افزایش ناگهانی معیارهای زنجیره‌ای در شیبا؛ صعود قیمت نزدیک است؟ + تحلیل تکنیکال

بر اساس داده‌های Puppyscan، تعداد کیف پول‌های متصل به شبکه آزمایشی شیباریوم Puppynet، اکنون بیش از 16 میلیون است.

از زمان راه‌اندازی شبکه آزمایشی Puppynet در 11 مارس، فعالیت شبکه در اکوسیستم شیبا اینو در حال افزایش است. شبکه حدود 3 میلیون تراکنش را در هفته گذشته پردازش کرد و حجم تراکنش‌های آن را در زمان نگارش این خبر به 13.2 میلیون رساند.

نرخ ایجاد کیف پول شیبا اینو به بالاترین سطح در 3 ماه اخیر رسید!

افزایش حجم تراکنش با دوره ایجاد کیف پول بالا هم‌زمان شده است. در 27 می، سردبیر اخبار جهانی BeInCrypto، داده‌های Glassnode را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد 2,538 آدرس جدید شیبا در 26 می ‌ایجاد شده است. به گفته مارتینز، این بالاترین افزایش در 3 ماه گذشته بوده است.

2538 New Shiba addresses
ایجاد کیف پول شیبا منبع: Glassnode

داشبورد Puppynet برای شیبا اینو، 16 میلیون آدرس کیف پول را در تعامل با شبکه نشان داد که نشان‌دهنده سطح بالای پذیرش و استفاده در بین جامعه است. تعداد کل بلاک‌های شبکه از 1 میلیون فراتر رفته است و میانگین زمان بلاک آن 5 ثانیه است.

تعاملات اجتماعی شیبا افزایش می‌یابد

طبق داده‌های Lunar Crash، افزایش فعالیت شبکه شیبا اینو با معیارهای اجتماعی روبه‌رشد آن مطابقت دارد. این گردآورنده داده، شیبا را در بین 10 توکن برتر بر اساس فعالیت‌های اجتماعی در هفته گذشته رتبه‌بندی کرد.

Shibas social interactions
Shiba Inu Social Metrics منبع: Lunar Crush

شیباریوم کی راه‌اندازی خواهد شد؟

در 24 مه، یکی از اعضای اکوسیستم شیبا اینو، گفت که “راه‌اندازی شبکه اصلی شیباریوم باید قبل از پایان سال انجام شود”. در حالی که ساتوشی کوساما، راه‌اندازی را برای ماه جولای پیش‌بینی می‌کند.

لوسی افزود:

تیم شیبا در مورد راه‌اندازی مطمئن است و چندین تیم برای یک‌پارچه‌سازی هوش مصنوعی روی آن کار می‌کنند. برآورد ما برای سال 2023 است و ما چیزی جز تمرکز بر رشد پایدار نداریم. فرآیند تست و ممیزی‌های امنیتی قبل از راه‌اندازی بسیار مهم است.

راه‌اندازی شیبا ریوم، انتقال شیبا اینو را از میم‌کوین به یک پروژه کاربردی تکمیل می‌کند. این امر می‌تواند ارزش توکن‌های مرتبط مانند SHIB ، BONE و LEASH را افزایش دهد.

تحلیل تکنیکال شیبا

در تایم فریم 4 ساعته شیبا بر روی خط روند صعودی حمایت شده است. از طرفی اینجا سطح فیبو 86-92 قرار دارد که سطح حمایتی را محکم کرده است. در صورت صعودی شدن چارت، سطح فیبو 0.666 یعنی قیمت 0.00000985 اولین ایستگاه برای خریداران خواهد بود. همان طور که در چارت قابل مشاهده است، یک خط روند نزولی نیز قابل مشاهده است که شیبا در صورت بالا آمدن، باید با آن دسته و پنجه نرم کند.

همچنین در صورتی که شاهد یک حرکت انفجاری از شیبا باشیم، سطح فیبو 0.5 که در 0.000011 دلار قرار گرفته است تارگت بعدی خریداران خواهد بود.

shibusdt 4h 29may
چارت معاملاتی نماد SHIBUSDT در تایم فریم 4 ساعته

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥