پایان نگرانی‌ها در مورد شیباریوم با به‌روزرسانی نسخه جدید شیبا

موج نگرانی‌های اکوسیستم شیبا اینو در حال از بین رفتن است. جو نگرانی‌هایی که از زمان راه‌اندازی شبکه آزمایشی بلاک‌چین لایه دو شیباریوم بر بازار حاکم شده بود به زودی شکسته می‌شود.

بر اساس آخرین به‌روزرسانی ارائه شده توسط یک اینفلوئنسر شیبا، Puppynet که به‌عنوان شناسه زنجیره‌ای شبکه آزمایشی شیباریوم معرفی شده است، تغییر کرده است. طبق شواهد ارائه شده در همان تاپیک، شناسه زنجیره جدید 719 بود.

منشا نگرانی‌ها

به‌محض راه‌اندازی شناسه زنجیره‌ای شبکه آزمایشی شیباریوم، به موضوع اصلی مباحث دنیای مالی بدل شد.

یکی از اعضای کانال مخالف شیبا اینو اشاره کرد که شناسه زنجیره‌ای Shibarium همان شناسه بلاک‌چین تست Rinia را دارد.

این عضو موضوعی را مطرح می‌کند که فایل پیداش شیباریوم کپی از شبکه آزمایشی Rinia است که بدون تغییر شناسه زنجیره، نام خود را به شیباریوم تغییر داده است.

در حالی که توسعه‌دهندگان شیباریوم این موضوع را تصادفی می‌دانند، این افشاگری نگرانی‌های زیادی در جامعه شیبا در پی داشت و به کاهش 8 درصدی قیمت SHIB منجر شد.

با این وجود احتمال کاهش نگرانی‌ها پس از اعلام یک شناسه زنجیره‌ای جدید، دور از ذهن نیست. شواهد محکم به‌دست آمده از Puppyscan، کاوشگر Puppynet، اثرات مثبت این موضوع را تایید می‌کند. پس از آرامش چند روزه در تراکنش‌ها، در 24 مارس معاملات روزانه در این شبکه به 718 افزایش یافت.

4kyVR1kS4IyWYNddBvK7S1Im4nxy6aWiJPZwQBEiDn1g1 Q80wFDSQyZ18OttHvNhqtWWquoBB

به‌علاوه، تیم شیباریوم نیز در حال کار بر روی به‌روزرسانی فاست بود. از فاست‌ها برای استخراج ارز دیجیتال آزمایشی مورد نیاز برای تعامل با بلاک‌چین تستی، استفاده می‌شود. فاست شیباریوم از یک توکن BONE استفاده می‌کند تا برای کاربران و توسعه‌دهندگان امکان انجام آزمایش‌هایی را روی شبکه فراهم می‌کند. 

بازگشت نهنگ‌ها به بازار

شیبا در زمان نگارش این مقاله با 0.00001055 دلار مبادله شد که نسبت به روز گذشته 1.21 درصد به‌ازای هر کوین ارزش بازارش کاهش داشت.

شناسه زنجیره‌ای در محل، ورود آدرس‌های بزرگ به شیبا را نشان می‌دهد. طبق گفته Santiment، عرضه توسط آدرس‌های بزرگ به‌عنوان درصدی از کل عرضه در دو روز گذشته افزایش یافته است.

این موضوع می‌تواند به‌دلیل افزایش تعداد تراکنش‌های انتقالی بیش از 1 میلیون دلار توسط نهنگ‌ها باشد.

F6Cue tpGJscGtJnldoA Ta5ORl5qBYy DtMx8S6UsrVFVwJntZRqwc ZocG4RwqLrNudSvBydJ6UJikS 2

با این حال، علی‌رغم افزایش تعداد تراکنش‌ها، داده‌های Shibburn نشان داد که نرخ سوزاندن توکن، بیش از 92 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است و کمی بیش از 1.34 میلیون توکن از چرخه خارج شده است.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.