ارز دیجیتال

آموزش بازی سندباکس | دانلود، نصب و کسب درآمد از Sandbox

ارز دیجیتال

مطالعه در 16 دقیقه
نام بازیسندباکس (sandbox)
توکن بازیSAND
میزان اعتباربالا
وضعیت فعلیفعال
دسترسی برای کاربران ایرانیدر دسترس
لینک دانلودلینک دانلود
شبکه‌های اجتماعیمدیوم و توییتر
پلتفرمتحت وب، برنامه ویندوز و مک
مارکت کپ970 میلیون دلار
شبکه بلاک چیناتریوم
صرافی معتبر برای خرید ارز دیجیتال بازیکوکوین
لینک مشاهده قیمت به دلار و تومانقیمت ارز دیجیتال SAND
آدرس وبسایتوبسایت بازی

اگر شما هم عاشق ساختن دنیای جدید خود در متاورس هستید، بازی سندباکس این امکان را برایتان فراهم کرده است. The Sandbox یک بازی مبتنی بر بلاک چین اتریوم است که در آن کاربران می‌توانند به‌راحتی با ابزارهایی که در اختیار دارند، به ایجاد، کنترل و فروش موجودیت‌های مجازی در دنیای متاورس خود بپردازند. همچنین در این بازی ارز دیجیتال SAND برای خرید و فروش دارایی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر شما هم علاقه‌مند به دانلود بازی سندباکس، آموزش کسب درآمد از متاورس سندباکس و شناخت بیشتر درباره این بازی هستید، پیشنهاد می‌کنم تا انتهای این مطلب از ایران بروکر با ما همراه باشید.

گیم پلی سندباکس چگونه است؟

برای شروع بازی سندباکس و کسب درآمد از آن ابتدا باید با گیم پلی این بازی آشنایی داشته باشید. در این بازی 4 نوع کاربر شامل بازیکنان، سازندگان، متصدیان و مالکان وجود دارند. همچنین 6 نوع مختلف توکن وجود دارد که برخی از آن‌ها برای کاربران و برخی دیگر برای استفاده‌های ویژه ایجاد شده‌اند. اقتصاد این بازی بر اساس 4 توکن اصلی با نام‌های SAND، ASSET، LAND و GAME که در اختیار تمام کاربران قرار می‌گیرد، ایجاد شده است.

تریلر بازی متاورس سندباکس در ویدیو زیر قابل مشاهده است:

نوع دیگری از توکن ها نیز وجود دارند که برای استفاده در VoxEdit ایجاد شده‌اند که شامل GEM و CATALYST هستند.

معرفی توکن ها در متاورس سندباکس (sandbox)

ارز دیجیتال SAND

ارز دیجیتال اصلی بازی سندباکس توکن ابزار SAND است که برای انجام همه تراکنش‌ها و تعاملات در این بازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ارز دیجیتال مبتنی بر استاندارد ERC-20 است.

توکن ASSET

ASSET به دارایی‌هایی در بازی سندباکس گفته می‌شود که توسط کاربران VoxEdit ساخته شده و درواقع NFTهایی مبتنی بر استاندارد ERC-1155 اتریوم هستند. این نوع از توکن‌ها شامل موجودات مجازی مانند وسایل نقلیه، حیوانات، سازه‌ها و موارد دیگر هستند.

توکن LAND

به زمین‌های دیجیتال موجود در متاورس سندباکس، توکن LAND گفته می‌شود که کاربران می‌توانند این زمین‌ها را خریداری کنند و بازی‌های تولید شده خود با استفاده از Game Maket یا سایر دارایی‌هایی که با استفاده از VoxEdit ایجاد کرده‌اند را در آن قرار دهند. زمین‌های مجازی در سندباکس مبتنی بر استاندارد ERC-721 و از نوع NFTها هستند.

توکن GAME

توکن GAME یک تجربه تعاملی است که با ترکیب دارایی‌ها و برنامه‌نویسی بازی ایجاد می‌شود. برای فعال بودن در بازی سندباکس نیاز است که، GAMEهای خود را با یک توکن LAND همراه کنید. همچنین Game Maket به شما این اجازه را می‌دهد تا بازی‌ها را توسعه دهید که در نتیجه این کار یک توکن GAME ایجاد می‌شود که مبتنی بر استاندارد ERC-20 و از نوع توکن های غیر مثلی است.

معرفی ارز دیجیتال SAND و کاربردهای آن

همان‌طور که گفته شد ارز دیجیتال SAND که توکن ابزار بازی سندباکس است مبتنی‌بر استاندارد ERC-20 است و برای انجام تراکنش‌ها در این بازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ازجمله کاربردهای ارز دیجیتال SAND می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- دسترسی به پلتفرم

برای دسترسی به پلتفرم بازی، بازیکنان می‌توانند از ارز دیجیتال SAND برای انجام بازی‌ها، خرید تجهیزات و شخصی‌سازی شخصیت آواتار خود استفاده کنند و همچنین می‌توانند SAND را از طریق گیم پلی و در طول بازی کسب کنند. SAND توسط سازندگان برای خرید دارایی‌ها، زمین‌ها و استیکینگ استفاده می‌شود. همچنین برای خرید توکن LAND می‌توان از این توکن استفاده کرد.

2- کسب درآمد از استیکینگ ارز دیجیتال SAND

کاربران می‌توانند با استفاده از ارز دیجیتال SAND درآمد غیرفعال داشته باشند، کافی است مقداری ارز دیجیتال SAND خریداری کرده و سپس آن را در پلتفرم استیک کنید. البته باید گفت ارز دیجیتال SAND تنها ابزار برای خرید سنگ‌های قیمتی و کاتالیزورهایی است که برای ایجاد برخی از دارایی‌ها موردنیاز است.

معرفی ارز دیجیتال SAND و کاربردهای آن

برای خرید ارز دیجیتال SAND می‌توانید از صفحه بررسی صرافی‌های ارز دیجیتال ایران بروکر، یکی از صرافی‌های معتبر معرفی شده را انتخاب کنید. همچنین برای مشاهده قیمت ارز دیجیتال SAND به دلار و تومان می‌توانید وارد صفحه قیمت ارز دیجیتال SAND شوید.

3- حاکمیت

از توکن حاکمیتی برای دادن حق رأی به هولدرهای یک ارز دیجیتال استفاده می‌شود. در پلتفرم سندباکس این کار با استفاده از ارز دیجیتال SAND و از طریق یک سازمان خودکار غیرمتمرکز ایجاد شده است. هولدرهای ارز دیجیتال SAND می‌توانند در مورد مسائل مهم مانند نحوه توسعه بازی، اولویت‌ها و ویژگی‌های پلتفرم و همچنین نقشه راه بازی رأی دهند.

4- کمک مالی

مأموریت بنیاد سندباکس ارتقاء اکوسیستم با ارائه کمک‌های مالی برای تشویق به ایجاد محتوا و بازی‌های باکیفیت بالا است. در همین راستا بنیاد سندباکس بیش از 15 پروژه بازی ارز دیجیتال را پشتیبانی کرده و به بیش از 100 هنرمند فرصت ایجاد NFT داده است.

زمانی که ارزش هر کدام از بازی‌های پشتیبانی شده توسط سندباکس افزایش پیدا کند، ارزش کلی متاورس نیز افزایش پیدا می‌کند. این کمک‌های مالی نیز با استفاده از ارز دیجیتال SAND انجام می‌شود.

کسب درآمد از بازی سندباکس (sandbox) با ایجاد محتوا

برای ایجاد محتوا در اکوسیستم سندباکس سه محصول و خدمت ارائه می‌شود که به‌این‌ترتیب ایجاد محتوا توسط کاربر بسیار ساده می‌شود، که در ادامه به معرفی این موارد می‌پردازیم:

1- ابزار VoxEdit در بازی کریپتویی سندباکس

همان‌طور که در تریلر بازی سندباکس قابل مشاهده است این بازی از پیکسل‌های سه‌بعدی به نام Voxel ساخته شده‌اند. البته باید گفت این نام صرفاً در سندباکس استفاده نمی‌شود بلکه یک اصطلاح مرتبط با توسعه واقعیت مجازی است.

 ابزار VoxEdit در بازی کریپتویی سندباکس

در بازی سندباکس کاربران می‌توانند به‌صورت رایگان به این ابزار دسترسی داشته باشند و برای ساختن تجربه‌های بازی در بخش‌های لگو مانند از آن استفاده کنند. این ابزار مانند سایر ویرایشگرهای محبوب وکسل مانند مجیک وکسل است.

GEM ها و CATALYST ها دو توکن قابل تعویض مربوط به دارایی‌هایی هستند که در پروژه معرفی می‌شود. GEM ها برای ارائه ویژگی‌های “ASSET” استفاده می‌شوند. هر چه یک دارایی ویژگی‌های بیشتری داشته باشد، ارزش آن بیشتر است. یک دارایی می‌تواند 25 امتیاز مرتبط با ویژگی را از یک GEM دریافت کند.

کاتالیست ها میزان کمبود دارایی‌ها و همین‌طور دسته‌بندی آن‌ها را تعیین می‌کنند. معمولی، نادر، حماسی و افسانه‌ای چهار سطح مختلف از دارایی‌ها هستند. هر یک از این ردیف‌ها به ترتیب می‌توانند تا ۲۵، ۵۰، ۷۵ و ۱۰۰ ویژگی داشته باشند. دو توکن GEM و CATALYST را می‌توان در VoxEdit پس از ایجاد ASSET تعریف کرد.

2- ایجاد آواتار در بازی سندباکس (Sandbox)

برای حضور در متاورس بازیکنان نیازمند آواتار هستند. آواتارها در سندباکس توسط VoxEdit قابل ایجاد هستند. اخیراً سندباکس ابزار جدیدی به نام آواتار منتشر کرده که به کاربران اجازه می‌دهد که به بدون استفاده از وکس ادیت و به طور مستقیم بتوانند آواتارهای خود را ایجاد کنند.

بازار سندباکس

پیش از اینکه بازی سندباکس را دانلود کرده و شروع به بازی کنید، بهتر است از بخش‌های مختلف آن اطلاعات کافی کسب کنید. یکی از نکات مهمی که باید در این رابطه بدانید درک تمایز بین سازندگان دارایی و گیمرها در این متاورس است. توجه داشته باشید فقط آن دسته از توسعه‌دهندگان یا بازیکنانی که از سمت پلتفرم تأیید دریافت کرده باشند می‌توانند دارایی‌های خود را در بازار این پروژه آپلود کنند.

برای کسب درآمد از ساخت آواتار در بازی سندباکس باید بتوانید به‌عنوان سازنده در این پلتفرم مورد تأیید قرار بگیرید.

البته بازیکنان می‌توانند در بازار بازی سندباکس دارایی‌های دیجیتال خود را به سایر بازیکنان بفروشند یا با استفاده از ساخته‌های خود درآمد کسب کنند.

سازندگان باید ابتدا دارایی‌های خود را در سیستم به صورت خصوصی آپلود کنند و پس‌ازآن می‌توانند آن‌ها را وارد بازار کنند. برای کسب تجربه بازی در متاورس Sandbox می‌توانید این دارایی‌ها را از توسعه‌دهندگان تأیید شده خریداری کرده و شروع به بازی کنید.

Game Maker در سندباکس

می‌توان گفت سندباکس فقط یک بازی نیست بلکه امکان کسب تجربه‌های مختلف را برای بازیکنان فراهم می‌کند. هنرمندان و گیمرها این امکان را دارند تا متاورس موردعلاقه خود را بسازند، مالکیت آن را به دست آورند و به کسب درآمد بپردازند.

در این متاورس می‌توان از گیم میکر برای ایجاد تجربه‌های بازی سه‌بعدی استفاده کرد. حتی اگر مهارت کمی در این زمینه‌ها داشته باشید، می‌توانید شروع به کار کنید چراکه نیازی به دانش کد نویسی نخواهید داشت.

نحوه خرید ارز دیجیتال SAND

شما به‌راحتی می‌توانید ارز دیجیتال SAND را از صرافی‌های مختلف خریداری کنید. اگر فرصت بررسی صرافی‌های مختلف و متناسب برای ایرانیان را ندارید، ما در ایران بروکر به بررسی صرافی‌های معتبر ایرانی و غیر ایرانی پرداخته‌ایم. می‌توانید با ورود به صفحه بررسی صرافی های ارز دیجیتال در ایران بروکر یکی از صرافی‌ها را انتخاب کرده و شروع به خرید این ارز دیجیتال کنید.

همچنین می‌توانید این توکن را با انجام فعالیت‌های مختلف در بازی بلاکچینی سندباکس برنده شوید.

آموزش خرید زمین در سندباکس

در متاورس سندباکس زمین‌های مجازی با توکنی به نام LAND مشخص شده‌اند. هر کدام از این زمین‌ها یک توکن غیر مثلی منحصربه‌فرد و مبتنی بر استاندارد ERC-721 هستند. پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید زمین در متاورس سندباکس، ابتدا نگاه دقیقی به منظره کامل این متاورس داشته باشید. درحال‌حاضر دو نوع زمین معمول و پریمیوم در این متاورس قابل خرید هستند.

کاربرد زمین‌های مجازی در این متاورس این‌که توسعه‌دهندگان برای ایجاد بازی و قرار دادن دارایی‌های دیجیتال خود از آن استفاده می‌کنند. زمان خرید LAND در این بازی بلاک چین نیازمند ارز دیجیتال LAND هستید.

زمین‌های معمولی با رنگ خاکستری مشخص شده‌اند درحالی‌که زمین‌های اختصاصی با رنگ زرد در دسترس هستند. با کلیک روی گزینه BUY شما زمین را برای خرید رزرو کرده‌اید. سپس کیف پول مرتبط باز می‌شود و گس فی و قیمت به شما نمایش داده می‌شود و رنگ زمین به بنفش تغییر می‌کند.

پس‌ازاینکه تراکنش از طریق کیف پول شما تأیید شد، مالک زمین مجازی خود خواهید شد.

توجه داشته باشید که هنگام خرید زمین در سندباکس میزان گس فی و نوع بلاک چین انتخاب شده بر زمان لازم جهت تکمیل تراکنش تأثیر می‌گذارد.

پس‌ازاینکه تراکنش ثبت شد، رنگ زمین انتخابی شما قرمز می‌شود که به این معنا خواهد بود که شما اکنون مالک آن هستید.

نکته دیگری که در خرید زمین در سندباکس باید به آن توجه کنید این است که اگر تا دو ساعت، پرداخت خود را انجام ندهید، زمین مجدداً برای همه در دسترس قرار می‌گیرد و از رزرو شما خارج خواهد شد.

برای خرید زمین متاورس می‌توانید از پلتفرم اوپن سی نیز استفاده کنید که یک بازار ثانویه برای خرید انواع مختلف NFT ازجمله زمین‌های مجازی موجود در سندباکس است.

نحوه کسب درآمد از زمین‌های متاورس در سندباکس

برای کسب درآمد از زمین‌های مجازی موجود در سندباکس روش‌های مختلفی وجود دارد. معمولاً هدف اساسی از ساخت این زمین‌ها این است که طراحان خلاق و توسعه‌دهندگان بازی این امکان را داشته باشند که بازی‌هایی را در این زمین‌ها خلق کنند تا گیمرها بتوانند از تجربه بازی در این فضا لذت ببرند. به‌این‌ترتیب طراحان و توسعه‌دهندگان مهم‌ترین گروهی خواهند بود که می‌توانند از زمین‌های مجازی درآمد کسب کنند.

البته اگر طراح یا توسعه‌دهنده بازی نیستید نباید نگران باشید. یکی از راه‌های دیگر کسب درآمد از زمین در این بازی این است که آن را خریداری می‌کنید و با اجاره دادن به توسعه‌دهندگان و دریافت اجاره می‌توانید درآمد کسب کنید.

یکی دیگر از مزایای خرید توکن LAND در متاورس سندباکس این است که صاحبان زمین می‌توانند در تصمیم‌گیری برای آینده پلتفرم شرکت کنند.

آیا سرمایه‌گذاری در سندباکس صرفه اقتصادی دارد؟

آیا سرمایه‌گذاری در بازی سندباکس یا ارز دیجیتال SAND پیشنهاد می‌شود؟ پاسخ این سؤال ارتباط زیادی به اهداف سرمایه‌گذاری شما در این بازی دارد. ازآنجایی‌که تکنولوژی بلاک چین به شکل گسترده‌ای در حال رشد است، شاید بتوان گفت سرمایه‌گذاری در بازی‌های مطرحی مانند سندباکس ایده خوبی است. بااینکه بازی‌های زیادی مبتنی بر بلاک چین ایجاد شده‌اند، اما این بازی یک بازی کاملاً غیرمتمرکز است و در آن کاربران تصمیم‌گیرنده نهایی هستند.

پروژه‌های دیگر معمولاً از بلاک چین برای ذخیره دارایی‌های درون بازی استفاده می‌کنند، بنابراین انتظار می‌رود بااینکه کاربران کنترل کاملی بر محیط این بازی دارند، سرعت رشد آن بیشتر از سایر پروژه‌ها باشد.

همچنین بسیاری از سرمایه‌گذاران در حوزه بلاک چین بر این باورند که سرمایه‌گذاری در sandbox ایده خوبی است چراکه ارز دیجیتال SAND صرفاً یک ارز دیجیتال درون بازی نیست، بلکه به افراد اجازه می‌دهد در مورد پیشرفت بازی تصمیم‌گیری کنند و توکن حاکمیتی محسوب می‌شود.

توجه داشته باشید ایران بروکر هیچ‌گونه پیشنهاد سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌کند و مسئولیت سرمایه‌گذاری به عهده کاربران است.

آینده سندباکس

پلتفرم سندباکس با بیش از 165 برند ازجمله فرنچایزهای معروفی مثل The Walking Dead، Smurfs و Atari مشارکت دارد. این همکاری‌ها شامل اجرای مجازی Deadmau5 و Snoop Dogg و همچنین یک بازی Walking Dead است. این پروژه همچنین تابه‌حال بیش از 93 میلیون دلار جذب سرمایه داشته و تیم آن سخت در تلاش است تا مجموعه محصولات و متاورس خود را گسترش دهد.

علاوه بر این آن دسته از صاحبان زمین که تجربه‌های بازی خوبی ایجاد کرده‌اند، برخی از ویژگی‌های اختصاصی متاورس را دریافت خواهند کرد. به‌طورکلی بسیاری از متخصصان و صاحب‌نظران آینده خوبی را برای بازی سندباکس و ارز دیجیتال SAND متصور هستند.

آموزش کامل دانلود، نصب و راه‌اندازی بازی سندباکس (sandbox)

گام اول: ورود به سایت سندباکس

در ابتدا با هر مرورگری می‌توانید با استفاده از آدرس این وبسایت وارد بازی سندباکس شوید.

گام دوم: ثبت‌نام در بازی sandbox

در صفحه اول این بازی می‌توانید گزینه Create Account را مشاهده کنید. این گزینه برای ثبت‌نام در بازی است. همان‌طور که در شکل زیر مشاهده می‌کنید امکان ثبت‌نام با ایمیل، با استفاده از گوگل کروم، اتصال با کیف پول و فیسبوک برای شما فراهم است.

 ثبت‌نام در بازی sandbox

برای اینکه ارزهای دیجیتال دریافتی از بازی را به‌راحتی دریافت کنید، شاید بهترین گزینه اتصال با کیف پول دیجیتال با استفاده از گزینه connect my wallet باشد.

اگر کیف پول ندارید نگران نباشید، ایجاد کیف پول ارز دیجیتال بسیار ساده است. برای مشاهده آموزش استفاده از کیف پول ارز دیجیتال می‌توانید از معرفی و آموزش کیف پول متامسک استفاده کنید.

برای شروع این بازی نیازی به داشتن ارز دیجیتال در کیف پول خود ندارید. فقط به یک کیف پول متصل به بازی نیاز دارید تا بتوانید توکن‌های خود را دریافت کنید.

گام سوم: آدرس ایمیل

در این بخش باید یک آدرس ایمیل وارد کرده و یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید.

 ثبت‌نام در بازی sandbox

گام چهارم: ساخت آواتار در سندباکس

بعدازاینکه ثبت‌نام خود را کامل کردید، با نام کاربری و پسورد خود وارد بازی شوید. در این مرحله از شما خواسته می‌شود که یک آواتار بسازید و قسمت‌های مختلف بدن مانند مو، تاپ، لباس، کفش و موارد دیگر را سفارشی کنید.

ساخت آواتار در سندباکس

گام پنجم: در دنیای سندباکس قدم بزنید و متاورس خود را بسازید

حالا که آواتار مخصوص خود را دارید می‌توانید به کاوش در بازی بپردازید. شما می‌توانید به‌راحتی تمام زمین‌های دیجیتال موجود در متاورس سندباکس را مشاهده کنید و روی هر کدام که علاقه‌مند هستید کلیک کنید. این سبک جغرافیایی ارائه پروژه‌ها در داخل پروژه برای بازی‌های متاورس کاملاً استاندارد است.

در دنیای سندباکس قدم بزنید و متاورس خود را بسازید

اگر مکان‌نما خود را روی نقشه بکشید، خواهید دید که بسیاری از آیتم موجود در آنجا مربوط به تجربه‌های بازی هستند، معمولاً بازی‌هایی هستند که باید کامل شوند. این بازی‌ها توسط بازیکنان دیگر طراحی شده‌اند نه توسط توسعه‌دهندگان.

گام ششم: دانلود بازی سندباکس

احتمالاً باکس‌های پاپ‌آپ را مشاهده می‌کنید که اعلام می‌کنند «کست‌های 0/15» را تکمیل کرده‌اید. اگر می‌خواهید، می‌توانید مستقیماً به یکی از مأموریت‌ها بروید. قبل از اینکه بتوانید این کار را انجام دهید، از شما خواسته می‌شود نرم‌افزار کلاینت The Sandbox را دانلود کنید که یک فرآیند رایگان و سریع است.

گام هفتم: زودتر از دیگران در بازی پیشرفت کنید

اگر مقداری ارز دیجیتال در این بازی سرمایه‌گذاری کنید، می‌توانید کارهای بیشتر و سریع‌تری را انجام دهید. به‌عنوان‌مثال، می‌توانید شروع به طراحی بازی خود کنید. پیش از سرمایه‌گذاری باید تحقیقات خود را در رابطه با بازی کامل کنید.

دانلود بازی بلاکچین سندباکس برای اندرید، کامیپیوتر و آیفون

بازی سندباکس روی وب برای کاربران دسترس است، شما با ورود به وبسایت این بازی می‌توانید شروع به بازی کنید. همچنین امکان دانلود و نصب برنامه کامپیوتر برای ویندوز و مک در دسترس است. اما در وبسایت اصلی این بازی لینکی برای دانلود برنامه‌های موبایلی قابل مشاهده نیست.

جمع‌بندی بازی سندباکس: راهنمای کامل دانلود، نصب و کسب درآمد از sandbox

بازی سندباکس یکی از موفق‌ترین بازی‌های مبتنی‌بر ارز دیجیتال و nft در دنیای متاورس است. در این مطلب سعی کردیم به معرفی بازی سندباکس بپردازیم و آموزش کامل شروع به بازی را با شما به اشتراک بگذاریم. توجه داشته باشید بااینکه بازی به‌صورت رایگان قابل انجام است، بسیاری از ویژگی‌ها وجود دارد که در صورت پرداخت هزینه به شما تعلق می‌گیرد. بنابراین با خریدن دارایی‌های دیجیتال در بازی می‌توانید شانس خود را برای کسب توکن های sand افزایش دهید. همچنین می‌توانید در این بازی زمین‌های مجازی خریداری کنید و با اجاره دادن آن‌ها درآمد غیرفعال برای خود ایجاد کنید.

سوالات متداول درباره دانلود، نصب و کسب درآمد از sandbox

آیا سندباکس را می‌توان رایگان بازی کرد؟

بله شما به‌راحتی می‌توانید بدون صرف هیچ هزینه‌ای به‌جز زمان، شروع به بازی در سندباکس کنید.

ایجاد آواتار در سندباکس به چه شکل است؟

زمانی که وارد بازی می‌شوید بازی به طور خودکار از شما درخواست ساخت آواتار شخصی خودتان را می‌کند. شما گزینه‌های مختلفی برای ایجاد آواتار خود دارید که شامل رنگ لباس، رنگ پوست و انواع مختلف ویژگی‌های یک آواتار است.

کسب درآمد از استیکینگ در سندباکس چگونه است؟

استیکینگ سندباکس روی شبکه پالیگان اجرا شده است. هر شخص می‌تواند با حداقل میزانی که برای استیک در این پلتفرم تعریف شده است، در استیک و کسب درآمد از سندباکس مشارکت کند.

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید

مرتب سازی
ناشناس ۰۶ دی ۱۴۰۲

سلام خیلی خوبه عالیه