کوین مارکت کپ فارسی | اولین ارائه‌دهنده اطلاعات قیمتی ارزهای دیجیتال به تومان

کوین مارکت کپ فارسی | اولین ارائه‌دهنده اطلاعات قیمتی ارزهای دیجیتال به تومان

شاید به خودتان می‌گویید کوین مارکت کپ فارسی چیست؟ شاید بهتر باشد اول بگویم که کوین مارکت کپ فارسی چه چیزی نیست! ممکن است شما هم فکر کنید که این عنوان مربوط به آموزش کوین مارکت کپ به زبان فارسی است، اما باید بگویم که خیر! کوین مارکت کپ فارسی درواقع بخشی از وب‌سایت ایران بروکر است که خدمات کوین مارکت کپ را به زبان فارسی برای ایرانیان و فارسی‌زبانان برای اولین بار ارائه می‌کند.

اگر شما هم برای محاسبه قیمت ارزهای دیجیتال به تومان با مشکل مواجه شده‌اید، یا خواندن مطالب از کوین مارکت کپ برایتان دشوار است یا تسلط کافی به زبان انگلیسی ندارید، قرار است حسابی از این وب‌سایت استفاده کنید. همچنین اگر فرصت کافی برای بررسی صرافی‌ها و کیف پول‌هایی که به ایرانیان خدمات ارائه می‌کنند را ندارید، شما پای ثابت این بخش از وبسایت ایران بروکر خواهید شد چرا که در این بخش مناسب ترین صرافی و کیف پول برای هر ارز دیجیتال به شما معرفی می‌شود که البته مناسب کاربران ایرانی است.

علاوه بر این، ایران بروکر در این بخش خدمات جذاب دیگری را ارائه می‌کند که موضوع این مطلب خواهد بود. اگر شما هم به یک ابزار کاربردی برای آشنایی با بازار ارز دیجیتال، آن هم به زبان فارسی نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

چرا کوین مارکت کپ فارسی؟

در سال‌های اخیر، محبوبیت ارزهای دیجیتال در بین مردم سراسر جهان افزایش یافته است. افراد بیشتری به دنیای دارایی‌های دیجیتال علاقه‌مند می‌شوند و بسیاری آن را شکلی جدید و هیجان‌انگیز از سرمایه‌گذاری می‌دانند. افزایش علاقه‌مندی به ارزهای دیجیتال تحت تأثیر عوامل متعددی ازجمله افزایش دسترسی، پتانسیل بازدهی بالا در رمزارزها و بی‌اعتمادی به سیستم‌های مالی سنتی است. علاوه بر این، پذیرش ارزهای دیجیتال توسط شرکت‌ها و مؤسسات مالی بزرگ به مشروعیت بخشیدن به صنعت ارزهای دیجیتال و افزایش جذابیت آن برای سرمایه‌گذاران کمک کرده است.

به دست آوردن اطلاعات قابل اعتماد و به‌روز در مورد ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گرانی که می‌خواهند در دنیای پرسرعت دارایی‌های دیجیتال تصمیمات آگاهانه بگیرند، بسیار مهم است. با گسترش ارزهای دیجیتال و گستره وسیعی از منابع ارائه اطلاعات، دانستن اینکه کجا به دنبال اطلاعات قابل اعتماد بگردید می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. بااین‌حال، چندین منبع قابل اعتماد می‌توانند اطلاعاتی را که سرمایه‌گذاران و معامله گران بازار ارزهای دیجیتال به آن نیاز دارند، ارائه دهند.

به‌تازگی وب‌سایت “ایران بروکر” سرویس جدیدی را به کاربران ارائه کرده که شما را از مشاهده و بررسی چندین سایت مرتبط با ارز دیجیتال بی‌نیاز می‌کند. این پلتفرم اطلاعات جامعی در مورد همه ارزهای دیجیتال، ازجمله رتبه‌بندی، قیمت لحظه‌ای، ارزش بازار، حجم معاملات و موارد دیگری مانند اخبار مرتبط را به زبان فارسی به کاربران فارسی‌زبان ارائه می‌کند. همچنین تحلیل‌های تکنیکال و لیست صرافی‌هایی که به کاربران ایرانی خدمات ارائه می‌کنند و توسط ایران بروکر بررسی‌شده‌اند، در این بخش وجود دارد. در ادامه به‌صورت جزئی به معرفی هر کدام از بخش‌های کوین مارکت کپ فارسی در ایران بروکر می‌پردازیم.

چرا پایش قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال به تومان مهم است؟

مشاهده و نظارت بر قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال بسیار مهم است زیرا بازار ارزهای دیجیتال به دلیل تازگی و البته قانون‌گذاری نشدن می‌تواند بسیار پر نوسان باشد و به‌سرعت تغییر کند. این عامل به‌تنهایی می‌تواند ارزش سرمایه‌گذاری‌ها و تراکنش‌های انجام شده با استفاده از ارز دیجیتال را تحت تأثیر قرار دهد. بسیاری از وب‌سایت‌های مرجع مانند کوین مارکت کپ این خدمات را به‌صورت لحظه‌ای و به دلار در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

البته که شما می‌توانید این قیمت‌ها را در صرافی‌های ایرانی به تومان مشاهده کنید. اما ایران بروکر یک مرجع برای بررسی قیمت لحظه‌ای خواهد بود تا بتوانید تشخیص دهید که صرافی مورد نظر شما قیمت منصفانه‌ای ارائه می‌کند یا خیر؟

همچنین با مشاهده اطلاعات تکمیلی مانند حجم معاملات، میزان ارزش بازار و تغییرات قیمت به تومان در بازه‌های زمانی متفاوت می‌توان اطلاعات و بینش بهتری نسبت به فرصت‌های سرمایه‌گذاری و کسب سود به دست آورد.

معرفی ویژگی‌های پلتفرم پایش قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال در ایران بروکر

کوین مارکت کپ فارسی یا پلتفرم پایش قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال دارای ویژگی‌ها و امکانات فراوانی است که در ادامه به برخی از مهم‌ترین آن‌ها می‌پردازیم.

رتبه‌بندی ارزهای دیجیتال طبق قیمت ریالی

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این پلتفرم مانند نمونه‌های خارجی، رتبه‌بندی ارزش بازار ارزهای دیجیتال است. ارزش بازار با ضرب تعداد کل کوین‌های در گردش در قیمت فعلی هر کوین محاسبه می‌شود. این معیار به سرمایه‌گذاران ایده‌ای از اندازه نسبی هر ارز دیجیتال در بازار ارائه می‌دهد. این رتبه‌بندی به‌صورت لحظه‌ای به‌روز می‌شود و می‌تواند با معیارهای مختلفی مانند حجم معاملات 24 ساعته، قیمت دلاری و ریالی و درصد تغییرات قیمت روزانه و هفتگی مرتب‌سازی شود. برای مشاهده این بخش کافی است وارد قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال در ایران بروکر شوید. در این حالت با تصویر زیر روبه‌رو خواهید شد.

رتبه‌بندی ارزهای دیجیتال طبق قیمت لحظه ای ریالی در کوین مارکت کپ فارسی

همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید در این بخش اطلاعات مربوط به بیش‌از 8900 ارز دیجیتال که در کوین مارکت کپ لیست شده‌اند، به زبان فارسی و با اطلاعات کاربردی برای ایرانیان در اختیار شما قرار می‌گیرد. در این بخش ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار رتبه‌بندی شده‌اند و به‌صورت لحظه‌ای به‌روز می‌شوند. همچنین در این بخش می‌توانید قیمت ارز دیجیتال به دلار، قیمت هر رمزارز به تومان، حجم معاملات روزانه، حجم بازار، درصد تغییرات قیمت روزانه و هفتگی، صرافی‌هایی برای خریدوفروش ارز دیجیتال و همین‌طور نمای کلی نمودار هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

همچنین امکان جستجوی ارز دیجیتال برای شما فراهم است. در این بخش هر ارز دیجیتالی که در کوین مارکت کپ وجود دارد را جستجو کنید، می‌توانید مشاهده کرده و اطلاعاتی درباره آن به دست آورید.

زمانی که یک ارز دیجیتال را انتخاب می‌کنید و وارد صفحه اختصاصی آن می‌شوید، با شکلی مانند زیر روبه‌رو خواهید شد. در اینجا ما برای مثال وارد قیمت لحظه ای ارز دیجیتال بیت کوین شدیم.

رصد لحظه‌ای قیمت ارزهای دیجیتال به تومان

تغییر قیمت و نوسانات فاکتورهای مهمی هستند که باید هنگام سرمایه‌گذاری و معامله کردن در ارزهای دیجیتال در نظر گرفته شوند. پلتفرم ایران بروکر داده‌هایی را در مورد تغییرات قیمت از 1 ساعته تا 90 روزه برای هر ارز دیجیتال در این دوره‌های زمانی ارائه می‌دهد. این اطلاعات می‌تواند برای ارزیابی ریسک و پاداش احتمالی سرمایه‌گذاری در یک ارز دیجیتال خاص مفید باشد.

همچنین در بخش بازه زمانی که در شکل زیر قابل مشاهده است می‌توانید بیشترین و کمترین قیمت یک ارز دیجیتال را در بازه زمانی 24 ساعته و همین‌طور بیشترین و کمترین قیمت از زمان ایجاد یک ارز دیجیتال تاکنون را مشاهده کنید.

این اطلاعات را می‌توانید در تصویر زیر و در بخش سمت راست مشاهده کنید.

رصد لحظه‌ای قیمت ارزهای دیجیتال به تومان

اطلاعات تکمیلی و دسته‌بندی هر ارز دیجیتال در کوین مارکت کپ فارسی

شما در صفحه هر کوین یا توکنی که بروید در پایین نماد و اسم آن ارز، دسته‌بندی‌هایی را مشاهده می‌کنید که آن رمزارز در آن حوزه به فعالیت می‌پردازد. برای مثال توکن سندباکس با نماد SAND در دسته‌بندی‌های بازی، NFT و متاورس قرار می‌گیرد. در رابطه با بیت کوین می‌توانید مشاهده کنید که رنک (رتبه) این ارز دیجیتال 1 است، از الگوریتم اثبات کار استفاده می‌کند، قابل استخراج یا Minable است و اطلاعات کاربردی دیگر.

همچنین کمی پایین‌تر اطلاعات تکمیلی آن کوین مشاهده می‌شود. اطلاعاتی حیاتی مانند مرورگرهای شبکه بلاکچین برای رصد تراکنش‌ها، وب‌سایت پروژه برای مشاهده وایت پیپر، نقشه راه یا تیم پروژه و شبکه‌های اجتماعی پروژه برای گمراه نشدن کاربران توسط اسکمرها و کلاهبرداران.

حجم معاملات، عرضه کل و عرضه در گردش کوین‌ها

حجم معاملات یکی دیگر از معیارهای مهم برای سرمایه‌گذاران و معامله گران است، زیرا ایده‌ای از میزان فعال بودن آن ارز دیجیتال در بازار ارائه می‌دهد. به‌طورمعمول بالا رفتن حجم معاملات به‌صورت ناگهانی می‌تواند نشانه‌ای را در قیمت آن کوین یا توکن نمایان کند، پس ارزیابی این معیار می‌تواند فرصت خوبی برای معامله و سرمایه‌گذاری در اختیارتان بگذارد. در این پلتفرم می‌توانید حجم معاملات هر ارز دیجیتال را ردیابی کنید و میزان تغییرات آن نسبت به 24 ساعت گذشته را مشاهده کنید.

نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که توجه به حجم معاملات به‌تنهایی کافی نیست. در اینجا باید دو اصطلاح عرضه کل و عرضه در گردش را توضیح دهیم. عرضه کل به حداکثر کوین‌هایی که در طول عمر آن کوین وجود دارد می‌گویند. برخی کوین‌ها مانند بیت کوین سقف دارند که برای بیت کوین سقف آن 21 میلیون کوین است و برخی نیز مانند دوج کوین و اتریوم سقفی ندارند و با فرآیندهای توکن سوزی سعی می‌کنند تا عرضه کوین‌ها را کنترل کنند.

عرضه در گردش نیز به تعداد کوین‌هایی که در دست کاربران است اشاره دارد. ارزیابی این معیار با دو معیار قبلی باعث می‌شود تا تغییرات گسترده در آن ارز دیجیتال را شناسایی کنیم و در جهت گرفتن سود از آن بهره ببریم.

این اطلاعات را می‌توانید در بخش سمت چپ تصویر زیر مشاهده کنید.

حجم معاملات، عرضه کل و عرضه در گردش کوین‌ها

نمودار لحظه‌ای قیمت ارز دیجیتال در ایران بروکر

نمودارها یکی از اساسی‌ترین ابزارها در تحلیل تکنیکال بازارهای مالی مختلف و به‌خصوص ارزهای دیجیتال هستند. در این بخش شما می‌توانید نمودار یک‌ساعته، یک‌روزه، هفت‌روزه، یک‌ماهه، سه‌ماهه، یک‌ساله و نمودار از ابتدای ایجاد یک ارز دیجیتال تا به امروز را مشاهده کنید.

همچنین در بخش سمت چپ نمودارها می‌توانید آمار تغییرات قیمت هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

نمودار لحظه‌ای قیمت ارز دیجیتال در ایران بروکر

تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال در کوین مارکت کپ فارسی

یکی از ابزارهای مفید در ردیابی قیمت رمزارزها، نمودارهای ارز دیجیتال هستند. این نمودارها، حرکت قیمت تمامی ارزهای دیجیتال را در طول زمان به‌صورت تصویری و قابل‌فهم نشان می‌دهند. برای مشاهده این نمودارها، به‌راحتی می‌توانید ارز مورد نظر خود را از فهرست ارزهای دیجیتال موجود انتخاب کرده و نمودار قیمت را مشاهده کنید.

در قسمت تحلیل تکنیکال، با بهره‌گیری از تغییرات قیمت ارزهای دیجیتال و استفاده از ابزارهای متنوع مانند میانگین متحرک، سطوح حمایت و مقاومت و سایر شاخص‌های تکنیکال، شما می‌توانید تصمیم‌گیری آگاهانه‌تری را در خصوص سرمایه‌گذاری و یا معامله در ارز دیجیتال مورد نظر داشته باشید. همچنین در برخی از ارزهای پرطرفدار، کارشناسان ما تحلیل تکنیکال آن را ارائه می‌دهند تا مسیر حرکتی احتمالی قیمت برای کاربران تازه‌کار تا حدودی مشخص شود.

این بخش‌ها را در تصاویر زیر در رابطه با ارز دیجیتال بیت کوین می‌توانید مشاهده کنید.

تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال در کوین مارکت کپ فارسی

سیگنال ارز دیجیتال و نمودار عقربه‌ای رمزارزها در وب‌سایت ایران بروکر

سیگنال دهی هر رمزارز به‌صورت اتوماتیک و توسط اندیکاتورها صادر می‌شود نیز در قسمت “سیگنال” در تایم فریم‌های مختلف قابل مشاهده است. این بخش را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

سیگنال ارز دیجیتال در کوین مارکت کپ فارسی

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانیان

ازآنجایی‌که برخی کیف پول‌ها ارزهای دیجیتال خاصی را پشتیبانی نمی‌کنند، پیدا کردن امن‌ترین کیف پول ارز دیجیتال به‌خصوص برای ایرانیان کار دشواری است.

همچنین به‌عنوان یک علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال، می‌دانید که داشتن کیف پول‌های امن و قابل اعتماد برای ذخیره دارایی‌های دیجیتال شما چقدر مهم است. با گسترش روزافزون رمزارزها، کلاهبرداران نیز روش‌های خود را برای به دام انداختن و سرقت دارایی کاربران ارتقا داده‌اند. یکی از این روش‌ها ساختن کیف پول جعلی است، به همین دلیل باید در ابتدا بدانید که رمزارز مورد نظرتان توسط چه کیف پول‌هایی پشتیبانی می‌شود و در مرحله بعد به‌صورت مستقیم به وب‌سایت آن کیف پول برای دانلود و نصب نسخه موبایل یا وب هدایت شوید.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانیان

شما در صفحه کوین‌ها، می‌توانید در قسمت “کیف پول” به لیست تمام کیف پول‌های پشتیبانی شده آن ارز دیجیتال دسترسی پیدا کنید. همچنین امکان اتصال مستقیم به وب‌سایت هر کیف پول فراهم شده است تا با خیالی آسوده به ولت مورد نظر متصل شوید.

بهترین صرافی‌های ایرانی و خارجی

شاید به جرأت بتوان گفت مهم‌ترین و برجسته‌ترین ویژگی این سرویس، لیست صرافی‌هایی است که کوین یا توکن مورد نظر را در لیست معاملاتی خود دارد. این اطلاعات برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گرانی که می‌خواهند ارز دیجیتال خاصی را بخرند یا بفروشند بسیار مهم است.

با توجه به این موضوع که پیدا کردن صرافی امن برای معامله گران ارز دیجیتال کار دشوار و البته زمان‌بری است، و از طرفی بسیاری از صرافی‌های خارجی به کاربران ایرانی خدمات ارائه نمی‌کنند، بخش معرفی صرافی‌های ایرانی و خارجی یکی از محبوب‌ترین بخش‌ها برای کاربران ایرانی است. در این بخش به‌راحتی می‌توانید صرافی‌هایی که توسط ایران بروکر به‌طور کامل بررسی‌شده را مشاهده کنید. در این بخش سعی می‌کنیم صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی را به شما معرفی کنیم اما مثل همیشه باید بگوییم که هیچ‌کدام از آن‌ها را به‌طور 100 درصد تأیید نمی‌کنیم.

بهترین صرافی‌های ایرانی و خارجی

زمانی که یک ارز دیجیتال برای اولین بار راه‌اندازی می‌شود، معمولاً نقدینگی بسیار محدودی دارد و تنها در تعداد معدودی از صرافی‌ها فهرست می‌شود. همان‌طور که ارز دیجیتال محبوب‌تر می‌شود و ارزش بازار آن افزایش می‌یابد، ممکن است در صرافی‌های بیشتری فهرست شود و برای تجارت در برابر طیف وسیع‌تری از جفت‌های معاملاتی در دسترس باشد. این اطلاعات برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گرانی مفید است که می‌خواهند بدانند کدام صرافی‌ها بهترین قیمت برای خریدوفروش ارائه می‌دهند.

در قسمت “صرافی‌ها” می‌توانید به‌صورت مجزا، لیست بهترین صرافی‌های نسبتاً معتبر آنلاین ایرانی و خارجی که رمزارز مورد نظر را برای معامله لیست کرده‌اند، مشاهده کنید. در بخش صرافی‌های خارجی می‌توانید اطلاعاتی مانند نام صرافی، قیمت، جفت معاملاتی و اتصال به صرافی برای خریدوفروش را مشاهده کنید. همچنین در بخش صرافی‌های داخلی نیز می‌توانید اطلاعاتی مانند نام صرافی، قیمت فروش به شما، قیمت خرید از شما، میزان کارمزد، نوع صرافی و اتصال به صرافی برای خریدوفروش را مشاهده و ارزیابی کنید.

با استفاده از قابلیت مرتب‌سازی هر ستون، حتی امکان آربیتراژ گرفتن نیز به‌وسیله این سرویس به‌آسانی قابل انجام است.

برای مثال، اگر سرمایه‌گذاری بخواهد بیت کوین بخرد، می‌تواند از این بخش برای یافتن صرافی‌هایی که بیت کوین در آن فهرست شده است، استفاده کند. سپس می‌توانند بررسی و اعتبار صرافی، میزان کارمزد و قیمت خرید هر صرافی را مقایسه کند تا بهترین صرافی ارز دیجیتال برای خرید بیت کوین ارزان را بیابد.

سپس، برای گرفتن آربیتراژ و به دست آوردن بیشترین سود، می‌تواند از این سرویس برای یافتن صرافی‌هایی که بیت کوین در آن فهرست شده است، استفاده کند. سپس می‌تواند کارمزد معامله و قیمت فروش را برای هر صرافی مقایسه کند تا بهترین صرافی که بیت کوین شخص را با بالاترین قیمت می‌خرد، پیدا کرده و از این معامله سود بگیرد.

بهترین سایت اخبار ارز دیجیتال

به‌روز ماندن از آخرین اخبار و تحولات در فضای ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ضروری است. شما در صفحه هر کوین یا توکن می‌توانید بخش خبری را نیز مشاهده کنید که در آن سعی شده است تا آخرین اخبار ارزهای دیجیتال را از سراسر جهان گردآوری و در اختیار کاربران قرار دهیم.

بهترین سایت اخبار ارز دیجیتال

کوین مارکت کپ فارسی بهتر است یا خارجی؟!

وب‌سایت ایران بروکر با ارائه بخش کوین مارکت کپ فارسی برای اولین بار در ایران، رتبه‌بندی و تمام اطلاعات قیمتی ارزهای دیجیتال را به تومان ارائه می‌کند.

مزیت اصلی این سرویس نسبت به نمونه‌های خارجی، ارائه قیمت‌ها به‌صورت تومان است. باوجود این‌که صرافی‌های ایرانی بسیاری در این سال‌ها مشغول به فعالیت در این زمینه شده‌اند اما مرجعی برای مشاهده و مقایسه قیمت‌های ارائه‌شده توسط این صرافی‌ها دیده نمی‌شد. مجموعه ایران بروکر مفتخر است که توانسته با ارائه این سرویس، کمک بزرگی به جامعه معامله گران ایرانی ارزهای دیجیتال کند.

شما می‌توانید تمام اطلاعاتی که در نمونه‌های خارجی وجود دارند را در اینجا مشاهده کنید. همچنین با تکمیل آن‌ها با ویژگی‌های دیگر ازجمله قیمت‌های تومانی و صرافی‌های ایرانی، به “کوین مارکت کپ فارسی” دسترسی داشته باشید.

سؤال‌های متداول – کوین مارکت کپ فارسی

قیمت بیت کوین (BTC) به تومان را از کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده قیمت رمزارز بیتکوین می‌توانید وارد بخش قیمت ارز دیجیتال بیت کوین در بخش کوین مارکت کپ فارسی از وب‌سایت ایران بروکر شوید.

قیمت دوج کوین (DOGE) به تومان را از کجا ببینیم؟

برای مشاهده قیمت بیت کوین، دوج کوین و سایر ارزهای دیجیتال به دلار و تومان می‌توانید وارد قسمت قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال در ایران بروکر شوید. برای مشاهده جزئیات قیمت دوج کوین و کیف پول‌ها و صرافی‌هایی که از دوج کوین حمایت می‌کند می‌توانید وارد قیمت ارز دیجیتال دوج کوین در وب‌سایت ایران بروکر شوید.

قیمت دوج کوین (DOGE) به تومان در کدام وب‌سایت قابل مشاهده است؟

بهترین وب‌سایت مرجع برای مشاهده قیمت ارزهای دیجیتال و قیمت ارز دیجیتال دوج کوین وب‌سایت ایران بروکر است که به کوین مارکت کپ فارسی نیز شناخته می‌شود.

قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) به تومان را از کدام سایت ایرانی ببینیم؟

بهترین سایت ایرانی برای رصد قیمت رمزارزها، وب‌سایت ایران بروکر است. برای مشاهده قیمت SHIB نیز می‌توانید وارد بخش قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو در ایران بروکر شوید.

قیمت ارز دیجیتال اتریوم (ETH) به تومان چقدر است؟

قیمت رمزارز ETH را می‌توانید در بهترین وب‌سایت مرجع برای رصد قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال، یعنی ایران بروکر مشاهده کنید. برای این کار باید وارد بخش قیمت ارز دیجیتال اتریوم در این وب‌سایت شوید.

قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) به تومان چقدر است؟

قیمت رمزارز BNB را می‌توانید در قیمت بایننس کوین مشاهده کنید.

بهترین وب‌سایت برای مشاهده قیمت ارزهای دیجیتال به فارسی کدام است؟

بهترین مرجع برای مشاهده تمام اطلاعات قیمتی ارزهای دیجیتال، شامل قیمت دلاری و ریالی، تغییرات قیمت در بازه‌های زمانی مختلف، بیشترین و کمترین قیمت هر ارز دیجیتال، تحلیل تکنیکال، سیگنال خرید یا فروش و هر اطلاعات دیگر مرتبط به بیش از 8900 ارز دیجیتال، بخش قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال در ایران بروکر است که به دلیل اعتبار و نمایش تغییرات لحظه‌ای به‌عنوان کوین مارکت کپ ایرانی شناخته می‌شود

کوین مارکت کپ فارسی چیست؟

کوین مارکت کپ فارسی به بخش رتبه‌بندی ارزهای دیجیتال در وب‌سایت ایران بروکر گفته می‌شود که شامل تمام اطلاعات مفید و لحظه‌ای مرتبط با بیش از 8900 ارز دیجیتال است.

بهترین صرافی ارز دیجیتال برای ایرانیان را از کجا پیدا کنم؟

برای یافتن امن‌ترین صرافی ارز دیجیتال برای ایرانیان می‌توانید به بخش بررسی صرافی‌های ارز دیجیتال ایران بروکر وارد شوید. همچنین برای پیدا کردن صرافی ارائه‌دهنده ارز دیجیتال مورد نظرتان می‌توانید وارد بخش قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال در وب‌سایت ایران بروکر شده و در قسمت پایین صفحه لیست صرافی‌های ایرانی و خارجی ارائه‌دهنده آن رمزارز را مشاهده کنید.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانیان کدام است؟

برای مشاهده بهترین کیف پول مناسب برای ایرانیان می‌توانید ارز دیجیتال مورد نظر خود را در بخش قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال در وب‌سایت ایران بروکر جستجو کنید و کیف پولی که از آن ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند را انتخاب کرده و استفاده کنید.

لیست قیمت ارزهای دیجیتال به تومان و ریال را از کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده لیست قیمت رمزارزها به تومان را می‌توانید از وبسایت ایران بروکر و در قسمت قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال مشاهده کنید.

فهرست مطالب
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();
درباره نویسنده
نرگس فهیمی
نرگس فهیمی
کارشناس ارز دیجیتال، متاورس و NFT

ممکن است دوست داشته باشید

منتخب سردبیر

دیدگاه خود را بنویسید

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
جدید‌ترین
قدیمی‌ترین پرطرفدارترین
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
Amir

سلام . سایتتون فوق العاده هست .
امکان ارائه API رو هم اضافه کنید

ممنون

بروکرهای منتخب
یو اس جی
آمارکتس
آلپاری
ارانته
اچ وای سی ام
صرافی‌های منتخب
کوکوین
بینگ ایکس
کوینکس
نوبیتکس
اکسیر
والکس

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.