محاسبه با نرخ تتر : ۶۶,۴۹۸ تومان
$۰.۰۰۰۰۲۳
۵.۰۶% up
۲ تومان
بیشترین قیمت
ath
کمترین قیمت
ath
24H
ATL, ATH
حجم کلی بازار
tooltip ارزش کل بازار اگر حداکثر عرضه در گردش باشد. (حجم کل بازار) = قیمت $۰.۰۰۰۰۲۳ حداکثر عرضه.
$۱۳,۶۶۹,۱۶۹,۶۷۹
توکن در گردش
tooltip میزان توکن‌هایی که در بازار در گردش است و در دست کاربران است.
۵۸۹,۲۸۹,۴۱۰,۸۱۲,۶۹۱
معاملات روزانه
tooltip نشان می‌دهد چه مقدار از یک ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته در یک صرافی متمرکز (CEX) معامله شده است.
$۵۲۶,۰۰۵,۳۰۱
عرضه کل
tooltip حداکثر مقدار توکنی که در طول عمر ارز دیجیتال وجود خواهد داشت.
-
تاریخ تولد شیبا اینو
tooltip زمانی که برای اولین بار در صرافی ها عرضه شد.
۲۰۲۰-۰۸-۰۱
دامیننس
tooltip درصد سهم ارزش دلاری یک ارز دیجیتال در مقایسه با ارزش دلاری کل ارزهای دیجیتال در بازار.
ماشین حساب تبدیل شیبا اینو
ابزاری حرفه ای برای تبدیل ارز های دیجیتال به یکدیگر
SHIB = ---------- IRT
5994
Shiba Inu - شیبا اینو
drop
|
converter icon
825
Tether - تتر
drop
|
converter icon
irt logo
Toman - تومان
drop
|

آخرین اخبار ارز دیجیتال

مشاهده بیشتر اخبار ارز دیجیتال 

پرسش پاسخ های شیبا اینو

+ چرا قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو اینقدر بی ثبات است؟

عوامل متعددی وجود دارد که می‌تواند باعث نوسان قیمت شیبا اینو شود. یکی از دلایل این است که تمام ارزهای دیجیتال توسط یک دارایی فیزیکی مانند طلا یا نقره پشتیبانی نمی‌شوند. دلیل دیگر این است که ارز دیجیتال شیبا اینو توسط یک مقام مرکزی تنظیم نمی‌شود، همین ویژگی می‌تواند شیبا اینو را در معرض دستکاری بازار و سفته بازی قرار دهد. علاوه‌بر این، ارزهای دیجیتال هنوز یک فناوری نسبتاً جدید هستند و پذیرش و استفاده از آنها می‌تواند تحت تأثیر طیف گسترده‌ای از عوامل، مانند مقررات دولتی، نگرانی‌های امنیتی و پذیرش عمومی باشد.

+ تفاوت بین ارزش بازار ارز دیجیتال شیبا اینو و قیمت شیبا اینو چیست؟

ارزش بازار یک ارز دیجیتال، ارزش کل تمام کوین‌ها یا توکن‌هایی است که منتشر شده است. با ضرب قیمت فعلی ارز دیجیتال شیبا اینو در تعداد کل سکه ها یا توکن‌هایی که در گردش هستند محاسبه می‌شود. قیمت شیبا اینو مبلغی است که شخصی حاضر است در یک لحظه معین برای آن بپردازد.

+ چرا صرافی های مختلف قیمت های متفاوتی برای ارز دیجیتال شیبا اینو دارند؟

صرافی‌های مختلف ممکن است قیمت‌های متفاوتی برای شیبا اینو داشته باشند، زیرا آنها مستقل از یکدیگر عمل می‌کنند و ممکن است عرضه و تقاضای متفاوتی داشته باشند. علاوه‌بر این، برخی از صرافی‌ها ممکن است نقدینگی بیشتری داشته باشند یا کارمزد کمتری داشته باشند، که می‌تواند بر قیمتی که مردم مایل به پرداخت هستند تأثیر بگذارد.

+ چه عواملی می‌توانند بر قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو تاثیر بگذارد؟

عوامل زیادی وجود دارد که می تواند بر قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو تأثیر بگذارد، از جمله: اخبار و رویدادهای مرتبط با ارز دیجیتال و فناوری زیربنایی آن تغییرات نظارتی و سیاست های دولت پذیرش و استفاده از ارز دیجیتال توسط افراد، مشاغل و موسسات احساسات بازار و اعتماد سرمایه گذاران پویایی عرضه و تقاضا، از جمله تعداد کوین‌ها یا توکن‌های در گردش و میزان حجم معاملات در مبادلات.

+ آیا می‌توانم قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو را پیش بینی کنم؟

پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال بسیار دشوار است، زیرا آنها در معرض طیف گسترده‌ای از عوامل غیرقابل پیش بینی هستند. بسیاری از افراد سعی می‌کنند از تحلیل تکنیکال، الگوهای نمودار یا شاخص‌های دیگر برای پیش بینی تغییرات قیمت در آینده استفاده کنند، اما هیچ تضمینی برای دقیق بودن این روش‌ها وجود ندارد. مهم است که هنگام سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، تحقیقات خود را انجام دهید و تصمیمات آگاهانه بگیرید.

+ حباب قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو چیست؟

حباب ارز دیجیتال به وضعیتی اشاره دارد که در آن قیمت یک ارز دیجیتال خاص به سرعت و به طور چشمگیری افزایش می‌یابد، که اغلب ناشی از حدس و گمان است تا ارزش بنیادی. در نهایت، حباب می‌ترکد و قیمت کریپتوکارنسی به شدت کاهش می‌یابد و گاهی اوقات بیشتر یا تمام ارزش خود را از دست می‌دهد.

مرتب سازی
علیرضا ۱۹ تیر ۱۴۰۲

سلام دوستان یه ارز جدید تازه درست شده تیم قوی و پروژه و اهداف خوبی داره بنظرم من چند دلار هولد کرد ضرر نداره چند صفر داره و قراره تو چند صرافی لیست بشه یک صفر هم بندازه پولت ده برابر میشه.فقط کافیه تو سایت بی ان بی اسکن کلمه **** رو سرچ کنید میاد بالا.اونجا ادرس کانترکش رو میشه ور داشت. معنی **** میشه **** و اسم توکن ***** هست . من خودم میگردم ارزهایی که تازه ساخته شدن اول بررسی میکنم اسکم نباشه و بعد راجب اون خیلی تحقیق میکنم و اول هفت جد و آبادش در میارم بعد که مطمعن شدم میرم میخرم