okex logo 350x150 1
3.5 ( 22 )

ورود به وبسایت اصلی

صرافی اوکی اکسچنج | Ok-ex

بررسی و ورود به صرافی اوکی اکسچنج ✔️ ثبت نام در OK-EX

در میان صرافی‌هایی که سال‌های زیادی در ایران فعالیت می‌کنند، باید به صرافی اوکی اکسچنج اشاره کنیم. این صرافی فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده و در ابتدای فعالیت خود تنها محدود به خرید و فروش چند ارز دیجیتال خاص بود. ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین، بیت کوین کش و لایت کوین تنها رمز ارزهایی بودند که در این صرافی مورد معامله قرار می‌گرفتند. در حال حاضر این صرافی بیش از 400 رمزارز برای معامله در اختیار کاربران خود قرار داده است.
تاریخ تأسیس :سال 1396
حداقل خرید :
کارمزد معاملات :0.35 درصد
نوع صرافی :فروشگاهی و بازار معاملاتی
تعداد ارزدیجیتال :بیش از 700 ارز
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی صرافی اوکی اکسچنج

معرفی صرافی اوکی اکسچنج Ok-Ex

صرافی‌های ارز دیجیتال نقش بسیار حیاتی در معاملات رمزارزهای مختلف در دنیا ایفا می‌کنند. این پلتفرم‌ها بستر مناسبی برای تبادل و نگهداری ارزهای دیجیتال هستند و امکان دسترسی به این بازار جذاب را برای افراد فراهم می‌کنند. صرافی‌ها تسهیل‌کننده اصلی در معاملات بین‌المللی و ارتباطات مالی هستند و به افراد و شرکت‌ها این امکان را می‌دهند تا به راحتی ارزهای دیجیتال را خریداری و فروش کنند. همچنین این صرافی‌ها امکان ذخیره و حفظ امن ارزهای دیجیتال را فراهم می‌کنند. 

اوکی اکسچنج

با توجه به نیاز معامله‌گران، در سالیان اخیر پلتفرم‌های زیادی شروع به کار کردند و در کشور خودمان هم شاهد تاسیس صرافی‌های زیادی بوده‌ایم. اگر بخواهیم لیستی از قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی تهیه کنیم، قطعا صرافی اوکی اکسچنج جزو 10 مورد اول است. در این مطلب به بررسی این صرافی خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

آیا صرافی اوکی اکسچنج معتبر است؟

در حال حاضر قوانین مشخص و یا نهادهای نظارتی مربوط به معاملات ارزهای دیجیتال و پلتفرم‌های واسطه در ایران وجود ندارد. به همین دلیل بررسی اعتبار هر صرافی قبل از ثبت نام و واریز وجه از اهمیت بسیاری برخوردار است. کوچک‌ترین سهل‌انگاری در این مورد در آینده ممکن است به از دست رفتن سرمایه و اطلاعات شخصی کاربران منجر شود.

صرافی ارز دیجیتال اوکی اکسچنج در سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. هم اکنون (19 مهر 1402) این صرافی بدون هیچ مشکلی در حال فعالیت است و مشتریان زیادی از سراسر ایران دارد. اوکی اکسچنج تا کنون مشکلات خاصی از قبیل هک، کلاهبرداری و یا پولشویی نداشته است و از لحاظ سابقه فعالیت نمره مناسب و قابل قبولی را دریافت می‌کند.

ایران بروکر به عنوان معتبرترین مرجع بررسی صرافی‌های ارز دیجیتال و بروکرهای فارکس آماده دریافت گزارش تخلف و یا مشکلات در انواع پلتفرم‌های مالی است. شما می‌توانید گزارشات مربوط به وجود اشکال و یا کلاهبرداری در پلتفرم مورد نظر خود را از طریق صفحه گزارش تخلف صرافی‌های ارز دیجیتال و بروکرهای فارکس برای ما ارسال کنید تا آن را بررسی کرده و نتیجه را در سریع‌ترین زمان ممکن به شما اطلاع دهیم.

بر اساس گزارشات سایت Similarweb، سایت صرافی اوکی اکسچنج به طور میانگین ماهیانه بیش از 470 هزار بازدید کننده دارد که این میزان برای یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی بسیار مناسب و قابل قبول است.

ok ex in similarweb

یکی از نکات بسیار قابل توجه در بررسی پلتفرم‌هالی مالی واسطه، عدم قطعیت و دائمی بودن اعتبار این پلتفرم‌ها است. بازارهای مالی همواره دستخوش تغییرات بسیار زیادی بودند و نوسانات موجود در این بازارها باعث ورشکستگی بسیاری از پلتفرم‌ها شده است. به همین دلیل اعتبار هیچ صرافی و یا پلتفرمی دائمی نبوده و نخواهد بود. لطفا در انتخاب صرافی مناسب دقت کنید.

ثبت نام و احراز هویت در صرافی اوکی اکسچنج

احراز هویت، یکی از مهم‌ترین مسائل در فرایند ثبت نام در یک صرافی ارز دیجیتال است. این موضوع برای امنیت این پلتفرم‌ها بسیار اهمیت دارد. با توجه به ماهیت ناشناخته و غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال، احراز هویت افراد و شرکت‌ها کمک می‌کند تا معاملات خود را مطمئن‌تر انجام دهند و جلوی تقلب و کلاهبرداری را بگیرند. این روند شامل ارائه اطلاعات شخصی و اثبات هویت افراد از طریق مدارک می‌شود. احراز هویت همچنین به ارائه‌دهندگان خدمات مالی و مراقبت از اموال مشتریان اجازه می‌دهد تا به تطابق با قوانین ضدپولشویی و مبارزه با تروریسم بپردازند. این عملیات حیاتی به افزایش اعتماد عمومی به صرافی‌های ارز دیجیتال کمک کرده و این بازار را برای تمامی افراد و شرکت‌ها به عنوان یک محیط امن‌تر و قابل اعتماد تر ترسیم می‌کند.

کاربران برای استفاده از خدمات این صرافی و فعالیت در اوکی اکسچنج لازم است احراز هویت خود را تکمیل کنند و مراحل لازم را برای عوامل این صرافی ارسال کنند تا اجازه فعالیت آنان در این صرافی صادر شود.

کارمزدهای صرافی اوکی اکسچنج

ثبت نام در صرافی اوکی اکسچنج مانند دیگر صرافی‌ها رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه نیست. ولی هنگامی که شما در این صرافی معامله انجام می‌دهید و ارز دیجیتال خرید و فروش می‌کنید، کارمزدی از شما دریافت می‌شود. این کارمزد از دو طرف معامله یعنی هم از Maker و هم از Taker دریافت می‌شود. پس زمانی که می‌خواهید صرافی انتخاب کنید، باید به تمام هزینه‌های ترید در پلتفرم موردنظر توجه داشته باشید.

کارمزدهای صرافی اوکی اکسچنج در قسمت بازار معاملاتی این صرافی برای سفارشات میکر 0.1 درصد و تیکر 0.11 درصد است. همچنین فعالیت در بخش معامله سریع این صرافی کارمزدی ندارد زیرا قیمت خرید از کاربران و فروش به آنان باهم اختلاف دارد و صرافی از همین مورد سود می‌برد.

ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده در صرافی OKex

اولین و مهمترین مسئله‌ای که کاربران در استفاده از یک صرافی به آن توجه می‌کنند، ارزهای دیجیتالی است که توسط این صرافی پشتیبانی می‌شود. صرافی اوکی اکسچنج از جمله صرافی‌های معتبری است که از دو پلتفرم مجزا برخوردار بوده و از این رو، قابلیت‌های ویژه‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. هر یک از این پلتفرم‌های از ویژگی های خاصی برخوردار هستند که لازم است هر یک از آنها را به صورت مجزا بررسی کنیم.

پلتفرم اول صرافی اوکی اکسچنج مربوط به خرید و فروش به صورت OTC است که با وجود محبوبیت زیاد، امروزه دیگر زیاد از این پلتفرم‌ها استفاده نمی‌شود. اما در بخش از این صرافی بیش از 600 ارز دیجیتال پشتیبانی شده و دارندگان رمزارزها می‌توانند به سرعت رمزارز خود را به این وبسایت فروخته و یا از آن رمز ارز خود را خریداری کنند.

اوکی اکسچنج تریدر چیست؟

پلتفرم دوم یا همان اوکی اکسچنج تریدر جایی است برای انجام معاملات بر روی 51 رمزارز مختلف. تنوع رمزارزهای قابل معامله در این پلتفرم در مقایسه با سایر صرافی‌های ایرانی از جمله نوبیتکس قابل قبول بوده و همانطور که در ادامه بیان خواهیم کرد، کارمزد معاملات نیز در بازه‌ی منطقی است. این صرافی با داشتن سابقه طولانی مدت در زمینه معامله رمز ارزها، تاکنون دچار مشکل هک نشده است. به همین دلیل می‌توان به این صرافی اعتماد نموده و از آن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال و انجام معامله در زمینه رمز ارزها استفاده کرد. 

صرافی اوکی اکسچنج چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

 • بخش پشتیبانی این صرافی همه روزه و در همه ساعات شبانه‌روز فعال است و کاربران می‌توانند سوالات خود را به صورت ۲۴ ساعته از تیم پشتیبانی صرافی بپرسند.
 • نرخ کمیسیونی که این صرافی دریافت می‌کند، ۰.3 درصد است.
 • تا الان بیشتر از ۴۰۰ هزار کاربر در این صرافی فعال هستند.
 • در این صرافی حداقل مبلغ قابل فروش ارز دیجیتال حدود ۱۰ دلار به ریال است.
 • امکان معامله 51 ارز دیجیتال در بازارهای معاملاتی صرافی اوکی اکسچنج فراهم شده است؛ ارزهای دیجیتال از جمله بیت‌کوین، دوج‌کوین، اتریوم، ترون، ریپل، لایت‌کوین، بیت‌کوین کش، استلار و … .
 • در این صرافی می‌توانید رمزارز به رمزارز، رمزارز به ریال و ریال به رمزامرز را مبادله کنید.
 • در این صرافی کاربران می‌توانند معامله همتا به همتا و بدون واسطه یا p2p انجام دهند.
 • دو سامانه مجزای اوکی اکسچنج و اوکی اکسچنج تریدر در این صرافی به کاربران ارائه خدمات می‌کنند.
 • مدت زمانی که طول می‌کشد تا از حساب صرافی ریال به حساب بانکی معامله‌گران واریز شود بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت متفاوت است.
 • امکان واریز تا ۱۵ میلیون تومان در هر روز برای کاربران وجود دارد.

مزایای صرافی اوکی اکسچنج چیست؟

 • در قسمت وبلاگ سایت اوکی اکسچنج مطالب خوبی برای آموزش ارز دیجیتال برای کابران قرار داده شده است.
 • اگر شما کاربر این صرافی باشید و کسی را به فعالیت در این صرافی دعوت کنید، ۲۵ درصد از کمیسیون معاملات آنها به شما پرداخت می‌شود.
 • کاربران این صرافی از طریق همه کارت‌های عضو شتاب می‌توانند پرداخت ریالی داشته باشند.
 • کاربران اپلیکیشن این صرافی را می‌توانند روی گوشی‌های اندرویدی و آی او اسی خود نصب کنند.
 • صرافی اوکی اکسچنج رابط کاربری نسبتا خوبی دارد.
 • شما می‌توانید به طور آنی و سریع از کیف پول اوکی اکسچنج برداشت داشته باشید.
 • شما می‌توانید در این صرافی خرید و فروش‌های خود را با بالاترین سرعت انجام دهید.
 • به ازای هریک از ارزهای دیجیتالی که در این صرافی پشتیبانی می‌شود، کاربران می‌توانند کیف پول گرم دریافت کنند.
 • این صرافی امینیت بالایی دارد و منابع ذخیره سرد دارد برای محافظت آفلاین از دارایی‌های معامله‌گران.

پلتفرم های معاملاتی اوکی اکس

اوکی اکس در حال توسعه و تدوین پلتفرم‌های مختلف بوده تا نیاز تمامی علاقه مندان را برطرف کند. اما در حال حاضر، پلتفرم های معاملاتی این صرافی ایرانی محدود به دو نسخه هستند. نسخه اصلی و اولیه‌ی، نسخه‌ی وب بوده که با ورود به سایت و پس از ثبت نام، به پنل معاملاتی خود دسترسی خواهید داشت.

دانلود برنامه اوکی اکسچنج برای اندروید

برای نصب نسخه اندروید این پلتفرم، می‌توانید یکی از چهار روش زیر را انتخاب کنید:

هر کدام از نسخه‌ها را که انتخاب کردید، حتما در قسمت کد معرف، عدد “292979” را وارد کنید تا از تخفیف در معاملات بهره مند شوید.
دانلود اپلیکیشن اوکی اکسچنج اندروید

دانلود برنامه اوکی اکسچنج ios

متاسفانه نسخه ios این پلتفرم هنوز در دست ساخت بوده و ارائه نشده است. کاربرانی که از گوشی‌های آیفون استفاده می‌کنند، می‌توانند به وبسایت این صرافی مراجعه کرده و از خدمات آن استفاده کنند.

پشتیبانی صرافی اوکی اکسچنج

صرافی‌های ارز دیجیتال معمولا به منظور ارائه خدمات به مشتریان خود از انواع پشتیبانی‌ها و امکانات متنوعی بهره می‌برند. این پشتیبانی‌ها شامل سطوح مختلفی از پشتیبانی مشتری، ویدئوهای آموزشی، مقالات آموزشی، وبینارها و ایمیل‌های اطلاع‌رسانی می‌شوند تا مشتریان بتوانند با کمک این منابع از اصول و عملکرد صحیح ارزهای دیجیتال آگاه شوند. علاوه بر این موارد برخی از صرافی‌ها پشتیبانی تلفنی و چت آنلاین را نیز ارائه می‌دهند تا به مشتریان در مسائل فنی یا امنیتی کمک کنند.

صرافی اوکی اکسچنج از طریق تیکت، تماس تلفنی و چت آنلاین 24 ساعته با مشتریان و کاربران خود در ارتباط است.

support ok
support ok

روش‌های پشتیبانی

زمان فعالیت

زمان پاسخگویی

کیفیت

چت آنلاین

شبانه روزی

بین 5 تا 10 دقیقه

مناسب

تیکت

شبانه روزی

حداکثر 12 ساعت

مناسب

تماس تلفنی

ساعت 8:30 الی 16:30

بین 3 تا 5 دقیقه

مناسب

آموزش خرید و فروش ارزهای دیجیتال در اوکی اکسچنج

برای آنکه بتوانید از صرافی های معتبر ایرانی اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال نمایید، لازم است ابتدا در صرافی مورد نظر ثبت نام کنید. تمامی مراحل ثبت نام در صرافی اوکی اکس به زبان فارسی است. شما برای ثبت نام نیاز به شماره ملی و شماره شناسنامه خود خواهید داشت. پس بهتر است تمام مدارک لازم برای ثبت نام در صرافی اوکی اکسچنج را آماده کرده و سپس اقدام به ثبت نام در سایت صرافی نمایید. حتما به خاطر داشته باشید که اگر تمایل دارید در صرافی مورد نظر خود اقدام به انجام معامله و خرید و فروش رمز ارز نمایید، حساب کاربری خود را تایید کنید. برای این کار نیاز به ثبت کارت بانکی و ارسال مدارک احراز هویت خواهید داشت.

پس از انجام این مراحل شما قادر خواهید بود از کیف پول های دیجیتال صرافی اوکی اکس نیز برای ذخیره و نگهداری ارزهای دیجیتالی خریداری نموده خود نمایید. برای خرید رمز ارزها از صرافی اوکی اکسچنج باید مقداری پول به حساب خود واریز کرده و سپس اقدام به خرید ارز دیجیتال نمایید. اما در صورتی که تمایل به فروش توکن های رمز ارز خود دارید، کافیست بر روی دکمه تبادل ارز کلیک کرده و رمز ارز مورد نظر خود برای فروش را انتخاب کنید. شما در مقابل این رمز ارز قیمت را وارد کرده و دکمه ادامه را بزنید. این مرحله به اتمام رسیده و شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را برای فروش عرضه نموده اید.

کد معرف اوکی اکسچنج

اگر به دنبال کد معرف برای افتتاح حساب در اوکی اکس هستید، از عدد “292979” استفاده کنید تا معاملات شما همراه با تخفیف انجام شود. همچنین می‌توانید با کلیک کردن برروی این لینک، مستقیما وارد صفحه‌ی افتتاح حساب (به همراه کد معرف اوکی اکسچنج) شوید.

پرسش‌های متداول

تا کنون این صرافی مشکلی برای مشتریان خود ایجاد نکرده است.

اپلیکیشن موبایل این صرافی برای اندروید را می‌توانید از کافه بازار، مایکت، گوگل پلی و یا از خود وبسایت این صرافی، دریافت کنید.

در حال حاضر، نسخه ی آی او اس برای این صرافی دیجیتال ارائه نشده و صاحبان گوشی‌های آیفون می‌توانند با استفاده از نسخه وب این صرافی، خرید و فروش و یا معاملات خود را انجام دهند.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (23نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
فریلا ۲۱ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

نقد اوکی اکسچنج

مقداری nft از یکی از اوکی اکسچنج خریدم ولی حدود دو هفته میشه میگن صرافی واسطه شون بسته س. و نمی تونم ارزمو به کیف پول دیگری انتقال بدم.
اونا میگن همه ش پیگیر کار شما هستیم ولی تا اطلاع ثانوی ، فقط می تونید ارزتونو بفروشید و ریالتونو بگیرید!!!
در حالیکه من نمیخام بفروشم.

شما دوستان گرامی ، بهتر می دونید در خرید و فروش ، سود بیشتری نسبت به انتقال ارز وجود داره.

سوال :
واقعا فعالیت صرافی واسطه شون فعلا معلقه
یا میخان فقط ارزمو بفروشم؟؟

اونا
هم میتونن خیلی خوب باشن که این مدت همه ش پیگیر کار ما و باز شدن اون صرافی بودن
و هم کارشون میتونه نوعی دور زدن مشتری باشه.
نظر شما چیه؟؟

امیرعباس ۰۶ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

عالی خیلی خوب

باورم ریادشد،من هم میخوام کارکنم

امیرعباس ۰۶ اسفند ۱۴۰۲
5 /5

عالی خیلی خوب

بنده شنیده بودم ولی اعلام کمی باورکردم

حمید ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

من حدود 6 ماه است که از صرافی اوکی اکسچنج برای معاملات ارز دیجیتال خود استفاده می‌کنم و تاکنون تجربه بسیار مثبتی با این صرافی داشته‌ام. در این کامنت می‌خواهم به چند مورد از مزایای این صرافی که برای من جذاب بوده‌اند اشاره کنم:

1. تنوع بالای ارزهای دیجیتال: اوکی اکسچنج تنوع بسیار بالایی از ارزهای دیجیتال را برای معامله ارائه می‌دهد. در این صرافی می‌توانید به بیش از 700 رمز ارز مختلف دسترسی داشته باشید که این تنوع برای من بسیار حائز اهمیت است.

2. کارمزدهای معاملاتی پایین: کارمزدهای معاملاتی در اوکی اکسچنج در مقایسه با بسیاری از صرافی‌های دیگر بسیار پایین است. این موضوع برای من که معاملات زیادی انجام می‌دهم بسیار مهم است و باعث می‌شود که در هزینه‌هایم صرفه‌جویی کنم.

3. رابط کاربری ساده و آسان: رابط کاربری اوکی اکسچنج بسیار ساده و آسان است. حتی اگر تجربه کار با صرافی‌های ارز دیجیتال را نداشته باشید، به راحتی می‌توانید از این صرافی استفاده کنید.

4. پشتیبانی قوی: پشتیبانی اوکی اکسچنج بسیار قوی و پاسخگو است. در هر زمانی که به مشکلی برخورد کردم، به راحتی توانستم از طریق چت آنلاین یا ایمیل با پشتیبانی صرافی ارتباط برقرار کنم و مشکلم را حل کنم.

5. امنیت بالا: اوکی اکسچنج از نظر امنیتی بسیار قوی است و از اقدامات امنیتی مختلفی برای محافظت از دارایی‌های کاربران خود استفاده می‌کند. این موضوع برای من که امنیت دارایی‌هایم برایم بسیار مهم است، بسیار حائز اهمیت است.

6. اپلیکیشن موبایل: اوکی اکسچنج اپلیکیشن موبایل بسیار خوب و کارآمدی دارد که می‌توانید از طریق آن به راحتی معاملات خود را انجام دهید.

7. واریز و برداشت سریع: واریز و برداشت وجه در اوکی اکسچنج به سرعت انجام می‌شود.

8. ارائه خدمات متنوع: اوکی اکسچنج علاوه بر معاملات اسپات، خدمات متنوع دیگری مانند معاملات فیوچرز، معاملات مارجین و استیکینگ را نیز ارائه می‌دهد.

در مجموع، من از صرافی اوکی اکسچنج بسیار راضی هستم و این صرافی را به تمام کسانی که به دنبال یک صرافی امن، با کارمزد پایین و تنوع بالای ارزهای دیجیتال هستند، معرفی می‌کنم.

نکاتی که باید به آنها توجه کنید:

اوکی اکسچنج در حال حاضر به کاربران ایرانی خدمات ارائه نمی‌دهد.
قبل از استفاده از هر صرافی ارز دیجیتال، حتماً تحقیقات خود را انجام دهید و از اعتبار آن صرافی مطمئن شوید.
امیدوارم این کامنت برای شما مفید بوده باشد.

امیر ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

یه صرافی به معنای واقعی کلمه به درد نخور.
میری کوین میخری که برداشت کنی ولی همه راه های برداشت رو بستن و الکی می نویسن در حال تعمیر.
فقط یه دونه bsc باز گذاشتن. سر همین قضیه الکی کارمزد خرید و فروش میگیرن.

مهرداد ۲۸ دی ۱۴۰۲

از ایران بروکر بعیده که همچین صرافی دزد و قالتاقی رو معرفی میکنه. من n تومن خواستم واریز کنم بعد از اینکه رفتم حسابم رو چک کردم دیدم ۲n از حساب بانکیم کم شده ولی همون n تومن واریز شده.
موقع برداشت پول ۱۰ برابر صرافی های خوب کارمزد میگیره.
هزینه شبکه پول خون باباشونه
به بهانه بروزرسانی ولت بدون اطلاع قبلی اجازه برداشت کوین نمیده.
دیگه خلاصه یه دزد به تمام معنا. شما گول تعریف هایی که می‌شنوید رو نخورید.

مالباخته ۲۳ دی ۱۴۰۲

من چند ماهه باهاش کار میکنم اصلا بهش اعتماد نکنین! کارمزدش همه جا زده 0.1 درصد بعد میری خریدو فروش میکنی میبینی 0.4 درصد کم میکنه. از پشتیبانیش میپرسم میگم چرا داره اینهمه کارمزد کم میکنه میگه نه اون یک دهم مال سطح های بالاتره. خب مرد حسابی سطح هاتو بزن توی سایتت که مردم تکلیف خودشونو بدونن! مردمو فریب میدین میگین یک دهم بعد اینهمه کارمزد ازشون میگیرین؟ این دزدی توی روز روشنه! بنظرم اصلا سراغش نرید

علی ۱۵ دی ۱۴۰۲

من از همه دوستان خواهش میکنم گول این صرافی کلاه بردارو نخورید
تمام مطالبی که درموردش نوشتن درسته
به معنای واقعی کلمه دزدی میکنن
بیشتر از ۵ درصد تو خرید ازت کارمزد کم میشه. اینکه میگه فروش بدون کارمزد بخدا دروغه ، تو فروششم ازت کارمزد کم میکنه
لطفا گول تبلیغات دروغش نخورید

محمد ۰۳ آبان ۱۴۰۲

ندیر دزد داره الان ده ملیون بفروشی ارز میژنه ده ملیون فروخته شد کارمزد نمیزنه فروش میزنی یهو چهارصد هزار ازت کم میکنه بجز درصد از ارز کم میکنه رو قیمت یعنی محاله سود گرفتن از این صراقی خدا شاهده من بتلا صد ملیون ضرر دادم درد بی شرف کسی نیست جلو اینا بگیره پلمپ کنه

وحید ۰۲ آبان ۱۴۰۲

چرا وقتی یه ارز فروش و برداشتش قفل.خریدش بازه ادم تو سود نمیتونه بفروشه وقتی داره ضرر هم میکنه نمیتونه بفروش باید واسته نگاه کنه خوب ک اومد پایین بعد فروشش باز میشه
خوب وقتی اینجوریه خریدشم قفل کنید دیگه

سعید ۲۸ مهر ۱۴۰۲

من دو ماه با این صرافی کار کردم یعنی دزد واژه بی معنی پیش این صرافیه
درصد کارمزدش تو ترید بعضی از ارزها که نوسان زیاد داره تا ۵ درصد هم میرسه ارزی که در حال رشد و پامپ میشه جلوی معامله خریدش رو میگیرن و موقع سقوطش جلوی فروش رو میگیرن
یعنی بخدا قسم هر کسی بره تو صرافی کلاه سرش میره وبی شرف تر از خودشون کسی نیست اگه سرمایه خودتون براتون ارزش داره حتی برای نگاه کردن تو سایتش نرین

jalal ۲۲ مهر ۱۴۰۲

یک صرافی دزد به تمام معنا. تبلیغات بدون کارمزد شدنم همش دروغه محضه. اونا عقط شما رو به سمت فروش سریع سوق میدن و اونجا هم کمسیون براتون 1 درصد حساب میشه. دقیقا یک درصد. صرافی مثل توبیتکس که اگه اصلا تراکنشم نداشته باشی و یا اولینش باشه بازم نهایت 35.0 درصد برات حساب میشه. من یک و نیم واحد اتریوم خرید و فروش کردم. فقط تو یک خرید و فروش 3000000 تومن ازم دزدی کردند. الکی درگاه معامله اتریوم رو مسدود کروند که مجبور بشی بری اونجا معامله کنی. به پشتیبانشونم گفتم این کلاهبرداری نیستش. جواب میدن این کمیسیون فروش فوریه. تصلا نریو اونجا. خدایی فقط دزدیه و لس. رابط کاربریشم کلا دروعه. اعلان هشدار قیمت نداده. لیست قیمت به تتر و ریالی رو درهم بدهم داره.

نمیتونی معامله دیالی بکنی مثل نوبیتکس با بیت مین و اینا. حتما باید تترت رو واسه دوتا کمیسیون با رستل بخری بعد از تترت برای خریو بیت کوین یا هر رمز ارز دیگه ای استفاده بکنی. در کل همش کلاهبرداریه و بس. من حدود یک سال و نیمه ترید نیکنم. خداوکیلی نوبیتگسواز خمشون بهتره. ارزپا رو داریم که مدیریت مثلا ۱۲ ساعت به ساعت میان قیمت میزارن و میرن. نمیدونم نونوایی میرن؟ کجا ۶ الی ۸ ساعت یکبار قیمتا امدیت میشه و سرمایه داشته باشی لاید مفت بفروشی و فضایی بخری.

بیت پینم بد نیستش ولی خداوکیلی نوبیتگس تو نوع خودش تو صرافیهای ایرانی از همشون بهتره. اونا هم یک مشکل دارن که تراکنش رو یکدفعه ای انجام نمیدن و چند مرحله ایه که فک کنم واسه کمسیونشه ولی در کل از اون یکیا بهتره. ابان تارم که تارگسا داره بازار مستقلشو میزاره و هنوز در حال تکامله.ولی سراع اوکی اکسچنج اصلا نرید چون بدجوری سرتون کلاه میره. قانون همه صرافیا اینه کهووقتی حجم معاملت بالا رفت از کمیسیونت کم بشخ. ولی تو ا کی اکسچنج اصلا حجپتو نشون‌نمیده. برات قرعه کشی قلبی گداشته که اونموحتما ک صد در صد باخت هستید و کل امتیازاتتون 0 میشه. این تبلیغاتو راه انداختن واسه لخت کردن تریدرها. من دو هفته بودم به جای ترقی عقط تنزل داشتم. ار رنج پایین میخریدم بالا و نوسان بالاتر میفروختم بازم تنزل داشتم. یکبار عدو موحیدیمو رند کردم دیدم ۳ میلیونم کمه. اعتراص کردم منکر شدند. در کل دزدیه این صرافی

ابوالفضل ۱۲ مهر ۱۴۰۲

پول واریز نکنید داره به روز روشن دزدی میکند

Siv ۲۰ فروردین ۱۴۰۲

پشتیبانی قابل قبولی داره.
تعداد رمز ارزهاش خیلی خوب و زیاده.
معامله و خرید و فروش چه در بازار حرفه ای و چه تبادل سریع خیلی راحت و سریعه.
رابط کاربری خوبی داره.
نقدینگی بالایی داره و از نظر خرید و فروش به مشکل نمیخورید.
محدودیت های واریز و برداشت زیادی نداره.
سایتش به شدت کند و سنگینه.
کمیسیونش خیلی بالاس.
واریز ریالی سرعت جالبی نداره.

محمد ۰۳ آبان ۱۴۰۲
پاسخ Siv

یه مدت بمونی بعد میفهمی یه معامله بیست ملیون کم که بزنی یه ملیون تا دو ملیون فقط کم میاری هیچ نمیشه سود کرد یه مشت دزد ریختن تو این صراقی یه درصد کجا به خدا ده ملیون بفروشی کارمزد نشون نمیدن یهو چهارصد هزار ازت کم میشه

ناشناس ۲۶ دی ۱۴۰۱

سلام به دوستان

مهراد ۱۵ آذر ۱۴۰۱

سلام. آیا بهبودی تو وضعیت کارمزدهای صرافی اوکی اکس داده شده؟

پیام ۰۷ شهریور ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر
صرافی اوکی اکسچنج اخیرا تعداد رمزارز های قابل معامله در بخش تریدر رو به بیش از 30 مورد افزایش داده
تعداد مشتریانش بیشتر از 1 میلیون شدن و تعداد رمزارز های قابل معامله در بخش تبادل سریع به بیش از 700 مورد رسیده
همچنین اپلیکیشن IOS اوکی اکسچنج هم منتشر شده و تمام بازار ها تتری شده است.

حامد ۰۱ آذر ۱۴۰۰

اکثراً اومدن از کارمزد نالیدن منم می‌خوام چندتا ویژگی خوب از این صرافی بگم اونم اینکه اکثر اررزها رو پشتیبانی می‌کنه که کمتر صرافی ایرانی این ویژگی رو داره،کیف پولش امنیت خوبی داره خرید و فروش و تبادل توش خیلی آسونه،با توجه به اینکه صرافی ها خارجی هر لحظه امکان داره تحریم بشن و آی پی ایران از دسترس خارج بشه پس نمیشه برای طولانی مدت روشون حساب باز کرد...

چیا ۰۱ آذر ۱۴۰۰

خیلی کارمزد بالایی میگیرن من که ازش میرم بیرون

وحید ۲۰ آبان ۱۴۰۰

اصلا به درد نمی خوره، کاملا بی وجاهت، کارمزد بسیااااار بالا و پشتیبانی بسیااار بی ادب ، به هیچ وجه استفاده نکنید
مثلا ۲۰ م ترون از نوبیتکس بخرید ۶۰ ت کارمزدشه، از این صرافی ۶۰۰ ت، یعنی ۱۰ برابر😨

مجتبی بهارلویی ۱۹ آبان ۱۴۰۰

سلام ،فقط تو قسمت کارمزد که وحشتناک زیاده☹🥺

امید ۱۲ آبان ۱۴۰۰

صرافی اوکی اکسچنج خیلی کارمزد بالایی میگیره ، یعنی خیلی بیشتر از اون چیزی که خودشون رسمی اعلام کردن از معامله برمیدارن . خداییش نامردیه اینکارشون.