Search
Close this search box.
ارتقا شیبا اینو و مشکلات BONE

شیبا در تکاپوی رسیدن به سطوح از دست رفته؛ امید جامعه شیبا به شیباریوم است

شیبا و BONE پس از انتشار اخباری در مورد شناسه زنجیره‌ای Shibarium دچار افت شدند. با این وجود، شیبا توانست موقعیت خود را به حالت قبل بازگرداند، در حالی که BONE پس از رونمایی از طرح‌ جدید بتا، همچنان درحال مقاومت است.

با وجود ابراز نگرانی‌هایی در مورد زنجیره، شبکه آزمایشی Shibarium توجه بسیاری را به خود جلب کرد و جو ترس حاکم بر توکن‌ها در حال از بین رفتن است.

منشا نگرانی‌ها در مورد شیبا

در اوایل هفته پس از اولین ارائه شیباریوم، در جامعه شیبا اختلاف نظر وجود داشت. یک از اعضای جامعه شیبا متذکر شد که شبکه لایه 2 (L2) از شناسه زنجیره‌ای برای یک پروژه غیرمرتبط استفاده می‌کند. تاخیر در پاسخ به این نگرانی‌ها ، تاثیرات مخربی بر حرکت قیمت SHIB و BONE به‌دنبال داشت.

نگرانی‌های حال حاضر شیبا

موج نگرانی، ترس و شک همراه با انتشار شیبا اینو، سردرگمی‌های بسیاری برای توسعه‌دهندگان شبکه در پی داشت.

شخصی در توییتی گفت که زنجیره‌های انتخاب شده برای عرضه شبکه آلفا به‌صورت تصادفی انتخاب شده‌اند. به گفته وی، این زنجیره‌ها قبل از استقرار نهایی بررسی نشدند، اما در زمان انتخاب در هیچ پروژه‌ای ثبت نشدند.

وی در ادامه از استقرار نسخه جدید شبکه بتا با شناسه زنجیره‌ای جدید خبر داد.

وضعیت Shibarium و آدرس فعال شیبا

بررسی شبکه آزمایشی L2 از افزایش فعالیت‌ها خبر می‌دهد. در بازه زمانی میانگین 5.0 ثانیه برای هر بلوک تاکنون، بیش از 400000 تولید شده است. به‌علاوه تاکنون بیش از 2500 تراکنش انجام شده و بیش از 2500 کیف پول در شبکه ثبت شده است.

طبق آمار ارائه شده توسط santiment، آدرس‌های شیبا اینو در آستانه انتشار shibarium، رشد قابل توجهی داشته است.

تا زمان نگارش این خبر، وجود 31000 آدرس فعال SHIB نشان می‌دهد که شیبا توانسته سطح موفقیت قبلی خود را حفظ کند.

احیای شیبا و BONE

نمودار 15 مارس در تایم فریم روزانه موجی از ترس و شک را در شیبا اینو نشان می‌دهد. تاثیر نگرانی‌ها تا 15 مارس به حدی بود که باعث کاهش ارزش 7.45درصدی در شیبا اینو شد. 

با این وجود توانست به سرعت بر جو بازار حاکم شده و تا کنون توانست بیش از 6 درصد رشد داشته باشد.

PKVV7MoiKmUIajvy50TZTK TiNOmRbB9vzGo i1nTfQjZMC0BwcV PWC876gqeHL2awtCNnr JDZFPSwa8RK8q6GR5Alk9jyBMnSjOp7dCOHWMuJ75RjR0NzCD3zAn GTQDSBKIdEZq QEzTbwz0Kc

در مقابل، روند قیمت BONE، به‌اندازه SHIB مطلوب نبوده است. در 17 مارس روز معاملاتی را با بهبودی 11 درصدی را آغاز کرد و در پایان روز با 1.33 دلار معامله شد.

به‌جز 17 مارس، روزهای قبل روندی کاهشی را تجربه کرد. از زمان نوشتن این مقاله، تقریبا 1.31 دلار معامله می‌شد که بیش از 1 درصد کاهش داشت.

vLJrHzxkRZW BMd7aNBgInVrO0J8cbiPZZFUA88O0ZLt1NKDBoJcqsxL6tYmuaBaWuvZnb

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات