بازی اسپلینترلندز (Splinterlands) چیست؟ آموزش دانلود، نصب و کسب درآمد از اسپلینترلندز و ارز دیجیتال SPS

اسپلینترلندز
نام بازیاسپلینترلندز (Splinterlands)
توکن بازیSPS و DEC
میزان اعتبارنسبتاً بالا
وضعیت فعلیفعال
دسترسی برای کاربران ایرانیدر دسترس
لینک دانلودلینک دانلود
شبکه‌های اجتماعیتوییتر
پلتفرمتحت وب و موبایل
مارکت کپبیش از 22 میلیون دلار
شبکه بلاک چینهایو (Hive)
صرافی معتبر برای خرید ارز دیجیتال بازیهات بیت و کوینکس
لینک مشاهده قیمت به دلار و تومانقیمت ارز دیجیتال SPS
آدرس وب‌سایتوبسایت بازی
جدول اطلاعات بازی اسپلینترلندز

اگر به دنبال یک بازی ارز دیجیتال رایگان و کسب درآمد از بازی‌های بلاکچین هستید، اسپلینترلندز می‌تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد. برای شروع بازی Splinterlands شما می‌توانید کارت‌های رایگان دریافت کرده و شروع به بازی کنید. یکی از جذابیت‌های این بازی دریافت جایزه به‌صورت کارت‌های NFT و ایردراپ‌های ارز دیجیتال SPS به‌صورت روزانه است. در این مطلب از ایران بروکر به آموزش دانلود، نصب و نحوه کسب درآمد از بازی اسپلینترلندز و ارز دیجیتال SPS و DEC می‌پردازیم.

بازی اسپلینترلندز چیست؟

اسپلینترلندز یک بازی کارتی مبتنی بر ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین است که مالکیت کامل دارایی‌های درون بازی را به بازیکنان می‌دهد. این بازی که روی بلاک چین هایو (Hive) طراحی شده، دارای کارت‌های NFT است که هر بازیکن می‌تواند آن‌ها را خریداری کند. بلاکچین استفاده شده در این بازی، یعنی هایو، یک شبکه غیرمتمرکز و جامعه‌محور است که از بلاکچین دیگری به نام استیم (Steem) جدا شده است.

در این بازی توانایی‌های هر بازیکن ارتباط مستقیمی با تعداد و قدرت کارت‌هایی که دارد، خواهد داشت. بازیکنان می‌توانند از کارت‌های خود برای شرکت در نبردها و دریافت جایزه استفاده کنند، همچنین امکان نگهداری از کارت‌ها به‌عنوان کلکسیون نیز وجود دارد. بازیکنان می‌توانند کارت‌هایی را که در این بازی خریداری کرده‌اند در بازار معامله کنند، آن‌ها را باهم ترکیب کرده و به کارت‌های قوی‌تر دست پیدا کنند یا آن‌ها را بسوزانند تا کریستال‌های انرژی تاریک یا توکن DEC، که یکی از ارزهای درون بازی است، را تصاحب کنند.

بازی اسپلینترلندز

بازی اسپلینترلندز برای ایجاد یک تجربه بازی منحصربه‌فرد ایجاد شده و برای انجام این کار از مزایای فناوری بلاک چین استفاده می‌کند. تیم سازنده این بازی معتقد است که بازی‌های سنتی معمولاً فاقد شفافیت، عدالت و مالکیت هستند که ممکن است برای کاربران تجربه ناخوشایندی ایجاد کند.

در بازی اسپلینترلندز یکی از شاخصه‌های اصلی وجود شفافیت و امکان مالکیت است که با استفاده از بلاکچین Hive امکان‌پذیر شده است. توسعه‌دهندگان اعتقاد دارند وجود شفافیت در بازی باعث کاهش میزان تقلب و افزایش رضایت بازیکنان در این بازی می‌شود. همچنین امکان کسب درآمد در بازی که با استفاده از ارزهای دیجیتال و NFTها انجام می‌شود، باعث ایجاد انگیزه در بازیکنان می‌شود.

اسپلینترلندز چطور کار می‌کند؟

برای شروع رقابت در بازی اسپلینترلندز شما نیاز به کارت‌های بازی دارید که می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید یا از کارت‌های رایگانی که در ابتدای بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد استفاده کنید. برای شروع بازی به‌صورت رایگان کافی است در بازی ثبت‌نام کنید که فقط به یک ایمیل نیاز خواهید داشت.

برای شروع بازی باید کارت‌های خود را دسته‌بندی کنید و سپس با بازیکنان آنلاین در بازی شروع به رقابت کنید. برای کسب درآمد در قالب ارزهای دیجیتال و NFT در بازی اسپلینترلندز باید مأموریت‌های روزانه و فصلی انجام دهید. البته که پیش‌ازاین موارد باید یک حساب Hive داشته باشید که در بخش آموزش بازی اسپلینترلندز در ادامه همین مطلب به‌طور کامل به نحوه راه‌اندازی آن می‌پردازیم.

زمانی که یک حساب Hive داشته باشید می‌توانید از اطلاعات ورود به حساب هایو خود برای دسترسی ورود به سایت اسپلینترلندز استفاده کنید. شما می‌توانید به‌راحتی به دارایی‌های خود در حساب بازی اسپلینترلندز که روی بلاکچین هایو قرار دارند دسترسی داشته باشید و آن‌ها را مدیریت کنید، بنابراین نیازی به بازارهای شخص ثالث مانند اوپن سی برای مدیریت NFTهای خود ندارید. بااین‌حال، بازارهای زیادی وجود دارد که توسط جامعه اسپلینترلندز ساخته شده‌اند تا مدیریت کارت‌ها را به‌صورت انبوه انجام دهند، امکان اجاره کارت‌ها را فراهم کنند، و استراتژی‌ها و هم‌افزایی بین کارت‌ها را تحلیل کنند.

اسپلینترلندز چطور کار می‌کند؟

در بازی اسپلینترلندز مالکیت و انتقال کارت‌ها به‌صورت تراکنش‌هایی روی بلاک چین هایو ثبت می‌شود این بلاکچین امنیت بازی را تأمین می‌کند. این بدان معناست که بازیکنان می‌توانند دارایی‌های دیجیتال خود را با اطمینان بخرند، بفروشند و معامله کنند، زیرا می‌دانند که تراکنش‌ها در یک دفتر کل غیرمتمرکز ثبت می‌شوند که توسط یک شبکه جهانی از نودها نگهداری می‌شود.

بازی اصلی در اسپلینترلندز به شکلی طراحی شده که در آن بازیکنان با سطوح مهارت مشابه با یکدیگر مسابقه خواهند داد. شاید جذابیت اصلی بازی این است که هر بازی دارای قوانینی است که به‌صورت تصادفی انتخاب شده‌اند. قوانین هر بازی را منحصربه‌فرد می‌کند و از بازیکن می‌خواهد که استراتژی خود را با هر بازی تطبیق دهد، البته در طول بازی قواعدی نیز وجود دارد که برای بازیکنان تعیین می‌کند که می‌توانند از کدام کارت‌ها در بازی استفاده کنند.

به هر کارت مقدار مشخصی مانا کپ اختصاص داده می‌شود و در هر بازی بازیکنان نمی‌توانند بیش از مقدار مشخص شده مانا استفاده کنند.

هنگامی‌که هر بازیکن تعداد کارت‌های ارسالی خود را انتخاب کرد، بازی یک جنگنده خودکار انتخاب می‌کند و هرکدام از طرفین که موفق شوند زودتر کارت‌های هیولایی حریف خود را شکست دهند، برنده بازی خواهند بود.

پاداش‌ها و درآمدها در بازی اسپلینترلندز در قالب ارزهای دیجیتال SPS، توکن های nft، بسته‌ها، معجون‌ها و توکن‌هایی برای تکمیل مأموریت‌ها در بازی، به بازیکنان اختصاص داده می‌شود.

جوایز در بازی اسپلینترلندز زمانی به بازیکنان تعلق می‌گیرد که در یک نبرد پیروز شوند، یک فعالیت روزانه انجام دهند یا در یکی از تورنمت‌هایی که در بازی برگزار می‌شود، شرکت کنند. در نهایت بازیکنان می‌توانند با استفاده از تجربه بازی خود با تجارت یا فروش جوایز خود در Hive و سایر زنجیره‌های پل شده کسب درآمد کنند.

معرفی ارزهای دیجیتال در بازی اسپلینترلندز

ارز دیجیتال DEC

توکن DEC مخفف Dark Energy Crystal یا کریستال‌های انرژی تاریک به‌عنوان ارز دیجیتال اختصاصی در این بازی مورد استفاده قرار می‌گیرد که می‌توان آن‌ها را با فروش کارت‌های درون بازی یا به‌عنوان پاداش درون بازی دریافت کرد. هرچه یک بازیکن در لیگ‌های بالاتر بازی کند احتمال دریافت توکن‌های DEC نیز برای او افزایش پیدا می‌کند.

توجه داشته باشید که برای دریافت جایزه‌ها باید Spellbook را خریداری کنید که در ادامه به نحوه خرید آن خواهیم پرداخت.

معرفی ارزهای دیجیتال در بازی اسپلینترلندز

در رابطه با توکنومیک رمزارز DEC باید گفت که به گزارش کوین مارکت کپ فارسی (ایران بروکر) عرضه کل هزار میلیارد توکن است و در زمان نگارش این مطلب به قیمت 0.005 دلار معامله می‌شود. ارزش بازار این ارز دیجیتال در حال حاضر بیش از 631 هزار دلار است و در رتبه 1614 قرار گرفته است. کمترین قیمت ارز دیجیتال DEC حدود 0.0003342 دلار بوده و بیشترین میزان ثبت شده آن که مربوط به بولران سال 2021 بوده، نزدیک به 0.13 دلار ثبت شده است.

ارز دیجیتال SPS

ارز دیجیتال SplinterShards توکن حاکمیتی در بازی اسپلینترلندز است که با هدف ایجاد امکان تصمیم‌گیری و رأی دادن در بازی توسط بازیکنان ایجاد شده است. با استفاده از این توکن کاربران می‌توانند درباره تغییرات در بازی، مدیریت دارایی‌ها و میزان توزیع ایردراپ‌های روزانه، نظر دهند.

ارز دیجیتال SPS

توکنومیک ارز دیجیتال SPS به‌صورت لحظه‌ای در کوین مارکت کپ فارسی (ایران بروکر) قابل مشاهده است. قیمت این ارز دیجیتال در زمان نگارش این مطلب 0.024 دلار معادل با هزار تومان است. بیشترین قیمت این ارز دیجیتال 1.275 دلار بوده و کمترین میزان آن تاکنون 0.022 دلار ثبت شده است.

برای مشاهده قیمت ارز دیجیتال SPS نیز می‌توانید وارد صفحه قیمت ارزهای دیجیتال در ایران بروکر شوید.

کاربرد توکن SPS و DEC در بازی اسپلینترلندز

 کارت‌های خرید: از DEC می‌توان برای خرید کارت‌های جدید از بازار داخل بازی یا خرید بسته‌های کارت از فروشگاه استفاده کرد. بنابراین بازیکنان باید مقدار کافی از این ارز را برای خرید داشته باشند.

 ترید و تجارت: DEC و SPS را می‌توان با سایر ارزهای دیجیتال یا ارزهای فیات در صرافی‌های مختلفی که از آن پشتیبانی می‌کنند معامله کرد. این به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا از فعالیت‌های درون بازی خود درآمد کسب کنند و آن‌ها را به دارایی‌های دیگر تبدیل کنند.

 هزینه‌های ورودی: SPS به‌عنوان هزینه ورودی برای حالت‌های بازی، مانند مسابقات، استفاده می‌شود. ممکن است بازیکنان برای شرکت در یک تورنمنت نیاز به پرداخت مقدار مشخصی SPS داشته باشند، همچنین استخر جایزه اغلب به برندگان ارز دیجیتال SPS پرداخت می‌کند.

 جوایز: بازیکنان برای شرکت در حالت‌های مختلف بازی، ازجمله مأموریت‌های روزانه، نبردها و مسابقات، SPS را به‌عنوان پاداش دریافت می‌کنند. از این جوایز می‌توان برای خرید بسته‌های کارت اضافی یا استیکینگ آن در بازی استفاده کرد.

 استیکینگ: بازیکنان می‌توانند SPS خود را برای کسب درآمد غیرفعال در قالب جوایز روزانه استیک کنند. این ویژگی برای تشویق بازیکنان به نگه داشتن SPS خود به‌جای فروش فوری آن طراحی شده است.

گیم پلی بازی اسپلینترلندز

اطلاعات نبرد

در این بازی بازیکنان باید به‌صورت یک‌به‌یک باهم مسابقه دهند. برای هر مسابقه نیز هر بازیکن می‌تواند یک احضار کننده را انتخاب کند و سپس مجموعه‌ای از موجودات را انتخاب کند که خنثی هستند یا متعلق به همان عنصر احضار کننده هستند.

راه‌اندازی نبرد در اسپلینترلندز

احضارها و هیولاها در این بازی دارای هزینه مانا هستند و هر نبرد محدودیتی در میزان مانا دارد که معمولاً از 11 تا 99 متغیر است. همچنین، در رده‌های بالاتر، نبردها یک الی سه قانون خاص دارند که تنوع این قوانین نیز زیاد است. به‌عنوان‌مثال در برخی از بازی‌ها فقط می‌توان از حمله غوغا استفاده کرد یا هیچ هیولا با حمله جادویی نمی‌توان استفاده کرد. این قوانین از مسابقه‌ای به مسابقه دیگر تغییر می‌کند و بازیکنان را وادار می‌کند تا به‌طور استراتژیک در مورد هر مبارزه فکر کنند و استراتژی خود در هر بازی را از اول تنظیم کنند.

گیم پلی بازی اسپلینترلندز

زمانی که یک نبرد در بازی شروع می‌شود همه موارد به‌طور خودکار پیش می‌رود اما این موضوع اهمیت دارد که کارت‌هایی را انتخاب کنید که به‌خوبی باهم تعامل کنند.

محدودیت‌های احضار در اسپلینترلندز

موقعیت‌یابی مهم است، زیرا بیشتر موجودات درون بازی فقط در موقعیت جلو به کارت دشمن حمله می‌کنند. کارت‌های با حمله Melee فقط می‌توانند از موقعیت اول حمله کنند. Ranged فقط زمانی می‌تواند حمله کند که در موقعیت اول نباشد و موجودات جادویی می‌توانند از هر نقطه حمله کنند و همچنین زره بازیکنان را نادیده بگیرند.

اکثر احضارها به‌نوعی جایزه‌ای که می‌توان از حریف به دست آورد را ارائه می‌دهند. بسیاری از هیولاها نیز توانایی‌هایی دارند. در واقع، چندین توانایی مختلف وجود دارد! برخی از توانایی‌ها فقط روی یک کارت تأثیر می‌گذارند، درحالی‌که برخی دیگر ممکن است روی طرفداران تیم یا دشمنان نیز تأثیر بگذارند. به‌عنوان‌مثال می‌توان به Sneak (حمله به موجودات دشمن در پشت) و Reflection (بازگرداندن نیمی از آسیب جادویی دریافتی به مهاجم) اشاره کرد. برخی از هیولاها به‌خصوص در سطوح بالاتر توانایی‌های متعددی دارند.

بازیکنان مجموعه‌ای از کارت‌های رایگان و محدود به حساب را دریافت می‌کنند تا در اولین شروع بازی از آن‌ها استفاده کنند. این کارت‌ها که با علامت S نشان داده می‌شوند قابل فروش نیستند و صرفاً برای شروع بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

امکان ارتقاء کارت‌ها در بازی

Splinterlands دارای مکانیک جالبی است که به کارت‌ها اجازه می‌دهد تا با ترکیب شدن با یکدیگر سطح بالاتری داشته باشند. با بالا رفتن سطح هیولاها، آن‌ها آمار و توانایی‌هایی به دست می‌آورند که اغلب می‌تواند در نبردها تفاوت ایجاد کند و امکان برد بازی را افزایش دهد. تعداد کارت‌های موردنیاز برای ترکیب با ارتقاء سطح افزایش می‌یابد.

این ویژگی نه‌تنها انگیزه اضافی برای بازیکنان برای ادامه خرید بسته‌ها فراهم می‌کند، بلکه یک مکانیسم ابدی و کاهش تورم برای کارت‌ها پس از اتمام دوره چاپ آن‌ها ایجاد می‌کند. هر بار که شخصی کارت‌ها را باهم ترکیب می‌کند، آن کارت‌های اضافی سوزانده می‌شوند و کل عرضه آن کارت کاهش می‌یابد!

گیم پلی بازی اسپلینترلندز

اما شاید مهم‌تر از صعود هیولاها، تراز کردن احضارها باشد. سطوح Summoner سطح Monster را که می‌توانید استفاده کنید محدود می‌کند. برای مثال، Rare Summoners سطح 1 فقط می‌تواند از هیولاهای سطح 1 استفاده کند و اصلاً نمی‌تواند از کارت‌های Legendary استفاده کند!

همچنین هر لیگ محدودیت‌هایی در حداکثر سطح Summoner دارد که می‌توان از آن استفاده کرد. همچنین می‌توانید از کارت‌هایی استفاده کنید که سطح بالاتری دارند، اما آمار آن‌ها به‌طور خودکار از رتبه‌بندی حذف می‌شود تا با حداکثر سطح مجاز برای مبارزه مطابقت داشته باشد.

مکانیک بازی برای کسب درآمد در اسپلینترلندز

اسپلینترلندز یک اقتصاد قوی ایجاد کرده و یکی از انواع بازی‌های بازی برای کسب درآمد است. این بازی روش‌های متنوعی برای کسب درآمد ازجمله جوایز روزانه و فصلی، سیستم اجاره درون بازی، تابلوهای امتیازات و مسابقات (همچنین با جوایز) را به بازیکنان ارائه می‌دهد. برای کسب درآمد در بازی اسپلینترلندز می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

1- سرمایه‌گذاری در بازی

به‌طورکلی برای شروع بازی اسپلیترلندز نیاز به خرید کارت یا دارایی دیگر درون بازی ندارید، اما برای کسب درآمد باید یک Summoner’s Spellbook را با قیمت 10 دلار خریداری کنید. این Spellbook یک NFT نیست و قابل معامله نیست، در واقع یک ارتقاء حساب برای شما است که امکان می‌دهد به تمام جنبه‌های اسپلیترلندز دسترسی داشته باشید.

2- سیستم پاداش در اسپلیترلندز

در هر مسابقه‌ای که در این بازی برنده شوید جایزه‌ها در قالب توکن های SPS به همراه امتیازات رتبه‌بندی به شما تعلق خواهد گرفت. علاوه بر این جایزه‌های روزانه و جوایز پایان فصل نیز وجود دارد. تعداد صندوق‌های پاداش دریافتی به تعداد امتیازهای رتبه‌بندی انباشته شده بستگی دارد. صندوق‌های پاداش می‌توانند شامل کارت‌های پاداش، توکن‌های SPS، Merits (برای خرید بسته‌های گلادیاتور استفاده می‌شوند)، معجون‌ها و گاهی اوقات حتی بسته‌های کارتی باشند!

معجون‌ها در دو طعم افسانه‌ای و کیمیاگری به بازیکنان عرضه می‌شوند. این معجون‌ها شانس شما را برای یافتن کارت Legendary یا Gold Foil افزایش می‌دهد. معجون‌ها فقط هنگام باز کردن بسته‌های کارت کار می‌کنند.

سیستم پاداش در اسپلیترلندز

همچنین بازی اسپلیترلندز دارای سیستم تورنمنت داخلی است. مسابقات هفتگی توسط تیم این بازی میزبانی می‌شود، البته تعداد بیشتری از تورنمنت‌ها نیز توسط انجمن اجرا می‌شوند. همه‌چیز بدون نیاز به پیگیری مسابقات در یک وب‌سایت ثانویه، از طریق رابط درون بازی انجام می‌شود. بازیکنان همچنین می‌توانند به انجمن‌ها بپیوندند که به آن‌ها اجازه می‌دهد در مسابقات تیمی دو بار در هفته در برابر سایر انجمن‌ها برای جوایز مربوط به انجمن و توکن های SPS شرکت کنند.

کارت‌ها و بسته‌های کارت را می‌توان فروخت یا معامله کرد. علاوه بر صندوق‌های پاداش استاندارد، 30 بازیکن برتر در هر ردیف در پایان یک فصل پاداشی در قالب توکن‌های SPS دریافت می‌کنند.

از تاریخ 31 ژانویه 2023، کارت‌های پاداش تا زمانی که مجموعه پاداش خاص از چاپ خارج نشود، محدود به حساب می‌شوند. همچنان می‌توان موارد تکراری را با هم ادغام کرد تا کارت‌ها را ارتقا داد و کارت‌هایی با قابلیت‌های بهتر ایجاد کرد.

آموزش بازی اسپلیترلندز

در این بازی در ابتدا کارت‌های سطح یک به شما به‌عنوان شرکت کننده ارائه می‌شود که می‌توانید از آن استفاده کنید، البته که مالک اصلی این کارت‌ها نخواهید بود. این کارت‌ها ازجمله کارت‌های احضار کننده و موجودات بازی هستند. برای شروع بازی می‌توانید از آموزش کوتاهی که برای بازیکنان جدید ارائه می‌شود استفاده کنید. با دنبال کردن اصول اولیه در این ویدیو می‌توانید به‌راحتی شروع به بازی کنید. پس از مشاهده ویدیو آموزش بازی اسپلیترلندز بهترین راه برای یادگیری بازی این است که در بازی پیش بروید و گزینه‌های مختلف را امتحان کنید.

برای شروع بازی به یک حساب Hive نیاز دارید که ایجاد آن رایگان است و برنامه مخصوص آن به نام Hive Keychain برای ورود به سیستم و مدیریت تراکنش‌ها به‌خوبی کار می‌کند. اگر حساب کاربری ندارید، Splinterlands به شما کمک می‌کند تا هنگام خرید Spellbook یک حساب راه‌اندازی کنید.

آموزش مراحل نصب، راه‌اندازی و کسب درآمد از بازی اسپیترلندز

آموزش ساخت اکانت در بازی اسپیترلندز

مرحله 1: ابتدا وارد سایت اصلی بازی شوید و همان‌طور که در شکل زیر مشاهده می‌کنید در قسمت بالا سمت راست روی گزینه log in کلیک کنید.

آموزش مراحل نصب، راه‌اندازی و کسب درآمد از بازی اسپیترلندز

مرحله 2: مانند شکل زیر روی Register کلیک کنید و ایمیل خود را وارد کرده و تأیید کنید. همان‌طور که در شکل مشاهده می‌کنید امکان اتصال با استفاده از کیف پول‌هایی مانند متامسک نیز وجود دارد که در صورت داشتن اکانت در این ولت‌ها می‌توانید با استفاده از آن‌ها متصل شوید.

آموزش مراحل نصب، راه‌اندازی و کسب درآمد از بازی اسپیترلندز

مرحله 3: پس از وارد کردن ایمیل یا اتصال با استفاده از کیف پول و زدن تیک‌های تأیید می‌توانید با کلیک روی گزینه Create Password به مرحله بعد بروید. مانند شکل زیر رمز عبور خود را تعیین کنید و گزینه Register را انتخاب کنید.در این حالت با صفحه زیر روبه‌رو خواهید شد.

آموزش مراحل نصب، راه‌اندازی و کسب درآمد از بازی اسپیترلندز

مرحله 4: در این مرحله می‌توانید Play Tutorial را انتخاب کرده و آموزش بازی را مشاهده کنید یا با کلیک کردن روی گزینه skip از این مرحله عبور کنید.

آموزش مراحل نصب، راه‌اندازی و کسب درآمد از بازی اسپیترلندز

مرحله 5: اگر گزینه skip را انتخاب کنید وارد صفحه زیر می‌شوید. همان‌طور که احتمالاً متوجه شدید نام شما توسط پلتفرم بازی به‌صورت پیش فرض انتخاب می‌شود. برای تغییر آن باید Spellbook خریداری کنید. نکته مهم دیگری که باید بدانید این است که بدون خرید spellbook شما صرفاً می‌توانید بازی کنید و امکان کسب درآمد یا جایزه از بازی را نخواهید داشت. برای خرید spellbook مانند شکل زیر روی کادر سبزرنگ BUY Spellbook کلیک کنید.

آموزش ساخت اکانت در بازی اسپیترلندز

مرحله 6: پس از کلیک وارد صفحه زیر می‌شوید. همان‌طور که مشاهده می‌کنید قیمت هر spellbook دقیقاً 10 دلار است و شما می‌توانید با استفاده از پی پال یا کریپتو پرداخت خود را انجام دهید.

آموزش ساخت اکانت در بازی اسپیترلندز

مرحله 7: اگر بخواهید از گزینه crypo برای پرداخت استفاده کنید با کلیک روی گزینه کریپتو می‌توانید انواع مختلف ارزهای دیجیتال و شبکه‌های بلاکچین مختلف را برای پرداخت انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که برای تکمیل خرید باید یکی از کیف پول‌های مبتنی بر بایننس اسمارت چین خود مانند متامسک را به بازی متصل کنید و شبکه آن را روی Binance Smart Chain تنظیم کنید.

مرحله 8: در این مرحله می‌توانید یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید و سپس روی گزینه continue کلیک کنید.

اموزش بازی اسپلینترلندز

مرحله 9: در این مرحله باید درخواست کلید خصوصی کنید. روی گزینه Request Keys کلیک کنید.

اموزش بازی اسپلینترلندز

مرحله 10: روی گزینه submit request کلیک کنید.

اموزش بازی اسپلینترلندز

مرحله 11: در این مرحله یک ایمیل برای شما ارسال می‌شود که باید آن را تأیید کنید. برای این کار وارد ایمیل خود شوید و گزینه verify را انتخاب کنید.

اموزش بازی اسپلینترلندز

مرحله 12: در این مرحله یک لینک دیگر برای شما با ایمیل ارسال خواهد شد، روی لینک کلیک کنید.

اموزش بازی اسپلینترلندز

مرحله 13: در این مرحله باید ایمیل و رمز عبور خود را وارد کرده و روی request keys کلیک کنید. به‌این‌ترتیب می‌توانید کلید خصوصی خود را مشاهده کنید. این کلیدها را در جایی امن نوشته و نگهداری کنید.

how to play 12 2

مرحله 14: در این مرحله باید وارد سایت Hive Keychain شده و افزونه مرورگر آن را دانلود کنید.

اموزش بازی اسپلینترلندز و نصب افزونه هایو چین

مرحله 15: پس از نصب کردن افزونه مانند شکل زیر گزینه USE KEYS/PWD را انتخاب کنید.

اموزش بازی اسپلینترلندز و نصب افزونه هایو چین

مرحله 16: در این مرحله باید در کادرهای زیر نام کاربری و پرایوت کی خود را وارد کنید. به خاطر داشته باشید در این مرحله باید Active Key را وارد کنید و سپس گزینه Import Key را انتخاب کنید.

اموزش بازی اسپلینترلندز و نصب افزونه هایو چین

مرحله 17: اگر تا اینجای کار را درست انجام داده باشید با صفحه‌ای مانند زیر روبه‌رو می‌شوید که باید مانند شکل زیر روی سه خط بالا سمت راست کلیک کنید.

اموزش بازی اسپلینترلندز و نصب افزونه هایو چین

مرحله 18: مانند شکل زیر روی گزینه Manage Accounts کلیک کنید.

اموزش بازی اسپلینترلندز و نصب افزونه هایو چین

مرحله 19: در ادامه کار باید کلیدهای خصوصی Posting و Memo را از داخل فایل کلیدهای خود کپی کنید و در اینجا جایگذاری کنید.

آموزش بازی اسپلیترلندز

مرحله 20: اگر مراحل مرتبط با هایو را درست انجام داده باشید حال باید به صفحه بازی برگردید و روی اکانت خود در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید و گزینه Link External Wallet را انتخاب کنید.

آموزش بازی اسپلیترلندز

مرحله 21: برای اینکه بتوانید تراکنش‌ها را تأیید کنید می‌توانید کیف پول‌های خود را به حساب کاربری خود در اسپیترلندز متصل کنید.

برای شروع بازی اسپیترلندز به چه چیزهایی نیاز داریم؟

برای شروع بازی، شما نیاز به داشتن ۱۰ دلار برای خرید Spellbook دارید. این مبلغ را می‌توانید با انواع رمزارزها پرداخت کنید.

برای داشتن این ۱۰ دلار نیز باید کیف پول مخصوص رمزارز موردنظر را داشته باشید. برای توکن‌های مبتنی بر شبکه اتریوم و BSC، می‌توانید از متامسک و برای کوین TRX از ولت Tronlink استفاده کنید. همچنین می‌توانید از کوین HIVE نیز برای خرید اسپل‌بوک استفاده کنید که کارمزد این شبکه (این بازی روی این شبکه قرار دارد) نزدیک صفر است و تراکنش‌ها به‌سرعت تأیید می‌شوند.

غیر از خرید Spellbook نیاز به سرمایه اولیه دیگری ندارید؛ اما درست مانند بسیاری از بازی‌های بلاک چینی، هرچه بیشتر خرج کنید، درآمد بیشتری نیز به‌دست خواهید آورد.

البته اگر می‌خواهید به تعداد زیاد کارت‌ها را خرید یا اجاره کنید، نیاز به‌نوعی ظرفیت دارید. در شبکه هایو، این ظرفیت با نام Resource Credit یا به‌اختصار RC شناخته می‌شود. برای اضافه کردن این ظرفیت، شما نیاز به مقداری کوین HIVE دارید. هایو در صرافی‌های بایننس، هوبی، MEXC، کوینکس و هات‌بیت لیست شده است. برای شروع، می‌توانید به‌اندازه ۱۰ دلار از این کوین خریداری کنید. پس از خرید، باید هایو را به Keychain خود انتقال دهید. برای این کار کافی است در زمان برداشت کوین از صرافی، آدرس اکانت اسپلینترلندز خود را بدون @ وارد کنید.

پس‌ازاین که کوین هایو به کی‌چین منتقل شد، باید روی فلش کنار HIVE کلیک کنید و دکمه Power Up را بزنید.

در این صفحه، مقدار کوین خود را انتخاب کنید (می‌توانید Send Max را بزنید) و روی Power Up کلیک کنید.

آیا توکن اسپلینترلندز ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟

محبوبیت بازی و ارزش کارت‌های آن از زمان عرضه در سال 2019، در کنار افزایش بازیکنان و کلکسیونرهای پررونق در حال افزایش است. علاوه بر این، تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری در اسپلینترلندز مانند هر سرمایه‌گذاری دیگری به شرایط بازار و عملکرد پروژه بستگی دارد.

عوامل متعددی، ازجمله به‌روزرسانی‌های بازی و روندهای کلی در بخش‌های بازی و ارزهای دیجیتال، می‌توانند بر ارزش کارت‌ها و محبوبیت بازی تأثیر بگذارند. بااین‌حال، خرید هر ارز دیجیتال، ازجمله Splinterlands، می‌تواند مخاطره‌آمیز باشد، بنابراین باید تحقیقات خود را انجام دهید و قبل از خرید، میزان ریسک آن‌ها را به دقت ارزیابی کنید.

نکاتی درباره بازی اسپیترلندز

پیش از شروع بازی به موارد زیر توجه کنید:

  • احضار کنندگان اغلب دروازه‌ای برای رسیدن به رتبه‌های بالاتر هستند. در صورت نیاز سطوح بالاتر را اجاره کنید. اگر در حال ساخت مجموعه کارت‌های خود هستید، روی دو یا سه مورد از آن‌ها تمرکز کنید.
  • آزمایش کنید. همیشه فقط کارت‌های با ارزش بالا را قرار ندهید. اغلب اوقات، داشتن یک تمرکز خاص بهتر است. اگر هیچ‌یک از هیولاهای شما خود درمان نمی‌شوند، از افزودن یک شفا دهنده غافل نشوید.
  • به ارتقای کارت‌های خود نگاه کنید و تصمیم بگیرید که کدام یک را بیشتر دوست دارید. کارت‌هایی را که استفاده نمی‌کنید بفروشید یا اجاره کنید. کارت‌هایی را که اغلب استفاده می‌کنید ارتقا دهید.
  • بازار اجاره را کاوش کنید اجاره مجموعه‌ای از کارت‌هایی که می‌توانند شما را به رتبه‌های بالاتر ببرند کاملاً امکان‌پذیر است.
  • هنگامی‌که مکانیک بازی را درک کردید، قبل از شروع انتخاب تیم، حتماً تاریخچه بازی اخیر حریف خود را بررسی کنید. می‌توانید این کار را با کلیک کردن روی نمادهای تاریخ نبرد آن‌ها در بالای صفحه شروع مسابقه انجام دهید. اغلب اوقات، توجه به یک الگو در سبک بازی آن‌ها می‌تواند یک مزیت قابل‌توجه باشد!
  • همیشه سعی کنید در بازی رشد کنید. رتبه‌های برنز پاداش معنی‌داری نمی‌دهند. چند اعتبار شما را به‌جایی نمی‌رساند. اما هنگامی‌که به رتبه‌های نقره‌ای رسیدید، پاداش‌ها از اعتبار به SPS تغییر می‌کند و کارت‌های بیشتری دریافت می‌کنید. این به معنای گزینه‌های جنگی بیشتر، فرصتی برای ارتقاء سطح کارت‌های تکراری برای تیم‌های قوی‌تر است.
  • بازی مداوم و روزانه بهتر از جلسات ماراتن است. هر بازیکن یک فاکتور “میزان جذب” دارد که بر میزان SPS و امتیازهای رتبه‌بندی آن‌ها از برنده شدن در مسابقات تأثیر می‌گذارد. هر مسابقه نرخ را کاهش می‌دهد، که باگذشت زمان به‌آرامی دوباره به دست می‌آید.

آنچه در “بازی اسپلینترلندز (Splinterlands) چیست؟” خواندیم:

در این مطلب سعی کردیم به معرفی کامل بازی اسپلینترلندز بپردازیم. در ادامه به معرفی ارزهای دیجیتال اسپلینترلندز و کاربردهای آن‌ها در بازی پرداختیم. در ادامه به‌صورت گام‌به‌گام به آموزش ایجاد حساب کاربری و راه‌اندازی بازی اسپلینترلندز پرداختیم.

سؤال‌های متداول درباره آموزش بازی اسپلینترلندز و نحوه کسب درآمد از آن

آیا بازی اسپلینترلندز برای ایرانیان در دسترس است؟

بله در حال حاضر این بازی برای کاربران ایرانی در دسترس است، اما ممکن است در آینده محدودیت‌هایی اعمال شود، بنابراین بهتر است برای شروع بازی از vpn استفاده کنید.

آیا می‌توان بازی اسپلینترلندز را رایگان بازی کرد؟

بله امکان بازی رایگان وجود دارد اما برای کسب جایزه باید به میزان 10 دلار هزینه کنید.

ارز دیجیتال اسپلینترلندز چیست؟

SPS و DEC ارزهای اختصاصی بازی اسپلینترلندز هستند.

خرید و فروش ارز دیجیتال SPS و DEC را در کجا انجام دهیم؟

شما می‌توانید از بخش صرافی های ارز دیجیتال اسپلینترلندز در ایران بروکر، به صرافی‌های معتبر مراجعه کرده و این رمزارزها را خریداری کنید.

امن‌ترین کیف پول‌ها برای نگهداری ارز دیجیتال اسپلینترشاردز کدام است؟

بهترین ولت‌ها برای نگهداری ارز دیجیتال SPS را می‌توانید در بخش کیف پول های Splintershards در کوین مارکت کپ فارسی مشاهده کنید.

نرگس فهیمی
نرگس فهیمی
کارشناس ارز دیجیتال، متاورس و NFT
فهرست مطالب
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاه خود را بنویسید

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥