هدر
صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس یکی از صرافی‌های شناخته شده در ایران
صرافی کوین لوکالی
4.5 ( 8 )

ورود به وبسایت اصلی

معرفی و بررسی صرافی کوین لوکالی | Coinlocally

صرافی کوین لوکالی، یک صرافی خارجی و تازه تاسیس در زمینه خرید و فروش رمز ارز است. طبق گفته عوامل صرافی، دفتر مرکزی این صرافی در شهر دبی قرار دارد و کوین لوکالی با بایننس همکاری دارد.
تاریخ تأسیس :سال 2021
کارمزد معاملات :0.02 درصد
معامله بدون احراز :
بازار فیوچرز :
خدمات به ایران :
متاتریدر ارانته
بروکر Moneta Markets
بروکر topfx

نقد و بررسی صرافی کوین لوکالی

صرافی کوین لوکالی یکی از صرافی‌های تازه تاسیس و ترند شده در گروه صرافی‌های ارز دیجیتال است که مورد توجه تعداد زیادی از کاربران ایرانی قرار گرفته است. علت این اتفاق ارائه خدمات این صرافی در معاملات اسپات و فیوچرز بدون نیاز به احراز هویت است. در این مقاله جنبه های مختلف این صرافی را باهم بررسی می‌کنیم.

صرافی کوین لوکالی

فعالیت ایرانیان در صرافی کوین لوکالی

بعد از اجباری شدن احراز هویت صرافی بایننس، سیل عظیمی از معامله‌گران ایرانی به دنبال صرافی‌های ارز دیجیتال جایگزین رفتند.

این صرافی به دلیل اجباری نبودن احراز هویت، توجه کاربران ایرانی زیادی را به خود جلب کرده است.

طبق صحبت کارشناس ایران بروکر با پشتیبان صرافی، ایرانیان میتوانند با تغییر آیپی در این صرافی فعالیت کنند.

147

وجود ابهام برای فعالیت ایرانیان در صرافی کوین لوکالی

این صرافی در صفحه قوانین و مقررات خود، به این موضوع اشاره کرده که از قوانین مبارزه با پول‌شویی و دیگر قوانینی که ایران در مورد آنها تحریم است، پیروی می‌کند. این قوانین بین المللی، اجازه خدمات دهی به شهروندان ایرانی را نمی‌دهند.

1 2

درحالی که پشتیبان خود صرافی اذعان میکند کاربران ایرانی با تغییر آی پی میتوانند از خدمات کوین لوکالی بهره مند شوند.

با توجه به اینکه ایران در عرصه بین المللی با محدودیت مواجه است، کوین لوکالی در بخش قوانین خود هیچ اشاره مستقیمی به ممنوعیت فعالیت ایرانیان در این صرافی ندارد و حتی در بخشی از این متن ذکر شده که این صرافی خدماتی به کاربران جمهوری فدرال آلمان و آمریکا ارائه نمیدهد!

2

اکثریت کاربران صرافی کوین لوکالی ایرانی هستند!

طبق بررسی های ایران بروکر و داده هایی که از سایت similarweb به دست آمده، متوجه می‌شویم که بیشتر کاربران این سایت با آیپی کشور ایران فعالیت می‌کنند!

3

با توجه به این آمار بیش از 67 درصد کاربران سایت صرافی، با آی پی ایران در حال فعالیت هستند. توجه داشته باشید که این مورد یک ضعف به حساب می‌آید و ریسک فعالیت در صرافی را بالا می‌برد.

ادعای صرافی کوین لوکالی برای همکاری با بایننس

کوین لوکالی در صفحه اصلی سایت خود در قسمت partners (شرکا) لوگوی صرافی بایننس را درج کرده است.

4

همانطور که میدانید بایننس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در دنیا است و بیشترین حجم معاملات را دارد و همکاری بایننس با هر پروژه یا صرافی میتواند باعث جذب سرمایه بسیار زیادی برای پروژه شود و اعتبار زیادی به آن می‌بخشد.

برای بررسی این ادعا، ابتدا با پشتیبان خود صرافی ارتباط برقرار کردیم و از او خواستیم تا مدرک همکاری با بایننس را به ما ارائه کند.

image 8

پاسخ پشتیبان:

برای بررسی این ادعا می‌توانید یک تراکنش بین بایننس و کوین لوکالی داشته باشید، خواهید دید که نوع تراکنش یک تراکنش داخلی است و دارا بودن TXID می‌تواند این موضوع را تایید کند.
موضوع بعدی حجم و عمق معاملات در بازار اسپات و فیوچرز صرافی است که مقدار قابل توجهی است و همین موضوع می‌تواند مهر تاییدی بر این ادعا باشد.
همچنین در ادامه افزود که به زودی نام کوین لوکالی در سایت مرجع Coinmarketcap به عنوان یکی از همکاران بایننس درج خواهد شد.

اما باید به این نکته مهم توجه داشت که هیچ‌کدام از موارد گفته شده دلیل و مدرک محکمی برای همکاری با بایننس نیست.

استعلام از بایننس

اما صرافی بایننس در قسمتی به نام Binance Labs تمام شرکا، پروژه‌ها و صرافی‌هایی که روی آن‌ها سرمایه گذاری کرده و با آن‌ها همکاری دارد را لیست کرده و به توضیح درباره آن‌ها پرداخته است.

5

طبق بررسی کارشناسان ایران بروکر، هیچ نام و لوگویی از صرافی کوین لوکالی (Coinlocally) در این قسمت وجود ندارد.

تیم توسعه دهنده و دفتر مرکزی

کوین لوکالی در قسمت About Us (درباره ما) خود، هیچ توضیح کاملی در مورد تیم توسعه دهنده و دفتر مرکزی این صرافی ارائه نداده است.

6 2

لذا برای بررسی بیشتر بازهم به سراغ پشتیبان سایت رفتیم و از او مکان دفتر مرکزی صرافی را جویا شدیم.

image 9

او در پاسخ به این سوال فقط گفت دفتر مرکزی صرافی در امارات قرار دارد!

به این نکته توجه داشته باشید که وجود یک دفتر با آدرس مشخص و معلوم میتواند برای یک صرافی یک نکته بسیار مثبت باشد، زیرا این موضوع بدین معناست که صرافی ماهیت شفافی برای فعالیت دارد و اعضای توسعه دهنده صرافی قابل بررسی هستند. لذا خواهشمندیم کاربران عزیز به این نکات توجه ویژه‌ای داشته باشند.

امنیت صرافی کوین لوکالی

همانطور که میدانید برای بررسی دقیق صرافی‌ها میتوانیم از دو سایت مرجع و مطمئن کوین مارکت کپ و کوین گکو استفاده کنیم، اما نکته ای که وجود دارد این است که کوین لوکالی در هیچ‌کدام از این دو سایت لیست نشده است. به سختی میتوان در صرافی که در هیچ مرجع مطمئنی لیست و بررسی نشده است اعتماد کرد و سرمایه ای برای معامله در آن قرار داد!

با توجه به این که خود عوامل صرافی ادعای همکاری با صرافی بزرگ بایننس را دارند، انتظار می‌رفت که این صرافی حداقل در یک مرجع مطمئن لیست شده و در مورد آن صحبت شده باشد.

کارمزد معاملات صرافی کوین لوکالی

یکی از موارد مهم برای انتخاب صرافی، مقدار کارمزد است. این عدد برای صرافی کوین لوکالی 0.2 درصد در معاملات اسپات و 0.04 درصد در معاملات فیوچرز است.

پشتیبانی صرافی کوین لوکالی

صرافی کوین لوکالی از طریق ایمیل و چت آنلاین 24 ساعته با کاربران خود در ارتباط است و پاسخگوی سوالات و مشکلات آن‌ها است.

طبق تجربه شخصی ارتباط ما،پشتیبانی از سرعت و ادبیات قابل قبولی برخوردار است.

احراز هویت صرافی کوین لوکالی

همانطور که قبلا اشاره شد، شما می‌توانید بدون انجام احراز هویت از خدمات این صرافی بهره مند شوید اما به طور کلی سطوح احراز هویت در این صرافی به 3 شکل است:

  • سطح اول که شما بدون احراز هویت امکان واریز نامحدود رمزارز و برداشت روزانه 0.3 بیتکوین را دارید.
  • سطح دوم که نیاز به احراز هویت دارد و کابران میتوانند در روز 20 هزار دلار برداشت داشته باشند و سقف برداشت کریپتویی به 5 بیتکوین در روز افزایش پیدا میکند.
  • سطح سوم هم نیاز به احراز هویت و تایید محل زندگی دارد که به شما امکان برداشت روزانه 50 هزار دلار فیات و برداشت رمزارزی 10 بیتکوین را میدهد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی شد تمام شرایط و جوانب صرافی کوین لوکالی به دقت بررسی شود و امیدواریم برای شما مفید بوده باشد.
اما باید به این نکته توجه کنید که این صرافی تازه تاسیس است و ابهامات زیادی در مورد ادعای همکاری با بایننس، امکان فعالیت بدون دردسر ایرانیان و مکان دفتر مرکزی آن وجود دارد.

لازم به ذکر است برای انتخاب یک صرافی برای معامله و ورود به بازار ارز دیجیتال لازم است یک بررسی دقیق و همه جانبه از آن داشته باشید تا در آینده سرمایه شما به خطر نیوفتد و بتوانید با وجود تمام محدودیت‌ها برای کاربران ایرانی، مدت زیادی به فعالیت خود بدون هیچ مشکلی ادامه دهید.

میتوانید از این لینک به تمامی صرافی‌های بررسی شده توسط ایران بروکر دسترسی داشته باشید.

تیم ایران بروکر همواره سعی‌ داشته در تمامی موارد انصاف و راستی سرلوحه کار خود قرار دهد تا هموطنان عزیز بتوانند با خیالی آسوده صرافی و بروکر‌های مد نظر خود را انتخاب کنند. موفق و پرسود باشید!

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (37نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
فاطمه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲

من با کلی تحقیق این صرافی کوین لوکالی رو انتخاب کردم و الان میتونم بگم بهترین تجربه ست برام کار تو این صرافی اول اینکه خیلی شبیه بایننسه ضمن اینکه ولت هاشم برای بایبیت و بایننسه شت کوین های اشغال توش نیست لورجشم تا 100 و 125 عه

امیر ۲۰ بهمن ۱۴۰۲

سلام من چند وقته می‌خوام این برنامه رو نصب کنم موفق نمیشم
موقعی ک ایمیل وارد میکنم یا شماره لحظه ی ارسال کد میزنه این ویژگی در کشور شما در دسترس نمی باشد و کد برام ارسال نمیشه

navid ۰۵ بهمن ۱۴۰۲

سلام من دو ساله كه با كوين لوكالى كار ميكنم و واقعاً خوبه حجم استاپ و فيوچرزش عاليه بروكر بايننسم هست كه باعث ميشه آدم راحت تريد كنه اونجا و دركل واسه ما ايرانيا بهترين گزينست.

mojataba ۰۳ بهمن ۱۴۰۲

سلام به نظرم خیلی صرافی خوبیه احراز هویت رو اجباری نکرده و این خیلی خوبه اگ ای پی ایران هم باشی اصلا باز نمیشه ک بخواد اتفاقی بیوفته دقیقا مثل بایننس میمونه

زهرا ۰۳ بهمن ۱۴۰۲

درود داشتم مزایا و معیاب رو میخوندم بعد نوشته بودید موضع گیری نامشخص ، میخواستم بگم خیلی هم مشخصه حتی ای پی ایران رو هم قبول نمیکنه به نظرم خیلی منطقی هستش چون یک صرافی بین المللی هستش و از قانون های تبعیت میکنه نه مثل بینگ ایکس ک کلاهبرداریه میگ به ایرانی ها خدمات نمیدهیم ولی با کارت ملی ایرانی هم احراز هویت میکنه

یسنا ۰۲ بهمن ۱۴۰۲

اگه بخوام از تجربه دوسال کارم با کوین لوکالی بگمم اول اینکه برا ما ایرانیا بهترین گزینس استاپا دقیق میخوره حجم اسپات و فیوچرزش عالیه بروکر بایننسم هست که دیگه بدون استرس توش ترید میکنم ولت هاشم برا باییننسه
دیگه چی میخواید:))

کوروش ۰۱ بهمن ۱۴۰۲

سلام من نظراتتون رو خوندم و چون با این صرافی کار میکنم خواستم ک تجربیاتم رو به اشتراک بزارم بیشتر سایت های ایرانی میگن که بینگ ایکس خوبه ترید کنید توش ولی توی بینگ ایکس نوشته که با ایرانی ها همکاری ندارند و تحریم هستند ولی با کارت ملی هم میشه احراز هویت کرد و این خیلی مشکوکه ولی کوین لوکالی من نتونستم با ایپی ایران ورود کنم و برای همین خیلی بهتر از بقیه صرافی هاست چون هنوز اجباری نکرده و بستر برای ما هم فراهمه ولی بقیشون میگن تحریم کردیم ولی مدارک قبول میکنن اخرش صرافی بینگ ایکس پولمون رو میخوره و شمایی ک به ما معرفیش کردید دیگ گردنش نمیگیرید

ماهان ۲۷ دی ۱۴۰۲

ما ایرانی ها که شانس نداریم ولی کوین لوکالی برای ما ایرانی ها از همه بهتره

محبوبه زضایی ۱۸ دی ۱۴۰۲

من خیلی وقته دارم با کوین لوکالی کار میکنم هرکی فکر میکنه کلاه برداریه او از این حرفا بهتره یه مرور به سابقه سایت بندازه و یه سرچ ریز بزنه همه چیز دستش میاد / جالبه که هرکی هم میخواد کامنت منفی بزاره میره تو همه خبر ها یه کامنت تکراری رو پیس میکنه و تموم که قشنگ معلومه قصد تخریب داره

mehdi ۱۷ دی ۱۴۰۲

من با صرافی های مختلفی کار کردم اما یکساله که دارم با کوین لوکالی کارمیکنم و راضی بودم.سرعت معاملاتش بالاست و باگ كمترى نسبت به بقيه داره توى ست کردن استاپ و تیک پروفیت هم از بینگ ایکس قطعاً بهتره

ماهان ۱۷ دی ۱۴۰۲

من تو صرافی هایی که به ایرانیا خدمات میدن بهتر از کوین لوکالی ندیدم
تو بینگ ایکس کل سرمایه ای که برده بودم سر نخوردن استاپ و لیکوییدی الکی از دست رفت الان چند ماهه فقط همینجا کار میکنم تا الان که به هیچ مشکلی برنخوردم فقط حواستون باشه واسه جابجایی پول به صرافی ایرانی مستقیم پول نزنید

anse ۱۷ دی ۱۴۰۲

من 2ساله با كوين لوكالى كارميكنم و واقعاً راضى بودم
هم سرعت خوبى داره هم امنيتش بالاست تازه لوریجشم دقیقا مثل باینسنه میتونی از لوریج 150 استفاده کنی

محمد ۱۵ دی ۱۴۰۲

سلام
دیگه نمیتونم برداشت کنم! رو پندینگ میمونه و بعدشم کنسل میشه!
راهنمایی کنید

کارشناس ایران بروکر ۱۶ دی ۱۴۰۲
پاسخ محمد

با سلام. لطفا با پشتیبانی صرافی خود تماس بگیرید. با تشکر

Edris ۱۴ دی ۱۴۰۲

سلام ببخشید من امروز ارز متیک از صرافی برداشت زدم حدودا از ساعت 3عصر میشه ولی هنوز نیومده ب کیف پولم در صرافی میگه در حال پردازش چرا اینجوری است من هر وقت ارز برداشت میزدم 2دقیقه ای برداشت میشد ولی هنوز متیکم نیومده باید مشکل از چی باشه ممنون

فاطمه ۱۳ دی ۱۴۰۲

من تقریبا یک ساله دارم با کوین لوکالی کار میکنم به نظرم صرافی خوبیه واریز و برداشت هام خیلی بهتره

محمد ۰۸ دی ۱۴۰۲

آقا من بعد ۱۵ روز میخوام وارد کوین لوکالی شم مارجین منو نمیاره و ایمیل و پسوردی که همیشه میزدم باز می‌کرد الان باز نمیکنه کمک کنید من واقعا تحت فشار هستم

سارا ۲۴ آذر ۱۴۰۲

کوین لوکالی عالیه من 2 ساله دارم باهاش کار میکنم راضیم ازش امنیتش خیلی خوبه سرعتشم بالاعه

غزل ۱۸ آبان ۱۴۰۲

من چندوقته تو این صرافی معامله می کنم به مشکلی برنخوردم و سرعت تراکنش ها هم خوبه جدیدا پارتنر بای بیت شدن و کیفیت شون بالاتر رفته فیوچرز هم استاپ لاس و تیک پروفیت هم درست میخوره بات هم اضافه کردن که خیلی خوبه.

DiabloNova ۱۹ آبان ۱۴۰۲
پاسخ غزل

من از بای‌بیت سوال کردم گفتن اصلا هیچ نوع همکاری و خدماتی را با کوین لوکالی ندارند. ضمن اینکه اگه حتی از بابیت یه API هم میگرفتن معلوم میشد . الان نمودارها رو از تریدینگ ویو میگیرن ( که به زودی خدماتش به کوین لوکالی قطع میشه) و معاملات و قیمت ها رو هم از مرکوریو میگیرن که شهرتش کاملا نشون میده چه اوضاعی داره.
تو گوگل سرچ کن : « کوین لوکالی استخدام » متوجه میشی در کدام نقطه از تهران قرار دارن

محمد علوی ۱۷ دی ۱۴۰۲
پاسخ DiabloNova

چرا حرف بی ربط میزنی اخه
بای بیت هم تو انونسمنت اعلامش کرد هم توییت زد هم تو صفحه پارتنرشیپش اعلام کده همکاری با کوین لوالی و. چی میرسه بهتون انقد اراجیف میگید

احمد محمدی ۱۵ آبان ۱۴۰۲

درود خسته نباشید به نظر من صرافی خوبیه من با بیشتر صرافی ها کار کردم به نظرم توی واریز و برداشت بهتر از صرافی هایی است که ایرانی ها باهاش کار میکنن توی ست کردن استاپ و تیک پروفیت از بینگ ایکس خیلی بهتره نمیدونم چرا همه میرن سمت بینگ ایکس دیگ لوریجشم دقیقا مثل باینسنه میتونی از لوریج 150 استفاده کنی ک این خودش خیلی خوبه

ساغر ۱۵ آبان ۱۴۰۲

به نظرم کوین لوکالی صرافی خوبی هستش.من یه مدت باهاش کار میکنم خداروشکر هیچ مشکلی نداشتم،برعکس بینگ ایکس، همه اوردرهام تو کوین‌لوکالی در لحظه فعال میشه.پشتیبانی خوبی داره ضمن اینکه امنیت بالایی هم داره مخصوصا که داره با بای بیت همکاری میکنه.

سارا ۱۱ آبان ۱۴۰۲

من حدود یکسال دارم تو کوین لوکالی کار میکنم.تا الان نه مشکلی برای سرمایم پیش اومده نه معاملاتم دچار مشکل شده.تو تایمی هم که داشتن اپدیت میکردن،سرمایم کاملا حفظ شد که خب این نشون میده امنیت بالایی داره و هرموقع هم خواستم برداشت کنم خیلی سریع انجام شد.

DiabloNova ۱۹ آبان ۱۴۰۲
پاسخ سارا

والا تو آپدیت شون اول اومدن آدرس کیف پول مارو عوض کردن ، بعد بالانس ام رو صفر کردن، بعد برای برگردوندن بالانس بالای بیست تا مدارک خواستن ، بعد هم کد رمز دو مرحله ای ام رو عوض کردن دیگه هم جوابم رو ندادن. برو ببین با چند نفر این کارو کردن.
اصلا اینا هیچی، همین که آدرس های کیف پول کاربرا custodial هست و ادمین سایت به سرمایه تمام کاربرا دسترسی داره نشون میده چه جوری پول مردم رو میخورن

DiabloNova ۰۸ آبان ۱۴۰۲

اوایل سال ۲۰۲۲ مقدار قابل توجهی بیتکوین در این صرافی و در بخش سپرده گذاری گذاشتم که بعد از آپدیت، بالانس من صفر شد و سپس حساب کاربری ام مسدود شد . از طریق بافین ( کارگروه ویژه اقدام مالی شاخه آلمان) اقدام به پیگیری قضایی کردم که این سایت ناگهان اعلام کرد در آلمان فعالیت نمیکند.
این سایت خارجی نیست، تا کنون نه با باینانس ارتباطی داشته و نه با بایبیت، بنیانگذار این سایت آقای ع... ب.. ست که یک سال پس از راه اندازی این سایت آن را به س... ب... پور فروخت و ب... پور هم آن را به نام شرکت لامورادا در دبی منتقل کرد. شرکت ثبت شده این سایت که در ارمنستان و شهر ایروان ثبت شده به نام آ... ب... است که در حال حاضر منحل شده، نشانی شرکت در ایروان یک واحد آپارتمان است و خود بنیادیان از موضوع بی خبر است .
آگهی های استخدام سایت کوین لوکالی را میتوانید در وبسایت های استخدام ایران مشاهده کنید.
این سایت سراسر دروغ ، پر از حفره های امنیتی ست. ادرس های کاربران بصورت NC است یعنی تمامی کلید های خصوصی کیف پول کاربران در دسترس مدیر سایت هست و هر زمانی که بخواهد به موجودی حساب کاربران دسترسی دارد .
از طریق سایت intelx .io از بخش tools زیر گروه domain جستجو کنید تا اطلاعات این سایت را پیدا کنید.
مدیران سایت حتی انقدر سواد نداشتند که در ایمیل ثبت شده در دامنه نام domain را درست بنویسند:
coinlocally.domine@gmail.com

از طریق جستجوی معکوس اطلاعات دامنه و passive DNS میتوانید به نام مالکین آن دست پیدا کنید ، به زیر دامنه های ایرانی، دایرکت لینک های ایرانی ، تبلیغات ایرانی، سرورهای ایرانی، ایمیل ها و شماره تلفن ها و آدرس های این شرکت در تهران خواهید رسید . تبلیغات این شرکت در وبسایت های آگهی و استخدام، نام کارمندان ایرانی این شرکت در لینکدین و .... . کافیست جستجو کنید .

محمدرضا ۱۰ مهر ۱۴۰۲

صرافی کوین لوکالی از سال ۹۸ در تهران فعالیت خودش رو شروع کرد، اگر در گوگل عبارت « کوین لوکالی استخدام» رو جستجو کنید به آگهی های استخدام برنامه نویس و مدیر داخلی و غیره از این شرکت روبرو می‌شوید که با نام و لوگوی کوین لوکالی ثبت شده ، همچنین شخصی به نام مهرداد لاجوردی که با نام مهرداد کاشی هم شناخته‌ میشود به عنوان یکی از مدیران اصلی این شرکت خود را معرفی کرده که در سایت هایی مثل لینکدین و فیسبوک قابل جستجو ست ، سرورهای این شرکت در ترکیه قرار دارد ولی در ارمنستان و در شهر ایروان بصورت رسمی ثبت شده است ، اما متاسفانه حتی شرکت ثبت شده در ارمنستان هم از اوایل سال ۲۰۲۲ منحل شده و تحت بازرسی قرار دارد.
به هیچ عنوان سرمایه خودتون رو وارد این صرافی نکنید چون براحتی سرمایه شما رو بالا میکشند. حساب کاربری من رو با مقدار قابل توجهی سرمایه مسدود کردند اما نه بصورت قانونی، بلکه کد رمز دو مرحله ای حساب من رو بدون اطلاع عوض کردند و دیگر پاسخ ایمیل ها و ارتباط با پشتیبانی مرا نمی‌دهند

کارشناس ایران بروکر ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

کاربر گرامی ثبت اطلاعات شخصی، آدرس، لینک و... در کامنت ها ممنوع است. لطفا قوانین سایت را رعایت کنید

محمدرضا ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

سایت کوین لوکالی ابتدا در سال ۲۰۰۵ در ایران با دامنه info تاسیس شد و موسس آن شخصی به نام **** با نام مستعار **** آن را تاسیس کرده است ، در ابتدا در سایت های استخدام ایرانی آگهی استخدام برنامه نویس آن منتشر میشد که دفتر آن را ابتدا در **** و سپس در خیابان **** ثبت شده که دفتر امارات آن را هم در برج خلیفه اعلام کردند اما این شرکت با نام coinlocally llc در شهر ایروان ارمنستان به یک آدرس مسکونی و توسط فرزند شهردار برکنار شده ایروان ثبت شده است . اگر به سایت archive org مراجعه کنید و دنبال صفحات ذخیره شده از این وب‌سایت بگردید ، خواهید دید در سال ۲۰۱۹ این سایت در بخش about us خود نوشته که این سایت توسط یک ایرانی و با همکاری افرادی از امارات توسط شرکت lamorada general trading company ساخته شده ، توسعه آن توسط یک شرکت برنامه نویس هندی به نام azir ساخته شده است که باگ های فراوان آن به دلیل زبان توسعه rust بیش از حد نگران کننده است.

محمدرضا ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

این سایت هم اکنون در حال بازرسی توسط دولت ارمنستان است و دسترسی به بخش های مختلف آن مسدود است ، ادعای کوین لوکالی آپدیت این سایت در بخش زیر ساخت آن است که با توجه به توسعه آن به زبان rust این تغییرات به شدت محدود است.
*****

اصغر ۱۸ دی ۱۴۰۲
پاسخ محمدرضا

والا ما داریم تو همه بخشهاش میریم و هیچ مشکلی هم ندارم مشکل از سمت شماس

نادر ۰۳ اسفند ۱۴۰۱

این صرافی کاملا کلاهبرداریه به هیچ عنوان هیچ ارزی واریز نکنید
قبلا از اینکه پول واریز کنید همه چی خوبه و پشتیبانی سریع جواب میده اما بعد از اینکه پول واریز کردید کسی پاسخگو نیستش
جالب اینجاست که من با مبلغ کم سایت رو تست کردم همه چی اوکی بود اما مبلغ بالا که واریز کردم مشکلات تازه شروع شد
مراقب سرمایتون باشید که اگه مشکلی پیش بیاد قابل پیگیری هم نیستش

علی دلیری ۱۸ دی ۱۴۰۲
پاسخ نادر

ای بابا توهم معلوم نی کجا بدون شناخت قبلی از بازار پوزیشن گرفتی و لیکویید شدی که میخوای سر کوین لوکالی خالی کنی که این کامنتو 100 جا گذاشتی حد عقل یه تغییرات ریزی بده تورو خدا

Reza ۱۴ آذر ۱۴۰۱

سلام چرا الان دو روزه قسمت فیوچر برای من باز نمیشه هم نت دارم و هم فیلتر شکن فعاله

ناشناس ۳۱ شهریور ۱۴۰۱

سلام. چرا کوین لوکالی نمیزاره از حسابم برداشت کنم. لطفا راهنماییم کنید با سپاس

ایران بروکر ۳۱ شهریور ۱۴۰۱
پاسخ ناشناس

سلام وقت بخیر
لطفا دقیق‌تر بفرمایید چه اروری دریافت می‌کنید یا پاسخ پشتیبان صرافی چیست؟

فرید ۲۷ آبان ۱۴۰۲
پاسخ ناشناس

سلام من هم همین مشکل رو دارم لطفا راهنمایی کنید