تغییر آی بی بروکر ارانته (Errante)

تغییر آی بی بروکر ارانته

بروکر ارانته یکی از کارگزاری‌های خوشنام مارکت ایران است که خوشبختانه به مشتریان خود ریبیت هم پرداخت می‌کند. برای استفاده از این گزینه نیاز به تغییر آی بی بروکر ارانته است تا از طریق “ایران بروکر” مراحل بازپرداخت کمیسیون برای شما انجام شود.

در ادامه آموزش تغییر آی بی ارانته را شرح خواهیم داد و نکاتی را که لازم است رعایت کنید مرور می‌کنیم.

چرا باید کد معرف ارانته را تغییر دهیم؟

اگر بخواهید از خدمات وبسایت “ایران بروکر” استفاده کنید، حتما باید زیر مجموعه ما باشید. این خدمات در حال حاضر شامل پرداخت بالاترین بازپرداخت کمیسیون یه مشتریان است. اگر نمی‌دانید بازپرداخت کمیسیون یا ریبیت چیست، لطفا صفحه پرداخت ریبیت در بروکرهای فارکس را مطالعه نمایید.

لازم به ذکر است که اگر هنوز کاربر Errante نیستید، تنها کافیست از طریق لینک ثبت نام در ارانته در این بروکر نام‌نویسی کنید تا به صورت خودکار زیرمجموعه ما شوید.

آموزش تغییر آی بی بروکر ارانته

برای تغییر آی بی بروکر ارانته تنها راهی که وجود دارد، ارسال کد معرف جدید از طریق یک ایمیل به شرکت و درخواست کتبی برای تغییر IB است. کد معرف “ایران بروکر” در ارانته “557 با آیدی 21495” است که باید درخواست کنید تا شماره حساب کاربری شما را زیرمجموعه این کد قرار دهند.

ایمیل ارانته: support@errante.com

برای راحتی شما، یک متن نمونه در زیر قرار داده‌ایم که می‌توانید از آن استفاده کنید:

Subject: Change IB Request

Dear Support,

I am request a change my IB for my account.


Desired IB Code: 557 with ID number 21495

Please process this request and kindly confirm the successful change of my IB to Collection with the assigned code 557. If any additional information or documentation is required, please let me know, and I will be glad to provide it promptly.

Thank you for your attention to this matter.

Best regards,

پس از تایید بروکر نتیجه را برای شما ایمیل می‌کند. بعد از تغییر آی بی بروکر ارانته، شما می‌توانید از ریبیت این بروکر در وبسایت ایران بروکر بهره‌مند شوید.

نکاتی درباره تغییر آی بی ارانته

با تغییر IB ارنته شما از مزایای اضافی برخوردار خواهید شد که می‌تواند در کاهش هزینه‌های معاملاتی شما موثر باشند. در واقع هیچ تغییری در خدمات بروکر به شما، حساب معاملاتی، سفارشات، اسپرد و… به وجود نخواهد آمد، فقط می‌توانید درصدی از کمیسیونی که به بروکر پرداخت کردید را پس بگیرید.

در هر زمان اگر سوال یا مشکلی در زمینه تغییر آی بی بروکر ارانته داشتید، با پشتیبانی ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

کارشناس ایران بروکر
کارشناس ایران بروکر
متخصص بازار فارکس
فهرست مطالب
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاه خود را بنویسید

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥