بازی های ارز دیجیتال

همستر کامبت | هرآنچه که باید در مورد ایردراپ Hamster Kombat بدانید!

بازی های ارز دیجیتال

مطالعه در 10 دقیقه

در دنیای پُرتحرک بازی‌های ارزهای دیجیتال، بازی همستر کامبت به‌سرعت به‌عنوان یک ستاره بزرگ خود را معرفی کرده است. این بازی کلیکی که در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۴ در شبکه تون عرضه شد، جامعه کریپتو را تحتِ‌تأثیر قرار داده است. در مدت زمان کوتاه ۱۱ روز، این بازی موفق به جذب ۱ میلیون بازیکن شد. از آن زمان به بعد، تعداد کاربران آن به‌صورت چشم‌گیری افزایش یافته است.

درحالِ‌حاضر، همستر کامبت بیش از ۷۰ میلیون کاربر دارد که از این تعداد، ۹ میلیون نفر روزانه به‌طور متوسط ۵۲ دقیقه در بازی فعالیت می‌کنند. این اعداد و ارقام نشان می‌دهند که همستر کامبت به یک رقیب جدی برای بازی کلیکی محبوب، نات کوین (Notcoin) تبدیل شده است. با هم این مقاله را بخوانیم تا با دنیای این بازی کلیکی پُر سروصدا بیشتر آشنا شویم و ببینیم چگونه می‌توانیم با دریافت سکه در این بازی شانس خود را برای شامل‌شدن ایردراپ افرایش دهیم؟

توجه کنید: این مقاله از ایران بروکر هیچ‌گونه توصیه‌ای مبنی بر انجام بازی همستر کامبت ندارد و صرفاََ جنبه افزایش آگاهی نسبت به بازی‌های بلاک چینی و درک عملکرد آنها دارد؛ لذا کاربران باید خودشان تحقیقات وسیعی انجام داده و بعد تصمیم‌گیری کنند.

کارت های روزانه و کد مورس همستر کامبت نیز در صفحه ایران بروکر به‌صورت روزانه و فوری منتشر می‌شود. می‌توانید آپدیت روزانه کارت های کومبو را از طریق این لینک و آپدیت شبانه کد مورس را از طریق این لینک مشاهده کنید.

طبق آخرین پیامی که از تیم همستر کامبت در کانال رسمی تلگرام آنها منتشر شد، ایردراپ اصلی این پروژه با میزان پروفیت شما محاسبه می‌شود. در قسمت‌های پایین‌تر در مورد پروفیت و افزایش میزان آن صحبت کرده‌ایم.

ایردراپ بازی همستر بر حسب پروفیت محاسبه میشود

همستر کامبت چیست؟

همستر کامبت یک بازی کلیکی است که بر بستر بلاک چین تلگرام (Ton) ایجاد شده است. مکانیزم این بازی بر پایه ضربه‌زدن روی یک سکه طراحی شده است. کابران با ضربه‌زدن روی سکه، انجام وظایف روزانه و ارتقاء همستر خود به سطح بالاتر، پاداش به‌دست می‌آورند. بازی همستر کامبت توانسته با ارائه یک تجربه منحصربه‌فرد، ژانر بازی‌های «بازی برای کسب درآمد» را متحول کند؛ چراکه با میزبانی در تلگرام، دسترسی آسان و راحتی را برای کاربران فراهم کرده است.

بازی تلگرامی همستر

موفقیت چشم‌گیر و ویروسی این بازی را می‌توان به مکانیزم جذاب و قدرت انتقال دهان‌به‌دهان آن نسبت داد. در ابتدای کار، هر بازیکن، لینک بازی خود را تقریباً با سه دوست به اشتراک می‌گذاشت، اما با افزایش محبوبیت بازی، این عدد به ۱۵ اشتراک برای هر کاربر رسید. ویژگی‌های درون بازی که بازیکنان را به دعوت دوستان تشویق می‌کند، نقش مهمی در این رشد سریع داشته است.

ویژگی های کلیدی بازی

  • جوایز روزانه و وظایف ویژه: بازیکنان تشویق می‌شوند تا روزانه وارد بازی شوند و کارهای مختلفی را برای کسب امتیاز و جوایز انجام دهند.
  • هدایای مکرر: هدایای منظم، هیجان بازی را زنده نگه می‌دارد و بازیکنان را به مشارکت مداوم تشویق می‌کند.
  • اشتراک‌گذاری اجتماعی درون بازی: بازیکنان می‌توانند دوستان خود را دعوت کنند و شبکه درون بازی خود را گسترش دهند و برای هر عضو جدید، پاداش‌های بیشتری دریافت کنند.
  • همستر قابل ارتقا: بازیکنان می‌توانند از جوایز دریافتی برای ارتقاء همستر خود استفاده کنند تا عملکرد و پتانسیل کسب درآمدشان افزایش یابد.

این اِلمان‌ها باعث شده که همستر کامبت تجربه‌ای اعتیادآور و ارزشمند را ارائه دهد و در میان بازی‌های بلاک چینی برجسته شود.

Hamster Kombat چگونه کار می‌کند؟

امتیاز، درآمد و خرج‌کردن؛ جمع‌آوری امتیاز در بازی همستر به اندازه تماشای یک همستر در حال چرخش سرگرم‌کننده است. بازیکنان می‌توانند به میزان هر ضربه‌زدن، سکه به‌دست‌آورند اما این تنها بخشی از فرایند بازی است! کاربران می‌توانند با انجام وظایف روزانه، کوین‌های بیشتری جمع‌آوری کرده و همستر خود را به‌منظور دریافت کوین بیشتر، ارتقا دهند.

پاداش‌ها و جوایز؛ برنامه رفرال یکی از امتیازاتی است که به نوعی معدن طلا محسوب می‌شود. بازیکنان به ازای هر دوستی که از طریق تلگرام به بازی دعوت می‌کنند، 5,000 سکه و در صورتی که دوستشان برنامه پریمیوم تلگرام را داشته باشد، 25,000 سکه به‌دست‌می‌آورند. هرچه دوستان بیشتری به بازی بپیوندند و سطح بالاتری داشته باشند، سکه‌های بیشتری کسب می‌کنید.

بالا رفتن رتبه بازی همستر و مزایا

بالارفتن رتبه‌ها در بازی کلیکی همستر به اندازه تماشای همستری که از یک مانع عبور می‌کند، هیجان‌انگیز است. این بازی برخی از قوانین خود را با بازی موفق دیگر در فضای Web3 به نام تپ‌سواپ (Tapswap) ایده گرفته است. با جمع‌آوری سکه‌ها، رتبه بازیکنان بالا می‌رود و آن‌ها را به برترین همستر در دنیای کریپتو تبدیل می‌کند. این رتبه‌ها امتیازات مختلفی را باز می‌کنند و باعث می‌شوند که با هر ضربه، امتیاز بیشتری دریافت کنید.

استراتژی های موفقیت در بازی تلگرامی همستر

در دنیای هیجان‌انگیز و پرنشاط بازی تلگرامی همستر، فعال‌ماندن کلید ساختن یک همستر قدرتمند است. وظایف روزانه نقش مهمی در این مسیر دارند؛ با انجام این وظایف، امتیاز، توکن و حتی آیتم‌های ارزشمند به‌دست‌می‌آورید. همچنین بازی به‌طور منظم رویدادها و هدایای ویژه‌ای دارد که برای ارتقاهای انحصاری و آیتم‌های کمیاب استفاده می‌شود.

بازی کلیکی همستر کامبت

برای بهره‌برداری حداکثری از ارتقاهای خود، مداوم بازی کنید و توکن‌ها را جمع‌آوری کنید. همستر خود را ارتقاء دهید و از رویدادهای بازی غافل نشوید.

تعامل با جامعه در تلگرام و سایر پلتفرم‌ها شما را در جریان رویدادها، استراتژی‌ها و مشارکت‌های احتمالی آینده نگه می‌دارد. این تعامل به شما کمک می‌کند تا از بازی عقب نمانید.

آینده بازی تلگرامی همستر کامبت

بازی تلگرامی همستر در حال ایجاد تحولی بزرگ در دنیای بازی‌های کریپتو است. این بازی با صرافی‌هایی مانند بینگ ایکس (BingX) همکاری کرده و احتمالاً توکن‌های خود را به‌زودی در آنجا فهرست خواهد کرد. این اقدام می‌تواند معامله توکن‌ها را برای بازیکنان آسان‌تر کند. همچنین با توجه به اینکه بازی بر روی بلاک چین تون (TON) ساخته‌شده، سرمایه‌گذاری در کیف پول تون کوین (TonCoin) پیش از این فهرست، ممکن است ایده خوبی باشد.

بازی تلگرامی همستر

شایعات ایردراپ و راه‌اندازی توکن

شایعات پیرامون همستر همچنان در حال افزایش است. اخبار در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی همستر، حاکی از آن است که ایردراپ آینده و راه‌اندازی توکن اختصاصی این بازی نزدیک است. اگرچه جزئیات هنوز مشخص نیست، بازیکنان تشویق می‌شوند که تا جایی که می‌توانند سکه جمع‌آوری کنند. این رمزوراز به هیجان بازی افزوده و بازیکنان را مشتاقانه منتظر نگه می‌دارد.

ایردراپ همستر

آیا بازی همستر کامبت کلاهبرداری است؟

همان‌طور که گفتیم، این پروژه یک بازی کلیکی تلگرامی است و باید مراقب اسامی و لینک‌های مشابهی که به‌دنبال سودجویی از کاربران هستند، باشید. در این مورد سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی نیز هشدار داده است.

توییت حسین دلیریان در مورد بازی همستر کامبت

با توجه به فراگیرشدن بازی‌های تلگرامی و در نتیجه پیوستن کاربران جدید به تلگرام، پیشنهاد می‌کنیم حتماََ از نسخه اصلی تلگرام استفاده کنید. در زمینه امنیت نیز روی لینک‌های مخرب یا فیشینگ کلیک نکنید. برای جلوگیری از کلاهبرداری نیز از دادن دسترسی کیف پول به پروژه‌ها، خودداری کنید؛ همستر کامبت اجازه دسترسی کیف پول از کاربران نخواسته است.

نحوه بازی تلگرامی همستر کامبت

بازی کلیکی همستر از چهار بخش اصلی تشکیل شده است: بخش اصلی Exchange (صرافی)، Mine (برای ارتقاء)، Friends (برای دعوت دوستان) و Earn (برای کسب پاداش). در تصویر پایین‌تر، دور این بخش‌ها کادرهای قرمز کشیده شده است.

از طریق این لینک وارد بازی شوید و از طریق گزینه صرافی در گوشه سمت راست بالا (کادر زرد رنگ در تصویر پایین) ، یک صرافی را از لیست موجود، انتخاب کنید. با انتخاب صرافی، همان لحظه 5,000 امتیاز دریافت می‌کنید. در واقع به‌صورت فرضی و در بازی، شما مدیر آن صرافی هستید که باید با انجام بازی و وظایف، صرافی (همستر) خود را ارتقاء دهید.

بخش صرافی بازی همستر

در تب Exchange، می‌توانید تعداد امتیازهایی که دارید، تعداد امتیازهای دریافتی با هر ضربه (Earn per tap) و تعداد امتیازهای دریافتی در هر ساعت (Profit per hour) را مشاهده کنید (کادر سبزرنگ در تصویر زیر).

Boost

با انتخاب گزینه Boost (کادر آبی‌رنگ در تصویر بالا)، می‌توانید به امکانات زیر دسترسی داشته باشید:

  • در طول روز تا شش‌بار به‌صورت رایگان فول انرژی شوید (کادر زرد رنگ تصویر زیر).
  • با ارتقای Multitap، یک سکه بیشتر با هر ضربه‌زدن به‌دست‌آورید (کادر صورتی تصویر زیر).
  • با ارتقای Energy limit، انرژی امتیازگیری خود را 500 واحد بیشتر می‌کنید (کادر سفید تصویر زیر).
انرژی بازی همستر

در همان ابتدای بازی، با رفتن به تب Earn (کادر سفید در تصویر زیر) و انتخاب Daily reward (کادر خاکستری در تصویر زیر)، جایزه روزانه خود را دریافت کنید (جایزه روزانه هست و هرروز این قیمت را چک و دریافت کنید). با پیوستن به شبکه‌های اجتماعی همستر در تلگرام 5,000 امتیاز ، یوتوب 50,000 امتیاز و ایکس 5,000 امتیاز دریافت می‌کنید. همچنین گزینه آخر دعوت 3 دوست است که با انجام این تسک، 25,000 امتیاز شامل شما می‌شود.

جایزه روزانه در همستر

در تب Friends، می‌توانید لینک رفرال خود را برای دوستانتان ارسال کنید. همچنین لیست دوستانی که با لینک شما وارد این بازی شده‌اند را می‌توانید مشاهده کنید (کادرهای قرمز تصویر زیر).

دعوت دوستان در همستر

در مهمترین بخش بازی، Mine، چهار تب با عنوان‌های Markets، PR&Team، Legal و Specials وجود دارد (کادر قرمز در تصویر پایین) که هرکدام از آنها تعدادی کارت دارند. با خرید و ارتقای کارت‌ها و بازکردن قفل آنها، سرعت دریافت امتیاز خود را در بازی افزایش می‌دهید.

درواقع مقداری از سکه‌هایی که به‌دست می‌آورید را در این قسمت، خرج می‌کنید تا روند امتیازگیری یا به اصطلاح، استخراج را افزایش دهید. این فرایند مهمترین قسمت بازی است؛ چراکه احتمال دریافت ایرادراپ را افزایش می‌دهد.

ارتقای همستر

همچنین قسمتی با عنوان Daily combo در سربرگ Mine می‌بینید که طی یک بازه زمانی مشخص (هر 24 ساعت یک‌بار) باید سه کارت ویژه را پیدا کنید تا 5 میلیون امتیاز دریافت کنید. این سه کارت را می‌توانید از کارت‌های موجود در Markets، PR&Team، Legal و Specials پیدا کنید و آنها را با امتیازاتی که دارید می‌خرید.

بخش دیلی کومبو روزانه است؛ پس حتماََ از این قسمت که 5 میلیون امتیاز دارد، غافل نشوید.

می‌توانید سایر پروژه‌های بلاک چینی و بازی های تلگرامی را در قسمت مقالات بازی های ارز دیجیتال در ایران بروکر بررسی کنید.

آنچه در بازی کلیکی همستر تلگرامی خواندیم:

بازی کلیکی همستر، بحث داغ این روزهای فضای کریپتو است. همستر کامبت با دسترسی آسان از طریق تلگرام و فراهم‌کردن محیطی رقابت‌برانگیز، توجه کاربران بسیاری را در مدت زمان کمی به خود جلب کرده است. کاربران می‌توانند با ضربه‌زدن و انجام تسک‌ها، توکن‌های درون بازی را به‌دست‌آورند.

فراموش نکنید که هر سه ساعت یک‌بار حتماََ وارد بازی شوید تا سکه‌هایی که استخراج کرده‌اید را دریافت کنید.

با توجه به اینکه دنیای کریپتو غیرقابلِ‌پیش‌بینی است، نمی‌توان درمورد آن به نتیجه‌گیری دقیقی رسید.

هر گونه تغییر در روند بازی در همین صفحه بروز رسانی خواهید شد.

اگر تجربه بازی همستر کامبت را دارید، نظر خود را زیر همین پست کامنت کنید.

همستر کامبت چه زمانی لیست می‌شود؟

با توجه به شایعاتی که در فضای مجازی پیرامون این پروژه هست، احتمالاََ‌ در مردادماه عرضه و لیست شدن همستر در صرافی‌ها انجام شود.

ایا بازی همستر رایگان است؟

بله؛ این بازی کلیکی را کاملا رایگان می‌توانید انجام دهید.

آیا کوین‌های همستر قابل فروش هستند؟

درحالِ‌حاضر کوین‌ها فقط درون بازی استفاده می‌شوند و تا زمانی که توکن ایجاد و عرضه نشود، این کوین‌ها قابل فروش نیستند و فقط جنبه امتیاز دارند.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید(0نظر)

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید