قیمت لحظه‌ای و تحلیل تکنیکال پولکادات| Polkadot (DOT)

سیگنال اتوماتیک

ابزار فوق به صورت کاملا اتوماتیک بر اساس اندیکاتورهای مختلف به شما پیشنهاد خرید یا فروش می‌دهد. هرچه تعداد اندیکاتورهای بیشتری سیگنال نشان‌داده شده را تایید کنند بهتر است.

هشدار: اکیدا توصیه می‌کنیم به سیگنالهای اتوماتیک اندیکاتورها اکتفا نکنید و صرفا از آنها به عنوان تاییدی بر تحلیل خود استفاده نمایید.

چارت تحلیل تکنیکال

آخرین تحلیل‌ تکنیکال پولکادات

آیا صعود پولکودات ادامه دارد؟ | تحلیل روزانه چارت پولکودات (DOTUSD) در شنبه ۲۴ دی

آیا صعود پولکادات ادامه دارد؟ | تحلیل روزانه چارت پولکاودات (DOTUSD) در شنبه ۲۴ دی

آیا صعود پولکودات ادامه دارد؟ | تحلیل چارت پولکودات (DOTUSD) در تایم فریم روزانه و در شنبه ۲۴ دی
چارت معاملاتی نماد DOTUSD در تایم فریم روزانه

تحلیل چارت رمزارز پولکادات در تایم فریم روزانه نشان می‌دهد، روند صعودی آغاز شده از سطح 4.23 می‌تواند یک روند اصلاحی در چارت باشد. اگر قیمت بتواند محدوده حمایتی مهم 6.74 (محدوده 78% فیبوناچی رسم شده از سطح 7.43 تا 4.22) تا 6.97 (محدوده 50% فیبوناچی رسم شده از سطح 9.7 تا 4.22) و خط روند نزولی را در چارت بشکند می‌تواند روند صعودی خود را ادامه دهد و سطوح 61.8% فیبوناچی رسم شده یا سطح مقاومتی 8.05 را هدف خود قرار دهد.

با این حال در جهت نزولی قیمت می‌تواند با شکست سطح حمایتی 4.22 روند نزولی بلندمدت آغاز شده از سطح 56.11 را ادامه دهد.

پولکادات چیست؟

پروژه رمزنگاری پولکادات، یک بلاک چین نسل بعدی است که تلاش می‌کند چارچوب چند زنجیره‌ای را ارتقا دهد. این پروژه توجه زیادی را از سوی جامعه سرمایه‌گذاران، توسعه‌دهندگان و کاربران به خود جلب کرده است، و به عنوان یکی از خلاقانه‌ترین پروژه‌ها در فضای ارز‌های دیجیتال به حساب می‌آید.

اکوسیستم پولکادات با پشتیبانی از DOT، سکه اصلی شبکه، تلاش می‌کند بسیاری از محدودیت‌هایی را که در حال حاضر بلاک چین‌ها دارند(مانند مقیاس‌پذیری و امنیت) برطرف کند.

این پروژه در سال ۲۰۱۶ طراحی شد و چند سال طول کشید تا محقق شود. توکن DOT تا آگوست ۲۰۲۰ وارد بازار نشد، و در نهایت در ژوئن ۲۰۲۱، Polkadot در صرافی Coinbase فهرست شد.

چرا پولکادات نوآورانه است؟

به طور کلی، ویژگی‌های منحصر به‌ فرد بلاک‌چین‌ها عدم تمرکز، سرعت و امنیت در یک محیط غیرقابل اعتماد است. در حال حاضر بلاک چین‌ها نمی‌توانند هر سه گزینه را به صورت همزمان پشتیبانی کنند.

به عنوان مثال، اتریوم محبوب‌ترین پلتفرم برای DApps است. با این حال، در حال حاضر زیاد مقیاس‌پذیر نیست و هزینه‌های تراکنش فوق‌العاده بالایی دارد، به خصوص زمانی که ترافیک روی پلت فرم بالا باشد.

همه این شبکه‌ها از یکدیگر جدا هستند و اطلاعات کمی بین آن‌ها رد و بدل می‌شود. به عنوان مثال، بانک‌های مختلفی را در نظر بگیرید که اجازه تعامل ندارند، در این صورت ما نمی‌توانیم به راحتی پول را از یک بانک، به بانک دیگر منتقل کنیم.

در یک مثال دیگر ایمیل‌ها را در نظر بگیرید! قابلیت همکاری آن‌ها به ما این امکان را می‌دهد که مثلاً، اطلاعات را از یاهو به حساب جیمیل منتقل کنیم. در حال حاضر، فقدان قابلیت همکاری مانع از پذیرش انبوه فناوری بلاک چین شده است. هدف پولکادات پر کردن این شکاف است.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.