مقالات فارکس

آموزش تغییر آی بی بروکر لایت فارکس | تغییر کد معرف لایت فایننس

مقالات فارکس

مطالعه در 3 دقیقه

اگر بخواهید از مزیت ریبیت یا بازپرداخت کمیسیون در بروکر لایت فارکس استفاده کنید، ابتدا باید اقدام به تغییر آی بی بروکر لایت فارکس یا همان کد معرف کنید. با تغییر کد معرف لایت فایننس (لایت فارکس) می‌توانید از وبسایت ایران بروکر حداکثر ریبیت را دریافت کنید.

نحوه تغییر آی بی بروکر لایت فارکس

اگر تازه قصد ثبت نام دارید و بخواهید وبسایت “ایران بروکر” را به عنوان IB خود در لایت فارکس انتخاب کنید، نیاز به انجام کار خاصی نیست و فقط کافی است ثبت نام خود را از طریق لینک ثبت نام در لایت فارکس مراحل را انجام دهید. با انجام اینکار شما می‌توانید نسبت به دریافت ریبیت لایت فارکس اقدام نمایید.

اما اگر مشتری قدیمی بروکر هستید و قبلا در آن ثبت نام انجام داده‌اید، لازم است که مراحل زیر را برای تغییر آی بی بروکر لایت فارکس انجام دهید.

1- برای تغییر کد معرف لایت فارکس ابتدا وارد سایت بروکر و سپس کابین شخصی خود شوید.

2- از منو سمت راست گزینه “پروفایل” را انتخاب کنید.

تغییر ای بی لایت فارکس

3- در صفحه باز شده همانند تصویر زیر، گزینه “تایید مشخصات” را انتخاب کنید.

تغییر کد معرف لایت فارکس

4- از پنجره‌ای که برای شما باز می‌شود، گزینه “تغییر گروه ارجاع” را برای ویرایش انتخاب کنید.

تغییر آی بی لایت فایننس

5- حالا در پنجره باز شده باید در کادر مورد نظر کد “429508148” را وارد کرده و دکمه “ارسال” را کلیک کنید (مانند تصویر زیر).

تغییر IB لایت فارکس

تبریک می‌گوییم! شما الان عضوی از مجموعه ایران بروکر هستید و از این پس می‌توانید از خدمات ما مانند کانال سیگنال بهره‌مند شوید.

نکاتی درباره تغییر آی بی لایت فارکس

توجه داشته باشید که با تغییر آی بی لایت فارکس، هیچ تغییری در خدمات، شرایط و قوانین و… بروکر اتفاق نمی‌افتد و فقط مزیت بازپرداخت کمیسیون آن شامل حال شما می‌شود. اگر در روند تغییر آی بی بروکر لایت فارکس سوال یا مشکلی داشتید، با پشتیبان آنلاین سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

چرا باید کد معرف لایت فارکس را تغییر دهم؟

تغییر کد معرف لایت فارکس اولین قدم برای پیوستن به مجموعه ایران بروکر است! اعضا ایران بروکر می‌توانند از ما ریبیت دریافت کنند و همچنین در کانال سیگنال فارکس VIP ما به صورت رایگان عضو شوند. این کانال فقط مخصوص اعضایی است که کد معرف لایت فایننس خود را تغییر داده باشند.

علاوه بر مواردی که به انها اشاره کردیم، ما به صورت مداوم خدمات و قابلیت‌های جدیدی به سایت اضافه خواهیم کرد که مخصوص اعضایی هستند که با کد معرف ایران بروکر اقدام به ثبت نام در بروکر لایت فایننس و دیگر کارگزاری‌ها کردند.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید(1نظر)

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید

مرتب سازی
علی ۰۳ آبان ۱۴۰۲

عالیست