قیمت طلا جهانی آماده عبور از 2000 دلار می‌شود!

در هفته گذشته، قیمت طلا در میان مشکلات پیش آمده برای بانک‌های آمریکایی، بهترین عملکرد خود در سه سال گذشته را ثبت کرد! طبق نظر تحلیلگران، انتظار می‌رود تا طلا در هفته جاری سطح بسیار مهم 2000 دلار را تست کند!

طلا در یک هفته از 1,867 دلار در هر اونس به بالای 1,980 دلار رسید و افزایش بیش از 110 دلاری و بهترین عملکرد خود از مارس 2020 را به ثبت رساند.

اکنون تمام بازارها برای یکی از بزرگترین رویدادهای سال یعنی جلسه فوق العاده مهم فدرال رزرو آماده می‌شوند که قرار است در این هفته انجام شود. اکنون برخی در بازار انتظار افزایش 25 واحدی نرخ بهره را دارند اما برخی نیز منتظر توقف و یا کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو هستند.

اورت میلمن، کارشناس فلزات گرانبهای Gainesville Coins گفت:

قطعا فدرال رزرو، برای حفظ اعتبار خود و اطمینان دادن به بازارها نرخ را 25 واحد افزایش خواهد داد، اما قطعا این آخرین افزایش نرخ بهره خواهد بود زیرا ادامه دادن به این روند بانک‌های زیادی را ورشکست خواهد کرد.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.