معرفی اندیکاتور سیگنال دهی بر مبنای ema در تریدینگ ویو | DEMA-8-20-63

معرفی اندیکاتور سیگنال دهی بر مبنای ema در تریدینگ ویو | DEMA-8-20-63

یکی از دسته‌بندی‌های کاربردی اندیکاتورها در دنیای معامله‌گری، اندیکاتورهای سیگنال‌دهی هستند که بر مبناهای مختلفی می‌توانند سیگنال‌های خرید یا فروش را برای شما در چارت معاملاتی ارسال نمایند. اندیکاتور سیگنال دهی بر مبنای ema در تریدینگ ویو نیز یکی از این نوع اندیکاتورها است که می‌تواند بر مبنای ema سیگنال‌های معاملاتی خود را بر روی چارت به معامله‌گران نشان دهد.

معرفی اندیکاتور سیگنال دهی بر مبنای ema در تریدینگ ویو

اندیکاتور DEMA-8-20-63 (نام کامل آن Double Exponential Moving Average 8-20-63 Strategy) یکی از اندیکاتورهای سیگنال‌دهی در پلتفرم معاملاتی تریدینگ ویو است که می‌تواند بر مبنای ۳ خط میانگین متحرک نمایی دوگانه (که از دو میانگین متحرک برای کمک به تأیید روند صعودی زمانی که قیمت بالاتر از میانگین حرکت می‌کند، و تأیید روند نزولی هنگامی که قیمت به زیر میانگین می‌رسد، استفاده می‌کند) در دوره‌های ۸، ۲۰ و ۶۳ سیگنال‌های معاملاتی خود را برای معامله‌گران ارسال کند.

معرفی اندیکاتور سیگنال دهی بر مبنای ema در تریدینگ ویو
تصویری از اجرای اندیکاتور Double Exponential Moving Average 8-20-63 Strategy

تصویر بالا نمایی از اجرای اندیکاتور DEMA-8-20-63 را در چارت معاملاتی نشان می‌دهد که در آن اندیکاتور باتوجه به عبور خط میانگین متحرک نمایی دوگانه ۸ دوره از ۲۰ و ۶۳ دوره، سیگنال‌های خرید و فروش خود را در چارت به معامله‌گران نشان می‌دهد.

تنظیمات اندیکاتور سیگنال دهی بر مبنای ema در تریدینگ ویو

شما می‌توانید مقادیر دو بخش زیر را در تنظیمات اندیکاتور DEMA-8-20-63 تغییر دهید:

قسمت Inputs تنظیمات اندیکاتور DEMA-8-20-63

قسمت Inputs منوی تنظیمات اندیکاتور سیگنال دهی بر مبنای ema در تریدینگ ویو
قسمت Inputs منوی تنظیمات اندیکاتور DEMA-8-20-63

در این بخش از تنظیمات اندیکاتور می‌توانید مقادیر دوره و نحوه محاسبه ۳ خط میانگین متحرک نمایی دوگانه حساب‌شده در اندیکاتور را تغییر دهید.

قسمت Properties تنظیمات اندیکاتور DEMA-8-20-63

قسمت Properties منوی تنظیمات اندیکاتور سیگنال دهی بر مبنای ema در تریدینگ ویو
قسمت Properties منوی تنظیمات اندیکاتور DEMA-8-20-63

در این بخش از تنظیمات اندیکاتور نیز می‌توانید تنظیمات سیگنال‌دهی اندیکاتور را باتوجه به مقدار مبلغی که در حساب دارید، نمادهایی که در آن می‌خواهید معامله خود را انجام دهید، مقدار لاتیجی که می‌خواهید وارد معامله شوید و تنظیم مقادیر دیگر، تغییر دهید.

نحوه اجرای اندیکاتور سیگنال دهی بر مبنای ema در تریدینگ ویو

برای اجرای اندیکاتور سیگنال دهی بر مبنای ema در تریدینگ ویو شما می‌توانید از طریق جست‌وجوی نام “DEMA-8-20-63” در قسمت indicators این اندیکاتور را یافته و به چارت معاملاتی خود اضافه کنید.

همچنین می‌توانید با ورود به این صفحه و انتخاب گزینه “Add to favorite indicators” در قسمت پایانی صفحه مذکور، این اندیکاتور را به لیست Favorite indicators اضافه کنید. سپس با ورود به بخش Favorite indicators در قسمت indicators اندیکاتور DEMA-8-20-63 را بدون نیاز به جست‌وجوی نام آن یافته و آن را به چارت معاملاتی خود اضافه کنید.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.