مقالات فارکس

تغییر آی بی بروکر اینگات (Ingot Brokers)

مقالات فارکس

مطالعه در 2 دقیقه

اگر مشتری بروکر اینگات هستید یا به تازگی قصد ثبت نام در آن را دارید، باید بدانید که این کارگزاری امکان پرداخت ریبیت به مشتریانش را دارد! برای اینکه بتوانید از این موقعیت عالی استفاده کنید، ابتدا لازم است تا اقدام به تغییر آی بی بروکر اینگات کنید.

در ادامه آموزش تغییر IB بروکر اینگات را به طور کامل برای شما توضیح خواهیم داد.

آموزش تغییر آی بی بروکر اینگات برای دریافت ریبیت

ریبیت یا بازپرداخت کمیسیون به امکانی گفته می‌شود که در آن بروکر درصدی از کمیسیون دریافتی را از طریق شرکای تجاری خود به مشتریان برمی‌گرداند. سایت ایران بروکر به عنوان یکی از شرکای تجاری اینگات بروکرز شناخته می‌شود و کارگزاری به کاربرانی که از طریق ما در بروکر ثبت نام کنند، ریبیت پرداخت می‌کند.

برای اینکه بتوانید بازپرداخت کمیسیون را از ما دریافت کنید و به حسابتان واریز شود، ابتدا باید عضوی از مجموعه ایران بروکر شوید.

اگر مشتری جدید هستید و بتازگی قصد ثبت نام در این کارگزاری را دارید، تنها کافی است از طریق این لینک ثبت نام در بروکر اینگات نام نویسی کنید تا به صورت خودکار زیر مجموعه ما شوید.

اما اگر قبلا در اینگات بروکرز ثبت نام کردید، ابتدا باید آیبی خود را تغییر دهید. برای این کار دو راه وجود دارد:

  • ارسال درخواست به اکانت منیجر
  • ثبت تیکت پشتیبانی

در هر دو روش باید درخواست کنید تا شما را زیر مجموعه IB شماره “INGOT-66303” قرار دهند.

بعد از تغییر آی بی اینگات بروکرز چکار کنم؟

پس از اینکه آی بی شما تغییر کرد، فقط کافی است یک پیام به تلگرام ایران بروکر ارسال کنید و درخواست ریبیت کنید تا اقدامات لازم جهت فعالسازی انجام پذیرد.

شریط پرداخت ریبیت در هر بروکر متفاوت است، اما معمولا به صورت روزانه، هفتگی یا ماهیانه پرداخت می‌شود. پرداخت به صورت خودکار انجام می‌شود و نیاز به انجام هیچ کاری از سمت شما نیست.

اگر سوال یا مشکلی در زمینه تغییر آی بی بروکر اینگات دارید، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین سایت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید(1نظر)

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید

مرتب سازی
fateme ۱۹ بهمن ۱۴۰۲

بروکر اینگات یکی از معتبرترین بروکرهای در دسترس ایرانیان است که سال 2006 در استرالیا اولین دفتر خود را افتتاح کرده و تحت رگوله‌های بسیار معتبری قرار دارد، این بروکر بیش از 1000 ابزار معاملاتی را با پایین‌ترین اسپرد و کمیسیون ممکن در اختیار کاربران قرار می‌دهد. یکی از ویژگی‌های مهم بروکر اینگات پشتیبانی فارسی و احراز هویت آسان برای کاربران ایرانی است. دقت کنید که روش واریز و برداشت در بروکر اینگات برای کاربران داخل ایران از طریق تاپ چنج و تتر است که در واقع ساده‌ترین مسیر ممکن برای انجام این کار است.