معرفی اندیکاتور حمایت و مقاومت در تریدینگ ویو | Reversal picker

معرفی اندیکاتور حمایت و مقاومت در تریدینگ ویو | Reversal picker

خطوط حمایت و مقاومت یکی از مهم‌ترین ابزارهای تحلیل تکنیکال چارت‌های معاملاتی است. بر مبنای شکست یا عدم شکست این خطوط، معامله‌گران می‌توانند وارد معاملات خرید یا فروش شوند. اندیکاتور حمایت و مقاومت در تریدینگ ویو (Reversal picker) یکی از ابزارهای معاملاتی کاربردی در چارت معاملاتی تریدینگ ویو است که می‌تواند حمایت و مقاومت را در چارت معاملاتی به شما نمایش دهد.

معرفی اندیکاتور حمایت و مقاومت در تریدینگ ویو

اندیکاتور Reversal picker یک اندیکاتور برای دریافت سیگنال‌های بازگشت روند در چارت است. این اندیکاتور بر مبنای آر اس آی و میانگین متحرک، یک خط حمایت و مقاومت بر روی چارت رسم می‌کند که در اثر شکست این دو خط، اندیکاتور سیگنال‌های ورود به معاملات را صادر می‌کند.

معرفی اندیکاتور حمایت و مقاومت در تریدینگ ویو
تصویری از اجرای اندیکاتور Reversal picker

تصویر بالا نمایی از اجرای این اندیکاتور در چارت تریدینگ ویو است که در آن اندیکاتور یک خط حمایت با رنگ سبز و یک خط مقاومت با رنگ قرمز را در چارت معاملاتی تریدینگ ویو نشان می‌دهد. همچنین اندیکاتور باتوجه به واکنش قیمت نسبت به این دو خط، سیگنال‌های معاملاتی خود را به شما نشان می‌دهد.

تنظیمات اندیکاتور حمایت و مقاومت در تریدینگ ویو

تنظیمات اندیکاتور حمایت و مقاومت در تریدینگ ویو
منوی تنظیمات اندیکاتور Reversal picker

در قسمت تنظیمات اندیکاتور Reversal picker نیز می‌توانید رنگ اجزای مختلف اندیکاتور شامل خطوط حمایت و مقاومت و همچنین کادر و رنگ نوشته سیگنال‌های اندیکاتور را تغییر دهید.

اجرای اندیکاتور حمایت و مقاومت در تریدینگ ویو

برای اجرای اندیکاتور Reversal picker در چارت معاملاتی خود می‌توانید با جست‌وجوی عبارت “Reversal picker” در منوی indicators، این اندیکاتور را یافته و به چارت تریدینگ ویو خود اضافه کنید.

همچنین می‌توانید با ورود به این لینک و انتخاب گزینه “Add to favorite indicators” اندیکاتور Reversal picker را به لیست Favorite indicators اضافه کنید. سپس با ورود به بخش Favorite indicators در منوی indicators، این اندیکاتور را یافته و می‌توانید بدون جست‌وجوی نام آن، اندیکاتور را به چارت معاملاتی خود اضافه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید