دانلود اندیکاتور سیگنال‌دهی تریگر | nrp-Triggerlines-mtf

تریگر یکی از اصول پرایس اکشن است که معامله‌گران زیادی از آن استفاده می‌کنند. از این رو امروز به معرفی اندیکاتور سیگنال‌دهی تریگر می‌پردازیم. تریگر ورود اصطلاحا به نقطه یا ناحیه‌ای اطلاق می‌شود که بهترین زمان برای ورود به معامله است.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از استفاده از این اندیکاتور در حساب ریل، مدتی آن را در حساب دمو و در حساب ریل سنتی با دارایی پایین، تست کرده و با ترکیب کردن استراتژ‌ی‌های معاملاتی با یکدیگر، مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

در این قسمت نیز می‌توانید معرفی و آموزش کامل این اندیکاتور را بصورت ویدئویی مشاهده کنید.

معرفی اندیکاتور سیگنال‌دهی تریگر nrp-Triggerlines-mtf

اندیکاتور سیگنال‌دهی تریگر ابزاری است که برمبنای تریگر، سیگنال خود را صادر می‌کند.

تصویر بالا نمایی از این اندیکاتور را بر روی چارت نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور دوبار روی چارت اجرا شده و در تنظیمات یکی از اندیکاتورها، تایم‌فریم سیگنال‌دهی روی تایم H1 تنظیم شده است.

سیگنال‌دهی اندیکاتور nrp-Triggerlines-mtf

در ابتدا پیشنهاد می‌کنیم اندیکاتور سیگنال‌دهی تریگر را در چند تایم‌فریم مختلف بر روی چارت اجرا کنید تا سیگنال‌های بهتری از این اندیکاتور دریافت کنید.

سیگنال ورود به معامله‌ی خرید

زمانی که اندیکاتورهای اجرا شده در چند تایم‌فریم خطوط آبی رنگ را مانند تصویر زیر نشان دادند، معامله‌گران می‌توانند باتوجه به استراتژی شخصی خود وارد معامله‌ی خرید شوند.

nrp Triggerlines mtf chart buy 2

سیگنال ورود به معامله‌ی فروش

زمانی که اندیکاتورهای اجرا شده در چند تایم‌فریم، خطوط صورتی رنگ را مانند تصویر زیر نشان دادند، معامله‌گران می‌توانند با توجه به استراتژی شخصی خود وارد معامله‌ی فروش شوند.

تنظیمات اندیکاتور nrp-Triggerlines-mtf

nrp Triggerlines mtf inputs 4

در بخش تنظیمات اندیکاتور، می‌توان پارامترهای مختلفی را تغییر داد که مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

  1. TimeFrame: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به تایم‌فریم سیگنال‌دهی را تغییر دهید. از این بخش برای تنظیمات ۲ اندیکاتور در تایم‌های مختلف در چارت می‌توانید استفاده کنید.
  2. LsmaPeriod: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به پارامتر میانگین متحرک حداقل مربعات را در سیگنال‌دهی اندیکاتور تغییر دهید.
  3. MultiColor: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش یا عدم نمایش خطوط سیگنال‌دهی در چند رنگ (صورتی و آبی) را در اندیکاتور تعیین کنید.
  4. ‌alerts On: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید تنظیمات هشدار‌دهی اندیکاتور را تغییر دهید.
  5. alerts On Current: در این بخش می‌توانید هشدار‌دهی جاری را فعال یا غیر فعال کنید.
  6. ‌alerts Message: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید هشدار‌دهی متنی را فعال یا غیر فعال کنید.
  7. alerts Sound: در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط هشدار‌دهی صوتی را فعال یا غیر فعال کنید.
  8. ‌alerts Email: با تغییر مقادیر این بخش می‌توانید هشدار‌دهی به ایمیل را فعال یا غیر فعال کنید.

تنظیمات رنگ اندیکاتور

در بخش تغییر رنگ تنظیمات اندیکاتور می‌توانید رنگ خطوط مختلف را در سیگنال‌دهی اندیکاتور تغییر دهید.

دانلود اندیکاتور nrp-Triggerlines-mtf

برای دانلود این اندیکاتور می‌توانید از قسمت پایین بر روی گزینه “دانلود nrp-Triggerlines-mtf” یا سمت چپ تصویر بر روی گزینه “دانلود کنید” کلیک کنید. همچنین می‌توانید در صفحه “بانک دانلود” علاوه بر مشاهده اندیکاتور nrp-Triggerlines-mtf، لیست اندیکاتورهای پرطرفدار فارکس را نیز مشاهده کنید.

فراموش نکنید که استفاده از اندیکاتورها به تنهایی کار اشتباهی است. اندیکاتورهای فارکس به‌ خصوص اندیکاتورهای سیگنال‌دهی، ابزارهایی برای یاری رساندن به ما به جهت تاییدیه گرفتن نقاط ورود و خروج مناسب است. شما باید همواره از استراتژی شخصی خود استفاده کرده و در کنار آن از این ابزارها استفاده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید