ارز دیجیتال

اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) چیست؟ آموزش بهترین بازی ارز دیجیتال برای کسب درآمد

ارز دیجیتال

مطالعه در 18 دقیقه

پرورش هیولاهای رنگارنگ اکسی اینفینیتی در دنیای بازی‌های ارز دیجیتال به یکی از راه‌های سرگرمی و کسب درآمد تبدیل شده است. شاید تصور این موضوع در چند دهه پیش غیرممکن بود، اما امروزه باوجود فناوری بلاک چین و NFT ها کسب درآمد از بازی‌ها امکان‌پذیر شده است.

اکسی اینفینیتی به‌عنوان محبوب‌ترین بازی کریپتویی در سال 2022 شناخته شده است، علاوه بر این بازی‌های ارز دیجیتال در سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. اما اکسی اینفینیتی چیست، آیا می‌توان از این بازی کسب درآمد کرد؟ چطور می‌توان وارد بازی Axie Infinity شد؟ آیا اکسی اینفینیتی رایگان است؟ و مهم‌ترین سؤال برای کاربران ایرانی شاید این باشد که آیا بازی اکسی اینفینیتی برای ایرانیان در دسترس است یا خیر؟

در این مطلب از ایران بروکر سعی داریم به معرفی این بازی بپردازیم و به سؤال‌های احتمالی شما در مورد آن پاسخ دهیم. اگر دنیای بازی‌های بازی برای کسب درآمد برای شما هم جذاب است، پیشنهاد می‌کنم تا انتهای این مطلب همراه باشید.

بازی اکسی اینفینیتی چیست؟

شاید مهم‌ترین شاخص در معرفی بازی‌ها گیم پلی و نحوه کسب درآمد از آن‌ها باشد. در رابطه با این بازی باید گفت که یکی از انواع بازی برای کسب درآمد است که از توکن‌های غیر مثلی و ارز دیجیتال برای پاداش دادن به کاربران استفاده می‌کند. همچنین این بازی ارزهای دیجیتال اختصاصی خود را با نام‌های AXS و SLP دارد که دو رمزارز مبتنی بر بلاکچین اتریوم هستند و برای تقویت و توسعه بازی ایجاد شده‌اند. علاوه بر این مهم‌ترین NFT های آن Axies است که موجودات دیجیتالی هستند که در بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بازیکنان در بازی می‌توانند در ازای فعالیت‌هایی که انجام می‌دهند ارز دیجیتال AXS دریافت کنند که قابل تبدیل به پول فیات است.

شاید بتوان بهترین پاسخ به سؤال “اکسی اینفینیتی چیست” را در وایت پیپر این بازی مشاهده کرد که آن را به‌عنوان یک “جهان مجازی در حال رشد” معرفی می‌کند.

گیم پلی این بازی شباهت زیادی به بازی پوکمون دارد، بازیکنان در زمان بازی باید در بازی کاوش کنند و شخصیت‌های مجازی بازی یا همان اکسی‌ها را پرورش دهند. محیط بازی اکسی اینفینیتی را می‌توانید در ویدیو زیر مشاهده کنید.

در بازی اکسی اینفینیتی بازیکنان می‌توانند با کاربران دیگر یا با شخصیت‌های مجازی به رقابت بپردازند. شانس موفقیت هر بازیکن بستگی زیادی به ویژگی اکسی‌هایی که خریداری کرده یا در طول بازی کسب کرده‌اند، دارد.

بازیکنان برای افزایش شانس برنده شدن خود در بازی می‌توانند اکسی‌ها را خریداری کنند، جمع‌آوری کنند، پرورش دهند یا بزرگ کنند. همچنین کاربران می‌توانند پادشاهی خود را در اکوسیستم بازی ایجاد کنند.

ویژگی‌های بازی اکسی اینفینیتی

شاید بسیاری از کاربران در بازار گاوی ارز دیجیتال معتقد بودند مبلغی که برای شروع بازی اکسی باید پرداخت کنند مبلغ زیادی است و در زمانی که قیمت اکسی‌ها افزایش پیدا می‌کند، خرید ایکس باکس یا بهترین پلی استیشن‌ها ارزان‌تر از خرید یک اکسی باشد. اما باید گفت مهم‌ترین ویژگی بازی اکسی این است که NFT های خریداری شده برای بازی در هر زمانی که کاربر اراده کند قابل‌فروش است. تمام دارایی‌های موجود در بازی قابل نگهداری در کیف پول‌های معتبری مانند متامسک هستند. همچنین می‌توان این دارایی‌ها را به والت های دیگر نیز انتقال داد.

ویژگی‌های بازی اکسی اینفینیتی

مشکل اصلی که در بازی‌های ویدیویی غیر کریپتویی وجود دارد، این است که شما هرچقدر که در بازی پیشرفت کنید و اقلام درون بازی را به دست بیاورید، محدود به فضای بازی خواهید بود. یعنی اقلام درون بازی‌ها قابل انتقال به دیگران یا قابل تبدیل به پول فیات نیستند.

از طرفی اگر توسعه‌دهندگان بازی را تعطیل کنند، ممکن است تمام دارایی‌های درون بازی خود را از دست بدهید. بنابراین، چه فایده‌ای دارد که یک بازی را ساعت‌ها انجام دهید تا برخی از آیتم‌های ارزشمند درون بازی را به دست آورید و پس از مدتی به‌راحتی آن‌ها را از دست بدهید؟

راهکار این مشکل در دست توسعه‌دهندگان بازی‌های مبتنی بر ارز دیجیتال و NFT ها است. همان‌طور که در بازی اکسی اینفینیتی قابل‌مشاهده است، توسعه‌دهندگان با استفاده از رمزارزها و توکن‌های غیر مثلی اکوسیستم جذابی برای این بازی خلق کرده‌اند که در آن دارایی‌ها درعین‌حال که قابل انتقال به کیف پول‌های دیگر هستند، امکان تبدیل شدن به پول قابل‌استفاده در دنیای واقعی را نیز دارند.

ارز دیجیتال امکان دسترسی به انواع خدمات و ابزارهای مالی را بدون هیچ‌گونه واسطه‌ای برای کاربران فراهم می‌کند. همچنین توکن‌های غیر مثلی مالکیت کاربران را با استفاده از بلاکچین تأیید می‌کنند. هر دو ابزار پایه و اساس ایده آلی را برای مدل بازی برای کسب درآمد ارائه می‌دهند.

عملکرد بازی اکسی اینفینیتی

قبل از اینکه به آموزش بازی اکسی اینفینیتی بپردازیم بهتر است درک واضحی از گیم پلی این بازی داشته باشید. اگر پیش‌ازاین با بازی‌های ویدیویی مانند پوکمون آشنایی داشته باشید، بازی اکسی اینفینیتی برای شما ساده خواهد شد، چرا که گیم پلی اکسی اینفینیتی شباهت زیادی به این بازی دارد، با این تفاوت که شخصیت‌های موجود در این بازی NFT هایی به نام اکسی هستند. این موجودات در بازی وجود دارند و برخی از آن‌ها نیز توسط کاربران ساخته می‌شوند.

یکی دیگر از مواردی که پیش از شروع بازی اکسی اینفینیتی باید بشناسید ارز دیجیتال SLP است. پیش‌ازاین که پادشاهی خود را در زمین‌های اکسی اینفینتی آغاز کنید بهتر است تصور درستی از ارز دیجیتال SLP داشته باشید.

رمزارز SLP یکی از بخش‌های جدایی ناپذیر در اکوسیستم بازی اکسی اینفینیتی است. این ارز دیجیتال مبتنی بر استاندارد ERC-20 است و عرضه نامحدودی دارد. بازیکنان می‌توانند با کسب AXS در نبردهای بازی، اکسی‌های خود را پرورش دهند و از آن‌ها در نبردهای آینده استفاده کنند یا به قیمت‌های بیشتری در بازار بفروشند.

اکسی چیست؟

یکی از موارد مهمی که باید قبل از شروع بازی، شناخت کافی از آن داشته باشید، هیولاهای بامزه دیجیتالی هستند که گیم پلی بازی حول محور آن‌ها می‌چرخد. بازی اکسی اینفینیتی دارای 9 دسته منحصربه‌فرد از اکسی‌ها است. هر کدام از اکسی‌ها نیز توانایی‌های منحصربه‌فردی دارند که آن‌ها را از دیگر اکسی‌ها متمایز می‌کند و این تمایزها ریشه در ژن هر اکسی دارد. نکته جالب دیگر این است که زمانی که یک بازیکن شروع به پرورش اکسی‌های جدید می‌کند، موجودات جدیدی که متولد می‌شوند برخی از ویژگی‌ها را از والدین خود به ارث می‌برند.

ایجاد نژادهای مختلف اکسی برای ایجاد گونه‌های جدید به شکل بالقوه ارزش‌های جدید خلق می‌کند و توانمندی‌های متفاوتی را ایجاد می‌کند.

یکی دیگر از موارد مهم در گیم پلی بازی اکسی اینفینتی وجود محدودیت در ایجاد اکسی‌های جدید است. بازیکنان می‌توانند حداکثر 7 بار یک اکسی را پرورش دهند، این موضوع باعث پیشگیری از ایجاد تعداد زیادی اکسی می‌شود.

اکسی‌ها نمونه‌های خوبی از نحوه استفاده از توکن‌های غیر مثلی در بازی‌ها هستند و نشان دهنده امکانات موجود در دنیای ارزهای دیجیتال برای استفاده در بازی‌های مبتنی بر بلاک چین هستند. به‌عنوان‌مثال محدودیت‌های مرتبط با پرورش اکسی‌ها، ژن‌های منحصربه‌فرد هر Axie و کمیاب بودن آن‌ها نشان می‌دهد که NFT چگونه می‌تواند مدل‌های بازی برای کسب درآمد را متحول کند.

ویژگی‌های هر اکسی

اکسی‌ها شامل شش عضو هستند که هر کدام قابلیت مختلفی دارد و اگر دو اکسی متفاوت باهم ترکیب شوند، ممکن است این قابلیت‌ها به فرزندان آن‌ها به ارث برسد، این شش عضو شامل موارد زیر هستند:

ویژگی‌های هر اکسی
 •  دهان (Mouth)
 •  پشت (Back)
 •  دم (Tail)
 •  چشم‌ها (Eyes)
 •  گوش‌ها (Ears)
 •  شاخ (Horn)

شیوه دیگر دسته‌بندی اکسی‌ها با توجه به توانایی‌های آن‌ها است که شامل موارد زیر است:

 • وضعیت سلامت یا میزان تحمل ضربه در هر اکسی
 • سرعت اکسی که تعیین‌کننده نوبت و ترتیب بازی است. هر اکسی که بیشترین سرعت را داشته باشد می‌تواند اولین حمله را شروع کند.
 • مهارت اکسی که مرتبط با قدرت تخریب آن در هر ضربه است.
 • قدرت حمله نیز میزان قدرت تخریبی هر اکسی در ضربه و حمله به اکسی‌های دیگر را نشان می‌دهد.

نژادهای اکسی‌ها

یکی دیگر از ویژگی‌های مرتبط با اکسی‌ها که در زمان خرید باید توجه کنید، مرتبط با نژاد اکسی‌ها است که به نُه نژاد مختلف شامل 6 نژاد اصلی و 3 نژاد ترکیبی تقسیم می‌شود. این نژادها شامل موارد زیر است که هر کدام از این نژادها قابلیت و توانایی‌های متفاوتی را به اکسی می‌دهند:

  Aquatic، Beast، Bird،Bug ،Plant ، Reptile، Mech،Dawn و Dusk

برای شروع بازی اکسی اینفینیتی چقدر باید هزینه کنیم؟

در هر بازه زمانی، شما برای شروع این بازی به خرید 3 عدد اکسی نیاز دارید که به‌این‌ترتیب می‌توانید نبرد خود را با سایر بازیکنان آنلاین شروع کنید. علاوه بر این شما می‌توانید با شخصیت‌های NPC در بازی اکسی اینفینیتی نیز مبارزه کنید. اگر به‌تازگی قصد ورود به بازی اکسی اینفینیتی را دارید، زمان مناسبی را انتخاب کرده‌اید. تا پیش‌ازاین برای ورود به این بازی مبلغی نزدیک به 1500 دلار برای خرید اکسی‌ها نیاز بود، اما در حال حاضر شما می‌توانید 3 اکسی برای شروع بازی را با مبلغی کمتر از 10 دلار خریداری کنید. در حال حاضر ارزان‌ترین اکسی‌ها با قیمتی معادل 1.46 دلار در مارکت پلیس این بازی در حال معامله هستند.

بنابراین کمترین مبلغی که برای ورود به بازی اکسی اینفینیتی مورد نیاز است، مبلغی حدود 10 دلار است.

برای این بازی کیف پول جداگانه‌ای نیز توسط توسعه‌دهندگان معرفی شده که می‌توانید به‌راحتی به بازی متصل کنید. همچنین امکان خرید اکسی‌ها از طریق کیف پول رونین نیز امکان‌پذیر است. در ادامه این مطلب آموزش کامل ورود به بازی اکسی اینفینیتی را و خرید ارز دیجیتال AXS را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

ارزهای دیجیتال اکسی اینفینتی با نماد AXS و SLP

بااینکه ارز دیجیتال SLP یک نمونه عالی در استفاده از ارزهای دیجیتال در بازی‌های مبتنی بر بلاکچین است، یکی دیگر از ارزهای دیجیتال کاربردی در این بازی توکن حاکمیت آن به نام AXS است.

ارزهای دیجیتال اکسی اینفینتی با نماد AXS و SLP

بازیکنان می‌توانند به‌راحتی از AXS برای خریدوفروش اکسی‌ها استفاده کنند. همچنین این ارز دیجیتال نحوه اتصال محیط بازی به یک فضای غیرمتمرکز را به بهترین شکل به نمایش می‌گذارد. شاید یکی از جذاب‌ترین کاربردهای این ارز دیجیتال امکان داشتن حق رأی در بازی است که به کاربران این امکان را می‌دهد که نظرات خود را در رابطه با بهبود پلتفرم بیان کنند.

علاوه بر این صاحبان ارز دیجیتال AXS می‌توانند نظرات خود را در رابطه با هزینه‌های مربوط به خزانه‌داری این بازی و تصمیم‌گیری‌های مربوطه بیان کنند. البته که این ارز دیجیتال نیز به تعداد محدودی عرضه می‌شود و عرضه کل آن 270،000،000 توکن است.این توکن که باعث ایجاد یک اقتصاد غیرمتمرکز در بازی شده است، مبتنی بر بلاکچین اتریوم است.

برای اطلاع از قیمت این رمزارز می‌توانید وارد بخش قیمت ارز دیجیتال AXS در ایران بروکر شوید. در این بخش می‌توانید تمام اطلاعات قیمتی ازجمله قیمت ارزهای دیجیتال را به تومان مشاهده کنید. همچنین برای خرید ارز دیجیتال می‌توانید از بخش بررسی صرافی‌ها در ایران بروکر، صرافی‌های معتبر را انتخاب کنید.

آینده بازی اکسی اینفینیتی

نکته بعدی در پاسخ به سؤال “اکسی اینفینیتی چیست” توجه به پتانسیل اقتصادی آن است. اگر شما هم مانند بسیاری از بازیکنان برای کسب منافع اقتصادی وارد این بازی شده‌اید، احتمالاً بُعد اقتصادی آن نیز برایتان اهمیت دارد و می‌خواهید بدانید آیا بازی اکسی اینفینیتی ارزش صرف زمان دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که مانند بسیاری از بازی‌های مبتنی بر ارز دیجیتال، میزان موفقیت و کسب درآمد از بازی اکسی اینفینتی ارتباط مستقیمی با نحوه استفاده شما از منابع دارد.

آینده یک پروژه یا ارز دیجیتال ارتباط مستقیمی با فعالیت‌های تیم پروژه و میزان استقبال عموم از آن دارد. آخرین اخبار منتشر شده در رابطه با اکسی اینفینیتی مربوط به 30 مارس است که تلاش تیم این پروژه برای ارتباط با استودیوها جهت تعامل با وب 3 مطرح می‌کند. به‌طورکلی این بازی کاربران زیادی دارد و بااینکه در زمان بازار خرسی قیمت اکسی‌ها و ارزهای دیجیتال کاهش زیادی داشته، اما می‌توان با توجه به توسعه‌هایی که در بازی انجام شده است، آینده خوبی را برای آن متصور بود.

راه‌های کسب درآمد در بازی اکسی اینفینیتی

 • رقابت در نبردهای بازیکن در مقابل بازیکن (PVP) برای برنده شدن جوایز تابلوی امتیازات
 • پرورش اکسی‌ها و استفاده از آن‌ها برای کسب سود یا فروش آن‌ها در بازار
 • به دست آوردن اکسی‌های کمیاب مانند Origins و Mystics و پیش‌بینی قیمت اکسی‌های کمیاب.
 • ییلد فارمینگ ارز دیجیتال SLP و فروش آن‌ها در صرافی‌های ارز دیجیتال برای کسب سود.

کسب درآمد از اکسی اینفینیتی بدون سرمایه اولیه

اگر قصد دارید بدون سرمایه‌گذاری اولیه از اکسی اینفینیتی درآمد کسب کنید، خبر خوب این است که این امکان برای شما فراهم شده است. البته باید بتوانید نظر دارندگان اکسی‌ها را جلب کنید و مدیریت حساب‌های آن‌ها را در اختیار بگیرید. در این روش درواقع شما می‌توانید اکسی‌های دیگران را امانت بگیرید، با آن‌ها بازی کنید، درآمد کسب کنید و درنهایت درآمد کسب شده بین شما و صاحبان اکسی تقسیم خواهد شد.

کسب درآمد از اکسی اینفینیتی بدون سرمایه اولیه

البته در حال حاضر و با توجه به قیمت اکسی‌ها که با کمتر از 10 دلار می‌توان وارد این بازی شد، شاید این گزینه زیاد معقول نباشد. قیمت پایین اکسی‌ها در این بازه از زمان می‌تواند فرصت خوبی برای علاقه‌مندان به بازی اکسی اینفینیتی باشد که به‌راحتی وارد بازی شوند.

نحوه شروع بازی اکسی اینفینیتی

به دلیل استفاده از ارز دیجیتال و توکن‌های غیر مثلی در گیم پلی این بازی، ممکن است برخی از افراد مبتدی برای شروع آن با مشکل مواجه شوند. در چنین مواردی، افراد نیاز به یک نمای کلی از اصول اساسی پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال برای انجام بازی دارند. در اینجا چند مرحله ساده وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند تا نحوه ورود به بازی اکسی اینفینیتی را فرا بگیرید.

آموزش ورود به بازی اکسی اینفینتی

مرحله اول: خرید ارز دیجیتال AXS

ا همان‌طور که پیش‌ازاین گفته شد، برای شروع بازی باید سه اکسی خریداری کنید. برای خرید اکسی‌ها نیاز به ارز دیجیتال AXS دارید که می‌توانید آن را از صرافی‌های ایرانی مانند نوبیتکس، رمزینکس، والکس یا موارد دیگر استفاده کنید. همچنین صرافی‌های خارجی مانند کوینکس، بینگ ایکس و اوکی ایکس گزینه‌های مناسبی برای کاربران ایرانی هستند.

همچنین می‌توانید قیمت ارز دیجیتال AXS را در قسمت قیمت توکن AXS از وبسایت ایران بروکر مشاهده کنید.

مرحله دوم: دانلود، نصب و ایجاد حساب کاربری بازی اکسی اینفینیتی

حساب اکسی اینفینیتی خود را در پلتفرم بازی ایجاد کنید. در این مرحله کافی است وارد وب‌سایت رسمی بازی شده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید. همچنین می‌توانید نسخه مناسب با دستگاه الکترونیکی خود را انتخاب کرده، دانلود و نصب کنید.

ابتدا وارد وبسایت بازی اکسی اینفینیتی شوید. در این مرحله تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

دانلود، نصب و ایجاد حساب کاربری بازی اکسی اینفینیتی

روی گزینه PLAY NOW کلیک کنید. در این حالت تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. باید یکی از موارد را انتخاب و دانلود کنید.

دانلود، نصب و ایجاد حساب کاربری بازی اکسی اینفینیتی

ما یکی از نسخه‌های ویندوز این بازی را نصب کردیم.

پس از نصب نسخه ویندوز باید برنامه Sky Mavis را روی ویندوز خود باز کنید که تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

دانلود، نصب و ایجاد حساب کاربری بازی اکسی اینفینیتی

قبل از شروع بازی نیاز به ثبتنام و اتصال کیف پول رونین دارید که در مراحل بعد آموزش داده می‌شود.

مرحله سوم: راه‌اندازی کیف پول رونین

کیف پول رونین خود را راه‌اندازی کنید. برای خرید اکسی‌ها و انتقال آن‌ها به پلتفرم بازی به این کیف پول که به‌صورت ساید چین به پلتفرم اکسی اینفینتی وصل می‌شود، نیاز دارید.

نحوه راه‌اندازی کیف پول رونین بسیار ساده است. این کیف پول را می‌توانید به‌راحتی دانلود کرده و روی موبایل خود راه‌اندازی کنید.

مرحله چهارم: اتصال کیف پول رونین به پلتفرم اکسی اینفینیتی

در این مرحله باید وارد کیف پول رونین خود شوید و مانند شکل زیر روی کد QR کلیک کنید.

از طرفی باید وارد وب‌سایت بازی شوید و قسمت log in را کلیک کنید تا بتوانید مانند شکل زیر کد QR را مشاهده کنید.

دانلود، نصب و ایجاد حساب کاربری بازی اکسی اینفینیتی

در این مرحله باید کد QR مشاهده شده در بازی را با استفاده از کیف پول رونین اسکن کنید. به‌این‌ترتیب کیف پول رونین شما به پلتفرم اکسی اینفینیتی متصل می‌شود.

مرحله آخر: خرید و انتقال اکسی از کیف پول رونین به پلتفرم بازی

پس‌ازاینکه بازی را در دستگاه موردنظر خود نصب کردید و به‌روزرسانی‌ها را انجام دادید، وارد مشخصات حساب خود شوید و اکسی‌های خریداری شده را وارد بازی کنید.

در این مرحله می‌توانید حالت بازی را از میان حالت‌های موجود انتخاب کنید، به‌عنوان‌مثال می‌توانید ماجراجویی (Adventure) یا واردشدن به میدان مسابقات (Arena) را انتخاب کنید. در حالت بازی ماجراجویی، درحال‌حاضر روزانه نهایتاً پنجاه SLP می‌توان کسب کرد؛ اما در میدان مسابقات این مقدار بسته به زمانی که در محیط بازی صرف می‌کنید، می‌تواند حتی به سیصد SLP در روز نیز برسد.

جمع‌بندی – آنچه باید درباره بازی اکسی اینفینیتی بدانید

اکسی اینفینیتی یک بازی مبتنی بر بلاک چین است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا مالکیت موجودات دیجیتالی به نام اکسی را به دست آورند، آن‌ها را پرورش دهند، بزرگ کنند، با آن‌ها نبرد کنند و معامله کنند. بازیکنان می‌توانند با انجام بازی، ارز دیجیتال کسب کنند و هزینه بازی بسته به عواملی مانند هزینه خرید یا قرض گرفتن Axies، کارمزد تراکنش و قیمت اتریوم متفاوت است. Axie Infinity تمرکز زیادی بر امنیت دارد و جامعه آن به فعال بودن و حمایت‌کننده بودن شهرت دارد. این بازی را می‌توان هم بر روی دسکتاپ و هم بر روی دستگاه‌های موبایل بازی کرد و نسخه‌های آن برای iOS و اندرید موجود است.

بررسی اجمالی اکسی اینفینیتی نشان می‌دهد که این یک بازی انقلابی برای کسب درآمد است که به دلایل درست به محبوبیت رسیده است. این بازی مفهوم مالکیت بر دارایی‌های درون بازی را دوباره تعریف می‌کند و درعین‌حال فرصت‌های جدیدی را برای پتانسیل اقتصادی در بازی‌های ویدیویی فراهم می‌کند. این بازی که جزء بازی‌های بازی برای کسب درآمد است ترکیبی عالی از ارزهای دیجیتال، NFT ها و پویایی بازی‌های ویدیویی را برای ایجاد یک محیط بازی غیرمتمرکز به ارمغان می‌آورد.

اکسی اینفینیتی چیست؟

اکسی اینفینیتی یک بازی مبتنی بر بلاک چین است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا موجودات دیجیتالی به نام Axies را مالکیت کنند، پرورش دهند، با آن‌ها نبرد کنند و درنهایت معامله کنند. اکسی اینفینیتی روی شبکه اتریوم اجرا می‌شود و بازیکنان می‌توانند با انجام بازی، ارز دیجیتال کسب کنند.

چگونه بازی اکسی اینفینیتی را شروع کنم؟

برای شروع بازی اکسی اینفینیتی، باید یک حساب کاربری در وب‌سایت رسمی ایجاد کنید، برنامه بازی را دانلود کنید و Axies را خریداری یا قرض کنید. همچنین باید یک کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید که از اتریوم پشتیبانی کند.

سرمایه لازم برای ورود به بازی اکسی اینفینیتی چقدر است؟

هزینه بازی اکسی اینفینیتی بسته به عوامل مختلفی ازجمله هزینه خرید یا قرض گرفتن Axies، هزینه تراکنش و قیمت اتریوم متفاوت است. در زمان نوشتن این مطلب هزینه خرید هر اکسی می‌تواند از 1.5 دلار تا چندین اتریوم متفاوت باشد.

چگونه با بازی اکسی اینفینیتی ارز دیجیتال کسب کنم؟

بازیکنان می‌توانند با بازی اکسی اینفینیتی و انجام فعالیت‌های مختلف درون بازی، مانند برنده شدن در جنگ‌ها، تکمیل مأموریت‌ها و فروش Axies در بازار، ارز دیجیتال کسب کنند.

آیا می‌توانم اکسی اینفینیتی را در موبایل خود بازی کنم؟

بله، اکسی اینفینیتی هم روی دسکتاپ و هم بر روی دستگاه‌های موبایل قابل پخش است. نسخه‌هایی از این بازی برای iOS و اندروید نیز موجود است.

آیا اکسی اینفینیتی یک بازی امن و مطمئن برای بازی است؟

اکسی اینفینیتی تمرکز زیادی بر امنیت دارد و اقداماتی را برای اطمینان از ایمنی بازیکنان خود انجام داده است، ازجمله اجرای احراز هویت چندعاملی، انجام ممیزی‌های امنیتی منظم و شراکت با شرکت‌های معتبر برای پردازش پرداخت.

آیا می‌توانم اکسی‌های خود را با بازیکنان دیگر معامله کنم؟

بله، اکسی‌ها را می‌توان با سایر بازیکنان در بازار اکسی اینفینیتی معامله کرد. قیمت Axies بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می‌شود و می‌تواند بر اساس عوامل مختلفی در نوسان باشد.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید(0نظر)

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید