 1
Windsor png logo 1
IFCMarkets logo png 1
فارکس چیف
اینگات بروکرز
orbex png logo 1
NordFX png logo 2 1

نحوه کار ریبیت در فارکس

بسیاری از معامله‌گران با خود می‌گویند که در حالت عادی هم گرفتن سود خودمان از بروکر سخت است، چه برسد به پس گرفتن کارمزدهایی که به بروکر پرداخت کردیم!! اما این درست نیست!

مراحل دریافت ریبیت در فارکس بسیار آسان است و اگر از آن به درستی استفاده کنید، یک درآمد ثابت دلاری خواهید داشت! اولین و مهمترین نکته برای استفاده از ریبیت بروکرهای فارکس این است که حساب خود را به یک ارائه‌دهنده این خدمات متصل کنید! سایت ایران بروکر با تحت پوشش قرار دادن تعداد زیادی از بروکرهای فارکس، این خدمت را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

در زیر خواهید دید که برنامه ریبیت یا تخفیف فارکس چگونه کار می‌کند:

مرحله 1: یک حساب جدید در بروکر مورد نظرتان باز کنید یا اگر از قبل حساب دارید، آن را به ارائه‌دهنده برنامه Rebates متصل کنید.

مرحله 2: بروکر فارکس شما بخشی از اسپرد یا سود کمیسیون خود را برای هر معامله‌ای که انجام می‌دهید، به ارائه دهنده خود پرداخت می‌کند.

مرحله 3: ارائه دهنده به ازای هر معامله‌ای که انجام می‌دهید (چه سود کنید یا ضرر)، تخفیف نقدی به شما پرداخت می‌کند.

ریبیت در فارکس شباهت زیادی به تخفیفی دارد که هنگام خرید از فروشگاه‌ههای بزرگ انجام می‌دهید! فروشگاه در ازای خرید که از آن می‌کنید مقداری از سود خود را به عنوان تخفیف به مشتری پس می‌دهد. هر چه خرید بیشتری انجام داده باشید، تخفیف شما هم بیشتر خواهد بود!

ارائه دهنده خدمات ریبیت بروکر معمولا با چندین کارگزار مختلف فارکس قرارداد دارد و برای هر معامله‌ای که توسط معامله‌گر انجام می‌شود، کمیسیون دریافت می‌کند. سپس ارائه‌دهنده از این کمیسیون به مشتریان تخفیف نقدی پرداخت می‌کند.

ریبیت فارکس

ریبیت بروکر ترفندی برای کاهش اسپرد در معاملات فارکس!

یکی از راه‌های درآمد بروکرها دریافت کارمزد از کاربران است. در هر معامله، تریدر باید در ابتدا اسپرد معامله را پرداخت کند. میزان اسپرد در بروکرها متفاوت است و نرخ ثابتی ندارد.

از آنجایی که بیشتر معامله‌گران علاقه‌مند هستند تا اسپرد کمتری را  پرداخت کنند، ریبیت بروکر می‌تواند به عنوان یک روش عالی برای بازپس گیری کارمزدهای پرداختی به بروکر استفاده شود!

نکته جالب این است که ریبیت به تمامی معاملات شما تعلق خواهد گرفت و مهم نیست معامله شما با سود بسته شده باشد یا ضرر، در هر صورت با توجه به میزان لاتی که معامله شده، مبلغ پرداختی تحت عنوان تخفیف معاملات به شما برگشت داده خواهد شد.

آیا ریبیت فارکس قابل برداشت است؟

بله. ریبیت قابل برداشت است. همچنین می‌توانید با مبلغی که به عنوان ریبیت دریافت کرده‌اید معامله کنید. هر بروکر ممکن است روش متفاوتی را برای پرداخت ریبیت به تریدرهای فارکس در نظر گرفته باشند.

با توجه به روش پرداخت بروکر، 3 روش برای استفاده و برداشت ریبیت فارکس وجود دارد:

  • اول اینکه ارائه‌دهنده ریبیت را به صورت نقدی به حساب شما واریز کند. در این حالت مقدار ریبیت بدست آمده در یک بازه زمانی مشخص (معمولا ماهیانه) محاسبه می‌شود و به صورت نقدی به حساب شما واریز می‌شود.
  • در روش دیگر مبلغ تخفیف شما به حساب معاملاتی در بروکرتان واریز می‌شود. در این حالت پول به بالانس شما اضافه می‌شود و شما اختیار کامل دارید که آن را برداشت کنید یا با آن معامله انجام دهید.
  • روش سوم که کمتر مرسوم است، استفاده از Rebates برای کاهش اسپرد یا کمیسیون در معاملات آینده است. با استفاده از این گزینه، اسپرد و کمیسیون معاملات شما کاهش پیدا می‌کند.

چگونه ریبیت دریافت کنم؟

برای دریافت ریبیت لازم نیست هیچ کار اضافی انجام دهید! ما قبلا درباره نحوه کار سیستم Rebates صحبت کردیم. همانطور که اشاره کردیم، اولین قدم این است که حساب خود را به یک ارائه‌دهنده خدمات پرداخت ریبیت متصل کنید. پس از اینکه این کار را انجام دادید، درخواست دریافت ریبیت را ثبت می‌کنید و مبلغ تخفیف شما به صورت خودکار در هر ماه به شما پرداخت خواهد شد.

شما از طریق لینک‌های موجود در همین صفحه می‌توانید درخواست پرداخت ربیت را ثبت کنید. بروکرهایی که طرف قرارداد هستند در ابتدای همین صفحه قابل مشاهده هستند. در حال حاضر وبسایت ایران بروکر بیشترین نرخ ریبیت بروکرها را به کاربران خود پرداخت می‌کند.

توجه داشته باشید که برای بهره‌مندی از خدمات تخفیف فارکس، حتما با ما تماس بگیرید.

دریافت ریبیت آلپاری – مثال

فرض کنید در بروکر آلپاری حساب دارید و می‌خواهید از ریبیت الپاری استفاده کنید. تصور کنید شما بر روی EUR/USD معامله‌ خرید با حجم 1 لات باز کرده‌اید و اسپرد معامله شما 2 دلار است. فرقی ندارد که معامله شما به حد ضرر یا حد سود شما برخورد کند، در هرحالت شما بایستی کارمزد بروکر را پرداخت کنید.

شاید در ظاهر میزان 2 دلار مبلغ زیادی نباشد اما اگر تعداد معاملات شما افزایش یابد اسپرد پرداختی شما تبدیل به مبلغ قابل توجهی خواهد شد. بروکر درصدی از این 2 دلار را به ارائه‌دهنده ریبیت پرداخت می‌کند. وقتی مشتری درخواست دریافت ریبیت آلپاری را ثبت کرد، ارائه‌دهنده مقدار لات معامله شده در ماه قبل را محاسبه کرده و پول آن را به حساب مشتری واریز می‌کند.

Rebates به شما کمک می‌کند تا با دریافت بخشی از کارمزدها، به صورت ماهانه مبلغی را دریافت کنید و به نوعی یک درآمد ثابت داشته باشید. همچنین ریسک از بین رفتن تمامی سرمایه خود را با دریافت کارمزدها کاهش دهید.

مزایای ریبیت چیست؟

اصلی‌ترین مزیت، کسب درآمد اضافی، ثابت و بدون دردسر بصورت ماهانه است! البته این موضوع به اعتبار ارائه دهنده شما نیز بستگی دارد! همکاری با یک ارائه‌دهنده تخفیفات فارکس مطمئن علاوه بر اینکه باعث پرداخت حداکثر ریبیت فارکس به شما می‌شود، باعث تسهیل در روند کار و سرعت پرداخت هم می‌شود.

ربیت بروکر کاهش هزینه‌های معاملاتی را برای شما به ارمغان می‌آورد. اگر جز آن دسته از تریدرها هستید که از پرداخت اسپرد بالا به بروکر خود ناراضی هستی، استفاده از تخفیف بروکر بهترین راه برای شما است. اگر اسپرد بروکر فارکس شما بر روی یک جفت‌ارز 2 پیپ باشد و ریبیت شما ۱ پیپ، اسپرد خالصی که به کارگزار پرداخت کردید تنها 1 پیپ است!

برای دریافت ریبیت با هر سایتی همکاری نکنید!

ریبیتی که در فارکس توسط ارائه‌دهندگان قانونی پرداخت می‌شود، کاملا قانونی و امن هستند. با این حال، کلاهبرداری در این حوزه هم شایع است!

رایج‌ترین نوع کلاهبرداری، توسط بروکرهای نامعتبر اتفاق می‌افتد. برخی کارگزاران برای پرداخت مبلغ بالاتر نسبت به رقبا، اسپرد یا کمیسیون را دستکاری می‌کنند. این شرکت‌ها تخفیف بیشتری برای شما محاسبه می‌کنند اما هزینه‌های معاملاتی شما به طور قابل توجهی بالاتر خواهد بود!

ما همواره پیشنهاد می‌کنیم از ارائه‌دهندگان معتبر استفاده کنید تا مورد سواستفاده قرار نگیرید.

علاوه بر این، برخی از ارائه‌دهندگان ممکن است در پرداخت ریبیت با شما صادق نباشند:

  • بسیاری از تبلیغ‌کنندگان این سیستم، حداقل مبلغ را به مشتریان پرداخت می‌کنند.
  • برخی پول شما را به موقع پرداخت نمی‌کنند.
  • برخی سایت‌ها هستند که اصلا پولی به شما بازپرداخت نمی‌کنند!

مهم است که یک ارائه دهنده قابل اعتماد را انتخاب کنید.

بهترین ریبیت بروکرهای فارکس را دریافت کنید!

وبسایت ایران بروکر یکی از اصلی‌ترین ارائه‌دهندگان ریبیت کارگزاران فارکس است که با بسیاری از بروکرهای فعال در ایران قرارداد همکاری برای پرداخت حداکثر ریبیت به تریدرهای ایرانی دارد.

کلیه بروکرهای طرف همکاری ما جز برترین‌های مارکت ایرانی هستند. روند پرداخت در سریعترین زمان ممکن و بصورت خودکار انجام خواهد شد و نیازی به انجام هیچ کار اضافی نیست.

فرقی ندارد که قصد دریافت ریبیت لایت فارکس، آلپاری، ویندزور و یا هر بروکر دیگری را داشته باشید، تنها کافی است از طریق سایت ایران بروکر و با استفاده از لینک‌های موجود در سایت، در بروکر خود ثبت نام کنید و سپس درخواست خود را برای دریافت Rebates ثبت کنید. پس از آن درامد شما از تخفیف، ماهانه به حسابتان واریز خواهد شد.