معرفی اندیکاتور تشخیص حمایت و مقاومت در تریدینگ ویو | [Pt] Support Resistance – Dynamic v2 w Timeframe option

معرفی اندیکاتور تشخیص حمایت و مقاومت در تریدینگ ویو | [Pt] Support Resistance - Dynamic v2 w Timeframe option

سطوح حمایت و مقاومت یکی از سطوح بازگشتی بسیار مهم در چارت‌های معاملاتی هستند. اگر این سطوح در تایم فریم‌های بالاتر رسم شود، دقت و قدرت آن بالاتر می‌رود و می‌تواند بهترین منطقه بازگشت قیمت برای تایم فریم‌های پایین‌تر باشد. اندیکاتور تشخیص حمایت و مقاومت در تریدینگ ویو یک اندیکاتور بسیار کاربردی در چارت‌های معاملاتی است که معامله‌گران می‌توانند سطوح حمایت و مقاومت را به همراه تایم فریم رسم آن در چارت‌های معاملاتی خود مشاهده کنند.

معرفی اندیکاتور تشخیص حمایت و مقاومت در تریدینگ ویو

اندیکاتور [Pt] Support Resistance – Dynamic v2 w Timeframe option یک اندیکاتور کمکی در پلتفرم معاملاتی تریدینگ ویو است که با فعال‌سازی آن بر روی چارت، معامله‌گران می‌توانند بصورت خودکار سطوح حمایت و مقاومت را برای تایم فریم‌های تعیین شده‌ی خود بر روی چارت معاملاتی خود مشاهده کنند.

معرفی اندیکاتور تشخیص حمایت و مقاومت در تریدینگ ویو
تصویری از اجرای اندیکاتور [Pt] Support Resistance – Dynamic v2 w Timeframe option

تصویر بالا نمایی از اجرایی اندیکاتور تشخیص حمایت و مقاومت را بر روی چارت نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور یک خط مقاومتی روزانه برای چارت جفت ارز دلار آمریکا به ین ژاپن در تایم فریم ۱ ساعته رسم کرده است.

تنظیمات اندیکاتور تشخیص حمایت و مقاومت در تریدینگ ویو

Pt Support Resistance Dynamic v2 w Timeframe option setting1
قسمت اول منوی تنظیمات اندیکاتور [Pt] Support Resistance – Dynamic v2 w Timeframe option

منوی تنظیمات اندیکاتور از ۲ قسمت تشکیل شده است که در آن می‌توانید مقادیر بخش‌های زیر را تغییر دهید:

  • SETUP: در این قسمت از تنظیمات اندیکاتور می‌توانید در قسمت Timeframe، تایم فریمی که برای رسم حمایت و مقاومت در نظر دارید را تغییر دهید. همچنین در گزینه‌های دیگر این بخش نیز می‌توانید تنظیمات اندیکاتور را برای دقت رسم خطوط حمایت و مقاومت در تایم فریم انتخاب‌شده را تنظیم کنید.
Pt Support Resistance Dynamic v2 w Timeframe option setting2
قسمت دوم منوی تنظیمات اندیکاتور [Pt] Support Resistance – Dynamic v2 w Timeframe option
  • DISPLAY: در این قسمت از تنظیمات اندیکاتور می‌توانید تنظیمات محل نمایش و رنگ اجزای اندیکاتور را در چارت معاملاتی خود تغییر دهید.

اجرای اندیکاتور تشخیص حمایت و مقاومت در تریدینگ ویو

شما می‌توانید برای اجرای اندیکاتور تشخیص حمایت و مقاومت در تریدینگ ویو با جست‌وجوی عبارت “[Pt] Support Resistance – Dynamic v2 w Timeframe option” در منوی indicators، این اندیکاتور را یافته و آن را به چارت معاملاتی خود اضافه کنید.

همچنین می‌توانید برای اضافه کردن این اندیکاتور به لیست Favorite indicators، وارد این لینک شده و گزینه “Add to favorite indicators” را انتخاب کنید. سپس می‌توانید با بازکردن منوی indicators و مراجعه به بخش Favorite indicators به راحتی و بدون جست‌وجو اندیکاتور را بیابید و آن را به چارت معاملاتی خود اضافه کنید.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.