آشنایی با روش‌های کلاهبرداری در بازار فارکس!

کلاه برداری در بازار فارکس

اینترنت پر است از کلاهبرداران و افرادی که قصد فریب شما را دارند، حال اینکه صحبت از پول و درآمد هم باشد! بازار فارکس هم مانند بسیاری از حوزه‌های مالی دیگر، هدف فعالیت افراد سودجویی است که قصد دارند از ناآگاهی عمومی، سواستفاده کنند.

وبسایت ایران بروکر با هدف آگاهی عمومی نسبت به انواع روش‌های کلاه برداری در بازار فارکس، مجموعه مقالات مهم در این زمینه را برای شما ترجمه و منتشر خواهد کرد. طی چند درس آینده، شما با نحوه کلاه برداری در بازار فارکس بیشتر آشنا می‌شوید.

نقش تبلیغات وسوسه برانگیز برای کلاهبرداری در بازار فارکس

حتما چنین تبلیغاتی به گوش‌تان خورده:

من یک سیستم معاملاتی خفن دارم، با پرداخت هزینه کمی آن را بخرید و حداقل 100،000،000٪ سود کنید!

  • با سیستم معاملاتی من یک شبه پولدار شوید!
  • بدون هیچ ریسکی و تضمینی پولدار شوید!
  • استراتژی با وین ریت 100 درصد!

اما زودباور نباشید و مراقب باشید گول این تبلیغات را نخورید.

چنین جمله‌های وسوسه‌کننده‌ای را حتما در سایت‌ها و پیج‌های آنلاین دیده‌اید یا حتی ممکن است از زبان دوست، همکار یا همسایه‌تان شنیده باشید.

احتمالا الان در ذهن‌تان می‌گویید کاش واقعیت داشت، خیلی خوب می‌شد اگر با سیستم معاملاتی این‌ها می‌شد راحت و مثل آب خوردن یک شبه پولدار شد.

اما حواستان باشد که پشت این جملات یک کلاه‌بردار در انتظارتان است!!!

در بازار فارکس نمی‌توان یک‌شبه پولدار شد!

یک نکته را هیچ وقت از یاد نبرید: بازار فارکس یک بازار لذت‌بخش و هیجان‌انگیز است اما در این بازار نمی‌توان یک شبه پولدار شد و هیچ گزینه جادویی‌ای وجود ندارد که بتواند سرمایه کم شما را یک شبه به میلیاردها دلار تبدیل کند.

حتما قبلا هم در مورد کلاه‌برداری در فارکس زیاد شنیده‌اید، واقعیت هم همین است که کلاه‌برداران همه جا هستند و هیچ جا از دست تبلیغات وسوسه‌برانگیزشان در امان نیستید.

کلاه‌ برداری در بازار فارکس

همیشه آدم‌های متقلب و فریبکاری هستند که در تلاشند مردم را گول بزنند و سرشان کلاه بگذارند.

دانش خود را از بازار فارکس بالا ببرید

این روزها معامله در بازار فارکس راحت شده و همه از خانه‌شان و با داشتن یک موبایل می‌توانند به این بازار وصل شوند اما متأسفانه آشنایی و اطلاع آنها نسبت به این بازار و بازار ارزها زیاد نیست.

و همین بی‌اطلاعی و دانش کافی نداشتن باعث شده تا شرکت‌ها و افراد متقلب راحت‌تر بتوانند سر مردم را کلاه بگذارند و فریبکاران طوری وانمود کنند که انگار کسب سود از معاملات فارکس مثل خواستن از غول چراغ جادو راحت است.

حالا یک خبر خوب دارم و یک خبر بد.

اول خبر بد را می‌گویم.

در بازار فارکس کلاه‌برداری وجود دارد و زیاد هم هست.

این کلاه‌برداران واقعی هستند و اتفاقا کسانی را که فکر می‌کردند هیچ وقت در دام کلاه‌برداران گرفتار نمی‌شوند را هم فریب می‌دهند. خدا نکند گرفتار کلاه‌بردار شوید اما اگر گرفتار یکی از این کلاه‌برداران شوید ممکن است تمام سرمایه‌ای را که با یک عمر زحمت به دست آورده‌اید، یک شبه از دست بدهید.

Forex Scams

اما یک خبر خوب هم برای شما داریم!

ما در سایت ایران بروکر سعی می‌کنیم به مرور شما را با انواع کلاه‌برداری‌ها آشنا کنیم و به شما آموزش خواهیم داد که متقلبان با چه روش‌هایی می‌توانند از شما کلاه‌برداری کنند. همچنین به شما می‌گوییم در صورت مواجهه با کلاه‌برداری چه کاری باید انجام دهید.

همچنین در مجموعه آموزش‌فارکس می‌توانید بسیاری از نکات آموزشی بازار فارکس را مطالعه کنید. تا با برخی از روش‌های کلاه برداری در بازار فارکس بیشتر آشنا شوید.

در آخر این نکته را متذکر می‌شوم که نترسید و نگران نباشید، همه شرکت‌های فارکس بد و متقلب نیستند.

یک راه ساده برای درامان ماندن از کلاه‌برداران وجود دارد: خودتان همه چیز را بررسی کنید و فقط با تحقیق و بررسی است که می‌توانید مطمئن شوید سرتان کلاه نمی‌رود.

فهرست مطالب

ممکن است دوست داشته باشید

منتخب سردبیر

دیدگاه خود را بنویسید

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
بروکرهای منتخب
یو اس جی
روبوفارکس
ارانته
آمارکتس
آلپاری
اچ وای سی ام
صرافی‌های منتخب
کوکوین
کوینکس
نوبیتکس
بینگ ایکس
اکسیر
والکس

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.