معرفی رمزارزها

ارز دیجیتال کیشو اینو (KISHU): شت کوین یا یک میم کوین با پتانسیل رشد؟

معرفی رمزارزها

مطالعه در 16 دقیقه

ارزهای دیجیتال مانند دوج کوین و شیبا اینو ازجمله اولین میم کوین‌هایی بودند که در بازار رمزارزها محبوب شدند. بسیاری از معامله گران با استفاده از این میم کوین‌ها توانستند سود زیادی کسب کنند. ارز دیجیتال کیشو اینو با رمزارز اختصاصی KISHU به‌تازگی وارد این فضا شده است اما توجه تعداد زیادی از کاربران ارز دیجیتال به آن جلب شده و کیشو را به کیف پول‌های خود اضافه کرده‌اند.

در این مطلب قصد داریم بررسی کنیم که دلیل محبوبیت کیشو اینو چیست؟ آیا فقط یک شت کوین است یا ممکن است دوج کوین یا شیبا اینو بعدی باشد. با ایران بروکر همراه باشید.

ارز دیجیتال کیشو اینو (KISHU) چیست؟

کیشو اینو مانند دوج کوین و شیبا اینو یک میم کوین با نماد سگ است. این رمز ارز دارای صرافی غیرمتمرکز (DEX)، مکانیزم پاداش و همچنین NFT های ویژه خود است. کیشو اینو مأموریت خود را افزایش آگاهی درباره رمزارزها اعلام کرده و می‌گوید قصد دارد کمک کند تا ارزهای دیجیتال به جریان اصلی سیستم پولی تبدیل شوند.

اکوسیستم کیشو اینو استخر نقدینگی خود را در صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ ایجاد کرده و یک بازار NFT و DEX ایجاد کرده است. کاربران می‌توانند ارز دیجیتال KISHU را در این پلتفرم معامله کنند. همچنین امکان استیک و دریافت پاداش استیکنیگ کیشو برای کاربران فراهم شده است.

همچنین هولدرهای ارز دیجیتال KISHU می‌توانند از طریق اکوسیستم کیشو توکن‌های غیر مثلی یا NFT خود را ایجاد کنند یا به مبادله و خریدوفروش NFT بپردازند. کیشو اینو برای طراحی لوگوی خود از میم کوین‌های محبوبی مانند دوج کوین، بیبی دوج کوین و موارد مشابه استفاده کرده است.

تفاوت کیشو اینو با دیگر میم کوین‌ها

کیشو اینو در چند بخش کلیدی با دیگر میم کوین‌ها متفاوت است. اولین تفاوت کیشو اینو در این موضوع است که برای یک مأموریت ویژه طراحی و اجرا شده است. بااینکه دوج کوین، شیبا اینو و بیبی دوج کوین از نژاد سگ شیبا استفاده کرده بودند، کیشو اینو از نژاد منحصربه‌فرد کیشو اینو استفاده کرده است. البته در بسیاری از مکانیزم ها نیز مانند دیگر میم کوین‌ها عمل کرده است اما به‌طورکلی استراتژی ترکیبی پشت کیشو اینو باعث شده کاربرانی زیادی مشتاق به خرید و نگهداری ارز دیجیتال KISHU شوند.

تاریخچه کیشو اینو

این رمز ارز در سال 2021 با حاشیه‌های زیادی راه‌اندازی شد. رونمایی از میم کوین کیشو اینو در بیلبورد میدان تایمز نیویورک نیز باعث جلب توجه بیشتر جامعه رمز ارز به این پروژه شد. بااینکه هویت بنیان‌گذاران و توسعه‌دهندگان کیشو همچنان ناشناس باقی مانده، اطلاعاتی در حساب‌های شبکه‌های اجتماعی کیشو اینو درباره آن‌ها وجود دارد.

ارز دیجیتال کیشو اینو

با استقبال قابل‌توجهی که از کیشو اینو شد، در همان ماه اول حدود 100 هزار هولدر جذب کرد و ارزش بازار آن به بیش از دو میلیارد دلار رسید. برای مقایسه کافی است بدانید در حال حاضر مارکت کپ دوج کوین یکی از اولین میم کوین‌های پرطرفدار که در حال حاضر رتبه 8 مارکت را تصاحب کرده، 9 میلیارد دلار است. بنابراین مارکت کپ 2 میلیارد دلاری آن هم برای یک میم کوین جای تعجب دارد و نشانه توجه جامعه رمزارز به کیشو اینو است.

کیشو اینو در حال حاضر یکی از ارزهای دیجیتال با مارکت کپ کوچک است. بااین‌حال می‌توان مشاهده کرد که تیم این پروژه در حال ایجاد مشارکت‌های قابل‌توجهی هستند. به‌عنوان یکی از کاربردهای ارز دیجیتال KISHU می‌توان به امکان خرید برنامه‌های سفر از سایت Travala.com با پرداخت این رمز ارز اشاره کرد. همچنین شرکت املاک و مستغلات به نام Living Vogue ارزدیجیتال کیشو را برای پرداخت می‌پذیرد. همچنین کیشو اینو اولین میم کوین است که توانسته NFT های خود را در صرافی بای بیت لیست کند.

اهداف ارزدیجیتال کیشو اینو

همان‌طور که گفته شد بااینکه کیشو یک میم کوین است اما به خاطر اینکه اهدافی قانونی دارد در میان کاربران ارز دیجیتال متمایز شده است. کیشو اینو در مقایسه با میم کوین‌های پیش از خود مفاهیم جدیدتری را برای مخاطبان خود ارائه می‌کند. ازجمله ویژگی‌های نوآورانه اکوسیستم کیشو می‌توان به اهدافی مانند کیشو سواپ، پاو پرینت، کیشو کریت و کیشوورس اشاره کرد.

همچنین اکوسیستم ارز دیجیتال کیشو اینو به دلیل سبک خودمدیریتی باعث رشد و توسعه خود می‌شود. بااینکه بسیاری از میم کوین‌ها بدون هیچ برنامه خاصی خود را مطرح می‌کنند و پس از مدتی از بین می‌روند، کیشو جذابیت خود را با توسعه مداوم و ایجاد یک سیستم پاداش افزایش داده است.

علاوه بر تمام موارد گفته شده ارزدیجیتال کیشو به امنیت اهمیت می‌دهد و ممیزی‌ها را انجام می‌دهد.

توکن سوزی ارز دیجیتال کیشو اینو

معمولاً ارزهای دیجیتال برای پیشگیری از تورم (افزایش عرضه)، پس از مدتی بخشی از توکن‌های خود را می‌سوزانند و از چرخه خارج می‌کنند. اکوسیستم کیشو نیز برای کاهش تورم ارزهای خود را می‌سوزاند و به‌این‌ترتیب اعتماد بیشتری را در بین مخاطبان خود جلب می‌کند.

طرز کار ارز دیجیتال کیشو اینو (KISHU)

کیشو اینو
طرز کار کیشو اینو

رمزارز KISHU یک ارز دیجیتال مبتنی بر استاندارد ERC-20 اتریوم است. از این رمز ارز برای ارائه پاداش به کاربران به شکلی غیرمتمرکز استفاده می‌شود. با استفاده از سیستم پاداش کیشو هولدرهای این ارزدیجیتال 2 درصد از کارمزد هر تراکنش در اکوسیستم را دریافت می‌کنند. به‌این‌ترتیب هولدرهای ارز دیجیتال KISHU می‌توانند یک جریان منظم درآمدی داشته باشند.

همچنین کاربران می‌توانند توکن غیر مثلی (NFT) خود را در این اکوسیستم بسازند یا معامله کنند. علاوه‌بر تمام موارد گفته شده از رمزارز کیشو می‌توان برای استیک نیز استفاده کرد. شما می‌توانید KISHU را استیک کنید و پاداش استیک کسب کنید. همچنین می‌توانید در بازی‌های بازی برای کسب درآمد شرکت کنید.

ویژگی‌های کیشو اینو (KISHU)

این ارز دیجیتال به دلیل ویژگی‌هایی که دارد و همین‌طور اکوسیستم قوی که درحال‌توسعه آن است به چیزی فراتر از یک میم کوین با تم سگ تبدیل شده است. درحالی‌که برای انتخاب اسم و لوگو خود از میم کوین‌هایی مانند دوج کوین الهام گرفته است، اما به دنبال ایجاد پروژه‌های کاربردی است. همچنین کیشو اینو به دنبال توسعه اکوسیستم خود مطابق با جدیدترین امکانات موجود در تکنولوژی بلاک چین و فناوری رمزارزها است. این ویژگی‌های باعث شده تا کاربران علاقه بیشتری داشته باشند تا هولدر KISHU باشند.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد کیشو اینو چیست؟

سیستم پاداش KISHU

همان‌طور که گفته شد کیشو به هولدرهای خود 2 درصد از کارمزد تراکنش‌ها را به‌عنوان پاداش اختصاص داده است. کارمزد تراکنش‌ها به‌عنوان پاداش به کیف پول هولدرهای KISHU واریز می‌شود. مقدار پاداش هولدرها بر اساس میزان رمزارزهای در گردش آن‌ها مشخص می‌شود. بسیاری از معامله گران از کیشو برای کسب درآمد و نوسان گیری استفاده می‌کنند. این درآمد پسیو حاصل از هولد کیشو، هولدرها را تشویق می‌کند تا دارایی‌های خود را مدت‌زمان طولانی‌تری نگه دارند و حتی میزان سرمایه‌گذاری خود را افزایش دهند.

کیشو سواپ

کیشو اینو یک صرافی غیرمتمرکز به نام کیشو سواپ ایجاد کرده که در صرافی معروف یونی سواپ اجرا می‌شود. صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ یکی از بزرگ‌ترین و امن‌ترین صرافی‌های موجود در حوزه رمزارزها محسوب می‌شود. کاربران با استفاده از کیشو سواپ می‌توانند KISHU را با انواع رمزارزهای مبتنی بر استاندارد ERC-20 اتریوم مبادله کنند.

کیشو در برنامه‌های توسعه‌ای خود در نظر دارد که این صرافی را به نسخه جدیدی با نام Kishu Swap X تغییر دهد. این صرافی قرار است به یک پلتفرم مبادله‌ای با تمام امکانات تبدیل شود.

این پلتفرم جدید از 16000 ارز دیجیتال و 22 بلاک چین مختلف پشتیبانی خواهد کرد و یکی از بهترین سیستم‌ها برای پل زدن بهینه بین بلاک چین‌ها را ارائه خواهد کرد.

کیشو کریت

کیشو کریت به هنرمندان این امکان را می‌دهد تا در مسابقاتی شرکت کنند و NFT هایی را برای شرکت در مسابقه ایجاد کنند. پرداخت جوایز برندگان این مسابقات از طریق استخر نقدینگی KISHU خواهد بود. هولدرها می‌توانند ارزهای دیجیتال KISHU خود را در کیشو کریت نگه دارند و در این فرایند پاداش‌هایی در قالب موجودیت‌های دیجیتال دیگر و NFT دریافت کنند.

ارائه این جوایز به هولدرها نیز به شکل غیرمتمرکز و در یک فرایند رأی‌گیری توسط کاربران کیشو کریت انجام خواهد شد و آن‌ها تصمیم می‌گیرند که کدام قطعه هنری به چه کسی تعلق بگیرد.

کیشو پاو پرینت

Kishu Paw Print یک پلتفرم است که به هولدرها این امکان را می‌دهد تا جوایز و دارایی‌های خود پیگیری کنند. این برنامه آمار مشخصی از استفاده کاربران از جوایز و دارایی‌ها می‌دهد. همچنین نمودار قیمتی، ارزش فعلی دارایی هر کاربر و موارد دیگر را ارائه می‌کند. همچنین مدیریت دارایی‌ها با استفاده از این ابزار برای کاربران آسان است.

کیشو ورس

یکی از جدیدترین برنامه‌های کیشو اینو ایجاد کیشوورس است که برخی از بخش‌های آن همچنان درحال‌توسعه است. کیشوورس پلتفرمی برای هنرمندان است که می‌توانند با استفاده از آن توکن های غیر مثلی خود را ایجاد کرده و مینت کنند.

تا قبل از اینکه کیشوورس قابل‌استفاده شود، کاربران می‌توانند از پلتفرم کیشو اینو و اوپن سی برای خریدوفروش و مینت NFT ها و مدیریت ارز دیجیتال خود استفاده کنند.

بازی کیشو کینگدام

یکی دیگر از مزیت‌های اکوسیستم کیشو بازی کیشو کینگدام است که یک نوع بازی بازی برای کسب درآمد یا P2E است. این بازی شبیه به Heartstone و بازی‌های کارتی است. در این بازی باید از استراتژی خاصی پیروی کنید و قهرمان‌های بازی خود را با دقت انتخاب کنید. همچنین می‌توانید از ابزارهایی مانند طلسم‌ها، حیوانات خانگی یا سلاح‌ها برای شکست دادن سایر بازیکنان حریف استفاده کنید.

در ابتدا نام این بازی Bybit Mystery Boxes بود اما سپس تغییر پیدا کرد. توکن‌های غیر مثلی برای خرید از طریق از طریق Bybit NFT Marketplace در دسترس هستند. افرادی که این NFT ها را دارند احتمالاً زودتر از دیگران به بازی دسترسی پیدا می‌کنند و احتمالاً جوایزی را در پلتفرم دریافت می‌کنند.

نحوه خرید NFT های کیشو کینگدام

خرید ارز دیجیتال کیشو اینو (KISHU)

برای خرید NFT های Bybit Mystery Boxes باید یک حساب در بای بیت ایجاد کنید. پس‌ازآن باید در حساب کاربری خود در بخش اسپات میزانی ارز دیجیتال داشته باشید. سپس می‌توانید توکن غیر مثلی موردنظر خود را انتخاب کرده و خریداری کنید.

نقشه راه (رودمپ) کیشو اینو

بااینکه زمان زیادی از توسعه کیشو از سال 2021 تابه‌حال نمی‌گذرد، نقشه راه این رمز ارز چهار مرحله ابتدایی خود را پیش برده است. در مرحله اول هدف این بود که به 2000 هولدر و 2000 عضو در کانال تلگرام خود دست پیدا کنند. همچنین در این مرحله KISHU در کوین مارکت کپ و کوین گکو لیست شد.

در مرحله دوم نقشه راه کیشو، تمرکز بر روی کسب 20 هزار هولدر و ده هزار عضو تلگرام بود. در این مرحله وب‌سایت کیشو نیز بازطراحی شد.

در مرحله سوم که مرحله توسعه نامیده شد، صرافی غیرمتمرکز کیشو ایجاد و منتشر شد. همچنین جامعه هولدرها به 30 هزار نفر افزایش پیدا کرد و تلگرام این پروژه به 15 هزار ممبر افزایش پیدا کرد. همچنین KISHU در هات بیت، بیلاکسی و کوین تایگر لیست شد.

در مرحله چهارم و مرحله آخر این اکوسیستم به 100 هزار هولدر و 50 هزار عضو در تلگرام دست پیدا کرد. همچنین در صرافی‌های متمرکزی مانند NOWPayments.io فهرست شد. Paw Print، Kishu Crate و یک لیست در Shopping.io نیز ازجمله فعالیت‌ها در این مرحله بود.

توکنومیکس کیشو

ارز دیجیتال KISHU روی بلاک چین اتریوم ساخته‌شده است، همچنین کیشو اینو یک برنامه غیرمتمرکز مبتنی بر جامعه است. برای مبادله KISHU می‌توان از صرافی غیرمتمرکز کیشو سواپ استفاده کرد. همچنین خرید NFT نیز از طریق این صرافی امکان‌پذیر است.

دریافت ارز دیجیتال کیشو از طریق مکانیزم پاداش‌ده‌ی نیز امکان‌پذیر است. همین‌طور KISHU برای مشوق‌های اکوسیستم نیز به‌عنوان پاداش در نظر گرفته شده است. این ارز دیجیتال یک ممیزی امنیتی کامل را نیز انجام داده است. در حال حاضر 100 کوادریلیون ارز دیجیتال KISHU در گردش است. همچنین مارکت کپ این پروژه در زمان نگارش این مقاله بیش از 35 میلیون دلار است.

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال کیشو اینو (KISHU)

در زمان نگارش این مطلب (20 دسامبر 2022) ارزش هر رمز ارز KISHU معادل 0.0000000003625 دلار است. عوامل زیادی باعث نوسان قیمت این رمز ارز می‌شود. یکی از این دلایل این است که بسیاری از کاربران آن را به‌عنوان یک میم کوین می‌شناسند. معمولاً میم کوین‌ها برای سرمایه‌گذاری‌های کوتاه‌مدت مورداستفاده قرار می‌گیرند چراکه در زمان کوتاهی نوسان‌های قابل‌توجهی دارند.

در ادامه و با توسعه اکوسیستم کیشو اینو و با لیست شدن آن در صرافی‌های مختلف می‌توان انتظار داشت که کاربران به دلیل دسترسی راحت‌تر، از این ارز دیجیتال استقبال بیشتری کند. علاوه بر این روزبه‌روز شاهد پیشرفت در بخش سیستم‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) هستیم. کیشو سواپ نیز یکی از صرافی‌ها در حوزه دیفای است، بنابراین انتظار می‌رود که فعالیت‌های معاملاتی در این صرافی نیز افزایش پیدا کند.

 قیمت ارز دیجیتال کیشو اینو (KISHU)
نمودار قیمت ارز دیجیتال کیشو اینو (KISHU)

توجه به این نکته مهم است که قیمت KISHU در آوریل 2021 از 0.000000000069 دلار، فقط در یک ماه بعد به 0.000000017547 دلار یعنی اوج قیمت خود رسید. سپس ارزش آن کاهش پیدا کرد و سپس در ماه اکتبر 2021 شاهد 1900 درصد افزایش قیمت در این ارز دیجیتال بودیم.

در حال حاضر می‌توان گفت قیمت این ارز دیجیتال تا آگوست 2022 حدود 94 درصد کاهش داشته است که احتمالاً دلیل آن روند کلی نزولی بازار کریپتو است.

پیش‌بینی قیمت KISHU Business2Community برای پایان سال 2022 حدود 0.0000000024 دلار است. این کامیونیتی پیش‌بینی می‌کند که تا پایان سال 2023، احتمالاً قیمت این ارز دیجیتال به 0.0000000038 دلار و در بلندمدت به 0.0000000073 دلار در سال 2025 برسد.

آیا سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال کیشو ایده خوبی است؟

در حال حاضر بازار ارز دیجیتال همچنان در یک روند نزولی قرار دارد و خرید هر نوع رمز ارزی با ریسک زیادی همراه است. البته که در این شرایط می‌توان تعداد زیادی KISHU را با قیمت کمی خریداری کرد. بنابراین اگر مبلغ خیلی کمی به خرید این ارز دیجیتال اختصاص دهید شاید ایده بدی نباشد. این ارز دیجیتال از اوج قیمتی خود فاصله زیادی دارد و احتمال اینکه بیش از نیز کاهش پیدا کند، وجود دارد.

اما اگر این ارز دیجیتال شروع به روند صعودی کند احتمال اینکه سودهای خوبی را در سال‌های آینده برای هولدرهای خود ایجاد کند وجود دارد. همچنین می‌توانید از روش‌های دیگر و خرید NFT و همین‌طور آمادگی برای استفاده از پلتفرم و بازی این اکوسیستم، سودهایی کسب کنید.

توجه داشته باشید که این مطلب صرفا ترجمه از منابع معتبر است و ایران بروکر هیچ‌گونه پیشنهاد سرمایه‌گذاری مالی به کاربران ارائه نمی‌کند.

آینده ارز دیجیتال کیشو اینو

این پروژه تابه‌حال رشد سریعی داشته و در چهار مرحله رودمپ خود را به‌سرعت پیش برده است. همچنین در همان مراحل اولیه موفق شده به 100 هزار کاربر دست پیدا کند که در همان ماه اول اقدام به خرید ارز دیجیتال KISHU کردند. همچنین کیشو در شبکه‌های اجتماعی خود صدها هزار دنبال کننده دارد و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. علاوه بر این تعداد علاقه‌مندان و کاربران این اکوسیستم روزبه‌روز در حال افزایش است.

اگر کیشو به همین شکل پیشرفت کند احتمال اینکه در آینده نیز توجه و علاقه کاربران بیشتر شود وجود دارد. نکته دیگر درباره آینده کیشو این است که به‌گونه‌ای طراحی‌شده که احتمال ماندگاری آن از سایر میم کوین‌ها بیشتر است. به دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فرد این ارز دیجیتال و به شرط پیشرفت‌هایی در آینده احتمالاً محبوبیت آن در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

جمع‌بندی – ارز دیجیتال کیشو در یک نگاه

کیشو اینو درواقع یک پروژه مبتنی بر بلاک چین و ارزهای دیجیتال است که به‌سرعت درحال‌توسعه اکوسیستم خود است. این ارز دیجیتال با استفاده از یک ابتکار از ویژگی‌های میم کوین‌ها برای افزایش محبوبیت خود بهره برده است. به همین دلیل علاوه بر محبوبیت به دلیل تمرکز بر ویژگی‌های منحصربه‌فرد و مکانیزم عملکرد خود، کاربران زیادی تمایل دارند به‌صورت بلندمدت در این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند. همچنین قیمت پایین هر کوین یکی دیگر از مشوق‌های کاربران برای سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال کیشو است.

سؤال‌های متداول

آیا قیمت ارز دیجیتال کیشو (KISHU) به یک دلار می‌رسد؟

برای پاسخ به این سؤال خیلی زود است. همه‌چیز بستگی به شرایط کلی بازار ارز دیجیتال و میزان توسعه اکوسیستم کیشو اینو دارد. باید منتظر بمانیم تا ببینیم تیم توسعه آن تا چه حد جدی هستند.

سرمایه‌گذاری در کیشو اینو بهتر است یا شیبا اینو؟

هر کدام از این میم کوین‌ها درحال‌توسعه اکوسیستم خود هستند و تلاش می‌کنند کاربردهایی در دنیای رمزارزها داشته باشند. بنابراین شما باید متناسب با دیدگاه سرمایه‌گذاری خود دراین‌باره تصمیم بگیرید.

شباهت کیشو اینو به میم کوین‌هایی مانند دوج کوین و شیبا چیست؟

استفاده از نماد سگ به‌عنوان لوگو از نقاط مشترک این میم کوین‌ها است.

تفاوت کیشو اینو با دیگر میم کوین‌ها در چیست؟

کیشو اینو از ابتدا برای خود اهداف جدی در نظر گرفته و به‌سرعت درحال‌توسعه پروژه‌های خود است و به وعده‌هایی که در رودمپ داده عمل می‌کند. بااینکه دیگر میم کوین‌هایی مانند دوج کوین در ابتدا هیچ برنامه‌ای برای توسعه نداشتند، هرچند درحال حاضر شرایط آن‌ها متفاوت‌تر شده است.

کیشو اینو (KISHU) بخریم؟

قیمت هر توکن ارز دیجیتال کیشو در حال حاضر بسیار ارزان است و با بالاترین قیمت خود خیلی فاصله دارد. بااین‌حال شما برای خرید کیشو باید با توجه به معیارهای سرمایه‌گذاری خود تصمیم بگیرید.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید(0نظر)

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید