چارت زنده و تحلیل تکنیکال اتریوم | Ethereum

سیگنال اتوماتیک

ابزار فوق به صورت کاملا اتوماتیک بر اساس اندیکاتورهای مختلف به شما پیشنهاد خرید یا فروش می‌دهد. هرچه تعداد اندیکاتورهای بیشتری سیگنال نشان‌داده شده را تایید کنند بهتر است.

هشدار: اکیدا توصیه می‌کنیم به سیگنالهای اتوماتیک اندیکاتورها اکتفا نکنید و صرفا از آنها به عنوان تاییدی بر تحلیل خود استفاده نمایید.

چارت تحلیل تکنیکال

آخرین تحلیل‌ تکنیکال اتریوم

ETHUSDT cover 29jan

تحلیل چارت اتریوم | آیا مقاومت پیش رو شکسته می‌شود؟

امروز 9 بهمن 1401 (29 ژانویه 2023) ارز دیجیتال اتریوم در تلاش است تا مقاومت روندی خود را به بالا بشکند و مسیر خود را برای رسیدن به سطح 1700 دلار هموار کند. آیا به زودی به این سطح خواهیم رسید؟ با ادامه تحلیل همراه باشید.

تحلیل تکنیکال اتریوم در تایم فریم 1 ساعته نشان می‌دهد که اتریوم به صورت زیگزاگ مانند در حال اصلاح کردن است و احتمال یک اسپایک صعودی یا نزولی بسیار بالاست. با این حال زمان آن همچنان نامعلوم است.

در سناریو صعودی، اتریوم در صورت شکست روند نزولی فعلی می‌تواند سرانجام به سطح 1700 دلار برسد. در طرف دیگر توانایی اصلاح بیشتر و یا فشرده شدن بیشتر را دارد تا به کف کانال برسد. در آنجا بنابر رفتار کل مارکت کریپتو می‌تواند به بالا یا شکست کانال از پایین حرکت کند.

ETHUSDT 1h 29jan
چارت معاملاتی نماد ETHUSDT در تایم فریم 1 ساعته

اتریوم چیست؟

اتریوم پلتفرمی است که از فناوری بلاک چین پشتیبانی می‌کند. این پلتفرم به عنوان ارز دیجیتال اتریوم یا ETH شناخته شده است. اتریوم یکی از امن‌ترین ارزهای دیجیتال موجود می‌باشد که آن را مدیون فناوری بلاک چین است. همین امنیت باعث شده تا اتریوم جز ارزهای دیجیتال ارزشمند در بازار رمزارزها شود. اتریوم بعد از بیت کوین، دومین ارز دیجیتال با ارزش است.

اتریوم همچنین از برنامه‌های غیرمتمرکز، که با نام dApps شناخته می‌شود، پشتیبانی می‌کند. قرارداد‌های هوشمند، که از پلتفرم اتریوم منشا گرفته‌اند، جز اصلی نحوه عملکرد این پلتفرم هستند. 

چگونه اتریوم را معامله کنیم؟

برای خرید، فروش و معامله اتریوم باید از صرافی‌های ارزهای دیجیتال استفاده کنید. همه صرافی‌های معتبر اتریوم را پشتیبانی می‌کنند، و به راحتی می‌توانید نسبت به خرید و فروش اتریوم اقدام کنید.

اتریوم اغلب با بیت کوین مقایسه می‌شود. در حالی که این دو ارز دیجیتال شباهت‌های زیادی دارند، سرمایه‌گذاران باید به تفاوت‌های آنها نیز توجه کنند.

اتریوم به عنوان”بلاک چین قابل برنامه‌ریزی در جهان” توصیف می‌شود که می‌تواند به عنوان یک شبکه الکترونیکی و قابل برنامه‌ریزی با برنامه‌های کاربردی بسیاری عمل کند. در مقابل، بلاک چین بیت کوین تنها برای پشتیبانی از ارز دیجیتال بیت کوین ایجاد شد.

کل تعداد بیت کوین‌های موجود ۲۱ میلیون است. در مقابل مقدار ETH که می‌تواند ایجاد شود نامحدود است، اگر چه تعداد استخراج سالیانه آن محدود است. تعداد کل اتریوم در گردش در پایان سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۱۸ میلیون بود.

برای مشاهده لیست صرافی‌های معتبر، و همچنین ثبت نام در آنها جهت خرید و فروش اتریوم، از این صفحه بازدید کنید.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.