معرفی اندیکاتور سیگنال دهی تریدینگ ویو | CMAs Close

معرفی اندیکاتور سیگنال دهی تریدینگ ویو | CMAs Close

سیگنال‌های معاملاتی یکی از مهم‌ترین دسته‌بندی را در اندیکاتورها تشکیل می‌دهند. بطور کلی اندیکاتورها در این دسته‌بندی توانایی نمایش بالا رفتن یا پایین آمدن قیمت را دارند. اندیکاتور سیگنال دهی تریدینگ ویو CMAs Close یکی از این ابزارهای معاملاتی است که می‌تواند سیگنال‌های خرید و فروش را در چارت تریدینگ ویو به شما نمایش دهد.

معرفی اندیکاتور سیگنال دهی تریدینگ ویو CMAs Close

اندیکاتور CMAs Close یک اندیکاتور سیگنال دهی است که می‌تواند بر مبنای تغییر فاز روندی میانگین‌های متحرک در چارت بهترین سیگنال‌های معاملاتی را در به شما نمایش دهد.

معرفی اندیکاتور سیگنال دهی تریدینگ ویو CMAs Close
تصویری از اجرای اندیکاتور CMAs Close

تصویر بالا نمایی از اجرای این اندیکاتور بر روی چارت تریدینگ ویو را نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور، سیگنال‌های خرید و فروش خود را با استفاده از باکس‌های سبز و قرمز بر روی چارت نمایش می‌دهد.

توجه داشته باشید استفاده از اندیکاتورهای سیگنال دهی بصورت تنها کار اشتباهی است زیرا هر اندیکاتور سیگنال‌دهی ممکن است سیگنال‌های اشتباه نیز صادر کند. پیشنهاد ما به شما این است که از اینگونه اندیکاتورها در کنار سیستم معاملاتی خود استفاده کنید.

تنظیمات اندیکاتور سیگنال دهی تریدینگ ویو CMAs Close

قسمت اول منوی تنظیمات اندیکاتور سیگنال دهی تریدینگ ویو CMAs Close
قسمت اول منوی تنظیمات اندیکاتور CMAs Close

در قسمت اول تنظیمات اندیکاتور می‌توانید تنظیمات مربوط به نمایش سیگنال‌های خرید و فروش و رنگ قسمت‌های مختلف اندیکاتور را تغییر دهید.

قسمت دوم منوی تنظیمات اندیکاتور سیگنال دهی تریدینگ ویو CMAs Close
قسمت دوم منوی تنظیمات اندیکاتور CMAs Close

در قسمت دوم از تنظیمات اندیکاتور نیز می‌توانید دقت و نوع محاسبه قیمت در میانگین متحرک محاسبه‌شده در اندیکاتور را برای سیگنال‌دهی تغییر دهید.

اجرای اندیکاتور سیگنال دهی تریدینگ ویو CMAs Close

برای اجرای این اندیکاتور در پلتفرم تریدینگ ویو می‌توانید عبارت “CMAs Close” را در قسمت indicators جست‌وجو کرده و سپس آن را به چارت معاملاتی خود اضافه کنید.

همچنین می‌توانید با ورود به این صفحه و انتخاب گزینه “Add to favorite indicators” اندیکاتور را CMAs Close را به لیست Favorite indicators اضافه کرده و سپس با ورود به این بخش در منوی indicators این اندیکاتور را به چارت معاملاتی خود در تریدینگ ویو اضافه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید