قیمت لحظه‌ای و چارت تحلیل تکنیکال نفت برنت | Oil Brent

سیگنال اتوماتیک

ابزار فوق به صورت کاملا اتوماتیک بر اساس اندیکاتورهای مختلف به شما پیشنهاد خرید یا فروش می‌دهد. هرچه تعداد اندیکاتورهای بیشتری سیگنال نشان‌داده شده را تایید کنند بهتر است.

هشدار: اکیدا توصیه می‌کنیم به سیگنالهای اتوماتیک اندیکاتورها اکتفا نکنید و صرفا از آنها به عنوان تاییدی بر تحلیل خود استفاده نمایید.

چارت تحلیل تکنیکال

نفت برنت چیست؟

نفت برنت، نام یکی از دو نوع نفت خام شناخته شده بین‌المللی است، که به عنوان معیاری برای قیمت نفت خام استفاده می‌شود. برنت مخلوط از دریای شمال می‌آید و یک نفت خام سبک و شیرین در نظر گرفته می‌شود. مخلوط برنت بیش از نیمی از نفت خامی است که در سطح بین‌المللی معامله می‌شود، بنابراین انتخابی منطقی است که معیار قیمت‌گذاری نفت خام باشد.

گوگرد نفت برنت بیشتر از نفت WTI و کمتر از نفت اپک می‌باشد. از این رو در گذشته قیمت این نوع نفت مقداری کمتر از نفت وست تگزاس(WTI) و کمی بیشتر از نفت اپک بود. از اواخر سال ۲۰۱۰ نفت برنت تقریباً همیشه از WTI گرانتر معامله شده‌ است. حتی اختلاف قیمت برنت و WTI گاهی تا ۲۰ دلار رسیده‌ است.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

3 دیدگاه
جدید‌ترین
قدیمی‌ترین پرطرفدارترین
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
امیر علی

نفت برنت چرا اینقدر روند نزولی داشته
دقیقا از ۸ مارس زمانی که قیمت نفت برنت رسید به ۱۳۰ دلار شروع به ریزش کرده و الان به ۷۹ دلار رسیده
آیا ممکنه برای جنگ باشه
و اینکه در اینده این قیمت جبران میشه یا نه میتونه بیشتر از اینم نزول کنه

کارشناس ایران بروکر

با سلام، از طریق لینک زیر میتوانید آخرین اخبار فارکس را دنبال کنید که نفت هم شامل آن میشود.
https://iranbroker.net/news

ناشناس

معامله کاغذی هزار برابر واقعی میباشد.که تو بحران همه خریدار نفت هستند تومعامله کاعدی مانند فارگس وقتی خریدار می‌شوندبرای چند صدملیارد دلار به جیب بزند حتی نفت به زیر صفر می رسانند مانند زمان گرون چند خبر دروع به آن اضافه میکنند بازار گتیفی هست من تو این مدت بیست ساله چیزی تجربه کرده‌ام که واقعا وحشتناک است

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.