ارز دیجیتال آوه گوچی (Aavegotchi) چیست؟ معرفی توکن GHST

ارز دیجیتال آوه گوچی (Aavegotchi) چیست؟ معرفی توکن GHST

امور مالی غیرمتمرکز و NFTها در سال‌های اخیر حسابی در بازار ارزهای دیجیتال سروصدا به پا کرده‌اند زیرا مردم در مدیریت امور مالی شخصی به استقلال و تمرکززدایی بیشتر از گذشته علاقمند شده‌اند. ارز دیجیتال آوه گوچی با رمز ارز اختصاصی، به‌عنوان یک پروژه DeFi و مبتنی برNFT طراحی شده است و  امکان استیک و کسب سود از توکن‌های این پروژه نیز وجود دارد.

همچنین ممکن است Aavegotchi با معرفی مفاهیم مختلف، ترکیبی از DeFi و NFT در کنار تجربه بازی، به شکل‌دهی بازارNFTها کمک کند. این ارز دیجیتال روی پروتکل Aave پیاده سازی شده است. توکن آوه گوچی برای رقابت و سرگرمی طراحی شده است و دارندگان آن با مشارکت در این بازی سود به دست می‌آورند. 

اگر به Aavegotchi علاقه پیدا کرده‌اید، اما در مورد آن اطلاعات و دانش کافی ندارید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ جای نگرانی نیست. این مقاله از مجموعه ایران بروکر همه آن‌چه را که باید در مورد این پروژه بدانید را به شما آموزش می‌دهد و خوانندگان را آماده می‌کند تا وارد کاربرپسندترین بازی در دنیای ارزهای دیجیتال شوند. 

ارز دیجیتال آوه گوچی (Aavegotchi) چیست؟ 

Aavegotchi یک بازی مبتنی بر NFT است که با یک پروتکل DeFi ادغام شده است. این بازی بر اساس بازی Tamagotchi طراحی شده است و در شبکه Aave اجرا می‌شود. 

تاماگوچی در دهه نود میلادی بسیار محبوب بود، زمانی که تقریباً همه یک دوست تاماگوچی داشتند و تا بزرگسالی آن را  پرورش می‌دادند. در بازی آوه گوچی نیز موجوداتی به نام گوچی وجود دارد که کاربران باید آن‌ها را ایجاد کنند، پرورش دهند و در نهایت در پلتفرم‌های استیکینگ، استیک کرده و سود کسب کنند. این گوچی‌ها به شکل توکن های غیر مثلی در دسترس کاربران قرار می‌گیرند که امکان فروش و تبدیل به پول فیات را دارند. اگر شما گوچی خود را به پول نقد تبدیل کنید، گوچی‌های خود را در بازی از دست خواهید داد.

ارز دیجیتال آوه گوچی (Aavegotchi) چیست؟ توکن GHST

هر گوچی دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های متفاوت است، بازیکنان می‌توانند گوچی خود را ایجاد کنند یا تعداد بیشتری از آنها را خریداری کنند. ارزش Gotchi متفاوت است؛ هرچه یک گوچی منحصر به فرد و کمیاب‌تر باشد، ارزش آن بیشتر است. 

ارز دیجیتال اختصاصی این بازی که به شکل هوشمندانه‌ای طراحی شده است، GHST نام دارد و برای ایجاد انگیزه به بازیکنان پرداخت می‌شود.. همچنین کاربران می‌توانند با صرف پول و زمان NFT های خود را در این بازی رشد داده و آن‌ها را ارزشمندتر کنند.

چگونه وارد بازی آوه گوچی شویم؟

برای شروع مشارکت و فعالیت در  پلتفرم آوه گوچی دو راه وجود دارد: 

راه اول: از طریق مالکیت پورتال است که بعد از آن هر پورتال ۱۰ آوه‌گوچی را ایجاد می‌کند و شما می‌توانید یکی را احضار کنید. از عبارت احضار کردن به این دلیل استفاده می‌شود چون آواتارهای پیکسلی این پلتفرم به شکل روح هستند و شما با خرید این NFT‌ به نحوی این روح را احضار می‌کنید! 

راه دوم: به‌طور مستقیم به بازار دیگر این پلتفرم به نام Aavegotchi Baazaar بروید و یک پورتال یا یک آوه‌گوچی احضار شده‌ی آماده را خریداری کنید. 

پلتفرم آوه گوچی به‌عنوان یک بازی شبیه به Tamagotchi است اما با استفاده از بلاک چین و بر اساس پروتکل Aave کار می‌کند. بازیکنان می‌توانند گوچی‌ها را به عنوان NFT با توکن‌های GHST بخرند و آواتارهای خود را با انجام مینی‌گیم‌ها و مراقبت از آن‌ها «ارتقا» دهند. هر چه یک بازیکن زمان و پول بیشتری را برای Gotchi‌های خود صرف کند، ارزش آنها به عنوان NFT بیشتر می‌شود. بازیکنان همچنین می‌توانند توکن GHST را بر اساس فعالیت‌های خود در بازی به دست آورند. 

فصل‌های به اصطلاح farming کمیاب، به‌طور منظم برای پاداش دادن به کاربران بر اساس تجربه، نادر بودن، منحصر به فرد بودن و وفاداری Gotchi سازماندهی می‌شوند. کاربران در هر دور از rarity farming (کشاورزی کمیاب) بر اساس رتبه‌بندی شفاف، جوایزی دریافت می‌کنند. گوچی‌ها به عنوان کلکسیون‌های NFT درون بازی نیز ارزش دارند. وجه پاداش از فروش عمومی در شبکه به دست می‌آید که کاربران لباس و لوازم جانبی مختلف را برای آواتارهای گوچی خود خریداری می‌کنند. 

 نحوه خرید ارز دیجیتال آوه گوچی با توکن GHST 

این ارز دیجیتال در شبکه آوه میزبانی می‌شود و پروتکل Aave  به عنوان یک زنجیره جانبی در شبکه اتریوم فعالیت می‌کند؛ برای خرید ارز دیجیتال GHST می‌توان از صرافی‌های مختلف استفاده کرد. یکی از روش‌های خرید این رمزارز استفاده از کیف پول متامسک است. برای این کار باید ابتدا یک کیف پول متامسک نصب و راه‌اندازی کنید و یک آدرس اتریوم داشته باشید. برای شروع بازی آوه گوچی ابتدا باید یکی از ارزهای دیجیتال ETH یا Matic را در کیف پول خود داشته باشید. سپس باید دو بلاکچین اتریوم و آوه را در کیف پول متامسک پل کنید. علاوه بر این برای خرید گوچی‌ها و اتصال به شبکه آوه گوچی به ارز دیجیتال GHST نیاز خواهید داشت.

برای خرید ارز دیجیتال GHST می‌توانید از صرافی‌های ایرانی آبان تتر یا کوین کده استفاده کنید. همچنین برای خرید توکن Aavegotchi می‌توانید از صرافی‌های غیرمتمرکز و p2p استفاده کنید. 

بنیان‌گذاران آوه گوچی چه کسانی هستند؟ 

ارز دیجیتال آوه گوچی توسط استودیوی پیکسل کرفت در سال 2020 توسط تیمی که دارای پیشینه قوی و تجربه گسترده با DeFi و NFT است، تاسیس شد. پلتفرم‌های Pixelcraft Studios و آوه گوچی توسط جسی جانسون و یکی از بنیان‌گذاران او با نام مستعار کودر دان، تأسیس شدند. بسیاری از اعضای دیگر تیم با نام مستعار روی این پروژه کار می‌کنند. 

جسی جانسون همچنین پروژه Bullionix را ایجاد کرد که اولین NFT با پشتیبانی طلا است. ایده پشت آوه‌گوچی این است که به بازیکنان اجازه می‌دهد از گوچی‌ها به عنوان وثیقه برای دریافت وام در پلتفرم دیفای استفاده کنند و در عین حال یک بازی جذاب را تجربه کنند. همچنین بازیکنان می‌توانند کلکسیون‌ها را در قالب NFT ارتقا داده و آنها را، خرید و فروش کنند. 

چه چیزی پلتفرم Aavegotchi را منحصر به فرد می‌کند؟ 

آوه گوچی فقط یک پلتفرم بازی نیست که در آن کاربران بتوانند کلکسیون‌های درون بازی را بخرند و بسازند. استفاده از گوچی‌ها فراتر ازNFT‌ها و کلکسیون‌های بازی است، زیرا همان‌طور که گفتیم، گوچی‌ها را می‌توان به‌عنوان وثیقه نیز استفاده کرد. برای فعال کردن تعامل با  گوچی‌ها، کاربران ابتدا باید سایر رمز ارزهای پایه پشتیبانی شده را واریز کنند، که به غیر از فعالیت بازیکن، ارزشی هم به خود گوچی‌ها  می‌دهد. 

چه چیزی پلتفرم Aavegotchi را منحصر به فرد می‌کند؟

با ارسال وثیقه، بازیکنان همچنین می‌توانند سودی را کسب کنند که در زمان واقعی قابل مشاهده است. علاوه‌براین سود، کاربران می‌توانند جوایز GHST را نیز به دست آورند. همچنین این شبکه از بازار اقلام کلکسیونی، پوشیدنی و هزینه‌های بازی، برای کاربران درآمد ایجاد می‌کند. 

چه چیزی به ارز دیجیتال GHST ارزش می‌دهد؟ 

معمولا ارز دیجیتال GHST و به‌طور کلی پروتکل آوه گوچی به دلیل ظرفیت فنی، فناوری و کاربرد آن ارزش‌ زیادی دارد. موارد استفاده، ارتباط بخش DeFi و فناوری پشت پروژه عناصری هستند که ارزش ذاتی آوه گوچی را به عنوان یک پروژه تعریف می‌کنند. این پروژه هم به‌عنوان یک بازی مبتنی بر بلاک چین، شبیه به کریپتوکیتیز و هم به‌عنوان یک پروتکل DeFi که در آن کاربران می‌توانند از ارزهای دیجیتال سپرده‌شده سود به دست آورند، ارزش دارد. 

ارزش ذاتی آوه گوچی اغلب با ارزش بازار GHST مطابقت ندارد. GHST مستعد تغییرات مکرر است که عمدتاً ناشی از نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال و عوامل خاصی است که می‌تواند بر قیمت توکن GHST تاثیر بگذارد. 

چند توکن Aavegotchi (GHST) در گردش است؟ 

در حال حاضر 45,096,312 GHST از مجموع 46,860,476 GHST آوه‌گوچی در گردش است. این توکن عرضه محدودی ندارد. توکن GHST را می‌توان در هر زمانی با توکن TBC مبادله کرد  که هم عرضه را کاهش می‌دهد و هم قیمت توکن‌های بعدی خریداری شده از TBC را کاهش می‌دهد. همچنین تعداد توکن‌های GHST در گردش، ضرب در قیمت فعلی GHST در بازار برابر با ارزش بازار آوه‌گوچی است، که ارزش بازار این پروژه را رتبه‌بندی می‌کند و سهم بازار و تسلط آن را مشخص می‌کند. 

 سایر اطلاعات فنی درباره بازی آوه گوچی

می‌توانید گوچی خود را از طریق درگاهی انتخاب کنید که بتوان با استفاده از ارز دیجیتال GHST احضار کرد. پلتفرم آوه گوچی رویدادهایی را برگزار می‌کند که به‌عنوان Haunts شناخته می‌شوند، جایی که بازیکنان می‌توانند گوچی‌ها را به‌صورت مستقیم از آوه گوچی خریداری کنند. در غیر این صورت، کاربران می‌توانند گوچی‌های خود را از بازار NFT خریداری کنند. 

هر پورتال دارای ده آواتار گوچی است؛ در حالی که شما می‌توانید تنها یکی از هر پورتال را برای استفاده در بازی انتخاب کنید. بازار گوچی‌ها و پورتال‌ها به بازار گوچی معروف است و می‌توانیدNFT‌های خود را نیز در آن‌جا بفروشید. از فیلترها در Baazaar استفاده کنید تا بهترین پیشنهادات و پایین‌ترین قیمت‌ها را برای خرید گوچی‌ها پیدا کنید. 

امنیت شبکه آوه گوچی چگونه است؟ 

بازی آوه گوچی  در شبکه Aave اجرا می‌شود و درست مانند  آوه، توسط شبکه اتریوم ایمن شده است. شبکه اتریوم روی  الگوریتم اثبات سهام کار می‌کند، به این معنی که آوه گوچی  نیز با همان پروتکل ایمن شده است. 

امنیت شبکه آوه گوچی چگونه است؟ 

قراردادهای هوشمند ارز دیجیتال آوه گوچی به‌صورت متن باز  ساخته می‌شوند تا در صورت وجود خطا، احتمال تشخیص آن را افزایش دهند. 

قیمت ارز دیجیتال آوه گوچی

طبق داده‌های آماری سایت ایران بروکر در زمان نگارش این مقاله قیمت ارز دیجیتال Aavegotchi با 1.07 دلار در حال خرید و فروش می‌باشد و ارزش بازار حدودی 48 میلیون دلار در رنک 415 کل بازار کریپتوکارنسی‌ها قرار گرفته است. قیمت توکن Aavegotchi در اولین سال آغاز به فعالیت خود حدود 0.87 دلار بود و در 2021 به سقف قیمتی 2.88 دلار رسید. سپس با آغاز بازار خرسی، نزول و ریزش این ارز دیجیتال نیز آغاز شد و فعلا در روند نزولی و فرسایشی خود به سر می‌برد. 

برای مشاهده قیمت ارز دیجیتال آوه گوچی به ریال و تومان می‌توانید وارد صفحه قیمت توکن GHST در ایران بروکر شوید.

نحوه استفاده از ارز دیجیتال آوه گوچی

GHST را می‌توان برای بازی با گوچی‌ها در مجموعه‌ای از مینی گیم‌ها، با ابزارهای پوشیدنی و قابل ارتقاء استفاده کرد و کاربران می‌توانند سود وثیقه خود را نیز کسب کنند. آوه گوچی به عنوان یک بازی مبتنی بر بلاکچین و به عنوان یک پروتکل DeFi برای استیکینگ وNFT‌ها عمل می‌کند. 

کاربران می‌توانند گوچی خود را بفروشند، بخرند و ارتقا دهند در حالی که GHST و سود بر اساس فعالیت‌ها و سهام هر شخص به دست می‌آید. آوه گوچی به کاربران این امکان را می‌دهد تاNFT‌های کمیاب و منحصر به فردی را که فراتر از کلکسیون‌های درون بازی هستند، داشته باشند و مدیریت کنند. 

چگونه کیف پول آوه گوچی را انتخاب کنیم؟ 

یکی از گزینه‌های محبوب کیف پول برای بازی آوه گوچی، کیف پول متامسک است. برای شروع استفاده از پلتفرم، به این کیف پول نیاز دارید تا ،پالیگان و اتریوم   و آوه گوچی را پل بزنید. 

برای کسانی که صرفاً می‌خواهند در GHST معامله، یا سرمایه‌گذاری کنند، گزینه‌های حفظ و نگهداری زیادی وجود دارد و نوع کیف پولی که انتخاب می‌کنید به مقداری که می‌خواهید ذخیره کنید، بستگی دارد. 

چگونه کیف پول آوه گوچی را انتخاب کنیم؟ 

کیف پول‌های سخت افزاری یا کیف پول‌های سرد مانند لجر یا ترزور امن‌ترین گزینه را برای ذخیره ارزهای دیجیتال با ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری آفلاین ارائه می‌دهند. با‌این‌حال، آن‌ها به دانش فنی بیشتری نیاز دارند و گزینه گران‌تری هستند. به‌این‌ترتیب، آنها ممکن است برای ذخیره مقادیر بیشتری از GHST برای کاربران با تجربه‌تر مناسب‌تر باشند. 

کیف پول‌های نرم افزاری از روشی دیگر استفاده می‌کنند و کار کردن با آنها رایگان و آسان است. آن‌ها برای دانلود به صورت برنامه‌های گوشی هوشمند یا دسکتاپ در دسترس کاربران قرار می‌گیرند و می‌توانند به شکل حضانتی و غیرحضانتی باشند. با کیف پول‌های حضانتی، کلیدهای خصوصی توسط ارائه‌دهنده خدمات از طرف شما مدیریت و پشتیبان‌گیری می‌شوند. کیف پول‌های غیر حضانتی از عناصر امن در دستگاه شما برای ذخیره کلیدهای خصوصی استفاده می‌کنند. اگرچه راحت هستند، اما امنیت کمتری نسبت به کیف پول‌های سخت‌افزاری دارند و ممکن است برای مقادیر کمتری از GHST یا کاربران تازه‌کار مناسب‌تر باشند. 

کیف پول‌های آنلاین یا کیف پول‌های وب نیز برای استفاده رایگان و آسان هستند و از چندین دستگاه با استفاده از یک مرورگر وب قابل دسترسی هستند. بااین‌حال، کیف‌پول‌های گرم محسوب می‌شوند و می‌توانند امنیت کمتری نسبت به جایگزین‌های سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری داشته باشند. از آن‌جا که به احتمال زیاد به پلتفرم برای مدیریت GHST خود اعتماد دارید، باید یک سرویس معتبر با سابقه امنیتی و نگهداری را انتخاب کنید. به این ترتیب، آنها برای نگهداری مقادیر کمتر ارزهای دیجیتال یا برای کسانی که معاملات مکرر انجام می‌دهند مناسب هستند. 

نحوه انجام استیکینگ آوه گوچی 

دارندگان GHST می‌توانند توکن‌های خود را در قرارداد آوه گوچی Staking قرار دهند تا موجودی غیر قابل انتقال FRENS به دست آورند. سپس می‌توان FRENS را برای شانس برنده شدن در پوشیدنی‌ها به بلیت قرعه‌کشی یا برای شانس برنده شدن در پورتال‌ها و زمین مجازی به بلیط دراپ تبدیل کرد. 

ارز دیجیتال آوه گوچی در یک نگاه

ارز دیجیتال آوه گوچی  یک پروژه برجسته با رویکردی منحصر به فرد برای مدیریت و ایجاد موارد استفاده NFT و DeFi است. تیم توسعه‌دهنده قصد دارد در آینده با ادامه توسعه پروژه، قابلیت‌های بیشتری را اضافه کند. بازیکنان می‌توانند در حین سرگرمی، NFT‌های خود را مدیریت کنند و گوچی‌های ارزشمندتر و منحصر به فردی ایجاد کنند که از آن سود ببرند. در حالی که همچنین می‌توانند از وثیقه‌ای که برای حمایت از گوچی‌هایی که دارند بهره ببرند. 

آوه گوچی با توجه به منحصر به فرد بودن و ارزشNFT‌ها و محبوبیت زیاد DeFi، در کنار بازی‌های بلاکچین، ترکیبی امیدوارکننده از مفاهیم مرتبط با امور مالی غیرمتمرکز را ایجاد می‌کند. 

چگونه Aavegotchi را بفروشیم؟

برای فروش ارز دیجیتال Aavegotchi  راه‌های متنوع زیادی وجود دارد از جمله استفاده از صرافی‌های p2p  و صرافی های غیرمتمرکز، اما در صرافی غیرمتمرکز فقط می‌توانید ارزدیجیتال خود را تبدیل به استیبل کوین کنید زیرا این صرافی ها از ریال پشتیبانی نمی‌کنند اما می‌توانید با مراجعه به صفحه بررسی صرافی‌ها در سایت ایران بروکر یک صرافی معتبر انتخاب کرده و اقدام به فروش توکن Aavegotchi  نمایید.

چگونه Aavegotchi بخریم؟

برای خرید ارز دیجیتال آوه گوچی کافی است که در یک صرافی ایرانی ثبت‌نام کنید و بعد از واریز ریال به حساب صرافی موردنظر اقدام به خرید این ارزدیجیتال نمایید.

ارز دیجیتال Aavegotchi  چیست؟ 

Aavegotchi یک بازی مبتنی بر NFT است که با یک پروتکل DeFi ادغام شده است و امکان قرار دادن توکن‌ها را در یک سیستم فراهم می‌کند. این بازی بر اساس بازی Tamagotchi طراحی شده است و در شبکه Aave اجرا می‌شود. 

فهرست مطالب
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

ممکن است دوست داشته باشید

منتخب سردبیر

دیدگاه خود را بنویسید

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
بروکرهای منتخب
یو اس جی
آمارکتس
آلپاری
ارانته
اچ وای سی ام
صرافی‌های منتخب
کوکوین
بینگ ایکس
کوینکس
نوبیتکس
اکسیر
والکس

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.