دانلود اندیکاتور تشخیص تغییر روند | Roshan-NRP.Trender&2ma

یکی از مهم‌ترین مناطق برای ورود به معامله، منطقه‌ی تغییر جهت حرکت روند است. بسیاری از معامله‌گران سعی کرده‌اند تا این مناطق را مشخص کرده و از آن‌ها در استراتژی خود استفاده کنند. اندیکاتور تشخیص تغییر روند Roshan-NRP.Trender&2ma طراحی شده است تا این عمل را با دقت قابل قبولی در اختیار شما معامله‌گران بگذارد.

در این قسمت نیز می‌توانید معرفی و آموزش کامل این اندیکاتور را بصورت ویدئویی مشاهده کنید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از استفاده از این اندیکاتور در حساب ریل، مدتی آن را در حساب دمو و در حساب ریل سنتی با دارایی پایین، تست کرده و با ترکیب کردن استراتژ‌ی‌های معاملاتی با یکدیگر، مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

معرفی اندیکاتور تشخیص تغییر روند

اندیکاتور Roshan-NRP.Trender&2ma یک اندیکاتور سیگنال‌دهی بر مبنای تشخیص تغییر جهت حرکت روند بازار است.

اندیکاتور تشخیص تغییر حرکت روند

تصویر بالا نمایی از این اندیکاتور را بر روی چارت نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور توسط میله‌های آبی و قرمز به همراه دو میانگین متحرک تغییر جهت حرکت روند را نشان می‌دهند.

سیگنال‌دهی اندیکاتور Roshan-NRP.Trender&2ma

سیگنال ورود به معامله‌ی خرید

زمانی که اندیکاتور تشخیص تغییر روند در تایم‌فریم مورد معامله، میله‌های سبز رنگ را نشان داده و دو میانگین متحرک نیز در زیر میله‌ها یکدیگر را قطع کنند مانند تصویر زیر، معامله‌گران می‌توانند با توجه به استراتژی شخصی خود وارد معامله‌ی خرید شوند.

Roshan NRP.Trender2ma chart buy

سیگنال ورود به معامله‌ی فروش

زمانی که اندیکاتور تشخیص تغییر روند در تایم‌فریم مورد معامله، میله‌های قرمز رنگ را نشان داده و دو میانگین متحرک نیز در بالای میله‌ها یکدیگر را قطع کنند مانند تصویر زیر، معامله‌گران می‌توانند با توجه به استراتژی شخصی خود وارد معامله‌ی فروش شوند.

Roshan NRP.Trender2ma chart sell

تنظیمات اندیکاتور

Roshan NRP.Trender2ma inputs

در قسمت تنظیمات اندیکاتور می‌توان پارامترهای زیر را تغییر داد:

  1. TimeFrame: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به تایم‌فریم سیگنال‌ها را تنظیم کنید که مقدار current به معنی تایم‌فریم چارت جاری در این بخش است.
  2. RangePeriods: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به میانگین دوره‌ای را برای میله‌های سیگنال‌دهی در اندیکاتور تشخیص تغییر روند تغییر دهید.
  3. PriceSmoothing: توسط این گزینه در تنظیمات می‌توانید مقدار هموار بودن قیمت در میله‌های سیگنال‌دهی در اندیکاتور را تغییر دهید.
  4. ‌IndexSmoothing: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید مقدار هموار بودن شاخص در میله‌های سیگنال‌دهی در اندیکاتور تشخیص تغییر جهت حرکت روندرا تعیین کنید.
  5. MA1period: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به دوره‌ی میانگین متحرک اول را در اندیکاتور تشخیص تغییر روند تغییر دهید.
  6. MA2period: توسط این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به دوره‌ی میانگین متحرک دوم را تعیین کنید.
  7. TypeMA1: با تغییر مقادیر این بخش از ۰ تا ۳ می‌توانید نوع محاسبات میانگین متحرک اول را تنظیم کنید.
  8. TypeMA2: با تغییر مقادیر این بخش از ۰ تا ۳ می‌توانید نوع محاسبات میانگین متحرک دوم را تغییر دهید.

تنظیمات رنگ اجزای اندیکاتور

Roshan NRP.Trender2ma colors

در بخش تغییر رنگ اجزای اندیکاتور در تنظیمات نیز می‌توانید رنگ اجزای اندیکاتور را با توجه به تصویر بالا تغییر دهید.

دانلود اندیکاتور Roshan-NRP.Trender&2ma

برای دانلود این اندیکاتور می‌توانید از قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود Roshan-NRP.Trender&2ma” یا سمت چپ تصویر بر روی گزینه “دانلود کنید” کلیک کنید. همچنین می‌توانید در صفحه “بانک دانلود” علاوه بر مشاهده اندیکاتور Roshan-NRP.Trender&2ma، لیست اندیکاتورهای پرطرفدار فارکس را نیز مشاهده کنید.

فراموش نکنید که استفاده از اندیکاتورها به تنهایی کار اشتباهی است. اندیکاتورهای فارکس به‌ خصوص اندیکاتورهای سیگنال‌دهی، ابزارهایی برای یاری رساندن به ما به جهت تاییدیه گرفتن نقاط ورود و خروج مناسب است. شما باید همواره از استراتژی شخصی خود استفاده کرده و در کنار آن از این ابزارها استفاده کنید.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥