ارز دیجیتال QUACK چیست؟ پیش‌بینی قیمت ریچ کواک (RichQuack)

ارز دیجیتال QUACK چیست؟

اگر به دنبال ثروتمند شدن سریع در بازار ارز دیجیتال هستید، ارز دیجیتال QUACK مناسب شما نیست، چرا که تیم سازنده این میم کوین باوری مخالف با این دیدگاه را دنبال می‌کند. اما اگر شما هم دغدغه ایجاد یک دنیای غیرمتمرکز را دارید، باید بدانید ارز دیجیتال ریچ کواک به طور 100% توسط هولدرها مدیریت می‌شود. (البته این موارد ادعای وب‌سایت اصلی ریچ کواک است و در ادامه قصد داریم صحت آن را بررسی کنیم.)

این بار در معرفی ارزهای دیجیتال سراغ رتبه 352 مارکت رفتیم، ارز دیجیتالی با قیمت 0.000000001469 دلار و ارزش بازار 64 میلیون دلار که در 24 ساعت گذشته (16 فوریه 2023)، با افزایش قیمت 4 درصدی روبه‌رو بوده است. اگر شما هم قصد دارید میم کوین‌ها را بیشتر بشناسید شاید بد نباشد با QUACK هم آشنا شوید.

ارز دیجیتال ریچ کواک (QUACK) چیست؟

یکی دیگر از میم کوین‌های ساخته شده روی بایننس اسمارت چین ارز دیجیتال ریچ کواک (QUACK) است که با کنترل عرضه سعی در افزایش قیمت دارد. برای کسب درآمد از ارز دیجیتال QUACK کافی است مقداری از این رمزارز را خریداری و هولد کنید. برای کسب سود لازم نیست استیکینگ کنید یا مدت زمان زیادی را منتظر بمانید، سودهای شما توسط قراردادهای هوشمند محاسبه شده به حسابتان اضافه می‌شود.

هدف اصلی ریچ کواک تبدیل شدن به یک پلتفرم سرمایه‌گذاری امن در آینده است، به شکلی که در آن نقش اصلی به عهده هولدرها خواهد بود و بیشترین درآمدها نیز به هولدرها تعلق می‌گیرد. یکی از روش‌های کسب درآمد با ارز دیجیتال QUACK شرکت در قرعه‌کشی جک پات و انجام بازی است که در دوره‌های یک‌ساعته، روزانه، هفتگی و ماهانه برگزار می‌شود.

هر تراکنش در QUACK شامل 12 درصد کارمزد است که باعث ایجاد بازدهی بدون اصطکاک می‌شود. 4 درصد از این کارمزد بین هولدرها توزیع می‌شود و 4 درصد به استخر نقدینگی QUACK/BNB تعلق می‌گیرد. 2درصد از این مبلغ نیز سوزانده می‌شود و به کیف پول‌های غیرقابل دسترسی ارسال می‌شود. 2درصد باقیمانده نیز به کیف پول بازاریابان و توسعه‌دهندگان پروژه ارسال می‌شود.

بنیان‌گذاران Rich Quack چه کسانی هستند؟

مانند بسیاری از میم کوین‌های دیگر، سازندگان ارز دیجیتال QUACK نیز ترجیح دادند ناشناس بمانند. موضوع ناشناس بودن سازنده در رابطه با بیتکوین باعث غیرمتمرکز شدن می‌شود و نکته‌ای مثبت است. اما نمی‌توان گفت این موضوع درباره تمام ارزهای دیجیتال و به‌خصوص میم کوین‌ها گزینه مثبتی نیست. البته ریچ کواک ادعا می‌کند که این پروژه کاملاً توسط جامعه و قراردادهای هوشمند اداره خواهد شد، اما نمی‌توان مطمئن بود که راگ پول در این پروژه اتفاق نیفتد.

چه چیزی Rich Quack را منحصربه‌فرد می‌کند؟

6125ba9374392b74d36b9fdb RickQuack Press Release
چه چیزی Rich Quack را منحصربه‌فرد می‌کند؟

از جمله ویژگی‌های منحصربه‌فرد ارز دیجیتال QUACK می‌توان به کارمزد سنگین 12درصدی آن برای انجام هر تراکنش اشاره کرد که به‌عنوان یک انگیزه برای کاربران محسوب می‌شود که آن‌ها را تشویق به هولد این میم کوین می‌کند.

به ادعای تیم سازنده این میم کوین، سکوی پرتاب آن ایجاد یک فضای سرمایه‌گذاری ایمن است. یکی دیگر از نکات متمایز در رابطه با QUACK نسبت به سایر میم کوین‌ها این است که یک برنامه قرعه‌کشی راه‌اندازی کرده است که ممکن است باعث رشد قیمت آن در آینده شود.

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این میم کوین، ویژگی ضد نهنگ آن است، این رمزارز به نهنگ‌ها اجازه هولد بیش از 1 درصد از کل عرضه و همچنین امکان فروش بیش از 0.1درصد از دارایی در یک زمان را نمی‌دهد.

بررسی وب‌سایت اصلی ریچ کواک

این پروژه در وب‌سایت خود در ابتدا ادعا می‌کند که کاملاً مخالف کسب ثروت سریع است و به دنبال افرادی است که صبورانه به دنبال ساختن یک اکوسیستم ارز دیجیتال هستند.

در ادامه نوشته‌های سایت مشاهده می‌کنیم که این وب‌سایت خود را از هرگونه اتفاقی در آینده‌این ارز دیجیتال، سلب مسئولیت می‌کند و اعتقاد دارد که این پروژه کاملاً جامعه‌محور است. اگر جامعه به پیشرفت آن کمک کند، ارز دیجیتال QUACK رشد خواهد کرد، در غیر این صورت اتفاق مثبتی برای آن نخواهد افتاد.

در ادامه در رابطه با نحوه عملکرد QUACK می‌خوانیم:

استیکینگ ارز دیجیتال QUACK

در این روش سرمایه‌گذاری 9 سطح متناسب با تعداد ارز دیجیتال QUACK که در اختیار هر کدام از هولدرها است، وجود دارد. پاداش سرمایه‌گذاری به صورت خودکار و تضمینی به کاربران پرداخت می‌شود. علاوه بر این وب‌سایت وعده کسب درآمد و ارز دیجیتال رایگان از پروژه‌های مشترک اطلاع می‌دهد. (باید بگم که هیچ پروژه مشترکی در کار نیست، اگه به وب‌سایت یه نگاه بندازید، میتونید ببینید که فقط لیست وب‌سایت‌هایی که این ارز دیجیتال داخلش لیست شده رو گذاشته و دیگر هیچ!)

حاکمیت یا DAO در ارز دیجیتال QUACK

برای شرکت در رأی‌گیری این ارز دیجیتال نیاز به استیک 100 میلیارد از ارز دیجیتال QUACK خواهید داشت.

در ادامه این وب‌سایت درباره لانچ پد توضیح داده و از کاربران دعوت کرده که به‌عنوان سرمایه‌گذار در این لانچ پدها شرکت کنند. البته هیچ پروژه‌ای برای لانچ پد روی این وب‌سایت دیده نمی‌شود.

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال QUACK برای 2030

برای پیش‌بینی قیمت هر ارز دیجیتال، نیاز به داده‌هایی در رابطه با گذشته قیمت، میزان محبوبیت آن در بین کاربران، نقشه راه آینده و دیتاهای مرتبط دیگر است. در رابطه با ریچ کواک اطلاعات کافی وجود ندارد بنابراین پیش‌بینی آن دشوار است.

richquackcom price prediction
پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال QUACK برای 2030

وب‌سایت priceprediction برای ارز دیجیتال QUACK تا قبل از سال 2025 انتظار رشد قیمت زیادی ندارد، اما برای سال 2030 انتظار حداقل قیمت 0.00000002 دلار و حداکثر 0.00000003 دلار را پیش‌بینی می‌کند. در زمان نگارش این مطلب قیمت ارز دیجیتال QUACK 0.000000001473 دلار است.

ریچ کواک در یک نگاه

باید ببینیم این میم کوین می‌تواند در بین کاربران ارز دیجیتال محبوبیت پیدا کند یا خیر؟ اگر بخواهیم واقع‌بین باشیم تعداد کمی از میم کوین‌ها مانند دوج کوین یا شیبا اینو آن‌قدر خوش‌شانس هستند که موردتوجه کاربران ارز دیجیتال قرار بگیرند. بسیاری از این میم کوین‌ها درنهایت یا سقوط می‌کنند یا با راگ پول سرمایه کاربران را از دسترس آن‌ها خارج می‌کنند. نظر شما درباره این میم کوین چیست؟ فکر می‌کنید به یک میم کوین محبوب تبدیل می‌شود یا اینکه آینده‌ای نخواهد داشت؟

قیمت ارز دیجیتال QUACK چقدر است؟

در تاریخ 16 فوریه 2023 قیمت این ارز دیجیتال 0.000000001473 دلار است.

چه کسی توکن RichQuack (QUACK) را ایجاد کرد؟

سازندگان این ارز دیجیتال ترجیح داده‌اند ناشناس بمانند و وب‌سایت این پروژه ادعا می‌کند که این پروژه کاملاً جامعه‌محور است.

ریچ کواک روی کدام بلاکچین ایجاد شده است؟

ارز دیجیتال QUACK روی بایننس راه‌اندازی شده است.

آیا میم کوین QUACK کلاهبرداری است؟

با توجه به اینکه این ارز دیجیتال یک میم کوین است و وب‌سایت قوی یا همکاری خاصی ندارد، امکان انجام راگ پول یا کلاهبرداری در آن وجود دارد.

ریچ کواک را از کجا بخریم؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال QUACK را از صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ و روی شبکه BEP-20 خریداری کنید.

کل عرضه ارز دیجیتال QUACK چقدر است؟

این میم کوین به‌طورکلی 100 کوادریلیون عرضه خواهد داشت.

فهرست مطالب
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

ممکن است دوست داشته باشید

منتخب سردبیر

دیدگاه خود را بنویسید

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
بروکرهای منتخب
یو اس جی
آمارکتس
آلپاری
ارانته
اچ وای سی ام
صرافی‌های منتخب
کوکوین
بینگ ایکس
کوینکس
نوبیتکس
اکسیر
والکس

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.