دانلود اندیکاتور تشخیص الگوهای کلاسیک | zup-harmonic-pattern-indicator

در دنیای معامله‌گری الگوهای کلاسیک یا هارمونیک یکی از مهم‌ترین ابزارهای تحلیل در چارت است. اندیکاتور zup-harmonic-pattern-indicator یکی از اندیکاتورهایی است که توانایی نمایش الگوهای کندلی را در چارت دارد.

معرفی اندیکاتور تشخیص الگوهای کلاسیک

اندیکاتور zup-harmonic-pattern-indicator یک اندیکاتور سیگنال‌دهی است که می‌تواند الگوهای خفاش، پروانه، خرچنگ، ABCD و دیگر الگوها را برمبنای اعداد فیبوناچی روی چارت معاملاتی تشخیص دهد و سیگنال مربوط به آن را برای شما نشان دهد.

zup harmonic pattern indicator chart 1

تصویر بالا نمایی از این اندیکاتور را بر روی چارت نمایش می‌دهد که در آن اندیکاتور یک الگوی پروانه را شناسایی کرده و بر مبنای آن سیگنال نزول را صادر کرده است.

سیگنال‌دهی اندیکاتور zup-harmonic-pattern-indicator

سیگنال ورود به معامله‌ی خرید

زمانی که مانند تصویر زیر اندیکاتور تشخیص الگوهای کلاسیک، پترنی را تشخیص دهد و عبارت Bullish را در سمت راست و بالای چارت نمایش دهد می‌توانید با توجه به استراتژی شخصی خود و رعایت مدیریت سرمایه وارد معامله‌ی خرید شوید.

zup harmonic pattern indicator chart bullish

سیگنال ورود به معامله‌ی فروش

در زمانی که اندیکاتور پترنی را در چارت تشخیص دهد و عبارت Bearish را به رنگ آبی در سمت راست و بالای چارت مانند تصویر زیر نمایش دهد می‌توانید با توجه به استراتژی خود و رعایت مدیریت سرمایه وارد معامله‌ی فروش شوید.

zup harmonic pattern indicator chart bearish

تنظیمات اندیکاتور تشخیص الگوهای کلاسیک

zup harmonic pattern indicator setting

در بخش تنظیمات اندیکاتور مقادیر بسیار زیادی را می‌توانید تغییر دهید که مهم‌ترین آن‌ها با توجه به تصویر بالا عبارت‌اند از:

  • Min Bars: توسط این بخش می‌توانید مقدار حداقل کندل برای محاسبه‌ی الگوها را نشان تغییر دهید.
  • Ext backstep: با تغییر مقادیر این قسمت می‌توانید مقدار حداقل کندل برای رسم بالا و پایین الگوها را می‌توانید تعیین کنید.
  • Extfibo zigzag: این بخش مربوط به نشان دادن یا عدم نشان فیبوناچی زیگزاگ در اندیکاتور است.
  • Ext gartely on off: این قسمت مربوط به نمایش یا عدم نمایش الگوی gartley در چارت است.
  • Max bar: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید حداکثر مقدار کندل‌هایی که اندیکاتور برای تشخیص الگو استفاده می‌کند را تعیین کنید.

تنظیمات رنگ اندیکاتور تشخیص الگوهای کلاسیک

zup harmonic pattern indicator color

در بخش تغییرات رنگ اندیکاتور نیز می‌توانید رنگ اجزای مختلف اندیکاتور را تغییر دهید.

دانلود اندیکاتور zup-harmonic-pattern-indicator

برای دانلود این اندیکاتور می‌توانید از قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود zup-harmonic-pattern-indicator” کلیک کنید. شما همچنین می‌توانید برای مشاهده‌ی آموزش نصب اندیکاتور و مشاهده‌ی دیگر اندیکاتورها به صفحه‌ی ابزارهای معاملاتی مراجعه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید