ارز دیجیتال

بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023

ارز دیجیتال

مطالعه در 20 دقیقه

از بین بردن مرز کار و تفریح شاید یکی از دیرینه‌ترین آرزوهای بشر بوده که با استفاده از قراردادهای هوشمند، توکن های غیر مثلی، اقتصاد بازی برای کسب درآمد و توکن های حاکمیتی به واقعیت بدل شده است.

بازی‌های مبتنی بر ارز دیجیتال تجربه لذت از بازی را با کسب درآمد ادغام کرده‌اند و نحوه گذراندن اوقات فراغت را تغییر داده‌اند. شاید همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد تمایل داشته باشند در رابطه با بازی‌های ارز دیجیتال اطلاعات بیشتری کسب کنند.

در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023 بپردازیم که ازجمله بازی‌های بازی برای کسب درآمد هستند که در بین گیمرها و سرمایه‌گذاران از اهمیت بالایی برخوردارند. اگر شما هم علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری یا کسب درآمد از بازی‌ها هستید، این مطلب به شما کمک می‌کند.

معرفی بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023

شاید دانستن این مطلب که فقط در سه‌ماهه اول سال 2022 2.5 میلیارد سرمایه‌گذاری روی بازی‌های مبتنی بر بلاکچین شده است نظر هر خواننده‌ای را به بازی‌های ارز دیجیتال جلب کند. بازی‌های ارز دیجیتال یکی از سریع‌ترین بخش‌های در حال رشد رمزارزها هستند و دلیل آن بسیار واضح است، چراکه اغلب بازدهی چشمگیری برای دارندگان رمزارزها به ارمغان آورده‌اند. در ادامه به معرفی بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023 می‌پردازیم.

1- همسایه من آلیس (My Neighbour Alice) با ارز دیجیتال اختصاصی ALICE

یکی از بهترین بازی‌های مبتنی بر بلاکچین در سال 2023

بازی همسایه من آلیس یکی از محبوب‌ترین بازی‌های چند نفره است که کاربران می‌توانند در آن زمین بخرند، جزیره‌های مجازی داشته باشند و به جمع‌آوری آیتم‌های موجود در بازی بپردازند. در بازی آلیس کاربران قادر خواهند بود اقلامی مانند حیوانات، دارایی‌های درون بازی مبتنی بر NFT و موارد دیگر را خریداری کنند، هرچند دارایی اصلی در این پلتفرم زمین‌های مجازی است.

همسایه من آلیس - بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023
همسایه من آلیس – بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023

ارز دیجیتال ALICE رمزارز اختصاصی این پلتفرم است که به دارندگان خود اجازه می‌دهد تا در اقتصاد درون بازی شرکت کنند، آیتم‌های درون بازی را خریداری کنند، در حاکمیت شرکت کنند و با شرکت در فعالیت‌های مختلف درآمد کسب کنند.

ارز دیجیتال اختصاصی این پلتفرم توسط دو تا از بهترین صرافی‌ها یعنی بایننس و eToro پشتیبانی می‌شود. همچنین به دلیل کارمزدهای پایین گزینه‌های جذاب برای استیک و سرمایه‌گذاری در بین معامله گران محبوبیت زیادی کسب کرده است.

2- دیسنترالند (Decentraland) با ارز دیجیتال اختصاصی MANA

متاورس و یکی از اولین بازی‌های شناخته‌شده در بازی‌های بلاکچین

بدون شک یکی از بهترین بازی‌های ارز دیجیتال که روی بلاکچین اتریوم راه‌اندازی شده و طیف وسیعی از مزیت‌ها و ویژگی‌ها را به کاربران ارائه می‌کند، دیسنترالند است. بنابراین جای تعجب ندارد که در لیست بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023 قرار بگیرد.

در این پلتفرم کاربران می‌توانند با کاوش، تعامل و بازی کنند، علاوه بر این سرمایه‌گذاران می‌توانند املاک و دارایی‌های دیجیتال را در این پلتفرم معامله کنند. دو ارز دیجیتال اختصاصی LAND و MANA به رشد این پلتفرم کمک می‌کنند.

این پلتفرم همچنین بازاری دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن های LAND را MANA معامله کنند. در این بازار کاربران می‌توانند اقلام درون بازی مانند لباس‌های آواتار و اسم‌های منحصربه‌فرد را مبادله کنند.

3- بازی سند باکس (Sandbox) با ارز دیجیتال اختصاصی SAND

اکوسیستم بازی برای کسب درآمد

دوازدهمین بازی برتر بلاکچین در سال 2023 بازی محبوب مبتنی بر اتریوم به نام سند باکس است که یک دنیای مجازی با تجربه‌های منحصربه‌فرد برای بازیکنان است. کاربران می‌توانند زمین‌های مجازی را در این پلتفرم خریداری کنند و از آن‌ها برای ساختن سازه‌های دیجیتال یا نمایش محتوا و تجربیات خود استفاده کنند. سند باکس نیز  ارز دیجیتال اختصاصی به نام SAND دارد که برای خرید دارایی‌های درون بازی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

سندباکس- بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023
بازی سندباکس – بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023

شاید بتوان گفت یکی از ویژگی‌هایی که باعث می‌شود سند باکس را در لیست بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023 دسته‌بندی کنیم، ابزار VoxEdit است که به بازیکنان امکان ایجاد گرافیک و مدل‌های سه‌بعدی را برای بازی فراهم می‌کند. این بازی یکی از شناخته‌ترین بازی‌های مبتنی بر ارز دیجیتال است که ارز دیجیتال آن توجه زیادی به خود جلب کرده و در صرافی‌های مختلف برای خرید موجود است. شما می‌توانید قیمت این رمزارز را در بخش قیمت ارز دیجیتال SAND ایران بروکر مشاهده کنید.

برای دانلود بازی سندباکس میتوانید به وبسایت اصلی این بازی مراجعه کنید.

4- ایپ کوین (ApeCoin) با ارز دیجیتال اختصاصی APE

پلتفرم بازی برای قدرت بخشیدن به متاورس آدرساید

ایپ کوین یک پلتفرم جدید برای رونق بخشیدن به اقتصاد وب3 است که توسط جامعه ساخته‌شده و کنترل می‌شود.

شرکت مادر پشت این بازی یوگا لبز است که با همکاری بسیاری از شرکت‌های شناخته‌شده در این زمینه تلاش می‌کند تا یک متاورس جامع ایجاد کند.

ارز دیجیتال اختصاصی این پلتفرم APE است که برای مشاهده قیمت آن می‌توانید به بخش قیمت ارز دیجیتال APE در صفحه ایران بروکر مراجعه کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پلتفرم می‌توانید به صفحه ارز دیجیتال ایپ کوین چیست مراجعه کنید.

5- استار اطلس (Star ATLAS) با ارز دیجیتال اختصاصی ATLAS

ادغام اکتشاف فضا با بازی‌های ارز دیجیتال P2E

استار اطلس نیز یکی از بازی‌های جدید مبتنی بر بلاکچین است که برای مدیریت اقتصاد درون بازی از دو ارز دیجیتال اختصاصی استفاده می‌کند. بازیکنان می‌توانند در فضای بازی جستجو کرده و آیتم‌های مبتنی بر NFT را جستجو کنند. در این بازی نیز می‌توانید دارایی‌های دیجیتال خریداری کنید، NFT ایجاد کنید و از امکانات یک بلاکچین سریع، ایمن و کارآمد استفاده کنید.

استار اطلس - بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023
بازی استار اطلس – بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023

این بازی به‌عنوان بخشی از اکوسیستم سولانا به‌طور مستقیم با پلتفرم سرم ادغام می‌شود و به کاربران این امکان را می‌دهد که انواع دارایی‌های سولانا و سرم را معامله کنند یا از این پلتفرم‌ها وام دریافت کنند.

ارز دیجیتال اختصاصی این پلتفرم ATLAS است که این متاورس را تقویت می‌کند و ارز دیجیتال POLS به کاربران این امکان را می‌دهد که در حاکمیت بازی شرکت کنند.

6- بازی ‌ایلوویوم (Illuvium) با ارز دیجیتال اختصاصی ILV

بازی ‌ایلوویوم یکی دیگر از بهترین بازی‌های بلاکچین در سال 2023 است که روی شبکه اتریوم ساخته‌شده و یک بازی ماجراجویی علمی تخیلی بازی برای کسب درآمد است که در رایانه و مک در دسترس است. گیم پلی این بازی به این شکل است که در آن کاربران می‌توانند به شکار ایلوویال ها که NFT های منحصربه‌فرد در فضای بازی هستند، بپردازند و پاداش به دست آورند. همچنین کاربران می‌توانند با تکمیل مأموریت‌ها و انجام وظیفه‌های مختلف ارز دیجیتال ILV به دست آورند.

7- اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) با ارز دیجیتال اختصاصی AXS

بزرگ‌ترین بازی بلاکچین موجود

یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های بازی که به کاربران امکان می‌دهد با بازی و مشارکت در اکوسیستم بازی رشد کرده و پاداش دریافت کنند، بازی اکسی اینفینیتی است.

اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) با ارز دیجیتال اختصاصی AXS
بازی اکسی اینفینیتی – بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023

گیم پلی این بازی به شکلی است که بازیکنان می‌توانند در نبردهای درون بازی شرکت کنند و با جمع‌آوری و پرورش اکسی اینفینیتی به کسب پاداش بپردازند.

این پلتفرم از دو ارز دیجیتال AXS و SLP برای مدیریت اکوسیستم استفاده می‌کند.

8- بازی فایت اوت (Fight Out) با ارز دیجیتال FGHT

بهترین بازی برای ایجاد آواتارهای NFT و گیمیفای مبتنی بر فیتنس

برنامه بازی برای کسب درآمد فایت اوت یکی از بازی‌هایی است که برای کاربرانی مناسب است که قصد دارند با استفاده از برنامه‌های تمرینی روزانه خود کسب درآمد کنند. این برنامه به شکلی طراحی‌شده تا کاربران انگیزه کافی برای شروع و ادامه برنامه تناسب‌اندام خود را داشته باشند.

بازی فایت اوت (Fight Out) با ارز دیجیتال FGHT
فایت اوت – بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023

کاربران در بازی Fight Out می‌توانند آواتارهای خود را به شکل NFT ایجاد کنند و پیشرفت برنامه‌های تمرینی خود را با آن دنبال کنند. این آواتارها علاوه بر اینکه بازی را جذاب‌تر و تعاملی‌تر می‌کنند با استفاده از گیمیفیکیشن پلتفرم را تقویت می‌کنند و کاربران را به رقابت با دیگر اعضا دعوت می‌کنند.

ارز دیجیتال اختصاصی بازی Fight OUT نیز به کاربران اجاره می‌دهد برای تکمیل چالش‌های تناسب‌اندام جوایزی کسب کرده و انگیزه بیشتری برای زندگی سالم‌تر داشته باشند.

9- بازی تامادوج (Tamadoge) با ارز دیجیتال اختصاصی TAMA

یکی از بازی‌های بازی برای کسب درآمد یا P2E هیجان‌انگیز که زمان کمی از انتشار آن می‌گذرد.

گیم پلی این بازی به شکلی طراحی‌شده که کاربران برای کسب درآمد باید با SECKnight ها که موجودات درون بازی هستند، مبارزه کنند. این بازی با استقبال بسیار زیادی در جامعه بازی‌های ارز دیجیتال روبه‌رو شده است به شکلی که در 24 ساعت اولیه 80 ساعت گیم پلی را ثبت کرده است.

این بازی هم به شکل رایگان برای کاربران اولیه در دسترس است و افرادی که دیرتر به این بازی می‌پیوندند باید یکی از NFT های تامادوج را خریداری کنند و در هر بازی یک TAMA هزینه کنند.

این بازی همچنین درحال‌توسعه یک برنامه واقعیت افزوده است که با استفاده از آن بازیکنان می‌توانند حیوانات خانگی خود را برای کشف و شکار پاداش در دنیای واقعی تربیت کنند و به‌این‌ترتیب درآمد کسب کنند.

ارز دیجیتال این بازی در آگوست 2022 فضای ارزهای دیجیتال را با هیجان زیادی همراه کرد و بااینکه بازار در شرایط نزولی قرار داشت، تقریباً 2000 درصد رشد قیمت را نسبت به زمان پیش‌فروش خود ثبت کرد.

10- بازی ربات ارا (RobotEra) با ارز دیجیتال اختصاصی TARO

یکی از بازی‌های متاورسی بازی برای کسب درآمد که به زمان زیادی از معرفی آن نمی‌گذرد.

یکی از بهترین بازی‌های ارز دیجیتال برای سال 2023، بازی روبات ارا است که بازی متاورس، ارز دیجیتال، NFT و ربات‌ها را برای ایجاد سرگرمی و کسب درآمد به کار گرفته است و خود را رقیبی برای سند باکس می‌داند.

پیش‌فروش ارز دیجیتال اختصاصی این بازی در سه‌ماهه آخر سال 2022 شروع شد، بنابراین پروژه همچنان در مراحل اولیه خود است.

ربات ارا - بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023
بازی ربات ارا – بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023

این بازی نسبت به دیگر بازی‌های متاورس گیم پلی هیجان‌انگیزی دارد که در یک دنیای مجازی رخ می‌دهد که روی زمین‌های مبتنی بر NFT انجام می‌شود که به هفت قاره تقسیم شده‌اند.

برای کسب درآمد در این بازی، کاربران می‌توانند به کسب تجربه‌های بازی، استخراج منابع، فروش فضای تبلیغاتی، پرورش درخت مقدس و استفاده از ارز دیجیتال اختصاصی پروژه بپردازند.

11- بازی سوردز آف بلاد (Swords of Blood) با ارز دیجیتال اختصاصی SWDTKN

بازی‌ای که شبیه به هیچ‌کدام از بازی‌های ارز دیجیتال نیست.

چهارمین بازی از بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023 بازی سورزد آف بلاد با ارز دیجیتال اختصاصی SWDTKN است. سازندگان این بازی به‌خوبی می‌دانند که کلید موفقیت آن‌ها در ترکیب تکنولوژی با یک خط داستانی جذاب است.

گیم پلی این بازی بسیار متفاوت و جذاب است به شکلی که بازیکنان در یک دنیای سقوط شده به نام Ezura نقش‌های مختلفی مانند جادوگر یا جنگجو را به عهده می‌گیرند و برای کسب درآمد باید به مأموریت‌هایی با داستان‌های پیچیده بروند و به غارت رقبای خود بپردازند.

بازی سوردز آف بلاد (Swords of Blood) با ارز دیجیتال اختصاصی SWDTKN

این بازی یکی از بازی‌های رایگان ارز دیجیتال برای کسب درآمد است که روی رایانه و موبایل در دسترس خواهد بود. البته که اولویت سازندگان این بازی ایجاد سرگرمی است و دغدغه درآمدزایی اولویت اول آن نیست.

این بازی را می‌توان در دسته PvP دسته‌بندی کرد و مسلماً برای بازیکنانی مناسب‌تر خواهد بود که به دنبال گیم پلی رقابتی هستند.

12- بازی سکیوردورس (Securedverse) با ارز دیجیتال اختصاصی SVC

یکی از بازی‌های هیجان‌انگیز FPS در بین بازی‌های ارز دیجیتال

در میان بازی‌های بازی برای کسب درآمد پروژه‌های قدرتمندی در حال ظهور هستند که می‌توان گفت یکی از جذاب‌ترین آن‌ها بازی Securedverse است، چراکه باوجود گیم پلی ساده بسیار هیجان‌انگیز است. این بازی مزایای جالبی دارد که احتمالاً در سال 2023 بسیاری از فعالان این حوزه را غافلگیر می‌کند.

بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023 - سکیوردورس

این بازی که توسط یک شرکت واقعیت مجازی به نام Portsea Games توسعه‌یافته، گیم پلی مبتنی بر تیراندازی اول‌شخص دارد که در آن نبردهای رقابتی بین بازیکنان شکل می‌گیرد و به‌این‌ترتیب می‌توانند درآمد کسب کنند.

13- بازی متا مسترز گیلد (Meta Masters Guild) با ارز دیجیتال اختصاصی MEMAG

یکی از بهترین بازی‌های ارز دیجیتال برای 2023 با گیم پلی P2E و مبتنی بر وب3

ششمین مورد از لیست بهترین بازی‌های مبتنی بر بلاکچین برای سال 2023، Meta Masters Guild است که به‌عنوان اولین انجمن بازی‌های مبتنی بر موبایل در جهان وب3 شناخته می‌شود.

در این بازی بازیکنان می‌توانند به بازی‌های مختلف ارز دیجیتال مبتنی بر موبایل دسترسی پیدا کرده و جوایزی را کسب کنند.

کاربران در این بازی می‌توانند Gems که یک ارز درون بازی است را جمع‌آوری کنند، این توکن ها در ادامه قابل‌تبدیل به ارز دیجیتال اختصاصی بازی خواهد بود که کاربران می‌توانند آن را به سایر ارزهای دیجیتال تبدیل کنند یا برای خرید توکن های غیر مثلی درون بازی استفاده کنند. علاوه بر این امکان استیک و کسب درآمد نیز در این پلتفرم بازی برای کاربران فراهم خواهد بود.

همچنین این بازی در حال راه‌اندازی اکوسیستم متاورس خود است تا کاربران به امکانات بیشتری دسترسی داشته باشند.

14- لاکی بلاک (Lucky Block) با ارز دیجیتال اختصاصی LBLOCK

یک بازی ارز دیجیتال با تم کازینو و کتاب‌های ورزشی

یکی از بهترین بازی‌های ارزهای دیجیتال در سال 2023 بازی لاکی بلاک است که ارز دیجیتال اختصاصی خود را در سال 2022 عرضه کرده و به‌سرعت به ارزش بازار یک میلیارد دلار رسیده است.

این پلتفرم با ارائه بیش از 2700 بازی و شرایط مناسب برای استیکینگ، دسترسی به اسلات، پوکر، ورزش و موارد دیگر را فراهم می‌کند.

لاکی بلاک (Lucky Block) با ارز دیجیتال اختصاصی LBLOCK

این بازی علاوه بر ارائه بازی‌های جذاب امکان کسب درآمد را نیز برای کاربران خود فراهم می‌کند. برای ورود به این بازی نیاز به KYC یا VPN نیز وجود ندارد و کاربران بدون هیچ محدودیتی می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. تنها چیزی که برای ورود به این بازی نیاز داریم یک آدرس ایمیل و ثبت‌نام است که کمتر از یک دقیقه زمان می‌برد.

این پلتفرم از ارزهای دیجیتالی مانند بیتکوین، اتریوم، USDT، لایت کوین و دوج کوین برای پرداخت‌های درون برنامه استفاده می‌کند. علاوه بر این امکان پرداخت با پول فیات نیز برای بازیکنان فراهم است.

نحوه کسب درآمد در این بازی شرط‌بندی روی بازی‌های رقابتی مانند فوتبال، تنیس، بوکس و موارد دیگر است.

15- سیلکز (Silks) با ارز دیجیتال اختصاصی STT

یک بازی پرورش اسب و مبتنی بر P2E در بلاکچین

بازی سیلکز به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا بتوانند مهارت و استراتژی لازم را برای پرورش و تولیدمثل اسب‌های خود کسب کنند و با برنده شدن در مسابقه‌ها، ارز دیجیتال کسب کنند.

همچنین بازیکنان در زمان انجام فعالیت‌های مختلف در بازی می‌توانند جوایزی در قالب توکن های NFT کسب کنند. باارزش‌ترین NFT ها نیز آواتارهای Silks هستند که نشان‌دهنده هویت یک بازیکن در بازی است. این آواتارها دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد هستند و هر شخص برای اینکه امکان ایجاد NFT جدید داشته باشد یا ارز دیجیتال به دست بیاورد باید یکی از این آواتارهای سیلکز را داشته باشد.

این بازی به دلیل گیم پلی سریع و همچنین جامعه قوی در میان کاربران ارزهای دیجیتال محبوب شده و در لیست بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023 قرارگرفته است.

16- بتل اینفینیتی (Battle Infinity)

یک بازی با اکوسیستم بازی‌های ارز دیجیتال مبتنی بر P2E

Battle Infinity که در لیست یکی از بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023 قرارگرفته، یک بازی بلاکچین است که ورزش‌های فانتزی و مبتنی بر NFT را به کاربران ارائه می‌کند.

این بازی شامل بخش‌های مختلفی مانند IBAT Battle Swap، نبرد IBAT، IBAT Battle Arena و IBAT Battle Marketاست که هر کدام ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند و خدمات جذابی را به کاربران ارائه می‌کنند.

اولین بازی در این پلتفرم لیگ برتر IBAT است که یکی از اولین ورزش‌های فانتزی مبتنی بر NFT و متاورس است که در این فضا ایجاد شده است. در این بازی کاربران می‌توانند به تشکیل تیم بپردازند، با سایر بازیکنان بجنگند و جوایزی به دست بیاورند.

بتل اینفینیتی (Battle Infinity)

اگر قصد سرمایه‌گذاری در بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023 را دارید می‌توانید در پلتفرم‌های Lbank و پنکیک سواپ به ارز دیجیتال اختصاصی این بازی به نام IBAT دسترسی داشته باشید که انتظار می‌رود به‌زودی در پلتفرم‌های بهتری نیز فهرست شود.

به خاطر داشته باشید که ایران بروکر مسئولیتی در قبال سرمایه‌گذاری کاربران نخواهد داشت و در این مطلب صرفاً به معرفی و نحوه خرید ارزهای دیجیتال بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023 پرداخته‌ایم.

استیکینگ در این پلتفرم در پایان سپتامبر 2022 فعال شد و خیلی سریع میزان کل ارزش قفل‌شده (TVL) آن به 3 میلیون دلار رسید.

17- متابلیز (MetaBlaze) با ارز دیجیتال اختصاصی MBLZ

پروژه‌ای مبتنی بر P2E با یک سیستم پاداش منحصربه‌فرد

یکی از پروژه‌های متفاوت که توسط متابلیز اجراشده ایجاد یک استخر جوایز گردان برای اولین بار دربازی‌های بازی برای کسب درآمد است.

بازیکنان می‌توانند در MetaBlaze در قبال ارائه ارز دیجیتال MBLZ، جوایزی در قالب بیتکوین، اتریوم، سولانا و BNB کسب کنند.

ارز دیجیتال MBLZ به‌عنوان ارز دیجیتال درون بازی به کار می‌رود، همچنین قرار است در آینده حدود 48 درصد از این ارز دیجیتال سوزانده شود تا با کمیاب شدن، ارزش آن افزایش پیدا کند.

گیم پلی بازی به شکلی طراحی‌شده تا کاربران در آن با بازیکنان دیگر وارد نبرد می‌شوند تا بتوانند جهان عظیم Galaxia Blue را کنترل کرده و مسیرهای تجاری را تصاحب کرده و مأموریت‌ها را تکمیل کنند.

در این بازی برای کسب جایزه باید بتوانید ریگ‌های ماینینگ را کنار هم بگذارید تا قدرت استخراج شما افزایش پیدا کند. برای انجام این کار لازم است ارز دیجیتال MBLZ استفاده کنید.

توجه داشته باشید این مطلب از یک منبع ترجمه‌شده و برای سرمایه‌گذاری یا بازی باید آن‌ها را با دقت بررسی کنید، در جدول زیر میزان اعتبار هر کدام از بازی‌ها را مشاهده می‌کنید.

همچنین برترین بازی‌های ارز دیجیتال به یک یا چند دسته از چهار دسته اصلی تقسیم می‌شوند که در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید که هر کدام از بازی‌ها در کدام دسته قرار می‌گیرند:

اسم بازیمیزان اعتبارارز دیجیتال اختصاصیدسته‌بندی بازی
اکسی اینفینیتیمعتبرAXS و SLPمتاورس، P2E، NFT
دیسنترالندمعتبرLAND و MANAمتاورس، P2E، NFT
سند باکسمعتبرSANDمتاورس، P2E، NFT
ایلوویوممعتبرILVمتاورس، P2E، NFT
همسایه من آلیسمعتبرALICEمتاورس، P2E، NFT
ایپ کوینمعتبرAPEمتاورس، P2E، NFT
استار اطلسمعتبرATLASمتاورس، P2E، NFT
فایت اوتاعتبار کمFGHTP2E
تامادوجاعتبار متوسطTAMAمیم کوین
روبات ارااعتبار کمTARO
سوردز آف بلاداعتبار کمSWDTKN
سکیوردورساعتبار کمSVC
لاکی بلاکاعتبار متوسطLBLOCK
سیلکزاعتبار کمSTT
بتل اینفینیتیاعتبار کمIBAT
متابلیزاعتبار کمMBLZ
بررسی دسته بندی و میزان اعتبار بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023

نتیجه- بهترین بازی های بلاکچین در سال 2023

بدون شک بازی‌ها یکی از امیدوارکننده‌ترین کاربردهای تکنولوژی بلاکچین هستند. باوجود پتانسیل جذب سرمایه 190 میلیارد دلاری بازی‌ها در سطح جهانی، بازی‌های ارز دیجیتال به‌سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از پرسودترین زمینه‌های سرمایه‌گذاری در سال 2023هستند. با در نظر گرفتن همین موضوع در این مطلب سعی کردیم به معرفی برخی از بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023 بپردازیم. توجه داشته باشید که این مطلب صرفاً ترجمه منابع انگلیسی زبان است و ایران بروکر پیشنهاد سرمایه‌گذاری در این بازی‌ها را ارائه نمکند. در نهایت در جدول فوق سعی کردیم به بررسی میزان اعتبار این بازی‌ها بپردازیم.

آیا می‌توان با بازی‌های ارز دیجیتال درآمد کسب کنید؟

برخلاف اکثر بازی‌های سنتی، کسب کوین‌هایی مانند AXS، ALICE، TAMA و MANA با انجام بازی‌های ارز دیجیتال امکان‌پذیر است. در این نوع بازی‌ها پس از کسب توکن بازی، می‌توانید آن را به ارزهای دیجیتالی مانند بیتکوین تبدیل کنید و در نهایت آن‌ها را به پول فیات قابل‌استفاده تبدیل کنید درحالی‌که پیش‌ازاین امکان کسب درآمد از بازی‌های آنلاین به این شکل وجود نداشت.

بهترین بازی‌های ارز دیجیتال کدام اند؟

بازی‌های بلاک چین و چشم‌انداز GameFi به‌سرعت در حال رشد است و به‌طور گسترده‌ای پذیرفته‌شده که بهترین بازی‌های ارز دیجیتال آن‌هایی هستند که پتانسیل طولانی‌مدت و پایگاه بازیکنان زیادی دارند. پروژه‌هایی که به کاربران اجازه می‌دهند از بازی‌های ارز دیجیتال کسب درآمد کنند، اغلب جزو امیدوارکننده‌ترین پروژه‌ها هستند. ازجمله بهترین بازی‌های ارز دیجیتال در سال 2023 برای کسب درآمد می‌توان به اکسی اینفینیتی، دیسنترالند و ایلوویوم اشاره کرد.


چه بازی‌هایی می‌توانم انجام دهم تا ارز دیجیتال واقعی به دست بیاورم؟

باوجود بیش از 1500 بازی بلاک چین برای کسب درآمد ارزهای دیجیتال، تقریباً برای همه کاربران گزینه‌هایی در دسترس است. این طیف از بازی‌ها شامل بازی‌های ارز دیجیتال برای اندرید و iOS مانند Axie Infinity، بازی‌های متاورس مانند Tamadoge – که به‌تازگی اولین بازی آرکید خود را منتشر کرده – و سند باکس، و همچنین بازی‌های NFT مانند Fight Out، Tamadoge و Silks می‌شود.

بهترین ارز دیجیتال مرتبط با بازی چیست؟

بازی‌های ارز دیجیتال به‌سرعت در حال رشد است و در حال حاضر پروژه‌های متعددی به‌عنوان بهترین بازی در حال اجرا هستند. در این مورد می‌توان به اکسی اینفینیتی و موارد مشابه اشاره کرد.

آیا بازی‌های بلاک چین رایگان هستند؟

به‌طورکلی تنها تعدادی بازی رایگان برای کسب بازی‌های ارز دیجیتال وجود دارد. اکثر بازی‌های بلاک چین برای شروع به مقداری سرمایه‌گذاری اولیه نیاز دارند. ازجمله بازی‌های رایگان بلاک چین می‌توان به My Neighbor Alice، Splinterlands و Gods Unchained اشاره کرد که برای شروع فقط کافی است در بازی ثبت‌نام کنید. برای طرفداران این سبک یا کسانی که به دنبال بهترین سرمایه‌گذاری در حوزه ارز دیجیتال هستند، بازی‌های ناکاموتو طیف گسترده‌ای از بازی‌های رایگان و بازی برای کسب درآمد را ارائه می‌کند.

بهترین بازی بلاک چین چیست؟

Axie Infinity در حال حاضر بهترین بازی ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار است، درحالی‌که بهترین بازی‌های مبتنی بر رمزارز دیگر با مدل P2E شامل آلیس، ایلوویوم و سند باکس است.

بهترین بازی برای کسب بیت کوین چیست؟

در حال حاضر، اکثر بازی‌های ارز دیجیتال P2E پاداشی مبتنی بر بیت کوین پرداخت نمی‌کنند. با این اوصاف، اولین بازی‌هایی که به کاربران بیت کوین پرداخت می‌کنند، در حال حاضر درحال‌توسعه هستند، ازجمله Nova MiningVerse – اکوسیستمی از برترین بازی‌های ارز دیجیتال که به کاربران اجازه می‌دهد بیت کوین را با بازی استخراج کنند.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید(0نظر)

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید