شیباریوم سرانجام راه اندازی شد، اما وجود مشکلاتی، رویای شیب آرمی را نابود کرد

صبح امروز، شبکه لایه ۲ شیباریوم، سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان، راه اندازی شد.

با مشارکت فعال میلیون‌ها کاربر و تشکیل ۲۱ میلیون کیف پول، شیباریوم توانست پس از ماه‌ها آزمایش‌، راه‌اندازی شود. این شبکه با استفاده از مکانیسم اثبات مشارکت (Proof of Participation) که به تازگی معرفی شده، مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم را بهبود بخشیده است. توسعه‌دهنده اصلی این پروژه، که با نام مستعار «شیتوشی کوزاما» شناخته می‌شود، از طریق توییتر خود، رسما شروع به کار شبکه شیباریوم را اعلام کرد.

با اینکه زمان زیادی از این راه اندازی نگذشته بود، اما یک تراکنش انتقال از شبکه اتریوم به شبکه شیباریوم به ارزش حدودی ۱/۷ میلیون دلار، به مشکل برخورد . تحقیقات نشان می‌دهد که مشکل این تراکنش مهم، از افزایش ترافیک شبکه شیبا به وجود آمده است. شبکه به دلیل افزایش ترافیک به شدت تحت فشار قرار گرفته، در واقع بیش از ۱۶۰ میلیون واحد محاسباتی، تنها در ۳۰ دقیقه بوسیله جامعه شیبا تولید شد که باعث مخدوش شدن انتقالات گردید.

به منظور حفاظت از دارندگان ارزها، توصیه شده است که تا زمانی که وضعیت شیباریوم بهتر شود، از این پل ترجیحا استفاده نشود. همچنین تیم توسعه شیبا، از جامعه این میم کوین درخواست کردند تا صبور باشند.

با انتشار این خبر بد در فضای کریپتو، توکن شیبا و اکوسیستم آن و بخصوص توکن BONE، ریزشی نسبتا شدید ۲۰ و ۳۴ درصدی را ثبت کردند و به نوعی رویای شیب آرمی در روز راه اندازی شیباریوم، خراب شد.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥